• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
autor
Bože já a to i y .............jsem fakt vygumovaná :frowning2:
8. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
Dobré ranko, tak noc hrozná. Si připadám hůř než když jsem šla spát. Já se vždycky ve spánku přetočím na záda a pak se vždycky vzbudim a je mi hrozně špatně.
zazit - tak si dej pěkně do nosu. Taky bych šla někomu na svatbu :grinning:
8. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
autor
Dneska to balíme a jedeme na zahradu k babičce. Máme naložený maso, tak hodíme gril.
Mám u sebe furt 2 synovce, tak snad na tý zahradě se jim bude líbit
8. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
autor
No jo, Zazit dneska bude hvězda parketu :slight_smile:
Na svatbu krásný počasí, alespoň tady je to hicošový.
8. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
no, tady taky, ma bejt 29st :frowning2:, mam v planu nahodit satecky nad kolinka na botky na jehlo podpatkach :slight_smile:, to bude mnam ty nohy jako konve v tom :slight_smile:
8. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Holky, ahojky :slight_smile:
Noc jsem teda mela podobnou, vecny cesty na wc a na jednom boku vydrzim tak 10 minut, normalne me ale fakt boli bricho a uz ani to podkladani nepomaha. Hic mi byl takovej, ze jsem spala nahata, uz mam zas v brise diskoteku a jeste se hadam s pritelem - super :frowning2:
8. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahojky holky, vy jste teda ptáčata, já jsem šla spát kolem druhé, ve 4 mně vzbudil zub, tak jsem hodila na pusu chladivý polštářek, ve 7 přišel přítel z noční, v 8 jsem hodila do sebe jeden Panadol a teď jsem se zvedla z pelechu a zdá se, že je too něco lepší, no musím zaklepat, ať to nezakřiknu.

Zazit- no ty budeš kočanda, sexy mamina, tak si to tam užij. A na těch jehlách dávej bacha. Stejně jsi dobrá, že máš furt tolik energie, já se cítím jak kdy, někdy bych přestěhovala celý kvartýr a zrovna dneska bych se jen flákala.

Bobi- zase masíčko z grilu? No jé, taky bych si dala, ale dneska dělám těstoviny s omajdou, to stačí, stejně je hic. Ale na té zahrádce to budete mít super.

Arwe- co jste si udělali? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahoj Kaa :slight_smile:
Ma proste dojem, ze chodit do prace je neco vyjimecneho, ja si toho nevazim atd.....spi po nocni a my s malym jedem sami na koupalko :sunglasses:
8. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Arwe ahojky. Ježiš ti chlapi jsou někdy střelení,ale to mu snad jen něco přetletělo přes nos, ne? Aby se nepo. Vždyť ty taky máš pořád práci, domácnost není jen tak. A co ještě té práce budeš mít. No tak ať se ti z toho vyspí a na koupáku si užijte a nespalte se :slight_smile:
8. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Kdepak, z toho se nevyspi :slight_smile: To by nesmel delat nocni. Si proste musim vazit toho, ze dela on a delat taky, protoze u tehotnejch zen je to asi noímalni :slight_smile:

Hezky den, vecer prijdu :slight_smile:
8. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
No nemáš to lehké, tak večer popovídáme, snad nás tu bude víc, drahý jde na zas na noc, tak se tu objevím.Pa
8. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ano, muj jde taky zase na noc, to zavani opetovnou zitrejsi hadkou. Papa, prijdu
8. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahojj holky vitam noveho clena, jdu omrknou ty pupenda :sunglasses:
8. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
No tak to jako jooooooo, arwenka vyhrava to je jasný. :wink:
8. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj Misko, jak to že se neválíš na koupáku?
8. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj, uz mi to nejde, neni mi dobre na slunku, jsem rada ze jsem ve stinu. Mela jsem velke oci ze mi to pujde ,ale nepujde.

A obdivuji Zazit ze jde na svatbu ja byla 25teho cervence a prselo a stejne nic moc jsem si to neuzila.

A stejne este musime vymalovat a tak kolem uklidu, nechali sme to nakonec a nechce se mi a ni nahodou.

Este bych treba mohla na chatu, tchyne se ptala jestli s nema nechci a nechci ja nebudu s jeho rodicema sama a delat jim spolecnost, ani nahodou, ted budou na chate az do konce tepleho obdobi a tim padem tam nikoho nepusti, jenom v jejich pritomnosti, coz mne nebavi s nema travit cele dny. no ne?
8. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
a co ty ja to zvladas? uz mate asi vsechno nachystane ze?
8. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
čauky holky, tak jakej byl den?
Já mám nateklý haxonky až hrůza. Chudák Zazit na jehlicích, já bych pošla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Právě jsem pověsila ručníky na balkoně a stála jsem při tom v bazenku Dády a bylo to super osvěženíčko.
A protože jsem správnej jouda, tak jdu sežrat kuřecí polívku, aby mi bylo fakt teplíčko :sweat_smile:
Ale já mám na ní takovou chuť, že jí sežírknu a pak se osprchuju :dizzy_face:
8. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
ahojky, tak to vedro je hrůza jsen zmořena. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A to jdu ještě dělat kozí rohy a okurky se asi picnu..
Tak jsem si dnes koupila tu kojo podprdu a sehnala jsem 75A, tak super.
8. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Holky, ahoj :slight_smile:
Vratila jsem se prave z koupalka a citim se, jako bych ubehla maraton. Bastim tady normalne tvaruzkovou pomazanku, to jsem cune, ale je moc dobra. To bude noc :slight_smile: Jeste mam v lednici melouna :slight_smile:
8. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Hooj holky tak dnesek byl jako jo, kdybych nebyla tehu tak jsem opalena jak cernoska a tak jsem bíla jak stena :grinning:

Romco ty jdes zavarovat??????????
8. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
ja uz do sebe meloun tlacim :grinning:
8. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Arwe a neni ti na slunku spatne????? vzdyt mas v sobe dve mimina, tyjo jsi dobra
8. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Mis - ne, neni, ja miluju slunicko, ale uz se nemuzu hybat, se divim, ze me neodtahli do vody nebo na me nepouzili harpunu :grinning: :grinning:
8. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Čauky holky, tak dnešní počasí teda hnus, to teda nechápu, ja Zazit mohla jít na svatbu, my jsme byli pozvaní 1.srpna a to jsem teda nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miško- my už máme všechno nachystáno, už chybí jen takové dlubky, ještě vyhodíme telku z ložnice, místo ní dám postýlku, umyjeme okna a takové malé věci.

Romčo ty jsi blázen, že se ti chce. Ty jsi taková vzorná hospodyňka, já jsem dneska byla schopná akorát zapnout pračku a myčku, jinak bordelizujeme :grinning:
8. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Já bych si taky dala melouna, ale v lednici máme tak akorát světlo a zimu :grinning: , nakázala jsem všechno dojíst i z mražáku, zítra lednici odmrazím a večer jedeme pro čerstvou náplň.
8. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Holky, nevíte kde bych mohla koupit voňavé sáčky na balení plen? Ten koš na plíny asi kupovat nebudu, nemám tu místo, a na diskuzi jsem to četla, že se holkám osvědčily i ty pytlíky. Myslíte, že třeba DM by to mohlo mít? Asi zeptat se je nejlepší, co :wink: ? Našla jsem je na netu, ale když stojí 50,-, tak se mi nechce dávat 100,- za poštu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Kaa, to slyšim poprví o těch navoněných pytlích.
Nejlepší je to házet z okna rovnou do popelnice :grinning:
Já jsem ty brutál pleny dávala do igeliťáku a pak zamotala, aby nic neunikalo a teprve pak to dávala do koše.

Jsem unavená, dneska jsme vrátili kluky rodičům a tak budu čerpat sílu. Jsou to hodní chlapáci, ale stejně jsem hotová.....furt byl takovej šrum :fearful:
Tak já jdu gaučkovat a určo se ukážu zítra na dýl. Zatim páček a dobrou noc.

Jak se asi má Baruš s mimískem, co?
Tak papa kočky
8. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Bobi, našla jsem to v noci, jak jsem nemohla spát, je to levnější verze Sangenic koše, akorát zamotat si to musíš sama :slight_smile: , jsou to třeba tyto: http://www.pacipaci.cz/638-sacek-na-pleny-paklanki.html
Já teda určitě nebudu lítat s každou plenou do kontejneru (jsme ve 3.patře bez výtahu), max. 1x denně s centrálním košem.

Tak odpočívej a páá.
8. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
holky ja asi prasknu, tak jse sezrala pulku melouna a mam dost.

Ten kos na plinky jsem videla a je celkem drahy takze ho taky nebudu kupovat,ale rekla jsem kamosce ze kdyz tak at to koupi.

A ta vune? taky slysim poprve.
8. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.