• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
A to je ta diskuze:http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=53648&vGroupOffset=0
8. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
čus holky, tak mám hotovo a to jsem ještě udělala meruňkovou marmeládu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Koš na plínky teda taky nemám. Některé balení plen dokonce nějaké ty igelitové pytle mají, ale když se jde s košem každý den tak je to OK.
8. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Kaaa uz jsem kukla, dobra vec a aj celkem dobra stranka.

Ja to zatim nikde nevidela, ale zacnu se divat, ja fakt skoda davat postovne, jedine kopit vice baleni najednou.
ale snad to nekde najdeme. Ja taky bydlim ve tretim bez vytahu, takze zadne takove behani nahoru dolu, uz ted mam dost. a Kde budes nechavat kocarek?
8. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
No holky tam pisou ze to treba hodi na balkon, ale ja ho nemaaaaam :angry:
8. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Romco ty jsi teda sikula, ten tvuj muz musi mit z tebe velikou radost. :wink:
8. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
To jo teda u nás je to brané jako normální a samozřejmé.
8. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Romi- tak to jsi teda dobrá, ale ta marmoška pak přijde vhod, co? Mňaaaaaam. Hned bych si dala.

Mišo- já asi kočár budu tahat nahoru, máme vedle bytu takovou menší komoru, tak podvozek asi tam, korba se mi tam nevleze, takže korbu a autosedačku do bytu. Původně jsem myslela, že podvozek nechám v autě, ale to jsem myslela, že budeme kupovat ten levnější kočár. Teď kdyby mi ukradli podvozek ke Quinny, tak nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Kočárkárnu nemáme a sklep je špinavý a hnusný. Jak to budeš dělat ty?
V které části Ovy bydlíš?
Jinak balkon taky nemáme, je to na prd, hlavně by se mi hodil na sušení prádla, ale když není, tak není.
8. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Miško- kdybys to někde objevila, písneš mi? Já bych ti taky dala vědět. V pondělí asi obletím DM a Schlecker, u nás to asi nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
No Quinny je drahy to je jasne ze nahoru pokud nemate dobrej cistej a bezpecnej sklep.
Ja nemam novy kocar, mam peg perego hluboky za 6000tis po jednom diteti a budu ho nechavat taky bud v aute a nebo ve sklepe, mame ho fajn, celkem cistej, a mame tam i kola dost drahe a zatim se nic nestalo, tak snad. A v dubnu koupim novej sportovni nejakej suprovej.

Bydlim v OV zabreh. A balkon by se fakt hodil jako suuul. Mame dva plus jedna, zatim to staci ale pak uz asi nebude, ale na novy byt zatim penize nejsou, ted jsme dali 140tis za nove auto teda ojetou octavku a zbyva este nejaka mini rezerva a to je vse. :frowning2: Takze nic nebude. Jedine ze bych vzala padaka v robote, a nebo vyhrala nebo zdedila nebo nevim
8. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ty jo Misko, tak Peg perego je super,ne? Já bych taky do něho šla, ale chtěla jsem rovnou kombinaci a do Quinny jsem se zamilovala. S tím sklepem to máte teda dobré, tak ho můžeš nechávat tam, ne? V tom ti pavouci určo spát nebudou.
V Zábřehu to máte pěkné. Dost zeleného, na procházky ideál. My jsme v Michálkovicích, taková dědina.
Původně jsem ale z Poruby a tady docela trpím, víš jak, byla jsem zvyklá na kravál a ruch velkoměsta:slight_smile: a tady je klídek. Taky do budoucna řešíme bydlení, kdyby nebyla ta zasr. krize, tak jdeme do baráku, ale copak víme, jak bude příští rok? Já budu mít mateřskou jistou, ale přítel dělá ve Vítkovicích a nikdo neví co bude
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
A nad padákem neuvažuješ? Prý je to docela slušné, no však ty víš víc, jsi u zdroje. Že byste měli zas nějakou korunu. A Mittal zůstane v Ově? Měl se stěhovat do Polska- někdy v budoucnu.
8. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Holcinky, mate taky tak natekly nohy? Jsem se prave koukla na svoje a musela to zdokumentovat do alba. To je des :angry: :angry:
8. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Arwe- já jsem teď našla tvoje albi na začátku, tak jsem šmírla. To je docela mazec, nohy mi natékají, ale ne takhle. To máš celý den nebo jen na večer?
8. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
No peg perego je masakr, krasny drahy, ale na funglovku jsme nemeli. takze aspon tak. A sklep je v klidu a kdyby tam neco bylo tak v aute. Zabreh je pekny to mas pravdu. Ja chtela do poruby ale tam jsou byty celkem drahe. A ten muj vzal z hute padaka. Ja tam zatim jsem ale buh vi co bude. Ve Vitkovicich mam zname na ocelarne a krize aj tam. nevim kde pracuje ten tvuj ale hlavne ze ma misto.
8. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
Kaa - no, vecer je to horsi, ale mam je natekly i pres den :angry: :angry: Nepomaha pochopitelne nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
ahooooj holky konikovky!!! Tak jsme prezili, ale jsem total mrtva!! Litala jsem na jehickach od pul dvanacty do ted, ale vydrzeli jsme :slight_smile:, nastesti jsem mela takovy lehoucky, vzdusny, kratoucky saticky a drzela se hodne ve stinu, takze se to dalo prezit, pekny to bylo, spoustu kolacku jsem sezrala :slight_smile: a ted me boli bruch :slight_smile:, akorat jsem byla za exotickou zver :grinning:, vsichni si mysli, ze zenska 14 dni pred terminem ma doma lezet na gauciku a ne litat venku
8. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
Mi natekaji jako jo, poradne. A jak rikate nic nepomaha, ale mam to divný protože jedna noha jenom a ob den. Takze nechapu.
8. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Holky mi zas nejde spani uz to citim, ze nezaberu jenom tak
8. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Víš co, stejně ti ta hluboká korba dlouho neposlouží , mimina se rychle vytáhnou a na jaro koupíš sporťák, který už využiješ více. Tak já budu mít sporťák otřískaný a ty naleštěný a nový :wink:
Ten můj je v těžké mechanice na lepší mašině, takže jeho se zatím nic netýká, ale jak píšu, uvidíme co bude příští rok. Jo taky jsme rádi, že pracuje, takže ještě našetřit na chudé šasy, dokud je z čeho. :wink:
8. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
ahoja, hlásím příchod
vidím, že řešíte, co s kočárky.To já budu tahat korbičku nahoru do 2. patra (bez výtahu) a podvozek nechám zamčený v kočárkárně, ale budu se bát, protože je fakt drahý

taky sem poslední týden strašně nateklá a dnes jsem vstávala v pět a už nezabrala
8. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
arwe, koupak jo? Tak to bych se asi uvarila!!! Ja nejsem moc typ na vedra a pobyty na slunicku, vyhovovalo by mi kdyby bylo porad cca kolem dvaceti stupnu
8. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
jo taky jsem byla dnes v DM a mám lněný semínko, tak počkám ještě možná týden a začnu ve velkém

taky vás obdivuju s koupákem, já se pěkně držím v chládečku, jsem sice bílá, ale vynahradím si to příští rok u moře
8. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
zazit uz jste doma????jak bylo?
8. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
zazit jsi dobrá, že si to ustála, jak v horku tak na jehlách, klobouk dolů
8. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
ted jsme dorazili, bylo to pekny, cely na zamku, ale dlouhy, obrad byl ve 12 a az do vecera na muj vkus moc organizovany, ale jo, videli jsme lidi, co jsme dlouho nevideli, mesicni, krasnou holcicku tam meli :slight_smile:
8. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
Zazit- tak poreferuj...Dala sis do nosu, potancovala na jehlách :slight_smile: ?

Sasanko- a co vy máte za kočár? To je na houby to skladování. Já bych ten podvozek měla strach nechat ve sklepě, když by neukradli, tak by poškrábali, nemáme moc normální sousedy. To se teda všichni máte, kdo máte takovou možnost.
8. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
Sas- pardon- ten Jané, co je v albí, tak platí?Hm, tak to bych se taky bála :frowning2:
8. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
no mame jane slalom pro (no drahý, ale uz by bylo na mě moc, abych tahala celý kočár, budu mít co dělat s korbičkou a mimčem), už jsem si to zkoušela, ségra má stejný a tak je docela těžký, ale nedá se nic dělat.
8. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jo jo, do nosu jsme si dali :slight_smile:, jidlo bylo vyborny, tanecky taky byly, ale s tim bruchem jsem se ani k manzilkovi pritulit pri tanci nemohla :slight_smile:, jeste, ze je velikej a ma tak dlouhy ruce :slight_smile:
Ja lezla do stinu, i kdyz sluni miluju, stacilo mi litat Dandovi pro nanuky a piti :angry:
Se spankem jsme na tom stejne, lehnu si, zaberu, ale vazne na pul hodiny, pak se vzbudim a je to v pytli, prevaluju se, fakt to boli jak cert (na zadech i na bocich) - takze zbytek noci stravim s ocima jak talire a kolibanim se na zachod.

Ja bydlim ve 2. patre dole je kocarkarna a mame velikej balkon (noooo, mame - pronajatej mame :slight_smile: ) , takze pokud vyjdu s materskou, jako ze si myslim, ze proste vyjit nemuzu, tak tady zustaneme a aspon budou deti na vzduchu - jenze to je ve hvezdach a ja si spis myslim, ze se budeme muset stehovat :frowning2:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.