• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Zazit- tak ses pokochala mimčem? A tak hlavně, že jste pokecali s ostatními.

Já nemám moc ráda organizované oslavy a sešlosti, proto se chci vdát tajně, jen my dva a dva svědci, je to v klidu, bez stresů. Nám ušetříme výdaje za svatbu, ostatním penízky za dary a šaty a máme klid. Nesnáším i organizované firemní akce, vždycky jsem za rebela a prudiče. :frowning2: :grinning:
8. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
tak holky vy mate krasne nove drahe kocarky, to ja takovy krasny nemam, neze by mi nebylo lito kdyby ho ukradli, ale byla by mensi skoda financni.
Tak tu zimu snad nejak vydrzime a na leto uz budeme mit lehke sportacky.

Kaa a ty mas ZOO blizko to tam muzes s malym chodit casto na zviratka koukat, to te budu chodit otr :grinning: avovat a tahtat do ZOO.
8. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
já se vdávala v menší společnosti (asi 20 lidí) a nemůžu si to vynachválit, zase bych si to zopakovala, ach jo..
8. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ja budu muse furt neco vymyslet, jinak se mi nasackuje tchyne do bytu a to nemuzu dovolit, sem tam jo ale ne furt, tak ji budu rikat, ze mi uz mame program a tak.
8. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
misko, to vůbec nevadí, že není nový, hele já se ze začátku taky dívala na aukro a normálně bych ho i tam koupila, přispěli nám moji rodiče
8. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
no, my mame hned vedle vchodu kazdej byt zvlast takovou komoru zamykaci, takze jsme si ji ted nechali pripojistit na cenu kocarku a proste ho tam budu nechavat, je to za dvema zamkama a muzeme tam jenom my, bydlime ve tretim patre bez vytahu, takze tahat kocarek i s prckem furt nahoru je pro me dost nepredstavitelna zalezitost!
8. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
Ja se taky budu vdavat tak v klidu bez ceremonii a takovych kolem blbosti,pokud si mne vezme teda :sunglasses:
8. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
No Miško- už se teda na tebe těším, ty otravo :grinning: , hlavně abysme se zase nestyděly a pozdravily se:slight_smile:. Víš, co já budu ráda, když třeba dojedeš, jinak budu s kočárem lítat sama. Nemám tu nikoho.
Zoo mám trolejbusem asi 4 zastávky, pěšo je to pěkná procházka.

Sasanko- tak to teda muselo být pěkné, takové rodinné, víš já mám stresy z toho, jak se kamarádky vdávaly a každá měla po 80 lidí a jak jsem slyšela tu organizaci a zařizování, tak jsem právě získala k tomu odpor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
co já bych dala za komoru, ale aspoň máme ten balkón, ale jak jsem psala, nedovedu si představit, kdybych měla 2x za den to vše vytahovat z bytu, jen třeba na půl hodinovou procházku (když asi ze začátku to nebude moci být na delší čas)
8. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
ja taky organizovane zabavy nemusim, pri nasi svatbe jsme se snazili o co nejmemsi organizaci, a to jsme tam meli okolo stovky hostu a docela se to povedlo - obrad samozrejme trochu organizovany byl, ale pak uz uplne volna zabava - kazdy delal a bavil se, jak sam chtel
8. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
No moje kamoska tak, 100lidi hromada penez v prdeli a za rok rozvod, a dite. Takze super stav.

kaa no snad s tema kocarama se uz stydet nebudeme :grinning: No ja taky v nasem stavu nemam nikoho, kazd bud nema, nebo uz ma rocni nebo vubec neplanuje. Takze na prochazky a takove ty miminkovske info a vse kolem mi zustava konik a vy holky co jsme zhruba stejne.
8. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
teda, tady to dneska zije, jak kdyby bylo pravy poledne a ne tri ctvrte na jedenact v noci :grinning:

jdu manzilka premluvit na masaz hraze a asi to pujdu zalomit :slight_smile:
8. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
u nás vše bylo v penzionku, kde jsme měli i ubytování pro hosty (máme obě rodiny ze Slovenska) a salón jen pro sebe, takže se pořádně tančil čardáš, pilo a hodovalo, opravdu rodinné, super
8. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
Zazit- tak to máte super, že to máte dole. Já teda kočár ráno stáhnu, pokud budu potřebovat domů, tak ho hodím do auta a večer já nebo přítel vytáhne, no aspoň tak, líp to u nás nejde vymyslet.

Miško- já to tež budu muset tak nějak s tchýní vymýšlet, aby se mi nesr. do našich věcí a do malého, budu chodit i plavat a v Koměňáku je prý pěkné dětské centrum, kde si i maminy povykládají a děti si spolu můžou pohrát. Funguje to tam za pěkného i škaredého počasí. Sice to máme obě krapet z ruky, ale co bych pro tchýni neudělala. :grinning:
8. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
no u mě to zase bude vypadat na pozdní spánek, nějak se mi teda opět nechce
8. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz
Zazit- to jsou ty těhule ke konci, otravujou v noci místo aby nabíraly síly..Tak běžte masírovat...
8. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
Mi se taky nechce, ještě mám v plánu vytáhnout brusku a trošku si vyleštit nehty, drahý je na noční, já jsem schrupla na minut u zpráv, nějak mně to vzalo.

Sasanko a jak dlouho jste spolu?
8. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
no jedenáct let, ale jako manželé jen rok
8. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
Týý jo, tak to je krása. My jsme na 1.května měli kulaté výročí 5 let. Někdy se divím, že se máme pořád rádi, když jsme spolu tak dlouho. A teda doufám, že ještě budeme.
8. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
tak namasirovano je :slight_smile:, mam z toho fakt dobrej pocit - kazdej den to jde lip a muj drahy rika, ze se mu to zda pruznejsi, asi keca :slight_smile:, ale to neva :slight_smile:

tak se pekne vyspete!!! Kaa, mas pravdu, mely by jsme nabirat sily a poradne se vyspat, ale taky mi to uz moc nejde, ale dneska jsem fakt unavena, ale stejne zas budu v pet vzhuru :frowning2:, tak jako kazdy rano
8. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
Kaa, my meli pet let 15. kvetna :slight_smile:, to je jen o 14 dni min nez vy :slight_smile:, a z toho jsme uz tri roky manzele, manzilek se do toho desne hnal, uz po roce me pozadal o ruku a dalsi rok byla svatba - asi se bal, ze mu utecu nebo co? :grinning:
8. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz
zazit, ale to byla rychlovka, to mají chlapi rádi :grinning:

to víš, sice občas je to už rutina, ale naštěstí mě pořád něčím překvapuje..třeba právě tou svatbou apod. já se vdávat už moc nechtěla :zipper_mouth:
8. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
Zazit- to je taková rychlovka?, jsem myslela, že se to masíruje dlouho. No máš zlatého muže, že se ti tak věnuje.
Dobrou noc a pěkně a dlouho se vyspi, po té tancovačce bys mohla spát jako miminko:slight_smile:
8. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
teda to je rychlovka, to mi čekali až dostudujem a pak nějaký to bydlení (nebyli jsme s jednoho města apod.)
8. srp 2009 ve 23:00  • Odpověz
kaa, takže u vás začnou plány po narození mimča??
8. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz
no, my masirujeme tak sedum min max, za to kazdej den :slight_smile:

Rychlovky chlapi radi :slight_smile:, to je fakt, holky, ja to mam dole tak citlivy a otekly (to mam asi misto oteklejch nohou :grinning:, ze si teda sex fakt ani nedovedu predstavit! Chudak manza si neste pocka - do porodu a pak az se vsechno zahoji!! A kdovi jestli pak bude na sex vubec energie :slight_smile:
8. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
tak dobrou noc zazit.

holky koncim jedu pro draheho do centra, sakra
8. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz
To nevím Sasanko, sice zásnubní prstýnek nosím už 4roky, ale zatím se nic nepohnulo, přítel by do toho i šel, jenže nebylo to pro nás až tak podstatné a navíc, co nezařídím já, tak to není.
Ale teď kvůli mimča asi do toho příští rok skočíme, už kvůli jménu.
8. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz
teda misko, ty jsi obetava! Bych se na nej vyprdla :slight_smile:, at si dojede domu, jak chce :slight_smile:
8. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz
počkej zazit, třeba si toho ještě užije, když se přenáší, tak se doporučuje sex, prý ejakulát způsobuje stahy dělohy, tak co by neudělal pro drahou polovičku, že?
8. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.