• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
no to mas pravdu - dneska nam to radili ti znami, co maji tu mesicni holcicku - taky prenaseli, tak prej dali sex a do 12hodin porodili :slight_smile:, takze to pak u nas taky naordinuju!!! :grinning:
8. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz
Tak pa, jdeme chrnet :slight_smile:, bylo toho na nas dneska az az! Tak at se vsechny dobre vyspime! A sladky sny :slight_smile:
8. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz
Holky, to by teda bylo, kdyby to zabralo, tak já v pondělí pouklízím, pak vstane drahý po noční a vletíme na to. Takže v úterý vám přijde ode mně smska, jo? :grinning:
Holky a vy máte chuť? Já teda jo, ale pak když se jde na věc, tak už moc ne.
8. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz
jdu to asi taky zkusit, myslím tím spánek :astonished:

na sex ani pomyšlení, ale v nouzi nejvyšší...
8. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz
Tak dobrou holky.
8. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz
Dobré ranko, tak snad už nebude takové vedro.Jdu honem rychle něco ukuchtit něž bude zase hic. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 v 07:03  • Odpověz
tak hlasim docela dobry spaci vysledky :slight_smile:, zalomila jsem to v pul dvanacty a chrnela do ted, to docela jde!! A jen jedna cesta na zachudek :slight_smile:, povazuju to za uspech :slight_smile:
9. srp 2009 v 07:05  • Odpověz
ahoj zazit, tak já jsem asi jiná já celou noc na záchod nejdu. Prostě jdu jen než jdu spát a pak až ráno.
9. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
autor
No to je sranda.....večer sešlost jako na oslavě a ráno chrupete??? :grinning: :grinning: :grinning:
Jen počkejte, až budou doma mimísci, to zalehnete v 7 hodin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Včera jsem koupila zavinovačku a kombinézu na zimu. Oboje v super stavu a krásný skoro nový.
Náhodou jsem si našla inzerát na Netu z Lípy a ona to moje spolužačka, která si na krásných věcičkách potrpí. Takže až vyfotim, tak lípnu do alboše

Jo a to lněný je super. Sice jsem si v těhu zpravila svojí zácpu a chodim denně, ale po tom semenu skoro nestačim ráno ani vstát a už to ze mě lítá :grinning:
9. srp 2009 v 07:32  • Odpověz
no, to ja jdu tesne pred spanim taky, ale pak v noci minimalne jednou jdu, kdyz ne, tak pak mam sileny krece v brichu a probudi me to uplne!
9. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
autor
No já myslela, že píšu jako první a mě se asi zasekli stránky nebo co? :grinning: :sweat_smile:
9. srp 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
Já bych taky bez čůrání nevydržela. Jdu než usnu a někdy i 2x v noci a ráno zase. Je to hrozná lítačka. Hlavně to zvedání z pelechu a plazení se po tmě
9. srp 2009 v 07:35  • Odpověz
tak ja funguju jako hodinky i bez seminka :slight_smile:, trochu se bojim,co se mnou udela, kdyz jeste zacnu brat to seminko :slight_smile:

Hele, ja byla na vcerejsi vecerni seslosti :slight_smile: a uz jsem zas tady :slight_smile:

Holky, to mesicni mimi - holcicka - bylo tak sladky a nadherny, ja uz se toho naseho drobecka nemuzu dockat, bojim se, ze ho umackam :slight_smile:
9. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
To je takový miminkově maliličký, co? A jak krásně voněj ty prdíci. Tak po tom mlíku krásně.
Já se taky těšim
9. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
autor
Teď jsem zjistila, že mi křečci (hovada) rozkousali nápojku na vodu. Asi se za ní pověsili a když spadla, tak rozžvejkali ty přísavky. No a co jim na to mám říct? Facku dostanou :angry:
9. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
autor
Ještě zjistim kterej z těch 10 to byl a dostane kázání
9. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
Tak to preju hodne stesti pri patrani :grinning:
9. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
tak to já vstávala v 8, ale byla jsem nám už na čerstvý rohlíky :slight_smile:
dnes jsem měla v noci první poslíky, teda to byla bolest, naštěstí tak 3x a dost, tak nevím jestli nezačal fungovat maliník, zatím to lněný semínko nechávám na 38. týden, což je za 4 dny.
se záchodem taky poslední měsíce nemám problém :sweat_smile: , tak doufám že to tak zůstane
bobi křečkům dej rákoskou,všem a ví, co je kolektivní vina :slight_smile:
9. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobre rano :slight_smile:

Tak ja jsem se vyhrabala ted, coz je u mne neskutecnej vysledek. Sice jsem byla asi 6x na zachode, ale curat jen 4x. Seminko nepotrebuju, protoze jsem si naordinovala k veceri pomazanku ze syrecku a zajedla ji melounem, do toho 3x denne horcik - a to vam povim, mam daleko zachod a fakt jsem malem nedobehla (vazne jsem muela zkusit bezet, kdyby me nekdo videl, potrha se smichy) :grinning: :grinning:

Sas - ja mam posliky uz 14 dni a drzej se a drzej :slight_smile:
Taky mam radost nebot jsem objevila vysnenej kocarek o 2000 levnejsi i s adaptrem a sedackama :dizzy_face: :dizzy_face:
9. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Hele arwe, ale to bude asi parádní záhul s dvojčátkama, co?
Snad budou mít stejnej režim papání a spaní jinak tě lituju
9. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Bobi, to asi nebudou, ale nejak je to musim naucit :grinning: :grinning:
Kdyz se vzbudi jedno na jidlo, probudim i druhe a ony si SNAD zvyknou....to jako ja mam jeste syna, kterej jde do prvni tridy a dve prace, z nichz kvuli penezum nemuzu pustit ani jednu...

Mam v brise zas tanecni zabavu, to je hruuuuuuza
9. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Dobre rano holky, tak ja teda jela pro draheho do centra, zdrbala ho protoze hned vedle stali taxiky, no ale aspon jsem se projela. Tak mi to vsechno vrati az pujdu ja a on bude hlidat. No a byla jsem vzhuru do dvou hodin a vstavala v jedenast, to se da, ale vecer zac bude cucendo do zdi. :angry:

No a jinak dneska to vypada na paracek sakra tak nevim co budu delat, co budete delat holky?
9. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Čaues holky, jdu vás jen rychle pozdravit, já jsem teda zalomila až kolem 3h, ale vstávala jsem poměrně brzo, letěla jsem zkontrolovat naše na barák, jestli makají:slight_smile: a teď čekám, až se mi rozmrazí lednice.

Bobi- ti křečci jsou ale výlupci, tak jim posviť do ksichtíku a on se viník přizná:slight_smile:

Před chvilkou jsem pátrala v telce, jestli tam něco není a narazila jsem na nějaký pořad retro, bylo tam zrovna o antikoncepci a interupčních komisích. Byl tam i výslech u komise, no teda řeknu vám, že to teda na mně působilo strašně. Seděly tam 3 zaprdlé baby a jeden doktor, no chudák ta holka. A mluvila tam Fifková, že prej to mělo za úkol vzbudit v té žadatelce co největší vinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No hnus.
9. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Mišo, čaues, já dneska asi budu mít pracovní den,udělám tu ledničku, oběd, pak drahý vypadne do posilky, tak budu poklízet.
9. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ty Katko kde je to detske centrum co jsi vcera psala?
9. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Holky tak tu nikdo neni :frowning2: tak vecer :wink:
9. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Holky, co to na nás kolektivně působí? Já dnes taka dobrý spaní, záchod jen večer, jednou v noci a brzy ráno (a pak jsme ještě zalehla):wink: Ale dobře s emi dnes spalo...
9. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
Holky já jsem jako lední medvěd. Jdu spát brzo večer, vstávám sice v půl 7 denně, ale například dneska jsem zalehla s Dádou po o a rvala ho 2 hodinky. Byla jsem tak unavená, že mě nevzbudilo ani ležení na břiše.....chudák Míša :sweat_smile:

Teď do sebe dítko tlačí jídlo a drahoušek nás odveze k mojí mamce na kafe...........tam to vidim na další válení se na gauči :dizzy_face:

Já nevim jak to děláte, že máte toliko energie a nemůžete chrupat. Taky mě bolí bříško a všechno když se otáčim, ale prostě je to silnější a stejně vytuhnu :slight_smile:
9. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
Miško, já jsem šla makat, ale umyla jsem tu lednici, teda s pomocí přítele, a jsem ko, a to jsem myslela, že pouklízím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To dětské centrum má být v Komenského sadech, já osobně jsem tam nikdy nebyla, ale kolegyně mi říkala, že tam chodí s vnučkou a je to tam super. A chválila si to i kamarádka, má holčičku 1,5 a kluka 4 roky, na vyblbnutí prý super. Navíc se tam i pěkně dostaneš, pokud teda jedeš autem, zaparkuješ u Hornické polikliniky, za Čapkárnou a zbytek dojdeš. Trolejbusem se tam crcat nebudu , i když to je 20min. Ty bys to měla ze Zábřehu asi horší.
Až budeme řádit s kočárem, tak to můžeme jít pohledat, myslím si , že to nebude daleko, u Hornické jsem pracovala a měli jsme tam zvýšený výskyt maminek.
9. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
A kolektivně jsem potrestala křečky a nedala jim ráno zrní.......jsou nacpaný tou gumou.........dostanou až večeři :angry:
9. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.