• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Bobi- já bych tak vytuhla přes den a pak v noci ne a ne zabrat. Už tak se nutím teda přes den nespat, ale v noci pak stejně čumím do stropu.
Dneska jsem teda s energií nějak na nule a to ještě mám v plánu ten velký nákup :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no ale něco papkat musíme.
9. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jasně, tvrdě na ně :wink:
9. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
no, Katwind je to fakt divny - bud vsichni spime jako medvidata nebo mame probdely noci :slight_smile:, aby jsme pak vsechny neporodily v jednu noc :slight_smile:

To je zas hic, co? Mam dneska lenivou :slight_smile:, za prvy mam z ty premiry kolacku vcera hezkej prujem :frowning2: a jsem po vcerejsku i dost KO, takze lezim na terasce v lehatku ve stinku a jeste jsem si sem pomoci prouzovacky nainstalovala vetrak :slight_smile:, je to nadhera :slight_smile:

Jo a uz jsem to nevydrzela a dopoledne jsem povlikla prckovi komplet postylku vcetne nebes, mantinelu, hodila jsem pod matraci monitor dechu, na matraci chranic, pak prosteradlo, namontovala kolotoc nad postylku, no proste vsechno :slight_smile:, manzilka to celyho rozneznilo :slight_smile: a premlouval mladyho at uz vyleze :slight_smile:
9. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jéé Zazit, tak ty si užíváš klídeček a pohodičku.. Já teda zas přemlouvám, aby ještě chvilku vydržel, 1. pelíšek teda ještě nemám povlíknutý, 2. nemám umyté okna, 3. až mi spraví ten hnusný zub. Já vůbec nejsem náročná a vím co chci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jdu hodit asi malý chrupec, mám taky lenoru a nic mně neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
no, koukam, ze to u tebe, Kaa, malej nema lehky nacasovat :slight_smile:, ja s lenorou koncim a jdeme se cournout nekam na limcu a na nanuka :slight_smile:
9. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahojky, tak jsem trochu hodila ouško a čekám na malou až bude vstávat. Chci se zeptat. Zazit psala, že už má povlečíno a monitor dechu pod matrací. Docela jsem přemýšlela, že si ho vezmu do porodnice. Doufám, že se to smí? U malé jsem ho měla, ale ne v porodnici a docela bych řekla, že by mi tam píchl.
Na novorozeneckén odd. kde malá byla ho taky mslím měly.
9. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
Romi, se zeptej primo sester v porodce, az tam pujdes na kontrolu, ty ti urcite reknou, jestli maji vlastni nebo jestli si smis brat svuj, u nas rikali, ze si ho brat neni potreba, tak nevim jestli je maji nebo jestli si mysli, ze je to k nicemu
9. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
U nás vim, že ho měli na půjčení, ale určo maj na oddělení tak 2-3 maximálně. Pro sichr bych se zeptala a nechala si dovíst svůj. Já ho sice nemám, ale myslím si, že je to parádní věc.
9. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
Na půjčení ho asi nemají. Já malou neměla u sebe , ale tam kde ležela ho měla, tak uvidíme.
Jinak já jsem ráda, že ho mám, protože jsem hrozná bych se asi vůbec nevyspala a pořád kontrolovala mimčo. Malá mi po kojení nekrkala a když jsem ze začátku k ní vstávala i 6x za noc, tak bych bez něj byla asi hotovson.
Pro ten klid je super. :grinning:
9. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Romi, jak tak na to koukam, i Ty budes mit doma poradny zaprah, kdyz je holcicka jeste tak malicka....
9. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
To jo, ale druhé je plánované . Mě bude letos 33 tak ani moc velký rozdíl mít nemůžeme. Ale záhul to bude, protože nemáme tady nikoho na hlídání.
9. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
arw- ty to taky nebudeš mít s dvojčaty lehké. :grinning:
9. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
No prave, proto reaguju na Tebe....se zblaznim :slight_smile:
a taky mi neni nejmin :slight_smile:
9. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Tak ten můj chlap naštěstí toho dost udělá jinak bych do toho nešla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Dobré ráno,
holky, prosím vás ty, které jste už dostali mateřskou, vyšla vám podle výpočtu na http://www.mpsv.cz/cs/5744 (za počet dnů v měsíci červenci) ????
Chtěla bych se nějak dopočítat kolik bych měla očekávat na kontě?
Díky moc
10. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
marketko, s tim ti teda neporadim, prislo mi zatim velky kulovi!

Jsem v DMku koupila taky to drceny lneny seminko a je to fakt super - v bilym jogurtu se to celkem da :slight_smile:, mate nekdo predstavu, kolik se toho ma snist?
10. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Zazit: mě právě taky zatím ještě ne, nastupovala jsem 24.7., počkám do 24.8. a pak to začnu nahánět :grinning:
10. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
lněné semínko nám doporučovali na předporodním kurzu: denní dávka: 1 velká polévková lžíce :wink:
10. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
tak dik, tak to uz jsem dnesni denni davku vycerpala :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
zazit, jj, taky bych řekla, já jím dvě čakové lžičky denně :wink: dneska jsem je rozmixovala do přesnídávky, mňam:slight_smile: a do půl hodiny jsem šla na záchod, super!:slight_smile:)
10. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
A mateřská? Holky, neblbněte, jsem jako Marketka od 24.7., takže si nedělám iluze, na konci srpna kouknu, zda třeba?:slight_smile:)
10. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
ja neblbnu :slight_smile:, davam jim cas do rijna :slight_smile:, pak je zacnu prudit :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
zazit, hmm, tak to já začnu prudit už v září, pošlu tam manžela osobně:grinning: ať tu moji žádost aspoň najdou v tom září...:grinning:
10. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
markéto, jsem na mateřské od 23.7. a už mi přišla mateřská (není to moc, ale nedokážu si zatím poradit s tím odkazem, co jsi poslala, abych to mohla zkontrolovat, musím nejdřív teda nastudovat svoji výplatní pásku)
10. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Aktekram, ten výpočet je asi OK, ale musíš znát vyměřovací základ období 1.7.2008-30.6.2009, no a to nevím, jestli víš, pokud nejsi svoje vlastní mzdovka :grinning: jako já - takže asi tak...z výplatních pásek toho moc nezjistíš, potřebuješ znát vyloučené dny apod. - ale vaše účetní musela posílat podklad pro výpočet na sociálku,tak zkus vydyndat kopii :wink:
10. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
věruško, díky, aspoň nestrávím čas něčím, co bude zbytečné
10. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Market, mě to podle tý tabulky vyšlo :wink:
Dneska jsem dostala od socky penízky na účet za 11 dní. Nastupovala jsem 21.7.-31.7.

Jinak jsem byla na kontrole
Natáčky v poho
Pak jsem vlítla do ordinace na jiný vyvolaný jméno a po zápisu a prohlídce jsme si toho všimli. Doktor se tvářil jako na debila, že jsem hluchá a nerozumim vlastnímu příjmení. Bylo mi pěkně trapně. Ale ta paní měla to příjmení skoro stejný a já se prostě přeslechla.
Jsem otevřená na centimetr a cesty jsou měkký nebo co to mlel a přístupný. Minule říkal polotuhý a neprůchodný. Tak asi jsem pokročila
Ale vyšli mi výsledky pozitivní na streptokoka. Takže jsem vystrašená a musejí mě a mimi při porodu naočkovat antibiotikama.
:frowning2:
10. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Holky, to je dneska mazec venku, co?
Takový hnus vedro, že se koupu ve vlastním potu.
Byla jsem vyzvednout železo, aby se mi vylepšila krev a málem jsem to nepřežila. Plazila jsem se podél plotu jako Esmeralda. Psa jsem vzala a ten mi za to nemůže přijít na jméno. Vypadá, že bude taky rodit :confused:
10. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zase po obídku hodila ouško. Přes noc spím málo, tak si pokud to jde vždycky dáchnu. :grinning:
Bobísek to bude dobrý proto ty odběry berou aby to zjistili.
Snad se dnes už trochu ochladí to teplo mě dává zabrat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
od zejtra ma bejt kraaaaaasne - kolem dvaceti stupnu :grinning: :grinning: huuura! Dneska bylo hnusno dusno!

Co asi Baruska? Kdy ji asi pusti? Po cisari se propousti tak po tydnu, ne?
10. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.