• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Ahojky tehulky:slight_smile: Muzete mi poradit, jak se pocitaji tt ?? Od ovulace?? Děkuji! :slight_smile:
14. led 2009 v 11:35  • Odpověz
Caf joodi, ja jsem slysela ze od posledni menzes, tak nevim. pokcej mozna este nekdo odpovi.

Zeby dalsi tehu? :wink:
14. led 2009 v 11:49  • Odpověz
Miska, jojo, tak snad to dobre dopadne :dizzy_face:
14. led 2009 v 11:51  • Odpověz
Děkuju holky, té krve bylo jenom trochu, ale docela jsem se lekla, co se děje. Snad je to normální, možná si odpo skočím k doktorovi, aby bylo na 100% jasno.
14. led 2009 v 11:51  • Odpověz
pomooooc, tak jak se to pocitaa?!?! :grinning: :sweat_smile:
14. led 2009 v 11:54  • Odpověz
joodi: počítej od prvního dne poslední menstruace :wink:
14. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
jo, jo, od prvniho dne posledni ms
14. led 2009 ve 12:13  • Odpověz
misko, ja mam v praci taky pohodu a doma me to dlouho nebude bavit, potrebuju pracovat, jinak mi hrabne, nehlede k tomu, ze penizky se taky hodej :slight_smile:
14. led 2009 ve 12:15  • Odpověz
zuzko.o radeji si k tomu dr skoc, at mas klid
14. led 2009 ve 12:15  • Odpověz
no a s vysetrenima vubec nevim, ja zatim byla jen 2x na utz - jednou jestli to neni mimodelozni tehu a podruhy jestli uz je videt srdicko, k dr jdu pristi pondeli, tak snad se konecne neco dozvim, jinak po prvnim trimestru se chodi na nejaky ten prvni komplexnejsi screening, teda aspon u nas v Gestu
14. led 2009 ve 12:17  • Odpověz
zazit: jistota je jistota ... pak dám vědět, jak jsem dopadla :slight_smile:
14. led 2009 ve 12:17  • Odpověz
Dekuju za info :slight_smile:
14. led 2009 ve 12:18  • Odpověz
tak jsem 5+3tt - na kontrolu jdu az 2.2. :frowning2:
14. led 2009 ve 12:20  • Odpověz
zuzko.o. drzim palecky!!!!!
14. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
zazit: děkuju, už jsem zpátky :slight_smile:

Tak na ultrazvuku byla vidětjenom vysoká sliznice, čípek mám prokrvený, ... tak vše nasvědčuje tomu, že jsem těhu, ale je ještě moc brzy na to, aby bylo něco vidět. Mám přijít za týden ve středu, to už by bylo vidět i případné momoděložní těhu. To krvácení prý může bý, sem tam kapka, nemám se děsit.

Takže vlasně zatím pořád nevím, na čem jsem..... a manžel by to už tak moc chtěl všem říct :frowning2:
14. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
tak to byla rychlost :wink: , no tak jeste budete muset chvilku vydrzet! Moc drzim palce, at to dobre dopadne!!
14. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jéé, kéž by to vyšloo :dizzy_face:
14. led 2009 ve 13:37  • Odpověz
zuzko: a jak jsi daleko od plánované menses? kolik dní kdys jsi to měla dostat?
14. led 2009 ve 13:53  • Odpověz
zuzi v poho ja jsem mela taky tyden jenom zvacsenou slizinici a tyden na to uz tam j e mimi male fazole :wink: .Takze neboj a nestresuj bude to mimi :dizzy_face:

jooda nebud smutna ja jsem ve stvrtem plus 4, ale bude i vic dockas se. :slight_smile: :wink:
14. led 2009 ve 14:03  • Odpověz
holky neni nektera z vas z Ostravy? potrebovala bych informaci ohledne tehu cviceni
14. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
ofi: jsem 4tt+4, ms jsem měla dostat 8.1., ale nic. V sobotu jsem si udělala jsem test a vyšel pozitivní. Celkem 4 testy vyšly pozitivní a čárka na nich se zesilovala. Včera ráno naposledy. Tak snad se tam ten příští týden mimi objeví :slight_smile:
14. led 2009 ve 14:15  • Odpověz
misko: doufám, že máš pravdu :wink:
14. led 2009 ve 14:16  • Odpověz
Tady byl dnes zase fofr. Jste tu někdo??
14. led 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahoj holky, co je noveho? Ja furt nespim :cry:, uz me to pekne stve!! Co rikate na Kaplickyho? To musi bejt pro tu jeho zenu husty - rano porod a vecer manzel mrtvej :cry:(((((((, je to uplne absurdni!, je mi ji moc lito
15. led 2009 v 06:34  • Odpověz
Ahojky, já spím jak zabitá, celou noc. Jsem tak unavená že bych prospala i půl dne. Vzala jsem si 2 dny dovolenou. Pobolívá mě hlava. Taky už jsem přečetla celé zprávy, je to strašný, ale na druhou stranu měl 71 roků.
15. led 2009 v 08:35  • Odpověz
Čau holky, nebyla jsem delší dobu tak pardon, jinak začíná mi bejt blbě celej den, ale kromě toho, že jsem si poblila volant tak jsem ještě neblila a dneska to zatim jde. Strašně mi vadí pachy, nemůžu ani cejtit můj parfém a pachy jídel to je taky něco, no a když přijdu do obchodu....ani nemluvim. Za chvíli jedu na týdení nákup do tesca tak doufám, že to tam nějak rozdejchám :frowning2:
15. led 2009 v 09:14  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:
Achalteke - si představ, že já byla minulej tejden v Hervis sportu v OC Olympia v Plzni a myslela jsem, že pobleju všechny zákazníky kolem mě - připadalo mi, že snad všichni jedli asi před 5 minutama čerstvou cibuli a zakusovali to česnekem - bleeeeee. Lednici otvírám se zatajeným dechem, jinak bych ji musela uklízet :frowning2: - to jsou radosti...ale
pořád si říkám, že to je snad dobrý znamení, v létě jsem měla zamlklý a takhle blbě mi nebylo ani v 10.tt. V pondělí jdu na první kontrolu, tak už jsem strachy pos****, aby bylo vše OK a neopakovalo se to. Přeju všem hezkej den bez smradu a pachů :slight_smile:)
15. led 2009 v 09:31  • Odpověz
Veru :grinning: :grinning:
Držím palce ať máš vše ok, taky už toho máš za sebou hodně a přála bych ti klidný těhulkování.

No nic valim do toho tesca tak snad to přežiju, pak podám hlášení :wink:
15. led 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojky, zatím bez obímání wc, ale je mi už od pondělí velmi divně. Pachy jakékoli taky strašně vnímám. Pořád chodím a přemýšlím co by to tak mohlo srmdět :slight_smile:
15. led 2009 v 09:46  • Odpověz
Markétko(aktekram) - dcera si včera lakovala nehtíčky, já prošla chodbou, obrátil se mi žaludek a přemýšlela jsem, CO JE TO ZA SMRAD!!!! Normálně jsem to v první chvíli nepoznala!!!! Pak mi došlo, že to je lak na nehty, ale to byla fakt síla - mně už vadí snad všechno- poslední tejden :wink:
Mám chvílkama ukrutnej hlad, že se mi až udělá mdlo, pak se najím, že teda mám hlad a vzápětí pocit,že jsem snad snědla půl prasete s třema řádkama brambor- ať udělám, co udělám, nic není dobře pro žaludek- snad to přejde
15. led 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.