• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
ja ji tak zavidim, ze uz ma mimiska u sebe!!! ja se tak strasne tesim az uz ten nas prdola taky vyleze!
10. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Hurá, hlásím , že u nás prší a krásně se ochladilo
10. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
dneska bude krasny studeny den pro tehulky :slight_smile:
11. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
autor
Pro mě bude hnusnej, protože jdu k zubařce. Já se jich tak bojim :frowning2:
11. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
Čau těhule,
u nás je taky těhulkovsky krásně, ochladilo se, ale už je hezky, pěkně se dejchá...prostě fajn :wink: .
Bobisku, neboj, nějakej zoubek ti snad nechají,ne??? :grinning:
Mě čeká kadeřnice, jdu dobarvit melír, abych byla "krásná" na porodním sále.
Už mi z toho čekání na porod docela hrabe a odnáší to všichni. Přirovnala bych to k náladě těsně před
menses, na zabití... pořád si říkám, že už JEN 14 dnů a pak to nějak musí ven, ale moc mi to nepomáhá.
Prostě nedokážu myslet už skoro na nic jinýho. V neděli večer opět poslíčky, ale dost bolestivý, po 6 minutách(pak že jsou nepravidelný), cca 4 hodiny v kuse - a co myslíte? Vyklubal se z toho krásnej průjem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Včera celej den tvrdlo břicho, prostě je už větší část dne ve stahu, než volně. Lidi mě štvou, protože
fakt KAŽDEJ, koho potkám, má ty blbý řeči, kdy to bude, jak to, že jsem ještě celá apod.
Včera jsem sousedce(baba hnusná slizká) chtěla říct, že V PROSINCI...!!!!!! Fuuuuj, jsem ale protivná, co???
:grinning: :grinning: :grinning:
A jak snášíte poslední dny a tejdny vy???
11. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás je taky krásně. Hned uvařím na dva dny dokud je trochu chladno.
Tak já se na miminko moc těším, ale zároveŇ obavy, protože malá je ještě prcek. Asi jsem taky pěkně protivná. Poslední týden je hrozný . Ty děti to snad cítí, protože je najednou taková přítulná a věčně závyslá na dudlíku což nebylo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
věruško, jak jsem si to četla, musela jsem se smát. Vybavila se mi včerejší chvíle, kdy jsem si tohle taky začala uvědomovat, na každou odpověď manžela jsem mu odfrkla, navíc poprvé po 9ti měsících jsem si začala stěžovat na břicho. Už mě obtěžuje, nemůžu se večer ani přetočit, zvednout z gauče a už sem i říkala, že bych klidně teď porodila, že už nevydržím 3 týdny. No hnus.Opravdu, celé těhotenství bylo krásné a poslední týdny se tak vlečou a jsou strašný...
11. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky

tady taky krasne prsi a je super pocasi pro nas :sunglasses: konecne se da normalne zit s tim bubnem.

Co budete delat?
11. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
ja mam jeste 4 tydny , sakra to je dlouho, ale i 3 jsou dost. Kdyz jsem byla v 10tem tydnu tak jsem cekala a predstavovala si jake to bude az to bude treba25ty tyden nebo 30ty a uz jsme po 35tce a uteklo to jako voda a ted to bude pomale jako nikdy, no asi at jenom tak nezapomeneme :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Tak se hlásim od zubařky a díkybohu mi huba byla pochválena :wink:
Akorát jsem si otlačila z bot nožičku a bolí jako kráva. Nosila jsem ty pantofle co jsou mezi palec a včera se mi zadřel a mám tam puchejř až do masíka.......auvejs

Holky a naše továrna na křečky je k nezastavení. Nabízim akcie, protože toto nemůže zkrachovat.
Prvních 8 mladejch je velkej 3 cm a už teda samotný žerou, ale jsou prcci..........no a dneska porodila dalších 7. Má mezi nima rozestup 4 týdny. To je mazec, co? Z kojení do kojení. Ještě, že nemusí ze zubů do zubů
Asi má náruživýho starýho nebo co :grinning:

Máme tu návštěvu. Je to kamarád náš a je tu s dcerou od včera do zítra. Je to v poho, ale hladový krky navíc a starost, když sami nemáme skoro co žrát. Manža je takovej "vůl" , že furt mele to svoje........,.... zůstaň, je prča, to neva.....a já lítám jako debil, jsem unavená a vzteklá a nejraději bych je kopla do vajec :unamused:
11. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Všude bordel a mě to dohání k šílenství. :angry:
11. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Bobi nebud vzteklina :grinning: mi prijede ve stvrtek bracha se zenou a dvema detma a otec na dva dny, ani je nemam kde dat spat netoz jeste nakrmit, tez se mi tu nasackujou pomalu pred porodem. Fakt ti lidi nekteri vubec nepremysleji. No ale co usmeju se a budu rada ze jenom na dva dny, jinak by me asi je..lo :grinning:
11. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
No ty posledni tydny jsou fakt na prd! Kdyby clovek aspon vedel, jak dlouho jeste!!!! Mne dneska skocil 39tt, kazdej vecer mladyho premlouvame, at uz vyleze, kdyz si predstavim, ze bych taky treba mohla 2 tydny prenaset, tak me teda dost omejvaj :cry:
11. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se do klubu:slight_smile: Dnes ko u Dr dobrá, "paní Š..., k porodu se zatím nic nechystá", hmm, bezva:grinning:
Prostě si mimínek ve mně lebedí:slight_smile:
Ale mám dobré výsledky krve i streptokoka, tak jsem ráda. malej se samozřejmě mlel celou cestu k Dr a na monitoru najednou nic, nulová aktivita... až když jsem vstala, šla do čekárny, tak najednou zase tu nožička, tu prdelka... dělá zagorku potvůrka můj!:grinning:

Jinak já se cítím jakžtakž dobře, jako já stále nemám porodní pocit, prostě vím, že to ještě není připravené, že je čas... nějak to cítím... snad pocítím, že t přichází:grinning:
11. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahoj holky.Ja se taky pripojím,aspon na chvíli,čekám dvojčata (Samko+Saška)a asi za tri tydny bi meli jít mimča ven,už aby to bilo.Zatím mám 16kg nahoru a už se to snád zastaví :angry: dost se doma nudím tak aspon vypisuji tam i tam.
11. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahojky kočeny, dneska jsem opět vyšetřila trošku času, včera jsem byla na kontrole už v nemocnici, a výsledek je takový, že čípek už je kratší, měkčí a prý to vypadá, že se prcek narodí dřív než později, ale víc konkrétnějšího teda nevím. No tak uvidíme. Jen jsem se přeptala na váhu, tak teď je tak cca 3200g, ale beru to s rezervou. No hlavně, že dr. mi předpovídal k porodu 2900g :grinning:

Včera jsme už konečně umyli okénka, a dneska prší:frowning2:, no ale trošku deště tomu neuškodí. Ale jinak je dneska krásně chladno, úplná balada.

Jo holky, pokud by vás zajímaly ty voňavé pytlíky na smradlavé plínky, tak jsem je sehnala v Tescu, 75ks za 42,- a opravdu voníííí, tak uvidíme, jak budou maskovat smrádek.

Bobi, Miško, tak s těma návštěvama je to teda hnus, já bych tady nesnesla už ani krátkou návštěvu, mám naleštěno, a ještě aby se mi tu někdo kvartýroval :angry: :angry:

Ahoj Beru- taky 2 mimča, no holky, jak vy to děláte?? :wink:
11. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahojky.Vonavé pytlíky na plíny :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to sliším poprvé ale skvelá vec ak funguje,pujdu taky sondovat do tesca a určite vyskouším.
No mi s mažílkem po narození holky pred 7 lety chteli další ale nedarilo se,tak sme to nechali bít na náhodu.Už sme se spokojili že bude dite jen jedno,i to je fajn.No a zrazu po 7letech mi rekl doki že budeme mit dve :grinning: .Nemohli sme se zhodnout na pohlaví tak sme si zadelali každí jedno :angry:
Stím počasím to je dnes skvelí :sunglasses:
Já jdu na kontrolu zítra tak doufam že na váze zas pribrali,docela se s dokrmováním snažím :angry:
Ve 30tt meli každe 1950g
Katwind mě zas dnes celej den hodne okopavaj :unamused: ,asi se im líbi to počasí.Astále se střídají ve skitavce.
Mi budeme mít od zítra taky bordelManžel se rozhodlsám udelat pro naši školačku patrovou postel.Včera sme vláčili drevo z obi a zítra ho budeme pílit,rezat na koberci. :confounded: Už se nevím dočkat :rolling_eyes:
11. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
čusky,tak já mažu zítra k doktoru už do porodky, tak pak písnu. Dnes jsem si koupila calciovou mast na bradavky, tak už mám do porodnice vše.
Před týdnem jsem si koupila jednorázové kalhotky síťované tena jsou pro ženy co trpí únikem moči jsou s nohavičkama a prý jsemu super. V prvním těhu jsem měla taky jednorázové obyč a nějak mi nesedly, tak uvidím .
Ahoj baruška :grinning:
11. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
čauky holky, já jsem to dneska odpol zalomila na hodinu a půl návštěva nenávštěva :grinning:
Řekla jsem jim čágo, vzala časák a zabouchla se do ložnice. Přečetla jsem si asi odstavec článku a chrupky hupky :grinning:

Malej to taky zalomil a vstával v 7 hodin. Ještě je vzhůru a happy :sweat_smile:

Zítra mě čeká běhání po úřadech. Zase jedu na sociálku a budu se asi hádat, protože minule ze mě udělali blbečka a já jako vůl lítala úplně zbytečně. Doufám, že mě z toho nechytnou kontrakce a nebo nerupne voda :confounded:
No to bude zase dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vítám další těhulku s dvojčátkama. Holky jste borkyně, že máte 2 v pupíku a dodržíte termín. Máte můj obdiv, já mám jedno a sotva lezu.
11. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Hoj holky, vitam novou clenku :slight_smile:

Dneska nejak nic moc piasankovani, ja jdu k dr az 18teho :frowning2:

Kaa a prave proto se mi nechce uklizet kdyz bude vse tip top a pak prijedou a vse bude zas vzhuru nohama :angry:
Takze si pockam, doufam ze do te doby nevrhnu :grinning:

Ty Katko a uz mas doktora nebo doktorku ktera te bude rodit?nebo jak to je? ted uz chodis na kontroly do nemocnice? sakra uz se to blizi, ja uz se asi zacinam bat :unamused:
11. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
ahoooj holky, ahoj nova dvojcatko-nosicko :slight_smile:, nam tu ted pribejvaj miminka rovnou po dvou :slight_smile:, zadny troskareni :grinning:
Ja za chvilku padim na kontrolu do porodky, tak se pak ozvu!
12. srp 2009 v 06:35  • Odpověz
ahoj zazit já taky jdu dnes, ale až odpoledne.
Nějak se mi rozbíhá rýma bolí dutiny a kašlu. Musím se z toho nějak dostat. Mám z toho panickou hrůzu, protože když jsem rodila malou císařem, tak jsem v nemocnici chytla kašela na tu čerstvou jizvu to bylo super. Nikomu nepřeju. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 06:39  • Odpověz
No, tak to muselo bejt fakt fantasticky si na tu jizvu pekne zakslat :frowning2:, ja kdyz chytnu poradnej kasel, tak me pak boli vsechny brisni svaly :frowning2:, tak snad nenastydneme, i kdyz teda to pocasi tomu trochu nahrava!
12. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Přeju úspěšný kontroly, což v tomto stádiu znamená otevřené a připravené porodní cesty, že :grinning:
Kaa - tipuju na další adeptku, pak Zazit a pak snad i já :unamused: - už toho mám docela plný zuby.
Kadeřnice odvedla svoji práci dobře, dnes jedeme dovyřídit formality pro syna na střední školu do krajskýho města - tašku do porodnice si neberu, radši porodím bez tašky, než abych ji vozila měsíc v autě zbytečně, jsem pověrčivá :grinning: - no a když to vyjde, zajdeme ještě na film do Cinestaru(Veřejní nepřátelé).
Dcera mě včera tak vytočila, že jsem čekala nástup kontrakcí nebo loužičku pod sebou(voda). NIC.
Ani vám nebudu vyprávět, co zase provedla, káča blbá - už aby bylo po prázdninách a nastal režim...
pa a hezkej den všem, zvláště pak novým dvojčátkovým maminkám(obdivuju).
12. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
ahoj verusko, jeste porad pracujes? mas muj obdiv! I ja hyperaktista uz si ted rada pres den natahnu nozky na gauciku!
poradna opet uplne na prd! porodni cesty se prej otviraj, ale kdy porodim mi prej podle toho nerekne :slight_smile:, tak zas za tyden, to tam budu muset bejt uz pred sedmou, protoze me ceka i monitor
12. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
ahoj holky, uz jsme doma :slight_smile: , od vcera, ale zatím nestíhám, jsem KO :grinning: . Musíme si udelat rezim,jsem nevyspaná, malej je zlatej,ale v noci moc nespí :grinning: , brzo napisu vic,tak zatim ahoj.
12. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahooooj Barco tak jeste jednou gratulace. To je az neuveritelne. :wink:
12. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Az budes mit vice casu tak hod nejakou fotecku chlapecka :slight_smile:
12. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Ahojky Baru, to je skvělí, že jste doma. Myslela jsem na tebe jak to zmákáváš. Tak hodně sil.
Myslim si, že se to tu stejně postupně příspěvkama trochu zhubne, protože až budou prcíci na světě, tak nebudeme vědět, kde nám hlava stojí :grinning:

Jinak jsem byla na tý sociálce
Pohoda :wink:
Minule mě hnali od čerta k ďáblu a dneska 2 razítka a za 10 minut hotovo. Nechápu to, a přitom jsem měla stejný papíry jako minule a dnes jim to nevadilo. Podívali se do počítače a votentočkovali mi papírky a konečná :slight_smile:

Návštěva dneska odjela, tak mě čeká totální úklid bytu. Děs a hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
2 fotky jsem vložila,tak mrkněte,ale jsou z mobilu,tak nic moc kvalita :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.