• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Barco tak jsem koukla je to sikulka, pekny chlapecek. :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
juuuu, ahoj barusko!!! tak to je super, ze uz jste doma!!! tady zatim zbytek 2v1, teda nektery novy clenky i 3v1 :slight_smile:))
12. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
a honzik je uzaaaaasnej :slight_smile:, moc ti zavidim :slight_smile:, ze uz ho mas u sebe!
12. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Barčo moc gratuluju je to kluk jako buk :slight_smile:

jinak jsem byla dnes na kontrole a pan doktor mi řekl, že se mimču u mě líbí a jen tak ven nepoleze, což mi na náladě nepřidalo, mám ji úplně stejně mizernou jako vy ostatní a to jsem minulý týden překypovala energií, ach ach a taky mi furt leze váha nahoru a jestli mi ještě někdo ze známých řekne jak mi to sluší a že ta kila na mě nejsou vidět, tak dostane pěstí :confounded:
12. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
Baru, ten váš Jéňa je kráááásnej :dizzy_face:
A jak ti jde kojení? Máš jedlíka?
Já se dneska potim jako dveře od chlíva a to je pod mrakem. Děsný :fearful:

Asi si rozdělám prádlo na žehlení. Když už mi je vedro, tak ať pořádný :sunglasses:
12. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
zdravím, po dlouhém čase, Baru obvzlášť - máš moje gratulace k super vlasatému klučinovi, vypadá moc spokojeně a doufám, že i ty se tak cítíš.

holky jste dobrý, že zvládáte návštěvy u vás doma, nikomu bych teď neotevřela, navíc aby u nás i spal, tůdle nůdle...

jsem po kontrole u ortopeda a hlásím, že to asi vypadá na císaře, budu vědět víc v pátek, můj ortoped mi to kvůli zádům nedoporučoval, tak teď se snažím nějak vstřebat tuto informaci.. :frowning2:

a už konečně máme vymalovaný pokojík a částečně zařízený

zdravím taky nový pupíky :grinning:
12. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
zdravím, velká gratulace Barče, miminko je krásné.
Dnešní kontrola nic moc . Moje papíry tam neměli, tak až příště. Jinak naprosto v klidu.
12. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Barčo - fakt nádhernej chlapeček, je vidět, že se nemačkal v porodních cestách, vyžehlenej, závidíííííím :wink:
Mám dnes po CTG, vše opět na jedničku, ukázkové, pohmatem zkontrolována hlavička - je napasovaná v porodních cestách, vše je připraveno, jen porodit...přesto mi doktor řekl, že mám přijít v pondělí 17.8., opět
CTG a kontrola a že se ještě URČITĚ UVIDÍME. No, to mě teda potěšil... :grinning: .
No nic, kdo si počká, ten se dočká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bobisku, je opět vlhký počasí, se nediv, že se potíš- mně je od předvčerejška opět dopoledne zle, ale fakt dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Včera jsme vyřídili s přítelem v Plzni poslední formality pro synka na střední školu, takže teď už jen sbalit
tašku na intr, na seznamovací pobyt, nabalit dost peněz, všechny možný průkazky apod. a huráááá :confounded: .
To bude něco, až ztratí všechny doklady a karty hned první tejden a budeme to muset oběhat znova - ale
počítám s tím, páč je na tohle fakt expert(chlap).
No ale jinak půldenní cestování mi dalo včera extrémně zabrat a chodila jsem jak kačena s výrazem: "pozor, rodím" po Olympii v Plzni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky, já taky nic a já nějak vím, že ještě nic, nějak se cítím, že ještě ne:grinning: Ale jsem trochu nervózní z pohybů, tenhle týden je malej strašně línej:frowning2: jako vím o něm celý den, občas vystrčí nohu, zadek... ale nekope, je to takový jiný, jen s ejakoby protáhne, ale už to nejsou ty kopance, boulance...
Dneska po obědě jedeme s mužem do porodky na obhlídku (třetí porodka v pořadí):slight_smile: tak to té doktorce, co s náma bude mít konzultaci, řeknu... snad to je normální :confused:
13. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojky holky, nějak nemám extra náladu vysedávat na netu, akorát mi to užírá čas a ten chci ještě strávit válením a odpočíváním, dokud je možno :grinning:

Včera jsme byli s přítelem na poslední večeři ve dvojko, tak nějak mám pocit, že do konce týdne porodím, tak snad mně to nezklame :wink: , i kolegyně v práci mi to předpověděly, oproti minulému týdnu mám prý břicho šíleně dole, a i já to tak cítím, spíš mám teď takový velký pytel než balon, už bych na něj půllitra nepostavila :grinning:

Katwind- já mám tento týden taky lenocha, možná to počasí, no spíš se ale válí v horku, tak nevím :unamused: , no aby ti neřekli, že takhle odpočívá mimčo před porodem, tak to by bylo jasné :wink:

Baruško a ještě jednou gratuluju, malý je krásný, já chci takýýýý. Tak odpočívejte a pak dodej nějaké další fotečky.

Míšo- mně už moje doktorka předala do péče porodnice, takže chodím teď tam, už jsem tam byla na 3ctg a 1prohlídku, v pondělí mám přijít zase (ale to už budu mít za sebou:slight_smile:). Jinak co mně teda vyděsilo, že mají furt plno, jak jsem byla na 2.ctg, tak mi sestřička říkala, že měli den předtím 12porodů a v pondělí už měli stopky pro sanitky, bylo plno :angry: :angry: , tak doufám, že mně odrodí ve Vítkovicích a nepoženou mně na fakultu, tam necííí :frowning2: .
Jinak porodníka si vybrat nemůžeš, teda aspoň to nikdo nenabízel, já myslím, že když to přijde, bude ti to jedno, hlavně ať je venku.
Jo a Miško ještě mně napadlo, ty jsi odcházela dřív z toho kurzu, ale ta porod.asis.říkala něco o tom, že diabetičky nerodí, jen fakultka nebo Fifky, ale víc to nerozebírala, a nikdo dia nebyl, tak se na to neptali.
Radši se zeptej, ať tam třeba pak nejedeš zbytečně.

Sasanko, tak to jste už zamakali na pokojíčku? Co ruka? Už je lepší? S tím císařem je to teda potěšující, ale na druhou stranu tě nenechají zbytečně trápit.

Bobi- co furt vyřizuješ??
13. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
ahojky holky,

Kaa, prosim tě, úřady viděli velkej problém, když přecházim z rodičáku na mateřskou. Každý dítko bude vedený v jiný budobě a oni se prostě nemohli mezi s sebou dovolat telefonem a nechali mě to vyfunět si sama. A přitom šlo o rychlý vyřízení.
Díkybohu to mám za sebou a teď to bude čekat Davida až porodim.
Oběhá porodný, rodnej list, pojišťovnu...... :wink:

Dneska jsem hodila do pračky všechny záclony. Vometu z oken prach a mám to tu zase o kus víc čistější pro mrňouska.
Jinak já mám taky teď šílenýho lenocha, že ho musim dloubat, aby mě kopnul a já byla v klidu. Má mě totálně na salámu. Nedá o sobě vědět třeba celý dopoledne, pak se jenom otočí a zase chrápe. Takže vás plně chápu, že se bojíte, já jsem z něj taky ve stresu :confounded:
13. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Holky, já jsme tak ráda, že to máme stejně, už jsem začínala být nervózní... no, řeknu vám pak, co mi na to řekla paní doktorka v porodnici :wink:
Jinak já asi fakt nic, pže břicho furt nahoře:frowning2:
13. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
holky, ty mensi pohyby jsou asi dany taky tim, ze uz tam maji fakt malo mista na nejaky vetsi coro moro! I kdyz teda nas cutalista se porad dost snazi :slight_smile:, vcera se na kontrole sestricka smala, ze na ni vystrkuje zadek a ukazuje nohy :slight_smile:

Ja bych to taky mit do konce tydne za sebou! Co bych za to dala!
13. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Bobi- no ty úřady jsou fakt super a hlavně ty baby, doprčič, když tam vidí maminu, jak sotva chodí a funí, to by jim fakt ruce upadly, kdyby zvedly ten telefon a trochu pomohly.
No já jsem příteli naznačila, že když budu v porodce, tak oběhne s papírama vše, a to byla prča...kdybyste viděly ten výraz...jsem mu málem oči chytala, jak byl vyděšený :grinning: a pak mi říká nene, to půjdeme spolu :confounded:
Je to na houby, ale asi to fakt budu muset oblítat s ním a s prckem v závěsu :frowning2:

Mně Kubík dloubal kolem jedné v noci, to jsem se vzbudila, tak jsem mu domlouvala,a ť chrupká, pak se dopoledne zavrtěl a je klid. Takže Katwind- jsi vyslanec a podej zprávu, co ses dozvěděla:slight_smile:Kujíí

ZAzit- kdyby to klaplo, co? Jé, kéž by mně ten pocit nezklamal:frowning2:, asi půjdu přetřít chodbu, i když se mi nechce. :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Holky, já jsem zabrousila na jinou diskuzi a tam přenášejí :frowning2: . Teď je to nějak v modě, jak tak pozoruju :frowning2: , no a už zase sedím u netu :unamused:
No doufám, že vypudíme dříve.
13. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahojky mamči.Tak se hlásím po kontrole.24srpna mám nástup do porodnice a týden nato už rodit.Adost mi zamotal doki hlavu,obe mimča sou v poradku,hlavičkama dolu.Stále mi říkal že budu rodit normál,a ted mi zrazu řekl abych se rozmyslela či nechci cisare.Nik mi nezaručí že po narodení prvního se druhe nestočí a pak bi musel delat císaře a budu mít jizvu dolu i na briše.Tak ted fakt nevím jak se rozhodnout :frowning2:
Barco taky moc gratuluji,už abychom to meli vsechni za sebou. :grinning:
A nevíte poradit,když už budu po porodu ale ješte v nemocnici muže manžel hned vybavovat rodní listy a rodičovskou,a porodní .sme uplne bez penízku tak aby tá rodič.prišla co nejdřív.Ja materskou nemám proto že sem na uradu prace :frowning2:
13. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Beru- to ti teda neporadím, já mám mateřskou a pak tu rodič., asi se zeptej na pracáku, tam by ti ty ženské měly poradit. A v naší porodnici to prý bude tak, že po porodu si nás obejde sociální pracovnice a dá nám instrukce ohl. papírování. Takže doufám, že to nějak vyřídím.
13. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak ti socialní pracovnice doufám budou obcházet každou porodnici :unamused: tak to se určite zeptám.Diky.Rodila sem už pred 7 lety a asi se toho hodne zmenilo,a bohužel na kazdem blbem uřade mi vždy řeknou neco jiniho :rolling_eyes:
13. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Beru- tam, kde jsem si vybrala, je ta sociální jen pro tu nemocnici, má tam svůj kancl a vyřizuje adopce, předání do péče, a papírování po porodu, tak si zavolej i do té porodky, anebo na sociálku ve městě. Nic jiného mně nenapadá, to je to, co bych udělala já.
13. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
Čau děcka, já už osedlala hopsací míč.
Budu na něm dřít při každý příležitosti. Už mě to panděro nějak neba, tak mu takhle třeba pomůžu.

Povlíkla jsem si dneska postýlku a hodíla na ní přehoz, aby se neprášilo.
Vypadá to kouzelně a voňavoučce :wink:

No jo Kaa, oni si asi ty úřednice mysleli, že když jsem tak tlustá, tak ať se aspoň trochu protáhnu. :grinning:

Jsem zvědavá s čím dorazí Kat............ti naši prčíci jsou takový lenoši, tak je to snad z toho mála místa

Jo a já tipuju další na řadě Verusku a Kaačko s Zazit.
Ale je možný, že dvojčátkový mamky se přehoupnou a je to tu hned a nebo taky Sasanka kvůli tý páteři půjde brzo na císaře..........tak nevim :fearful:
13. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Jo a Arwenka se dlouho neozvala, nerodí nám už náhodou?
13. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Včera arwen psala na čekáme dvojčata,ješte sou taky 3v1
13. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Bobi- já si myslím, že Arwenka to má za sebou, koukala jsem k ní do albíčka a tam psala, že má pravidelné poslíčky a že si myslí, že to má za pár. A to bylo tak cca před 4 dny, takže už má asi prdíky u sebe :wink: . Teda vedle sebe :wink:

Bobi- já už jsem taky povlíkla, teď mám namočené flaštičky, a dudlíky, za chvíli je vymyju a vysterilizuju. Zítra ráno mám poslední nehtíky, udělám oběd, uklidím a jedu :grinning:
A ty jdeš na malého s tím, že ho vytřepeš, jo? :grinning: :grinning:Taky dobrý.
Jo a ještě musím drahému udělat seznam, co tady má dělat, aby se jen tak neflákal (už si asi vezme dovku), musím mu napsat, že má jídlo v mražáku, že má pohlídat, aby bylo mlíko a chleba a pouklízet než přijedem (i když tady snad neudělá bordýlek) a vyzvednout kočár, chjo...Pak by mi řekl, že jsem mu to nenapsala, proto to není.
13. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jo a ještě si chci obarvit vlásky a obočí, ať jsem kočka :grinning:

No teda ta Arwe....ani se nám neozve, tak jsem myslela, že už něco má..
13. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Přidala jsem pár fotek, malej je trochu žlutej :grinning: , má ještě trochu tu žloutenku, prý kvůli krevní skupině,že má jinou než my,tak je tam větší riziko, ale stejně tu žloutenku měly v porodnici všechny mimča.
13. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Baruško- ten je krásný, no vy jste s manžou pěkně zamakali:slight_smile:, ty jo, až mám slzy v očích.
13. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
A co Johanka na malého?
13. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
ahoj holky , já jsem úplně KO. Už dvě noci moc nespím asi tak 4 hod. za noc. Nějak mi není vůbec dobře a malá mi dává zabrat. Dneska dostala už na zadek až mi jí bylo líto. To jsem ale matka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Můj je v práci,, tak ani nepomůže. No mám depku a to mi dnes kámoška vrátila odsávačku v hrozném stavu, tak si snad budu muset koupit novou, to zase doma uslyším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
moc krásnej. A co Johanka? Já mám z malé trochu strach, protože je ještě malá . Budu jí muset hodně hlídat, aby mu něco neudělala.
13. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Romi, to už jsou asi předporodní stresy, co? No ale když zlobila...
Já jsem dneska po dlouhé době spala, předtím nějak vůbec, částečně kvůli zubu, pak horka , pak se malý mlel, ale včera jsem byla už tak utahaná, že jsem lehla tak v půl deváté a vylezla až dopol v půl 11 :grinning:
Ta kámoška je ale hrozná, a to se nestyděla ti ji tak vrátit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? Kdyby ti aspoň dala půlku za to, že ji dorasovala nebo zaplatila celou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.