• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
J a už to spaní mám taky hodne na prt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jen se spíš prevaluji.Ale ted si delám smaženou rybu s hranolkama tak si zvednu náladu :grinning:
13. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
HOlky omlouvám se,že moc nepíšu,ale fakt zatím moc nestíhám :slight_smile: .
Johanka,když ho viděla poprvé,tak byla úpně pos... :grinning: a byla hrozně š´tastná a teď už občas dělá naschvály, hlavně když kojím,tak se chce se mnou mazlit a furt říká, maminko já se chci přitulit. No a už i najela odrážedlem do postýlky, naštěstí né moc,ale jde vidět,že už dost žárlí.
13. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
Ahooj holky, ja cekamm na tu moji navstevu, no bracha dve deti a otec, uz mam uklizeno ale za 10 minut po jejich prichodu to zas bude vsechno vzhuru nohama.

Uz je tam zase hic. a moje ditato taky nejak strajkuje, sem tam nejaky ten kop a to je vse.

Lidi vcera vecer jdu na zachod a vyslo ze mne takove mazlave neco a jako hoodne, vypadalo to jako vytok, tak jsem se umyla a rano zase ale uz jenm trochu, teda vice jak normalni vytok ale mene jak hodne. fuj :confounded: fakt hnus.

nevim co to znaci ale asi neco mozna jo.

Nevite?nahodou
13. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
Jee BArusko malej je krasnej a aj mala je sikulka, mas proste krasne ditka :wink:
13. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
Katko dik za info jdu do nemocnice radsi zavolat, kdyby nahodou. Ale moje dr mi vubec nic nekerne, koza jedna. a kontrolu mam az 18teho a pak nevim.
13. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Ty Katko takjsem tam volala, maji stop stav, takze neberou vuuubec :frowning2: a nevi do kdy. Ale snad kdyz uz tam mas sjednanou kontrolu nebo uz nastup? tak te urcite vezmou.
A ta moje diabetes, no rekla ze nesmim prenaset, to uz pak do poruby a nebo kdyz mi to napise moje diabetolozka nebo gyndoska. Kdyz je dite velike nebo tak nejak.

Sakra me sere tan stop stav.
13. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
Misko, týjo, to vypadá na hlenovou zátku, takže bys klidně mohla brzy rodit :wink: Ale ani enmusela, těžko říct:slight_smile:

Jinak já jsem zpět, bylo to hodně zvláštní, vůbec jsem neměla pocit, že jsme v nemocnici, takový hodně domácí, látky, rohože na dveřích, obrázky, takový zvláštní, jiné:slight_smile:
Ale každopádně s paní Dr jsem mluvila, mluví o porodu jako o něčem, co prostě přijdu, ono s eto uděje a já odejdu, naprostá pohodka:slight_smile: a ty pohyby jsou opravdu v pořádku, prý se v tomhle stádiu trošku jinak natočil (aby se mu lépe lezlo ven, je víc jakoby naboku) a tudíž tam opravdu nemá prostor na velké pohyby. Prý bych měla za den tak 10x vědět, že tam je, ať už malinkatým pohybem, škytavkou, dloubnutím... Ale je to takhle opravdu normální :wink:
13. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
KAtw dik no uvidime, ale jsem o tyden jeste pred tebou, no uvidime ale zadne stahy nic nemam.

Jinak asi budes mit fajn porodnici, hlavne at je porod v poho :wink:

Sakra ja si tak myslime ze pujdeme posledni, tak mozna je rada na s nas :slight_smile: no je to ve hvezdach, nechame se prekvapit
13. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
No Míšo, tak to je super s tou zátkou. Já mám pocit, že už ji mám taky pryč, něco ze mně odešlo při sprše, už je to tak 2-3 dny, a rychle to uteklo do odpadu, takže jsem to ani moc neviděla, ale myslím si, že to byla zátka.

Ty jo, a neke, že mají STOPKU :angry: :angry: :angry: , zrovna teď nemáme prachy na tu VIP kartu, tento měsíc zas šlo plno peněz do aut, dopr..., na fakultu nechci, prý je to tam jak na páse, porodíš, šup..další..kámošce ani neporadili s kojo, byli na ni hnusní :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
johanka je asi jeste u babicky, ne? Preci jen mela anginu, tak aby malyho nenakazila

Juuu, Bobi, tak to ja jdu hupsat na mici, jak diva :slight_smile:, ja uz dneska manzilkovi vyhrozovala i sexem :slight_smile:, a zejtra jdu zas s nim na golf, to je dobra, min 8km prochazka, proste ho nejak vytresu!!!! Me to uz fakt neba!
13. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
Zazit- i já jsem nad tou variantou sex uvažovala. Ale nějak nemám náladu a poté, co je stop stav, tak jsem teda v háji.
13. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
Katko neboj, snad se to nejako uvolni. Snad, musiiiiiiiiii. Ja taky nechci do fakultky a fifejdy jsou taky hnus? ja vubec nevim. Ani ja nemam 2500tisice na VIP kartu, proste nemam, taky auto a vse kolem, vyplata na ucte jeste neni ani materska. No vyborne.
Ale zitra jdes na kontrolu tak ti snad reknou.

Nevim co se to tak rozrodilo.

Ale chapu kazdou rodicku, ze chce to nej a pro kazdou je to stres a zazitek na celej zivot.

ted musis este chvilku vydrzet at se to tam uvolni, nebo nevim co je lepsi.

No musim priznat ze jsme sexovali trochu a to bylo asi tim odchod toho hlenu,asi to fakt pomaha, uz nebudu sexovat :unamused:
13. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
No Míšo, já jdu na kontrolu v pondělí, tak uvidím, co mi řeknou, hned se na tu stopku zeptám. Na fakultku nechci právě kvůli zkušenostem dvou kamarádek, miminka mají stará rok, takže je to docela nedávno. Ale zas třetí tam byla spokojená, no je fakt, že ta neměla žádný problém a tak se sester nepotřebovala na nic ptát.

Na Fifkách jsem osobně nebyla, ale podle fotek na netu mi to připadá, že jediné, co mají moderní, je to porodnické křeslo. No aspoň něco. Ale Fifky teda beru jako poslední možnost, žídná kamarádka tam nerodila, takže nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

S těma penězma je to fakt na draka, bohužel tu VIPku si nemůžu dovolit. No tak budu se modlit (neumím to, ale něco vyplodím), aby tam bylo volno až to přijde.

Ty jo a já nesexuju, až příští rok, pro jistotu :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
holky vy se teda už chystáte?? já se nějak zalekla a nejradši bych tak ještě zůstala aspoň do září.To se mi teď mluví, ale jak se malá zase nějak špatně přetočí a mě to bude bolet, tak budu zase skuhrat.S pohyby jsem na to podobně, už je to jen občas a to jen když vystrčí na boku nožku, tak ji vždy chytnu a popravím tlakem :slight_smile:

zítra jdu na kontrolu do nemocnice, jsem napjatá, dnes se mi dokonce spustily z ničeho nic slzy, hormony mi asi zapracovaly, to se mi ještě nestalo.Břicho už mám taky o dost dole.

S porodkou Vám kaa a misko nezávidím, mě by asi piclo, kdybych se dozvěděla, že mě nevezmou tam, kam chci. Asi si to budete muset naplánovat ten odjezd na poslední chvíli, tak aby už vás nemohli odbít, ale jak se to dělá, to teda nevím.
13. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
Naštestí v Nymburce je skvelá porodnice :wink: ,ne moderní spíš s druhý svetový , :confounded: ale za to skvelí kolektív lékaru a sester,poznaj každího pacienta ménem,málo maminek,více času na jednotlivce,se vsim pomuzou a poradi..Táta muže na pokoj rano,v poledne,večer v neomezenom case :grinning:
mamini všechny se chystate na normalni porod,nebo nekdo císar?Pri císari uspí uplne nebo jenom od pul tela dolu?Nemáte nektera skušenost :fearful:
13. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
Ahojky, tak u nás se taky ještě nic nechystá. Z minulého těhu stejně vím, že až se mu bude chtít, tak vyleze taky jsem zkoušela kdeco. Můj šel s malou na chvilku ven, tak jsem si trochu odpočinula , ale pořád jsem nějaká hotová
13. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
zazit, malá už je doma od úterý co jsme přišli s porodnice. Antibiotika brala 10 dní a včera na kontrole řekla doktorka,že už je zdravá a malýho nemůže nakazit. Už prý 3 dny po zahájení antibiotik už angína není infekční.
Holky koukám,že se vám to už krátí, skoro všechny už máte 38tt a zazit dokonce 39tt, to je mazec, brzo se to rozjede :slight_smile: .
Jinak malej je pěknej žrout, mám hodně mlíka a on furt pije a už z porodnice jsme šli s porodní váhou a to nám říkala dr. že jak děti po oporodu zhubnou, že stačí do desetí dnů nabrat porodní váhu a my to stihli za 3 dny :grinning: .

Jinak porod naprostá pohodička :slight_smile: , ve srovnání s první úplně super. Bolest jen ten den asi od oběda do večera, přes noc už v pohodě a další den ještě trochu mazec vstanutí z postele,ale jinak paráda. Když jsem odcházela z porodnice, připadalo mi,že jsem vůbec nerodila. Po těch kleštích u prvního porodu jsem šla domů až 7. den a nemohla jsem nic,byla jsem celá bolavá,teď paráda.
Dnes mi vytahovali stehy a jizvu mám pěknou, dole, až pod chlupama :grinning: ,takže ani v super nízkých kalhotkách nebude vidět a je tenká a docela krátká, prý ještě zesvětlá a zkrátí se,takže pohoda. akorát mi trochu zůstala vytahaná kůže na břichu,ale to je ještě brzo na to,aby tam nebyla,to bych byla moc náročná :grinning: , budu muset cvičit :slight_smile: .
13. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
Sasanko, no tak to taky nevím, jak to odhadnout na poslední chvíli, leda že pojedu, až nahmatám vlásky :grinning: .
Kdyby se tam dalo třeba zaregistrovat, ale to ne, max. si můžeš koupit VIP kartu za 2500,- a to tě vezmou, i když mají stop stav. No ale na to teď nějak nemáme.
No nic, už to beru sportovně, nějak to dopadne.
Sasanko a jak se vůbec bude jmenovat vaše holčička, v pasu nemáš jméno, jen že se necháte překvapit...
13. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
Baruško, to je dobře, že jsi spokojená a s malým je vše v pořádku a v plavkách teda budeš koča, na bříšku zapracuješ a jizvu nikdo neuvidí. No super, tobě už můžeme jen závidět. Spokojená a máš to za sebou.
Tak jen ať tak pokračujeme všechny. Jsem fakt zvědavá, kdo půjde další:slight_smile:
13. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
tyjo holky, to je zajímavý, jak to te´d máme každá jinak ty pocity že? Asi to tak má být... některá už chce vytřást, některá se ještě k porodu necítí (já):slight_smile: Já nějak vím, že ještě není ten čas, cítím to...:slight_smile:
13. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Katwind, se vsadim, ze pojedes prvni :grinning: a ja budu prenaset jeste 30. zari :frowning2:

Tak jsem vypudila treti navstevu tento tyden (oslava svatku) a mam dost!!! Uz nechci zadnou navstevu do porodu videt! Pokazdy uvarit veceri pro 4-5lidi, kaficka, dorticky, skakala jsem tu kolem jak idiot :frowning2:, uf uf, holt uz to neni, co to bejvalo :slight_smile:
13. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
já sem nějak zapomněla sledovat, kolikátý teda že to mám týden, nějak na té mateřské mi všechny dny připadají stejné.

berusko u císaře to máš ták, že buď budeš v celkové anestezii nebo máš jen umrtvení od pasu dolů (tam je taky na výběr buď spinální nebo epidurální anestezie), u té druhé může být taťka na sále.

Baruš ani nevím, kterou jsi měla??Závidím hladký průběh a i že se ti tak rychle spustilo mlíko, jde vidět, že si asi v pohodě (samo až na tu únavu).

kaa si dobrá, že tak předpovídáš porod, ještě počkej, nech si to na všední dny, ať máš celkovou péči :slight_smile:, o VIP kartách slyším prvně, ale vy s mega města máte asi samé takové nevýhody (i třeba, že se musíš hodně dopředu nahlásit, že chceš u nich rodit, to tady nemáme)
Jméno tajím v niku, protože občas chodí na koníka kámošky a chtěla jsem pro ně aspoň nějaké překvapení (jsou to baby zvědavý), ale rozhodně jméno u nás nebylo problémem, už od začátku vztahu máme jasno u obou, chlapeček by byl Honzík (baruš hezký jméno viď), pro holčičku máme přichystanou Magdalenku (ale krátce).
13. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
čusky, tak se mi zase nechce spát. Dnes mám zase den blbec.
Tu odsavačku co mi kámoška vrátila jsem už hodila do mičky a vyvařila a je pořád hrozná. Vůbec nechápu, jak to takhle někdo může vrátit. No asi jsem jiná. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
cauky.nejsi vubec jiná.Ja taky nesnášim když neco pujčim a vráti se mi to v desním stavu,a už se mi to hodne krat i stalo.Ja osobne bych se stydela neco tak vrátit :unamused: .
Celkem ráda bych už asi šla spát ale manžílek stále reze,bouchá a vrta :rolling_eyes: ,delá patrovou postel pro holku.Tak to vidim jeste na dlouho
13. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz
ahoj beruška, ty jo já si připadám jak verliba . už se jenom valím a vy co čekáte dvojčata máte můj obdiv a to jsem ani moc nenabrala. U malé 8 a teď 10 kilo.
13. srp 2009 ve 23:19  • Odpověz
Pri prvním teho.sem pribrala 8kg no a ted 17kg :angry: a ješte neni konec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
stále mi hodne chutná
Ale asi nejduležitejší je nerozžrat se po porodu,co bil muj problem po prvním porodu :rolling_eyes:
13. srp 2009 ve 23:34  • Odpověz
jo,jo,tak můj taky já přišla z porodky a už jsem nic nezhubla. U kojení mi chutnalo hodně. :grinning:
13. srp 2009 ve 23:39  • Odpověz
dobré ranko, tak noc tentokrát docela dobrá, dokonce mi byla k ránu zima což bylo příjemné a i nálada je dnes lepší, tak snad dnes bude lépe jak včera.
14. srp 2009 v 06:44  • Odpověz
teda romco, ty toho taky moc nenaspis, co? O pulnoci jeste na konovi a ve trictvrte na sedum zas!
14. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
to jo já mám na koníka čas jen když už se spí, tak chodím poslední spát a první vstávám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ne fakt už spát nemůžu. Já bych mohla několikrát za den, ale nevydržím v kuse.
14. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.