• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Ahoj holky,dnes jsem se i trochu vyspala, konečně :grinning: ...

sasanko03, měla jsem částečnou anestezii, doktor říkal,že je lepší, že se po ní rychleji zotavuje. Sice jsem cítila jak mi hýbou břichem a jakoby něco tahají,ale to nebolelo a nevadilo mi to. Vlastně jsem rodila v 8 00, to mi píchli tu anestezii, malej byl venku v 8:14 a v 8:40 už jsem ležela na pokoji a po deváté už jsem začala pomalu cítit bolest, nejhorší to bylo kolem oběda a to mi sestra říkala,že jestli chci injekci na bolest a já hrdinka myslela,že to za chvíli přejde,tak jsem odmítla a asi kolem jedné jsem si o ni řekla,protože už to bylo nesnesitelné. No a pak už jen lepší a lepší :slight_smile: .
Ale nechápu některé matky, které si chtějí zažádat o císaře kvůli tomu,že se bojí porodních bolestí,protože mi přijde,že je to nastejno, prostě bolest je všude a když je bezproblémový normální porod, tak to určitě bolí i míň a žena je určitě brzo fit. Já chtěla císař kvůli mimču a to mě strašně uspokojilo,protože malej měl apgar skore samé desítky, což je maximum a nemusel ani do inkubátoru, jak většinou na hodku po císaři dávají. Jsem spokojená :slight_smile: ...
14. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
ahoj barca- hlavně že jste už v poho. Já pořád taky čekám co mi řeknou u doktora. První jsem rodila císařem, tak uvidím. Jasně, že bolest je všude. Já bych asi taky raději rodila normálně, ale zase nechci aby to bylo jak u holky kdy mě nechaly rodit přirozeně se vším všudy a nakonec jsem šla na CS.
14. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Barco, díky za popis, dost už mám načteno, ale přece mě vždycky něco překvapí a informací není nikdy dost. To víš, pořád mám špatný pocit z toho, že nebudu rodit přirozeně, už je rozhodnuto a ve středu jdu do rizikové poradny, kde se dozvím víc. Raději bych fakt rodila přirozeně, má to své výhody, ale bohužel mám vyšší stupeň zakřivení páteře ( mám totiž díky tomu o trochu víš jedno rameno) a obávají se, že taky i zakřivení porodních cest.Mimčo by se tak při porodu mohlo někde zaseknout.(vůbec jsem o tom neuvažovala předem, kdyby jo podle rengenu by se to dalo určit jak moc je to zakřivené a jestli bych to zvládla, ale rengen se nedělá v těhotenství,tak to je jen odhad a doporučení doktorů).

Hodně se bojím toho, že mi bude trvat delší dobu než budu kojit, ale hlavně mě mrzí, že mimčo nebudu mít hned. Daly ti sestry Honzíka po vyjmutí z bříška hned na paži?? Kdy ti ho donesly na první přisátí??
14. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
romca, to je jasné, že se bojíš,když už jsi to zažila, já se právě taky bála,aby se neopakovalo to,co poprvé. Ale jestli ti doporučí raději císaře,tak na něj jdi, prý podruhé to bolí míň a navíc už víš do čeho jdeš. Držím pěsti,ať to dopadne co nejlíp pro tebe i mimi :slight_smile: a rodíš tím nejlepším způsobem.
14. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahojky mamči.Barco jak se ptala sasanka, mimi ti dali nastálo na pokoj kdy?A kdy už bilo dobrý kojení?
14. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj Baru, tak to je docela úspěch, už po týdnu se vyspat :slight_smile: , tak snad to tak půjde všem.

Sasanko, tak už to máš jisté, jo? No aspoň tě nenechají trápit jako Romču.
14. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Holky, kde jste?? Zazit na golfu, Bobi na baloně, ostatní máte mimča, co? Chjo, dneska mám lenoru a nic se mi nechce, tak užívejte krásného dne, u nás je teď přijatelně, ani horko, ani zima. Páá :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
ahojky, já vařím oběd.
sasanka neboj kojení je OK, prostě ti budou mimčo nosit. Mě se rozjelo okamžitě až jsem se divila, protože jsem byla v hrozném stavu, ale laktace fungovala.
14. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj, hlásím, že jsem úplně na odstřel!!! Včera jsem zkombinovala babský rady s doktorskejma a posuďte výsledek:
1) dlouhá procházka svižným tempem
2) sklenka červenýho vína
3) horká koupel (málem jsem se opařila a vylezla z vany rudá jako rak)
4) znásilnila jsem přítele (nebránil se)
5) umyla jsem dnes okna

Výsledek je ten, že se nemůžu hnout, dole mám pocit, že se rozpůlím, je mi špatně od žaludku
a už nemůůůůůůůůůůůůůůůůůžu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chci usnout a probudit se za 14 dnů (to mám termín).
Pa a hezkej den :wink:
14. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
sasanko, to máš skoro stejnou indikaci jako já, já mám taky jedno rameno výš a skoliozu a první porod byl právě takový,protože jsem asi měla křivé porodní cesty. Ale neboj bude to v pohodě.

HOlky, mimi mi dali hned po vyjmutí z břicha na chvíli na rameno,pak ho odnesli na prohlídku a pak mi řekli, že kdykoli budu chtít, tak mi ho donesou. Jenže ten první den jsem byla KO,tak jsem ho viděla 1x na přisátí a přicucl se. A druhý den už jsem měla malýho od oběda do večera u sebe a už jsme začli kojit a třetí den jsem ho už měla celý den i noc. S kojením fakt problém nebyl,teda ani s přisátím malého, i když to proběhlo až po několika hodinách,takže se toho nebojte.
14. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
verusko, ty maly davas zahul :slight_smile:)))), bych tipla, ze je do zejtra venku :slight_smile:, ja ted skotacila po hristi, pekna svizna vychazka, obcas jsem si i poskocila, curala jsem asi tak kazdej kilometr :slight_smile:, tak asi vecer prubnu nejaky ty radovanky s manzilkem :grinning:, i kdyz s tim pupendem nevim, jak to vubec pujde :grinning: :grinning: a mam v brise takovyho zaskodnika, ze se vsadim, ze zacne kopat jak vzteklej a manzilka choutky prejdou :frowning2:
14. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
zazit, takže jako pejsek, který značkuje terén? :grinning:
tak já bych teď taky měla chuť, ale chci vydržet co nejdéle, přeci jenom panny jsou klidnější jak lvi :grinning: , přestala jsem pít maliník a jíst lněný semínko (na to stejně brzy najedu zpět, oboje mi chutná)

tak která to teda budete? veruska nebo kaa - obě máte najeto na tento víkend?
14. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Jo, jo, presne tak - jako pejsek :slight_smile:, jeste, ze jsem mela velke zasobky papirovejch kapesniku :slight_smile: a les vsude kolem!!!
Jeee, ja bych si dala o vikendu klidne rict!!! Ja uz presla z faze premlouvani mimiska aby vylezl, do faze vyhrozovani :grinning:, budu proste skvela matka :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahojky nesu vám novinu Marketka (aktekram) dnes v 15.45 porodila holčičku přišla na svět císařským řezem s mírami 1800g a 41 centimetrů malá je nádherná!!!!obě jsou v pořádku
14. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
No Verusko, ty jedna hříšnice:slight_smile:, tak tys tak řádila, jo? To věřím, že se to příteli líbilo:slight_smile:
No ale já si dát horkou koupel, tak mně šlehne, normálně jsem zimomřivec, ale v těhu nějak prcek topí :grinning:

Zazit- tak prubněte sexík a dej vědět, že bych do toho taky šla, ať jsme tři.

Mi se udělaly po půll roce asi tři beďarky na bradě, takže si myslím, že nějak jinak začaly pracovat hormony, jupííí.

Holky, večer mně polilo šílené horko, a trošku mě tahalo břicho, ne tlačilo a musela jsem si prodýchnout, mohly to být poslíčci? Jinak totiž nic jiného nepociťuju. Já furt nevím, co to je :confounded:

Sasanko- pěkná jména jste vybrali.
Sasanko u mně jde jen o pocit, že o víkendu rodím, kdežto Veruska se přibližuje činy :wink:
14. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
Allieh- jé děkujeme za zprávy, tak tady máme další přírůstek. Snad se jim daří dobře, holčička je teda dost malinká. Ta musí být k pomuchlání. To já teda budu mít cvaldu, malé sumo, navzdory předpovědím z utz. :slight_smile:
14. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
Holky, Markéta měla termín 4.9., tak už se bojme :grinning:
14. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
nno malinká je dorbeček jsem viděla jak ji nesou zabalenou
14. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
a marketka mela v planu cisare?? to byla asi nejaka rychloakce!!! takovej drobecek! snad jsou obe v poradku!!!
14. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
Přijely jsme do porodnice a dělaly ji vyšetření,řekli jí že miminko neodpovídá jejímu týdnu že je o hodně malinké a že odpovída tak 30 tt že se musel asi dr seknout měla málo plodovky a špatnej prutok pupčeníkem...
Tak jí hned vzali na CR
14. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
Tak to je teda maso :frowning2:, tak doufam, ze budou obe holky brzo v poradku!!!!
14. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
jj obě jsou v pořádku mluvily jsme s doktroama vše je ok
14. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
a ona zacala mit kontrakce, ze jela do porodky ? Nebo to zjistili pri kontrole? Co to mela za blbou doktorku ? :frowning2:
14. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
Tak to je super zprava, ze jsou obe v poradku!!!!
14. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
no měla od rána bolesti dala si vanu a nic měla křeče v ledvinách než v podbříšku a potom odpoledne když šla na wc tak si všimla že krvácí tak jsem sni jela do porodky a tam jí dr řekly že je dobře že dojely...byla na 4 sm otevřená a navíc měla málo plodovky a špatnej prutok pupečníkem....ani na tohle dr nepřišel docela mě to zarazilo
14. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
holky pozdravy vyřídím a moc děkujeme
14. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
no, my dekujeme za informace! jeste, ze jsou v poradku!
14. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
holky, tak uz tu mame dva cisare, tak co si tak dat nejakej ten klasickej porod? :slight_smile:
14. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
No to je docela mazec, tak hlavně, že to všechno dobře dopadlo, ale při té hmotnosti je fakt divné, že na to nepřišli dřív :unamused:
14. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
Zazit- šup šup :grinning:
14. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.