• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
autor
Ahojky,
Marketce moc gratuluju a přeju zdravíčko.
To je stejně mazec, ale hlavně, že jsou holky v pořádku.

Já jsem dneska sportovala z místa :grinning: Házela jsem zkažený jabka u ségry na zahradě do řeky. Tak nějak jsem si natáhla bok a chvilku to pěkně bolelo. No byla to prča. Soutěžili jsme, kdo dál dohodí a málem jsem se počurala smíchy. Ségra se rozeběhla a vypadalo to, že Železný by se styděl a najednou hod a jen 2 metry před sebe :grinning:

Já ci taky o víkendu rodit, ale víc teď ci papat :sweat_smile:
Dostala jsem chuťku na chlebík se slaninou a horčičí :dizzy_face:

Jinak mi je líto, že máte v porodkách stop stav. Takže nesexovat, nehejbat se a přestat dlabat semínka a maliníky. Aspoň do listopadu :slight_smile:
14. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
Jejda,tak Markétka to má taky za sebou, hlavně,že jsou obě v pořádku :slight_smile: . Tak to má ještě o kilo menší holčičku,než náš prcek,to musí být mimuško :slight_smile: . Ale taky mě zaráží,že ten doktor nepřišel na ten špatný průtok pupečníkem, ještě,že holky jely do nemocnice a vše dobře dopadlo.
Už se taky moc těším na fotečky malé princezny :slight_smile: .
14. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Nazdarek.Uz fakt aby to bilo.Jeste ze to pocasí je dobry.Na druhy strane nevim jestli mi zas tohle klidné období pak nebude chybet
:unamused:
ja se dnes od rána loudam od lednice k televizy a spátky.Nic se mi nechce. :angry:
Nastestí si v nedeli tchan prijede pro holku,a dovezou ji až pred nastupem do skoly.Takze nastestí žadny stres co s holkou kdyz budu v porodnici i s manzilkem :grinning:
14. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
jé tak markétka mě předběhla? ale ať, hlavně že je vše o.k., přeji rychlé nabývání na váze, ať jste holky co nejdřív doma.Tak typ mi vyšel, holčičku jsem předpovídala a jaké jméno, že to nosí?? Tak se nám to rozrodilo a už jen budeme čekat na další zprávičky.
14. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
ahojky, tak markétce a miminku mnoho zdravíčka, ale doktora má nějakého divného když nezjistí že v 36 nebo 37 týdnu nemá mimčo ani 2 kila. :confounded:
V porodnici jsem byla s holčinou které už taky pupečník nevyživoval mimi a taky šla CS, ALE MALEJ UŽ MĚL 3100G A PŘIŠLI NA TO.
14. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
jméno malé je Petruška :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Jo holky, já ještě reaguju na tu hlenovou zátku.
Já mám pocit, že ta hlenová zátka je spojená se špiněním. Že to není čistý bezbarvý hlen, ale je tam i trocha krve.

Možná, že se pletu, ale když jsem rodila Dádu, tak jsem měla kontrakce a asi někdy po 5 hodinách bolestí jsem začala špinit (měla jsem až vložku) a to prý byla ta hlenová zátka.

Ale jestli je to jako konzistence vaječnýho bílku, tak jsem už taky bez zátky :fearful:
14. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Peťulka je krásný jméno :slight_smile:
14. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
díky za jméno, Peťka je opravdu pěkné jméno.

Bobi máš pravdu, hlenová zátka je opravdu takové špinění, bílý výtok se spíš dá zaměnit s plodovkou (to je jen, co jsem četla)
14. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
mĚ v prvním těhu odcházela celý den průběžně asi 24 hodin než jsem šla rodit.
14. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Jojo, já si to myslela.
Tohle byl nějspíš nějakej výtok.
Dětičky se tam na všechno tlačej a vnitřnosti se zmenšujou a přebytky jdou holt ven.
14. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
jeee, Petra je krasny jmeno, mame ho vyplneny v papirech jako jmeno pro holcicku :slight_smile:, ted uz je mi jasny proc Marketky holcicka vylezla driv :slight_smile:, chtela stihnout darky k svatku :grinning:, protoze matne tusim, ze v pondeli je Petry :slight_smile:

Kaa,tak vikend je tu :slight_smile: uz jsi v porodce? :grinning:, jo a sex u nas nejak nezabral :frowning2:
15. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky, jen hlásím, že vás tu pozoruji, zda už:slight_smile: já nic, já pohodka:grinning:
15. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
ale já na rozdíl od vás, mám ještě 20 dnů do TP :wink:
15. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Já jsem taky celá a nějak jsem získala pocit, že budu přenášet a malej se narodí 5.9.2009 :grinning:
Měl by krásný datum
Manžel se se mnou vsází, že porodim 20.8.
15. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
A riskovat vopařenej zadek :grinning: v koupeli a nebo pořádnou vopici po vínku nebudu :grinning:
Až se mu bude chtít, tak vyleze.
Říkám si, šel do vnitř, půjde ven a když už jsme to vydrželi takhle dlouho, tak 2-3 týdny nás už nevytočej, né? :grinning:
15. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Bobi, koukám na to stejně...on má stejně svoji hlavu a vyleze, až se on připraví... na moje přípravy kašle:slight_smile:
15. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Velika gratulace holkam Marketce a Petrusce, jsou v poradku a to je to nejduleyitejsi. Super, tak uz se nam to tu nejako pomalu zacina rozjizdet. Tak jsem zvedava, ktera z nas bude dalsi.Ach jo.
15. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
Děcka, vy se dneska válíte u vody, co?
Tady začal být velkej hicoš, tak jsem dneska zalezlá doma.
15. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj všichni :wink:
Markétko - gratuluju k Petrušce, předbíhat se sice nemá, ale :grinning: - hlavně, ať brzy nabere nějakej ten gram a jste obě OK :wink: - mimochodem, Petrušku jsem moc chtěla, ale neprošla u přítele :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
No a k tomu vyhánění miminek z bříška - poslední 2-3 dny toho mám fakt už plný zuby, nepřeháním, přišlo to ze dne na den a melu z posledního. Všechno, ale halvně tam dole mě to strašně bolí, pocit, že se rozpůlím není přehnanej popis, tvrdne mi břicho téměř v kuse, občas pobolívá jako na menses a přidaly se bolesti v kříži, který doteď byly jen při vstávání z pelechu - prostě se cítím pod psa, jako bych měla dostat MS, ale stokrát hůř...
ty věčný kecy v obchodě, kdy mě oslovujou i lidi, co mi normálně jen odpoví na pozdrav apod.- to je na zabití a už mě ani nebaví odpovídat. U nás je to ještě o tom, že jsou příští víkend "slavnosti", takže každej nakupuje, leze venku, má tu děti, příbuzný apod.- prostě potkám lidi, který normálně nepotkám třeba několik let...a všichni, ale fakt všichni se ptají: KDY UŽ...
Včera jsem měla skleničku svařáku, opět horká koupel bez sexu, opět NIC.
Dneska mám za sebou další místnost - není to ani tak hnízdění, jako spíš příprava na tu naši pouť, děláme to tady prostě všichni, že myjeme okna, víc uklízíme apod.- do toho ještě havárie v bytovce s vodou, tak jsme musela uvařit už ráno v 6 hodin, pak netekla voda - a teď jak už teče,tak pro změnu zarezlá voda ucpala nějaký trubky a teče blbě - což je zvlášť na WC na palici. Takže můj dvorní instalatér je opět na drátě...
Venku je krásně, takže dodělám tu místnost, okna už jsou OK, převlečeno, utřu prach a vyluxuju¨, pak se zkulturním a půjdu ušlápnout pár km...
no a perlička, posledních pár dnů chodím strašně dobře na WC, já, "zácpařka" !!! Buď se čistí tělo, nebo reaguju na lněný semínko, ale několikrát za den a zlehka, to už se mi tři čtvrtě roku nestalo, fakt... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přeju hezkej den, opatrujte se a už nepředbíhejte, mějte úctu ke starším :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
verusko, tak pod většinu tvých pocitů bych se podepsala... ani mi ještě nehrabe, ale chodím dvakrát denně na záchod, nevídané! Pak všichni kolem a menstruační pocity, to všechno mám taky:slight_smile:
15. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
Markétko, moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka a ať pěkně rostete. :slight_smile:
15. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahojky holky jen nakukuju, kdo už jel do porodky :grinning:

Už mně taky štvou ty věčné otázky KDY UŽ??? , to bych teda vraždila, navíc začínám mít pěkně drsnou náladu. :grinning: Na přítele jsem teda v rámci možností milá, ale ostatní mně pěkně se..u. Včera mi sousedka řekla, ať tak nelítám po schodech (taková důchodkyně, co si vzala barák na povel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), dneska mně rozčílila kámoška, bydlí v jiném městě, dojela bez ohlášení, a zvonila na mě asi 10minut v kuse, jsem myslela, že ji zakousnu . A ještě přijela se psem do mého sterilna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Pak mi volala mamina, že nemá dva nehty, doprčic, staví barák a dá si gelovky a pak s nima všude rýpe. No to je jasné, že jí ty pařáty tolik nevydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zazit- s tím vyhrožováním, že jedu o víkendu jsem to asi přehnala, no ještě mám zítřek :grinning:
Potřebuju porodit dřív, přítel by to nerozdýchal, kdyby nejel na Ferrari do Brna :wink:
Se stopkou už jsem se jakž takž smířila, v porodce budu 4dny, pak potáhnu domů, to snad vydržím.

Bobi- nebudeš riskovat jet do porodky s opicí?? To by byla prča. Nalátaná rodička, že chtěla prcka vyhnat ven :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
Holky, hlásím neuvěřitelnou zprávu, že mi včera dorazily peníze ze socky! Přišla mi nemocenská do 23.7. a mateřská od 24.7. :wink: čučím jako éro z gauče, jaká to je rychlost :dizzy_face:
15. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
No tak Katwind- to je super, já teď jen doufám, že když první prachy přišly včas, že tak budou chodit i ostatní.
15. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
Holky, kukněte na mimi http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3153558&vReferer=

Máte někdo žravou? Já už druhý den strašnou a začínám mít zase spací období :unamused:
15. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Tak to je paráda, že penízky zatím chodějí a není tu nikdo, kdo by si okusoval hnátičky hlady :grinning:

No Kaa, ale představa by to byla dobrá, kdybych tam přijela se 2 na žíle a vytlemená jako Suelin. Třeba by to vůbec nebolelo (porod) a možná, že bych si to ani nepamatovala.
To by byl asi šok. Bych kojila a dítko furt v limbu. Než by to moje tělo vstřebalo, tak by chudák sál čistej líh :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
Jé, to je drobínek ta Peťulka
To naše zvířko bude asi pořádnej cvalík, já taky žeru jako protržená. Jenom se někdo zmíní o jídle a mám slinty. Vůbec mi nevadí to vedro, rvu to do sebe jako kobylka
15. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
jeeee, fotka s Petruskou je krasna, to je drobecek!!!

Jinak se hlasim do klubu pos......, chodim taky nekolikrat denne. Asi je to z toho seminka, davam si ho fakt pravidelne kazdy den. A bolesti jako pri menstruaci uz mam tak nejak konstantne.

Dneska by prcek nejakej linej, moc se nemlel, skoro jsem mela chut si jet nechat natocit monitor, ale nastesti se zas rozhejbal!
Zejtra ma bejt zas nejaky mega vedro :frowning2:
15. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
jojo, zítra bude zase hicmoš jako dneska. Takže budeme zase na balkonku bazenkovat :wink:

Kaa, mám velkou prosbu :sweat_smile:
Jestli pojedete na ten Ferrari den a budete fotečkovat, můžeš mi pak poslat na maila nějakej ten úlovek?
David tam chtěl moc jet, ale nevyšlo to. Nechce mě nechat doma samotnou a co si budeme povídat, těch peněz je málo a ta dálka je rozhodující
15. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.