• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Bobi- jasně, pošlu ti co budeš chtít, ale musím porodit dřív, přítel pojede sám na jeden den, jen na otočku, přece jen do Brna to máme blíž, cca 2-3 hoďky, byli jsme i na supersportech, zkusím večer vyzvědět na Jiřím, kde to má v pc, je to asi 3 měsíce zpátky a byl taky na truckách, co byli v Ově, jestli to teda tvého drahého zajímá.
15. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj kolegyňky :slight_smile:
gratuluji Barče a Markétce k drobečkům. Přeji jim moc zdravíčka.
Koukám, že už toho máte také ke konci plné kecky. Já už mám i dost blbou náladu, nejraději bych někam zalezla a vylezla až to na mě přijde. Ty poslední dny se děsně vlečou.
Pořád si říkám, že druhé děti jdou většinou dřív, ale u nás to zatím také nevypadá. Musím si hodit holt korunou, jestlli to bude malé lvíče nebo ta panenka:slight_smile:
15. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
No jasný, za každou fotku, kde je motor bude můj drahoušek vděčný.
Pošlu ti maila do IP, jsi zlato, děkuju

Já prý nesmím rodit o víkendu 5.9., protože to je u nás pidi srázek místního klubu tuningu.
Dokonce oželel i škodovkářskej sraz, který se konná toho víkendu v Doksech

Dnes se byl projet a zase přišel celej vystříkanej, že se po něm lidi otáčeli......... :grinning: ...... ach ti chlapi tunerový :grinning:
15. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Bobi, tak zatím posílám trucky, jinak máme i starší srazy, třeba Kopřivnci letos i loni, tak postupně budu posílat a ty můžeš drahoušekovi za odměnu přidělovat:slight_smile:
15. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Bobisku- máš to tam, akorát je těch mejlů více, fotky s emi nechtělo zmenšovat a víc jak 10 fotek mi to nechtělo vzít.
Pošli mi fotku toho vašeho ďábla, ukážu příteli, bude nadšen :grinning: .
15. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Kaa, super fotky.
Budu je dávat manželovi místo sušenky ke kafíčku :grinning:

Jdu hledat fotku Rampi a pošlu ti na maila
15. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
holky, tak jsem ted hledala info o vyplatach te materske a maji povinnost poslat penize do 1 mesice od doruceni zadosti prislusne okresni sprave soc. zabezpeceni, tak jsem moc zvedava :slight_smile: , ja nastoupila 17/7, tak bych to mela mit v pondeli na ucte :slight_smile: , ale nedelam si iluze :grinning:
15. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Zazit- tak možná jsme panikařily zbytečně, možná že se to bude týkat spíš rodičáku. Teď se rozmlsáme a pak nic.
Já jsem nastupovala 11.7. a 31.7. jsem ty prašulky měla na účtě.
15. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
hlásím, právě jsem se vrátila z HRADU - dnes byla poprvé za prázdniny grilovačka a jak povídáte o jídle, tak já měla nášup o jakým se mi nikdy nesnilo - grilovanou rybičku, brambůrky, zeleninku a teď kuřátko, lilek a zase plno další zeleniny, pak jsem se sháněla po sladkým, ale doma jsem to vše uklidila, tak jsem našla jen haribo medvídky a ty jsem zblajzla taky, jsem jak OTESÁNEK...
Na porod se nějak nechystám, dostala se mi do těla nějak nová míza a řádí ve mě. Spím krásně, záchod taky dobrý, ale ne tak úžasný jako máte vy.
15. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Kaa, máš to taky v mailíku

Je to ale děs s těma prašulema. Snad to přijde další měsíc ok.
Já budu tenhle měsíc ještě prachy vracet sociálce, protože mi poslali prachy na Dádu (7600) a pak mi poslal zaměstnavatel penízky za 21.7.-31.7., takže mi příjde dopis s žádostí o navrátila nějaký tý sumičky z těch 7600 kaček. Jsem zvědavá kolik to bude :confused:
15. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
bobi, jak jde o vrácení penez, tak to ti přijde conejdřív, ale jak mají něco vyplácet, tak mají vždy zdržení
15. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Sasanko, takže dneska sis užívala a odpočívala, co? No jo, musíme to nahnat, chvilku budeme mít s veselicema útrum.
Možná máš Sas poslední sílu, ketrou teď vydáš, vyspíš se a jedeš :wink:

Bobi- super foto, kujíííí, se nedivím, že jsi nákupy musela tahat a auto bylo jen na výstavu :grinning:

Já jsem teď vypila jahodový jogurt.drink+houska s lovečákem a půjdu jako vy púo semínkách:slight_smile:
15. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
No to je přesné, a stejné je to s půjčkama, jak dlužíš málo, to by tě při první nesplacené částce hnali po všech soudech, ale jak dlužíš miliony, tak jsi za vodou :frowning2:

Holky, prosím, stahovaly jste si někdo formulář na žádost o porodné. Mi to nejde stáhnout a uložit, nemohly byste mi to některá poslat mejlíkem? Prosím..
15. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
kaa jseš si jistá, že to jsou ta semínka? nebo ta kombinace?

ta síla by mě měla vydržet i na zítra, jedeme na výlet, můj je zase do mašinek blázen (litoval že nebude kluk, protože má schovaný vláčky a dráhu a strašně rád by si s tím hrál) a tak jedem speciálně vypraveným vlakem po jedné do roka zprovozněné kolejnici, takže chápete, že to nemůžeme zmeškat :slight_smile:
15. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Kaa, já jsem to vyfásla na ruku, takže tiskopis mám přírodní papírovej :slight_smile: ....... bohužel já nepomůžu

Jo a manža děkuje za pochvalu. To zase nebude moct usnout :grinning:
15. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Sasanko, tak si bude muset zadělat na kluka na druhý pokus :wink:
15. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
kaa, poslala jsem ti to na email, ale pokud nemáš pdf. tak to neotevřeš

bobi, tím se utěšuje, ale.... o třetím pokusu nechce ani slyšet :grinning:
15. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Sasanko- no i holka si může hrát s autíčkama a vláčkama:slight_smile:. Můj drahoušek už chtěl auta na dálkové kupovat teď, že prý se to musí zajet.
A jsi teda dobrá, že tak trajdáš, já jsem schopná zajet tak do obchodu a k doktorce, více odmítám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale na druhopu stranu jsemm zjistila, že když trajdám, tak nemám oteklé nohy, a jak sedím doma , tak je mám jak konve :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bobi- ti chlapi jsou ješitové, co? :grinning: :grinning: No ale je to právem pochváleno.
A ten papír jsi dostala na socce nebo na pracáku? Chjo, já nesnáším to vyřizování, nejradši mám, když si to stáhnu z netu.
15. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
3. pokus?
Už máte jednoho sviště?

Kaa, taky pošli fotku toho vašeho tuneráka :wink:
15. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Sasanko, děkuji moc.
15. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Já jsem ho vyfásla na socce a další asi 3 papíry, který tam pak manža musí donýst vyplněný (jedná se o rozhodnutí délky mateřský a takový ty hovadiny, kterýma mě nafasovali)
15. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Sas- tak nemám pdf., nejde mi to otevřít :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No nic - vyzvednu si papír. Ale ještě jednou mockrát děkuju za ochotu.

Bobi- kouknu, co máme v pc a pošlu.
15. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
ahojky, tak já jsem už taky hotová, dokonce jsem dnes k rodičům jela s batůžkem kdyby náhodou.
Celou noc mě bolelo břicho a ráno mi nebylo vůbec dobře, ale raději ještě počkám v těch vedrech do porodnice se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
kaa žádná práce se žádostí, já ji ještě neměla, tak aspoň u nás je nachystaná a už jen vytisknout, to přenechám MM

ne ne třetí pokus by byl, kdyby i druhý selhal, ale o tom žádná...

jo máte pravdu, můj si velice rád hrál, když byl malý i s panenkama a vozil je v kočárku (viděl to u sesřenic) a jak jsem viděla mého synovce, ten taky jako první šahal po panence, tak možná že nebude marný vytáhnout mašinky a autíčka pro naši holčičku.Jen se bojím, že ji to možná ani nepůjčí, vše má strašně zachované, skoro jako ve vitríně.
15. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
prohlížela jsem si fotku malé Petrušky, je fakt nádherná, vypadá moc hezky
15. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Sas já jsem se právě divila, že 2.pokus :grinning:
Jasný, takže 2. bude holčička a 3. by mohl být kluk :wink: :grinning:

Oni ti chlapi jsou stálý hračičkové. To jsou akorát velký děti, co musejí do práce. Jinak se nezměnili od svých 5 ti let :slight_smile:

Jinak vás cestovatelky obdivuju. Já v těch vedrech nelezu ani vynýst koš. Ale blbě mi je tak i tak, takže asi zítra hodim pořádnou tůru a večer jedu.......do blázince, protože mi se sluníčka jebne :sweat_smile:
15. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
Holky jdu chrápat, zavíraj se mi blinkry :pensive:
15. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Holky, ten můj zas našel modely aut, že prý je začne sbírat pro Kubíka, ale nesmí se na to šahat. Když mi řekl proč (jeden stojí 1.-2.000), tak mně málem šlehlo. Zrovna to chce sbírat, když budu dostávat takové mega prachy :grinning: . Takže Bobi, zítra večer mi tam drž místo, lehnu si s tikem vedle tebe :grinning:

Romčo- že by???

Nic, holky, já jdu, drahý dorazí z odpo, jdu poklidit zbytky žranice, nemusí všechno vidět/vědět, hihi, tak se mějte a zítra si to tady zkontroluju a každý nový přírůstek hlaste!!!!! :slight_smile:

Bobi- máš mejlíka:slight_smile:. Něco jsem našla. První auto teda ne, až druhé, mezitím taky nemáme fota, až asi osmé :grinning: . Jinak nejsme nároční. A to vystřídal během pěti let, co jsme spolu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrooooou noc.
15. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
jak psala myslím kaa, jak jsem doma tak lenoším, odpoledne spím, nohy natečou, ale jak jdu ven nebo něco dělám, je to lepší, jen se to nesmí přehnat.
tak dobrou
15. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
dobre ramko, holky, zatim je naaadherne, ale na ten hic se fakt netesim :frowning2:

kaa, stahni si adobe reader, to se da stahnout zadarmo - normalne naistalujes do pocitace a pdf-ka ti pujdou otevrit
16. srp 2009 v 06:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.