• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Ahoj holky, zase má být hic? no tfuj...
Jinak mně se zlepšily ty otoky, nevím čím to, ale skoro mi nic neotýká, lehce nárty, ale fakt lehce. Chodím dvakrát denně na velkou, dobře se mi spí, mám chuť k jídlu... no, mně je vlastně fajn :grinning:
Ale vedro ne, to mě neba... :confounded:
16. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Holky, vedle (na září) už dvě miminka zemřela... to přece není ani možný proboha... já už chci brouka venku u sebe, fakt... achjo, že já idiot jsem tam lezla... :frowning2:
16. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Katwind, cože????
Proboha co se jim stalo? Ve mě až hrklo a sevřelo se hrdlo. :frowning2:

Kaa, David by šadinu neviměnil, tak jsem v klidu, že nebude tunit další. Byl to jeho sen mít Rampu a teď dá snad pokoj. O penězích na tuning mi ani nemluv, když to nesere do auta, tak na srazy :grinning:

Jinak golfík je krásnej. Taky dal dost práce, co? Pěknej, decentní a nepřeplácanej :wink: Fakt hezkej
16. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
bobisku, mně je z toho taky hozně, ale nesmíme se tím prostě zneklidňovat, údajně se to stává v každé termínové diskuzi, v září je hodně holek, proto dvě....:frowning2: jedno při porodu, druhé přestala maminka cítit pohyby...
Ale nebudeme se stresovat, jen prostě už aby tady byly co, ty naše miminka... :wink:
16. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Holky, to je strašný, já to teda ani číst nebudu, páč už by mě odvezli asi do Bohnic.
Od půl pátý ráno brečím bolestí, šílená bolest pravé kyčle, nepomohla žádná poloha, chůze, ležet, sedět, nic, je to paralyzující bolest :confounded: , fakt něco hroznýho. A to nepočítám "běžný" bolesti zad a stydkých kostí.
Nevydržela jsem a vzala si Ibalgin 200, na chvilku to polevilo, ale už to zase bolí. Navíc je mi na zvracení... prostě strašnýýýý!!! Já vím, že je hlavní, aby mimi bylo OK, zvlášť po těch událostech na jiných diskuzích, ale vydržet už se to skoro nedá...
16. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
mě začala někdy dost bolet hlava. Je to třeba nárazově 3x denně a většinou je do 15 minut pokoj i bez prášku. Ale nechápu to, protože v tomhle vedru vypiju třeba 4 litry pitího. A jsem taky trochu znepokojená, protože se mě na minulý kontrole doktror ptal, jestli nemám bolesti hlavy, tak doufám, že je to v poho

Jinak kyčel bych si nejrači sama chirurgicky vyřízla, protože ta pravá mě trápí skoro celý těhu a budí mě to bolestí i v noci. Taky jsem si asi 2x už musela vzít Ibalgin 200 a zabral Veru taky jenom na chvilku

Ale ty miminka ze září je děs. Nechci na to ani myslet, bojim se toho jako blázen.
Takhle přišla o miminko ta moje kamarádka v 8.měsíci těhu. Fuj fuj fuj :frowning2:
16. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Holky ahoooj. tak dneska masakr teplo, hnus fuj.

Petruska aj s maminkou jsou peknucke.

Joo a u nas se dnes maluuuje, to bude zas den s hadrou v ruce :confounded: Takze parada.

Katw kde jsi to cetla proboha?takove info?boze to je strasne.
16. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Holky, nechme toho, prostě to musíme brát, že nám se to nestane...
Já si jednou psala s jednou adminkou a ona říkala, že si dělaly takovou soukromou statistiku v termínových diskuzích a že je to hrozné, ale že v každém měsíci (téměř) se toto stane...
Ale berte, že to je velký vzorek maminek, v tom září je fakt hodně mamin... nás je tu pár, my budeme všechny ok a naše miminka také!
16. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
jezis, co to tu probirate :frowning2:, mne se ted mimi nejak prestalo hejbat, furt se uklidnuju, ze je to tim, ze mu je tam uz moc tesno, nastesi docela casto skyta a obcas nacutne, tak snad je v poradku, mne tak vycukate, ze si pojedu vecer dat natocit monitor

uz aby tu vsichni nasi mimisci v poradku byli!!!!!

tak a ted uz jen same pozitiva a socialni jistoty!!!! :grinning:

holky, to je vedrooooo, ja behala s manzou po golfu, normalne jsem si musela roztahnout ten obr golfovej destnik a pouzivat ho jako slunecnik, bych se jinak asi rozpustila, uz aby se zas ochladilo - dovedete si predstavit v tomhle rodit??? to nas tak po dvou hodinach kontrakci klepne pepka :grinning: a porodu se ani nedozijeme :grinning: :grinning:

a kdepak mame Kaa ??? ze by se ji vikendova predpoved vyplnila? :grinning:
a verusko, copak provadis maly dneska, abys ji popohnala ven ? :grinning:
16. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
ahoj Zazit, dneska....???? Už na to s*** :sunglasses: - smiřuju se s tím, že malá bud venku až v termínu nebo po něm - dnešní pocity jsem popsala o pár příspěvků výš, takže ...
jsem dneska normálně uvařila, vytřela, pověsila prádlo apod.- klasika :wink:
No a zítra v 11 mám další monitor, byla jsem sice ve čtvrtek, ale můj doktor má od úterý tejden dovolenou, tak
tam musím už zítra - a popravděřečeno, po dnešní noci a zprávách tady jsem i ráda, že malou uslyším :slight_smile: .
Chtěla jsem dnes ještě zvládnout svoji obvyklou procházku svěžím tempem,ale kašlu na to, aby mě ta kyčel nezačala bolet ještě víc.
A pohyby cítím taky míň, než dřív, to je asi OK. Už jsou asi ty dětičky v nás taky unavený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
s tema kyclema je to na prd!! Me boli jen obcas, kdyz dlouho lezim na boku! Ja mam v planu jeste prochajdu vecer, az bude venku snesitelnejs!
16. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
A já dneska taky makala.
Vopláchla jsem všechno, co mi přišlo pod ruku, žehlila jsem, vytírala, myla hajzlík, vařila, pekla....... a jedinej výsledek je takovej, že jsem unavená a vůbec nic dole mě netlačí. Akorát mám zádíčka utahaný, jinak nic

Normálně mě to táhne ke kyvadlu, abych si něco vyvěštila, ale mám v těhu přísnej zákaz od manžela. On to celkově nemá rád a pokaždý držkoval. Jenom se s někym bavim o duchovnu a nebo tak prostě a on odchází.
Kdybych mohla, aspoň přibližnej datum porodu :fearful: ........... chjo
16. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahojky holky, tak ještě nerodím (tak nevím,jakého dát smajla :astonished: ).

No dneska jsem měla den :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ráno v 7 nám začali opravovat okapy, no kravál neskutečný, skončili v 11, pak jsem vařila a udělalo se mi tak zle, myslela jsem, že se vybulím, do toho drahoušek začal instalovat síť do okna a začal mi v ložnici brousit okno, samozřejmě u toho mám postýlku, takže jak vypadl z práce, tak jsem začala gruntovat. Než odjedu do porodky, tak bude všechno bílé, jak to bude vydrhnuté :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A pak jsem se naložila do vany, jéé to bylo příjemné. Zítra jdu na kontrolu, tak se zeptám, kde se stala chyba, když jsem měla jet už teď:slight_smile:

Zazit- dík za radu, stáhnu adobe :wink:

Verusko- nechci tě strašit, ale jak tě bude něco bolet, vem si raději Paralen nebo Panadol, ibuprofen může předčasně uzavřít důležitou cévu, je to i v příbalovém letáku, že se NESMÍ ve 3. trimestru.
Veru a ty máš doma ten doppler, ne? Tak si můžeš malou kontrolovat furt.

Katwind- máš zákaz koukat na jiné diskuze, holky, když už jsme to dotáhly tak daleko, tak se nestresujme, těšme se. Na druhou stranu vám řeknu, že život je pěkná svině, taky jsem nad tím přemýšlela, co bych dělala, kdyby se nám to stalo....šestinedělí doma, zlikvidovat věcičky a zpátky do práce...a k psychologovi
:frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
Fuj, hrozná představa, Kaa :frowning2: ........... ale nám se žádný nic takovýho nestane.

Zajímalo by mě, jak dopadla Arwe, určo rodila, ale co a jak????
Snad se nám brzo ozve a bude všechno ok.

Já mám žravou a nevim, čim to zahnat. Už jsem toho ztláskala tolik a hlad furt :confounded:
A asi poslední 3 dny dny piju jako duha. Vyžahnu přes 4 litry jenom to hvízdne a že bych nějak extra chodila čurat, tak to teda ne. Zítra jdu na kontrolu a na natáčky. Až jim stoupnu na váhu, tak mě poženou bičem okolo areálu :sweat_smile:
16. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak já jsem teda dnes výletovala. To horko je strašné, mám naštěstí jen opálený záda,zapomněla jsem se namazat a 12km jsme šli na přímým slunci :unamused: , taky jsem si zapomněla vzít i čepici, ale dítě jsem nevytřepala, takže nedoporučuji pro porod. Navíc jsem jak nějaká feťačka, část cesty vedla 1m dlouhými kopřivami a já měla jen šortky a nátělník a tak mám napuchnuté a poďobané ruce i nohy, tolik k....ev (prostitutek) padlo a ani nevadilo že šla s náma moje tchýně :grinning: . Ta zase ze stresu musela zrovna v tom nejhorším čůrat, tak kopřivy nekopřivy, taky chuděra :slight_smile:. Doufám že do středy to zmizí.

Holky opravdu nepište žádný černý kroniky, začala jsem se pak strašně sledovat a fakt jsem měla na mále, abych nejela do porodky, protože se malá opravdu taky málo už pohybuje.
16. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Jo holky, už se nestrašme...

Sasanko, jsem si na tebe vzpomněla, jak jsem se potila u vytírání, že ty někde trajdáš. Být venku, tak teda zdechnu :grinning: . Ber kopřivy pozitivně, nebudeš mít "reuma", chi.

Ty jo Bobi- já už třetí den furt žeru- dneska boloňské těstoviny (kopec), 2 banány s grankem a pak housku s milkou:slight_smile:. Jsem zvědavá, kdo to bude shazovat:slight_smile:

Holky, já vím,že jsem otravná, ale kam se odnese ta žádost o porodné?
Zazit mi poradila stáhnout adobe, Sasanka poslala, já vytiskla, no kočky to je spolupráce, ještě že vás mám:slight_smile:
16. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
A jéje, mi už tam skočil 39tt :cry: , co teď? :grinning:

Holky, už chrupete? Tak já jdu něco dělat, teřba koukat na Chalupáře:slight_smile:, zítra papa.
16. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj kočenky,
jo, máte pravdu, musíme prostě věřit, že my to budeme mít v pohodě... Jako musíme myslet pozitivně a kdo to neumí, tak vězme, že stejně co má být, bude a my nic nevyřešíme předem bohužel...
Ale jak říkám, myslím, že září už je smůlově vybrané, teď už to bude ok:wink:
Ale kaa, musím říct, že mi to taky projelo hlavou, jaké by to bylo, práce, psycholog, hrozný...
A slibuju, že budu koukat už jenom sem, případně na epino:grinning:

teda bdivuju všechny, co podnikáte takovýhle procházky, já jsme doma a jsme ko jen jdu pověsit ven prádlo:grinning:
Ale co mám stejně, je žravá, žeru všechno a pořád! A hlavně sladký :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kaa, já mám elektronický podpis, takže posílám žádost přes net... už to mám vyplněné, jen doplním údaje o malým a je to...takže neporadím:frowning2: ale myslím, že to je na nejbližší úřad práce...

Dneska mi bylo nějak divně, nevím, zda blbej tlak, ale furt mám tu menstruační bolest, no bolest ne, spíš pocit prostě... a do toho dnes nějakej tlak v hlavě, taková lehká bolest... uf... ještě to musím vydržet no:slight_smile:

Já jdu na ko v úterý, tak trochu tajně doufám, že uslyším něco jako "paní Š., už se to chystá:grinning:) ha, naivka jsem :grinning:
16. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Kaa - O porodné se žádá na příslušném úřadě Státní sociální podpory - v místě trvalého bydliště. Doba jeho výplaty se liší (dané místem) - obecně se dá říci, že vyplacení trvá týden až měsíc.
16. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
holky, ja jdu na druhou zdravotni prochajdu a na limcu na zahradku, tak se tu mejte :slight_smile: a preju vsem, at se dobre vyspime, i kdyz v tom vedru nevim, nevim, na zadnej ochlazujici desticek nebo peknou bourku to tu bohuzel zas nevypada :frowning2: , takze bude asi pekny horko i v noci

nas mladej pan zas pekne skyta, tak snad ho to na prochajde prejde :wink:
16. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
jojo, odevzdá se to na sociálce a peníze fakt dorazej brzo.
Já je u Dády dostala snad do 10 dnů od podání. :wink:
16. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
s tou žravou to máme všechny - já si dala teď na večer jogurt, pak ještě chleba, zazdila to melounem a na závěr jsme si udělali popcorn, no prý se nejvíc přibere na konci, u mě to teda platí, každý týden navíc zase O,5 kg a o cvičení po císaři budu asi jen snít, už se těším, jak budu nešťastná, pokud se nevlezu do oblečení a půlku šatníku budu vyhazovat (kde jsou ty časy, kdy tričko bylo S a někdy XS??)

nechci strašit, ale podle vašich popisů, to máte některé holky za pár, největší adeptka je Veruska - typ že tento týden to bude :grinning: a když ne tak slibuji, že....nic mě nenapadá, ale chtělo by to pořádnou sázku, tak co vymyslíme?
16. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky.Stim ze na konci se nejvic pribere souhlasim.Me kazdy tyden vybehne vaha o 1kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A stim cvicenim po porodu to taky neni ruzovy :angry:
Manzel konecne dodelal holce patrovou postel a konecne se nam to vsechno podarilo ako tak uklidit. :confounded:
Zitra nam holka odchazi do konce prazdnin k babicce na Slovensko,uz ted se zacinam nudit :frowning2:
Budu cumet jenom do zdi a žrat,manzel je stale u PC,holka si aspon zahra clovece nebo karty,kdyz ví ze se máma moc nudí.
Od rana obe mimca vyhlásili máme válku v briše,sem nonstop okopavaná :frowning2:
16. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám za sebou očistu před zítřejší kontrolou - minule jsem byla taky vyhlazená jak miminko a jen mi natočili monitory a doktor prohmatal břicho zvenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: - výsledek dnešního "chlupodravce": pořezaná nožka(ujela mi ruka), jinak jsem fakt dobrá, už to umím poslepu na dvojku mínus - mě to ani nebude po porodu bavit, až na to uvidím :grinning:
-žravá mě chytá taky, ale bohužel celý těhotenství, takže moje předporodní váha je fakt excelentní(zatím +16kg) - pozitivní je, že prsa už mi nerostou(já napsala "prsa" a ne "kozy" - všimly jste si??? :grinning: ) - mám krásnou podprdu na kojení od Anity za 910 Kč + jednu elastickou - na způsob sportovní podprdy, uni velikost, za cca 600 Kč.

Sasanko, já nechci předbíhat, na řadě je Kaa :pensive: - pokud na ni přišlo spavý období, je to jasný, na mě taky - ale
až na příšerný tvrdnutí břicha a dvakrát v poledne po sobě hezký kontrakce (to je na palici, člověk se těší na bolest... :sunglasses: ) NIC - ale upřímně, fakt je ještě čas, předchozí dětičky byly narozeny obě v 39tt+5, takže vlastně skoro přesně na termín a už si nedělám iluze, že by tohle mimi bylo nějak v předstihu.

Bojím se noci, co zase přijde za bolest, ach jooooooooo - přeju vám aspoň trošku spánku, holky, už to máme za pár, musíme holt vydržet, nooooo
16. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
dobré ranko, tak jsem taky ještě 2v1 :grinning:
Co se týče spánku hrozný a ty vedra mě fakt už se.......
Nejhorší je , že s tou malou vem musím. Ona prostě vůbec nechápe, že je mi šoufl. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak se opatrujte bude to náročný.
17. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
autor
čauky, já jsem taky v poho.
Akorát mě v noci budilo furt chození na záchod. Jak jsem přes den lemcala a nějak moc extra nechodila, tak jsem si to vybrala v noci. Ještě jsem si dala k večeru melouna a byla jsem jasná :sunglasses:

Já jdu na kontrolu dneska
Hodim do sebe kafe a půjdu na tu očistu, kterou popisovala Veruska.
Za hodinku tu mám panímámu a bude si brát Dádu na hlídání, protože našemu taťkovi dneska skončila dovolená a tak už musel jít makačkovat.
Doufám, že dneska z toho doktora něco vypadne. On vůbec nemluví a jenom ťuká do počítače. Vůbec nereaguje na nic......na vtipkování a nebo prostě třeba na moje ladný tělo :grinning: ........a přitom je to mladej doktor (30 let)
Má jenom 3 fráze:
1) Dobrý den
2) Odložte si na prohlídku
3) Za týden na shledanou

Já teď nabírám jako prase. Takže do prohlídky ani lok vody. Půjdu se před správnou očistou ještě správně vyprázdnit, abych na tý jejich trapný digiváze měla 40 kg :grinning:
17. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
já měla zase strašnou noc, tvrdlo mi břicho a furt jsem se převalovala, navíc mě otravovali komáři, takže jsem popíchaná a dokonce i na zadku :grinning:

jdu dnes ještě něco dokoupit, holky poraďte, co vše máte na mimčo z kosmetiky??možná že jste to už psaly, neuvědomuji si, ale zdá se mi, že toho mám málo

bobi, teda to je nezdvořák, ani na krásný těhotný tělo nereaguje?? mimochodem, u nás v porodce raději už neváží (asi ví, co prožíváme poslední týdny), jen určují váhu miminka
17. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky, nezávidím vám, je to už docela drsný co? Denně nevyspané z bolestí, pořád chodit čůrat, no já už tohle neprožívám,ale zas jsem nevyspaná z malýho, jak hezky spinkal,tak mým přechodem na normál domácí stravu začal mít takové bolení,že dnes nespal celou noc, a ráno taky ne :frowning2: . Teď před chvílí vytuhnul,jenže se vzbudila Johanka,takže zas nemůžu spát :frowning2: , no děs.

HOlky vydržte, už jen pár dní :slight_smile: . Koukám,že Kaa už to má za pár, pak Zazit,pak Veruska,pak Bobisek, no holky až se to rozjede,tak budete všechny v porodce a pro změnu tu budu na diskusi sama já :grinning: . Ale už se moc těším až si budem povídat o miminkách, to bude super :slight_smile: .
17. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
ahoj holky, ja jsem spala docela normalne, akorat uz zacinam bejt fakt nejaka vztekla z toho vseho a chtela bych to mit proste za sebou, doufam, ze tento tyden bude pro par z nas ten klicovej :grinning: a nekdo se zbavi zateze :grinning:

barusko, neboj, ja myslim, ze se snad sem tam nekdo objevi :slight_smile: , mely by jsme si pak zalozit novou diskusi na kojencich :grinning: vanocni darecky :grinning:

jdu hodit sprchu a vyrazim do viru velkomesta :grinning:, mam spicha s kamaradkou na obed
17. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Holky ahoj, tak je nas tu docela maaalo, vsechny jste na kontrole, skara jenom ja mam furt 36 tyden. Ja du zitra, tak uvidime co mi rekne ale asi nic. Mam dr taky velmi komunikativni, dobrej, jak je, tuk tuk do compu a nachle. Takze nic necekam.

Doufam ze se Kaa ozve, kdyz tak za ni nabehnu do nemocnice a uvidime. ale snad vse ok.

Dnes je tam hic ale poradnej.

Zazit ty jdes do centra? si dobra. Ja jdu dnes taky do centra ,no ale Ostrava a Praha trosku rozdiiil. Ja este chodim cvicit jogu. Tak se tam snad nerozpadnu.

Tak piste info jak jste kazda dopadla :wink:
17. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.