• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Ja myslela, ze v tydnu uz by jsme na 20min vyrazili, kdyz bude hezky, no zeptam se asi v porodce nebo pediatra
17. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Holka se nám narodila v prosinci prěd 7lety,bil sních a mrzlo.Detská lékařka nám řekla že po týdnu už mužeme normálne ven,a když je takhle teplo tak už klidne po 3-4 dnech
17. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj kočenky, no teda vás dočíst je teda síla:slight_smile:, vy drbňuly.

Míšo, děkuji, že jsi měla takovou starost, já jsem zase spala, tak jsem ti hned neodepsala.
Asi kouknu na kousel filmu a zase to půjdu zalomit.
Jinak jsem se koukala na fakultku, mají tam 5 porodních pokojů a na šestinedělí jsou okoje po dvou, pokud je hodně mamin, dávají přistýlku :slight_smile:. :slight_smile:Tak uvidíme, ale dneska měli ve Vítkovicích klídek, brali 3 maminy na sál na ctg.

Věruško- to si jako myslíš, že když nastupuje spavá, že se to blíží :astonished: ??

Dneska jsem byla na ko, a dr. mi - jako pokaždé za poslední 3 týdny- řekl, že už se to chystá:slight_smile:. Takže jsem v klidu, intuice zklamala, takže se smiřuji s tím, že prostě jednou porodím. :wink:
17. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
Holky, jak jste psaly s tím praskáním, tak jsem z toho na mrtvici, za poslední měsíc mi popraskalo břicho teda pěkně , na levé straně mně teda prcek kope nejvíc a je to znát, mazala jsem se Elasti-q, teď jsem přitvrdila a koupila si Biodermu a po porodu najedu na Elancyl nebo na La Roche, podle toho, jak to bude vypadat. Ale doufám, že to teda přes zimu zesvětlá a příští léto to nebude taková hrůza.
17. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
Kaa, určitě to zesvětlá, neboj
taky mám poslední dva dny děsně spavou. Spím s dcerkou po obědě. Ale myslím, že to ani u nás na porod ještě nevypadá.
Sexík už jsem odmítla provozovat, neboť jsou z toho jen kontrakce jako blázen celou noc a stejně si porod nevyvolám. Takže je to zbytečné. Ono si mimi jistě řekne samo.
17. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
Wroni- díky za uklidnění, já už jsem nějaké strie měla z puberty- rychlé nabrání- prsa a boky a teď ještě ten břuch...No doufám, že budu moct pak oblíknout dvoudílné plavky. Teda ještě k tomu musím zhubnout. No uvidíme.
Sexík mi neva, já nemám ani bolesti, ani poslíčky, ani kontra, prostě nic. Dneska mi přítel říká, že se nediví , že se malému nechce ven, když se má tak dobře a posílají se mu samé lahůdky (zahlídl mně u ledničky :angry: ).
Ale tež si myslím, až je to tam přestane bavit, tak vylezou mršky.Přece je nebudeme nosit věčně :slight_smile:
17. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz
Tak jdu chrupat, tady stejně nikdo není, zítra se budu snažit objevit, dobrouuu.
17. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz
Já mám taky strie od puberty na bocích. Při prvním těhu se mi udělaly naštěstí až dole pod pupíkem, tak to v plavkách není vidět. Teď mi malinko prdly už u pupku, ale zatím tak dvě tři. Ale taky poctivě mažu. Je fakt, že když k tomu nemá někdo dispozice, tak se mazat ani nemusí.
No, a při malej jsem taky poslíčky neměla vůbec, teď je to jiné. Malej mě i víc kope. dostávám to pravidelně pod žebra :slight_smile: ale díkybohu za pohyby.
tak dobrou. já jak chrupkala přes den, tak tu teď straším.
17. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz
Jo a holky, ten kojící polštář je dobrý nápad.Taky si musim pořídit. Taky mně při kojení bolela záda.
Já na ty předporodní kurzy nechodila, ale jsem překvapená, že jako prvorodičky jste tak super informované Třeba, že existuje Rybilka :slight_smile: Já to všechno vstřebávala za provozu. Vy máte perfektní náskok.
17. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz
dobre rano holky, jsem se po prochajde vychrupkala do aleluja :slight_smile:

ted je tak nadherne venku, ze se asi pujdu zas projit, dokud je snesitelne, manza me zas laka na prochajdu po golfu, ale jeste to zvazim, v tu nedeli to bylo maso, byla jsem cela prehrata, nevim jestli to dela mimi dobre, jeste uvidim, zas se mi moc nechce se cely den valet doma
18. srp 2009 v 06:38  • Odpověz
bré ranko, u nás je taky krásný vzduch. Mám okna dokořán a užívám si. :grinning:
Dnes ráno mě vzbudila super křeč do nohy, tak trošku pajdám,ale jinak
dobrý já na ně trpím.
Malá ještě chrupká, tak doufám, že snad ještě hoďku vydrží. :grinning:
18. srp 2009 v 07:04  • Odpověz
lejtka, co? no to se mi v tehu uz taky parkrat stalo! ale spis driv, ted uz dlouho ne (tuk, tuk), ale ta posledni byla tak husta, ze jsem asi jeste dva dny na tu nohu pajdala nez se to spravilo

ja netrpim moc na otoky, ale z tech veder jsem vcera mela nohy jako konve, jak jsme se sli vecer projit, tak jsem se nemohla narvat do svejch nejvetsich pantofli a pak me celou cestu rezaly, fakt hnus, uz aby se ochladilo
18. srp 2009 v 07:20  • Odpověz
ty vole! mne tam skocil 40tt, tak to uz je teda fakt husty!!!! milacku pojd uz ven :slight_smile:
18. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
tak mě nohy nijak zatím neotékají, ale ty křeče mám často dá se říci, že nabíhají každý den, ale mám to vychytaný a propnu vždycky nohu, ale někdy to fakt nestihnu jak dnes ráno.Jinak je dostávám do chodidel, krku a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
, nv vvbm - TO NAPSALA IVUŠKA asi že Vás pozdravuje. :grinning:
18. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
ahojky, tak jdu nakoupit do lékárny, zase mám seznam, ta těhotenská zapomnětlivost je hrozná, už několikrát jsem si nemohla vzpomenout, co chci a stále teď zapomínám i telefon doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera jsem si zaprala moji krásnou těhotenskou podprsenku a kalhotky, tak mám pěkně z bílé žlutou, sakra, kdo tvrdí, že froté nepouští???nebo pouští a já to nevím??jsem fakt debil :rolling_eyes:

na křeče trpím taky a občas právě tady u PC mám mravence z dlouhého sezení (někdy i 3 hod.)

tak si užijte pěknýho tepla
18. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
hlásim se, že jsem taky ok.

Včera kontrola dobrý, prý to zatim vypadá, že rodit nebudeme (v nejbližší době)
Akorát jsem vystrašila sestřičku na monitoru.
Malej nechtěl spolupracovat a tak jsem ho zase dloubala.... ale to není ončo. Když mě šla odpojit, tak si málem rozmlátila tlamu, protože pode mnou byla kaluž. Ona na mě, že mi prdla voda a já se kontrolovala a nakonec jsem zjistila, že mi vytekla flaška vody z kabelky :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem to vytřela hadrem, co mi dala a klidila jsem se z území :grinning:
Když jsem se zdrchaně pak na kontrole zeptala doktora, jestli to vypadá na porod, tak se začal smát (asi častá otázka v těhle vedrech) a prý ne, ale že za 2 dny ten nález může vypadat zase jinak.
Ale otevřená jsem na 1 cm už dýl. Doufám, že těch zbylých 9 bude pak rychlých :wink:

No a to jsem tam potkala kamarádku o který jsem vám psala, že porodila miminko na 8.měsíci a bohužel bylo mrtví. A seděla v čekárně na ultrazvuku a tak jsem tam s ní byla a kecali jsme. No a chuděra znova přišla do jinýho stavu, ale začala krvácet, tak tam čekala, co jí ultrazvuk ukáže. Když zalezla, tak jsem jí držela palce, ale vyšla a kývala hlavou, že ne. Strašně mi je jí líto.
Miminko se jí neudrželo a samo tělo jí ho vypudilo a začala se sama čistit, což je prý dobrý. Protože to můžou hned začít zkoušet znova. Kdyby musela na čištění do nemocnice, tak potom musí čekat 4-6 měsíců, než můžou ve snažení pokračovat.
No bylo mi pěkně blbě. Sedět vedle ní s pupkem a vědět, že zrovna přišla už o 2.dítko.
Dost jí to sebralo..... vyprávěla, že byla na hřbitově se dokonce modlit u jejího miminka, aby tohle přežilo :frowning2:

No a pak jsem se táhla přes město k panímámě vyzvednout si Dádu (hlídačkovala). Málem jsem padla na hubu. Přebíhala jsem ulice, abych vyhledávála aspoň kousek stínu.
Když jsem došla k ní, tak bylo po 2.hodině a to jsem rovnou počkala na velkýho, aby si nás vyzvednul z práce autem, protože domu bych už nedošla (samej kopec :confounded: )

Ještě jsme šli doma popřát sousedce k narozeninám a byla jsem tím dnem tak zmožená, že jsem zalehla a spala jsem snad už ve stoji :wink:
18. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
A co dnešní bouřka? U nás byla skoro celou noc a super se spalo.
Akorát mě občas bolel spodek, ale to bylo spíš po tý prohlídce, protože doktor tam snad vlezl do půl těla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hned ráno jsem měla na mobilu smsku, jestli jsem tu bouřku přežila ve 2v1 a nebo mě odvezli. Vzduch byl krásnej, ale zase začalo pařit sluníčko.
Do toho mám doma maroda. Manžel něco sdlábnul a nesedlo mu to a trpěl celou noc a ráno nemohl ani stát, tak volal o 1 den dovolený a teď leží na gauči a chrápe.
A já chci dneska vařit svíčkovou, tak nevim. Ale prý jíst nebude (jenom suchary), tak jí uvařim. Přeci nebudeme o sucharech všichni :sweat_smile:
18. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
kde jste???? :frowning2:
Chrupkáte, co? :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahoj Bobisku,
co se jim nelíbilo na tom natáčení u Tebe? Já tam minulý týden ležela hodinu, sestře se nelíbil graf, prý nějaká špatná pupečníková činnost? nevím, nerozumím tomu. Byla jsem v leže, pak mě posadila a už to bylo v pořádku. Už mě chtěla posílat do nemocnice. Asi se miminku nelíbila poloha v leže.
Tvé kamarádky je mi líto. Ta musí trpět. Potrat jsem si taky prožila, ale na začátku to není zas taková rána, jako když se narodí mrtvé miminko. ale dost o tomhle tématu. To se nepatří, viď?
S tou vylitou flaškou, to se ti teda povedlo :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Čau kopretiny, já si asi změním nick na Šípková Růža, nějak se nemůžu dospat a už teď se těším, jak drahoušek vypadne ve 4h do posilky a já to zalomím :wink:

Bobi- ty jsi expertka, ta voda je mazec :grinning: :grinning:

Kočky , kde jste vzaly tu bouřku??? Závidím!!!!!!! V noci hic, naštěstí UŽ (na konci léta) máme sítě, takže jsem spinkala u otevřeného okna, ale teď na teploměru krásných 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na oběd udělám asi rychlovku palačinky s tvarohem, drahý ještě spí po noční, tak mám čas.
Bobi- já uvařit za Jiřího nemoci svíčkovou, tak by mi to neodpustil, to by asi jedl, i kdyby se pak měl posr.. i pobl.., tak ji miluje :slight_smile:

Zazit- co s tebou? Už tam máš 40tt...co kontrola?
18. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Nazdaar holky, tak ja byla u dr a presne jak jsem predpokladala, rekla jenom, ze zatka je fuc a ze muzu cekat a dal nic, neco potukala do compu a naschledanou pristi tyden.

No ale co se divim, kdyz jsem teprve 37, no Katko jak pises nekdy porodit musime. :slight_smile:
18. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Já nakonec tu svíčkovou nevařila. Nechám to na zítra, to mu bude líp.
Jenom jsem s prckem zbaštila polívku a na večeři udělám kuřecí maso s číno nudlema, tak to drahouš může taky.

Já mám dneska chrápavou a bolí mě pipi. Když se postavim a nebo chci chodit, tak si připadám asi jako chlap, kterýho kopli právě do guliček :fearful:
18. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
ahojky, tak u nás zase hnusný vedro . Se asi picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
K obědu jsem dělala řízek a zítra nevařím, protože jedu k doktoru.
Sice už bych chtěla porodit, alev tom vedru bych nevěděla co si vybrat jestli není lepší zůstat ještě chvilku 2v1. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra chceme jít s kámoškama na véču ať si to ještě užiju, protože jsem dva roky nikde nebyla a zase dlouho nepůjdu, tak si dám do nosu. :sunglasses:
18. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Ja beham zas po tom golfu, jsme v Podebradech, hodila jsem 5hodinovou prochajdu :slight_smile:, je tu celkem snesitelne, zadnej ultra hic, takze se to da!
Kaa, kontrola az zitra, ale pochybuju, ze mi dr rekne neco blizsiho k tomu, kdy porodim, mrzi me ten dnesek, tajne jsem si prala, aby na ty dedouskovy narozky vylez, ale je to lenoch linej! :frowning2:
18. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
Tak já jsem před 4 vyšla s malym na procházku. Venku sice sluníčko, ale příjemnej vítr. A jak jsem vytáhla paty, tak vítr přestal a rvalo to do nás jako ďas.
Tak jsem to vzala jenom kolem a okolo a pak si koupili pití při cestě a zase domu.
Vydržela jsem tam 1,5 hodinky a stačí

Zazit, ty jsi borec.
Jak to, že ještě nerodíš??? Při tvým pohybu už jsi měla předběhnout i Báru :grinning:
18. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
Romco, dostala jsem takovou chuť na nějakou dobrotu, když jsi psala o večeři a narvání si pupíka :dizzy_face:
Jééé, já bych ani nevěděla co si objednat. Šla bych asi v jídelníčku od zhora dolu a sežrala všechno :grinning:
18. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
Prosim tě, Verusko, už tu malou vytlač.
Takovejch poslíčků a příznaků, že by jsi měla mít už prcka u sebe a ty nás tady furt jenom lakuješ :grinning:

Kaa, ty zase spíš? :grinning:
Se nediv, až se probudíš a budeš se koupat, protože zachrápeš i prasknutí plodovky a pak budeš vyjukaná, jestli jsi měla nehodu a nebo je to blížící porod :grinning:
18. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
bobisku, ja to taky nechapu, ja skacu jako srna :slight_smile:, ktera teda spis vypada jako brezi bachyne :grinning: a mladej tam furt truni a nechce se mu ven, kazdej den pohybu mraky, gaucikovani minimum a furt nic, ale spodek me dneska tlaci kvalitne

kaa se probudi a mimi uz bude vedle zpusobne chrnet taky :grinning: , ani si nevsimne, ze porodila :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Počasí si bude s Čechy zahrávat. Do konce pracovního týdne čeká zemi krásné počasí s teplotami kolem třiceti stupňů. Na víkend se ale ochladí. Už od pondělí se teploty opět zvednou a vysvitne sluníčko.

kurna ma bejt fakt hic - obzvlast ct a pa budou husty, to ma bejt 32 st a v patek bude zas dusno jako bejk, protoze ma prijit studena fronta - takze celej den bude dusno pred bourkou :(, pak o vikendu krasne - polojasno, do 24 st a po vikendu zase hicose :frowning2:, holky, takze rodime o vikendu :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
zazit, rozkaz!:grinning:
Holky, u mě ko taky pohodka... Doktor tam měl zástup, doktorku, ženskou :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dobrý... prý hlavička je už narvaná hodně dole, ale hrdlo stále nepřipravené... a ptala se mě, zda jsem opravdu prvorodička (že by epino?), každopádně jsme nic neřekla, jen že ano, že to je poprvé :sunglasses:
A nas.ala mě... koukla na ultrazvuk, jen zkontrolovala hlavu, srdce a množství plodovky (vše ok) a pak když zapisovala vše do karty, tak prohodila "mladá paní, ale vy nebudete mít zrovna malé miminko"... kurň, já vím a co s tím jako mám dělat dopr?:grinning: Když s emu nechce, tak s emu nechce, prostě chce být velkej :grinning:
18. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.