• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Jinak počasí mě fakt neba, v noci sice pršelo, ale jako že by to bylo nějak znát, to teda není :pensive:
18. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
holky a koukejte rodit, jinak budu mít pocit, že na mě nikdy nepřijde řada:grinning:
18. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
Holky, holky, tak vy si ze mně děláte legrandu, joo?? No to je od vás mooooc hezké :grinning: :grinning: .
I když chtěla bych zaspat porod :grinning: .

Zazit- připojuji se ke Katw, rozkaz!! O víkendu na to naběhnu, ale až po 15h, drahý má ranní, tak ať si pěkně doklepe směnu a pak půjde se mnou:slight_smile: na další. Stejně mám ještě žehlení, tak teď nemám čas jít rodit.
To tvoje dítě je nějak pohodlné, no asi je mu jasné, že vykulením se ven mu veškerá pohodička končí, když ho máma tak pěkně houpe při prochajdách, to nebude mít ani v Teutonce:slight_smile:

Baby, nes....te mně s těma bouřkama, na Moravě sucho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Romčo- na žranici si dej i za mně, já bych si dala kolu, hranolky, smažák a tatarku nebo zapečené lasagne se špenátem, kuřecím, sýrem a smetanou nebo brokolicovou pizzu se smetanou nebo.....
18. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Zazit- aby se mladý nevykulil zítra, jakože až bude větší, bude s dědou v lihu dva dny :grinning:
18. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
:grinning: no ani by me to moc neprekvapilo, jako ze uz by si me tam zitra nechali :slight_smile:, to by nebylo spatny

Katwind, holt obrici jsou nas osud, ale taky me stve, jak mi to furt cpou! Staci rict jednou!
18. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Holky, co tak na večer děláte? Můj jde na noční, v telce prd, uklizeno je, žehlení dneska nemám, až zítra, čtení mně už neba, na koňovi nejste :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....No zítra už to bude lepší, má 2 dny volno.

Kočky, já mám dle průkazky první termín v sobotu, pak v neděli a podle utz 27.8. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tak to je znamení, Zazit psala "rodit o víkendu" :grinning:
18. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
ja koukam na atletiku a drzim palce Spotakovy :wink: a brzo vytuhnu, preci jen cely den na nohach a na vzduchu a zitra musim byt fakt brzo na ty kontrole v porodce, tak se na to musim vychrupkat :wink:

Ja uz se normalne bojim volat nasim - prvni vec, ktera se ozve v telefonu, kdyz jim zavolam je: uz mame vnuka? :grinning:
18. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahojky, tak já jsem dojedla nudle s mákem, zítra nejím a nechám si to až na večer a pak si dám do nosu.
Kaa já mám taky muže v práci na noční, malou jsem dala spát. V telce fakt nic není uklízet bych i mohla, ale není energie. Jsem byla s malou 2,5 hod venku a pak koupání, jídlo a tak no večer jsem docela KO.
Tak tady jen tak čučím a pak půjdu asi zase plést u toho se sedí, tak to zvládnu.
18. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
zazit taky koukám na atletiku to je asi jediné co tam dávají a dá se na to koukat. Navíc já mám sport ráda.
18. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ja na atletiku strasne rada cumim :slight_smile:, docela dlouho jsem se ji sama venovala, takze vim, jaka je to drina
18. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Bobisku, jak ráda bych rodila...ale není to v mé moci, navíc Zazit je zářným příkladem superaktivní ženy a malej si vesele leží v bříšku :grinning: . Snad se dozví zítra něco pozitivnějšího, než já včera... fakt jsem měla depku, ale je fakt, že mám cca týden čas, termín dle UTZ by byl 26.8.(podle UTZ z 13tt), ale je to jen o dva dny dřív, než termín dle MS - 28.8.,takže MD jsem nastupovala normálně dle MS. Obě děti jsem rodila 39tt+5, tak snad se tohle mrně bude trošku opičit a nebude mi tady naskakovat u nicku 41. nebo 42.tt - ale i tak - co naděláme, jednou
prostě porodíme, to je víc, než jistý - v mém případě nejpozději za 14 dnů bude malinká na světě - tak jdu stříhat metr a třeba se nedostanu až nakonec :grinning:
Katwin, váhový odhad je fakt jen odhad a věřím, že porod bude OK, i kdyby měl malej(malá) přes 4 kg.
Jo a Bobisku, už mám zase slušný poslíčky, ale jsou pořád stejný, žádná změna, porod z toho nebude.
V práci jsem dnes dodělala přiznání k DPH, uzávěrku července - takže až do dalších výplat mám víceméně "hotovo" - snad už budu dělat vejplaty za srpen bez bříška a malou bude vozit její ségra v kočárku...
papa
18. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
no, ja jsem zvedava na zitra docela dost - mela bych se konecne potkat s doktorem, ktery by mel byt u porodu, tak jsem zvedava jestli mi bude sympatickej nebo ne, jestli ve mne bude vzbuzovat duveru, no jsem zvedava! idealni by bylo, kdyby mi rek - dobry den, jdeme na porodni sal :grinning: , vubec bych se nezlobila :grinning:
18. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jo holky, vy se utaháte přes den, to je fakt, já pěstuju teď gaučink, nějak se mi ven nechce, necítím se na prochajdy, tak asi vyprovodím drahouška do práce a jdu na knížku.

Verusko, ty jsi tak aktivní- pracovně, taky by se mi líbilo, kdybych mohla pracovat aspoň něco málo z domu, ale nejde to :frowning2:
18. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Zazit- jak jako by měl být u porodu? Jako že ho máš dojednaného předem nebo by měl mít službu, když máš termín??
Já jsem si taky říkala, že by bylo fakn, kdyby to doktor třeba při prohlídce nějak postrčil :slight_smile:
To je hrůza, že ? Všechny fňukáme, už aby to bylo :grinning:
18. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
mne taky docela prace chybi, taky bych neco malo klidne delala a u moji prace by to z domova klidne slo, mela jsem si to asi nejak dohodnout, ale ted uz je asi preci jen trochu pozde :grinning: a s mimiskem to asi bude jinaci honicka :grinning: , to si asi na praci ani nevzpomenu :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Zazit- to jsou ty poslední dny nudy, přesně jak píšeš, to si pak ani nevzpomeneme, budeme mít starostí a práce až nad hlavu :grinning:
Minulý týden jsem byla v práci a a holky potřebovaly udělat něco na pc, bylo jich tam málo, tak jsem se na to vrhla a ještě mi to docela šlo :slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
je to takovy ticho pred bouri :slight_smile:, ja uz se uplne vidim - budu takova ta, co v pul ctvrty odpoledne zjisti, ze ma jeste pyzamo, je neumyta, doma totalni brajgl a nebudu ani vedet jak se jmenuju :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Zkoušela jsi ten monitor dechu? Já jsem to včera nainstalovala, dala baterky a zapla, no to byl kravál, Jiří mi říkal, že se asi postěhujeme do většího ( a nebo aspoň jinšího) bytu :grinning: ,a sousedi nám ještě ochotně pomůžou se stěhováním.
No ale zažít takový poplach v noci, tak si cvrnknu, doufám, že pokud nějaký bude, bude jen planý :frowning2: .

Kámoška měla monitor a byla venku na zahradě a její manžel vytáhl malého a nevypl ho. Samozřejmě monitor začal řvát a ona dostala venku málem infarkt. No mně by asi doopravdy kleplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
tak ja se jdu konecne gaucikovat :slight_smile: a nechat si promasirovat hraz :slight_smile: , tak se tu mejte a dobrou, klidnou, chladnou noc!
18. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
no zkousela, ale bez mimiska se to moc zkouset neda - hned to rve
18. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
jé holky já bych chtěla mít vaší energii. Já bych potřebovala ještě umýt okna, postýlku ještě nemám a spoustu věcí bych ještě mohla udělat.
Dokonce jsem přemýšlela, že bych potřebovala rodit ráno dokud ta enargie ještě je. pokud to na mě příjde odpoledne nebo večer, tak to asi nezvládnu. Když si vzpomenu jak jsem poprvé rodila v kontrakcích po 3 minutách skoro 10 hodin , tak jsem už teď KO. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
tak jsem pak ten monitor odpojila a zkousela jen tu chuvu (mame to jako by dohromady - AngelCare), tak chuva funguje, postavila jsem si to v obyvaku a v loznici slysela televizi :slight_smile: , ale ten monitor dechu budeme proste muset vyzkouset az si prineseme prcka domu
18. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
ja si to furt nedokazu predstavit - kontrakce po 3 minutach 10 hodin, to zni proste strasne, hlavne si furt nedokazu predstavit tu pravou kontrakci, no jsem na to zvedava, ale ja uz se proste fakt tesim az to zacne - hlavne, ze uz to bude tady a az prejou tyhle hruzo kontrakce, tak konecne budu mit miminko v naruci
18. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Já jsem to někde četla... noční košile bude váš denní úbor.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No to se těším, nechci být neupravená, uhoněná . Snad najdeme nějaký režim.
18. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
no, nedelam si moc iluze - prvni mesic to podle me bude fakt husty - nez si nejakej ten rezim udelame a stane se z ty pece trosku rutina, ja vubec nebudu ze zacatku vedet a vsechno mi bude trvat strasne dlouho, ale je to asi normalni
18. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
fakt obdivuju holky, co uz maji doma prcka a do toho ted jeste dalsi miminko! to se prece rika - jedno dite, zadny dite, ale dve, ze to uz je fakt zaprah
18. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
vidím, že vy už toho máte plný kecky, já bych to ještě pár dní vydržela, ale doma se teda strašně nudím

jo košile,vybírala jsem něco mezi pyžamem a domácím úborem, abych pro neznalé mohla tvrdit, že jsem na jejich návštěvu připravená

dnes jsem teda byla ale strašně na všechny protivná, doufám že to přejde, protože tak ironický poznámky dlouho nikdo nevydrží a všichni ode mě utečou :zipper_mouth:
18. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
sasanko, ja uz jsem taky dost vztekla a sarkasticka, to je asi normalni, cely tehu jsem byla v pohode, zadny vykyvy nalad, tak at si ted okoli taky trochu uzije :grinning:
18. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
to taky nevím, jak si poradím, pořád říkám, že budu akční, že budu cvičit, chodit na procházky a pak to bude pravej opak, ani hlavu si neumeju natož abych si něco mázla na obličej?? teda holky nestrašte
18. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
Já jsem to právě chtěla vyzkoušet, jak to řve....jinak samo taky vyzkoušíme, až bude doma Kubík.

Romčo- tak na úklid mám teda energie dost, akorát mi to trvá. Okna bych klidně umyla, ale mám strach, ayb se mi nezatočila hlava a já nepadla dolů. Takže to mi umyl přítel, ale záclony jsem si pověsila, to už byly okna zavřené.
Jinak k porodu mám nabalené 2 roličky hroznového cukru, takovou rychlou energii.

Dneska mi volala kamarádky, aby mně povzbudila, že její kámošce se narodilo mimčo po dvou hodinách. A té mojí kamarádce až po 10-11 hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky nevím, co to bude, no snad to bude rychlé. Minule jsem počítala, kolik kontrakcí, a teď - kdyby co 3 min a 10 hod, to máš 200 kontrakcí?? Budu si to čárkovat :wink: Jinak k porodu mám nabalené 2 roličky hroznového cukru, takovou rychlou energii.

Zazit- tak si užívej masáž a dobrou.
18. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.