• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Verusko: jo taky cítím kde co. Hlavně podezřívám svýho psa a manžela.
15. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
To jsou mi zprávičky, tak jestli to moje těhu vyjde, to se mám na co těšit. U nás je manža dost citlivej na to, když někdo zvrací.... tak to budeme blejt dva :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 ve 12:03  • Odpověz
Toho Kaplickýho je mi líto, chudák manželka. Každé narozeniny svého dítěte bude myslet na smrt manžela .... :frowning2:
15. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
zuzka: většinou to mužíčkové citlivěji snáší, u nás je vnímavnější, chodí kolem mě, vaří mi čaj, hladí po vlasech, a ptá se jak mi je. Je fakt že je se mnou doma, asi kdyby byl v práci taky by to bylo jiné.
15. led 2009 ve 12:15  • Odpověz
Akte: Já tedy budu mít na 100% potvrzeně těhu od doktora až příští týden, ale těhu testy mi vyšly 4x pozitivně.... a i přes to je manžílek na mě moooc hodný, včera dokonce vytřel celý byt, bylo to překvápko, když jsem přišla z práce :dizzy_face:
15. led 2009 ve 12:29  • Odpověz
Zuzka: hmmm, tak to je co říct. Jsem navrhla že by jsme mohli vymalovat kuchyni, a v sobotu už je domluvená brigáda. Najednou jde všechno tak lehce. To by chtělo odměnu: já plánuju dnes výborný oběd, co ty???
15. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
no se smradama to mam podobny :slight_smile:, parfemy jsou nejhorsi a mam to ted zajimavy s jidlem - dopolko mam hrozny hlad a porad bych jedla, ale odpoledne pro zmenu trpim totalnim nechutenstvim a z jidla je mi totalne soufl!
15. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
akte: no joo, toje bezva, když se manžílek snaží.
Já jsem mu za ten úklid slíbila pizzu. Takže večer mám o zábavu postaráno.
15. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
zuzka: děláš domácí? tak to já mám super pizzerii, která ji doveze až do domu. Jsem zhýčkaná

Zazit: dneska pro změnu mám hlad i já, ale včera jsem nemohla nic. Asi je to tím že mám dovolenou a nemusím nic dělat.
15. led 2009 ve 13:04  • Odpověz
čau tak jsem zpět, no docela se to dalo, jen když sem otevřela mrazák vyvalil se na mě takovej puch že sem tam málem padla :grinning:
Jinak mužik je ke mě úplně přopatrnělej, furt mě přikrývá, hladí mě, ptá se jestli něco nechci a furt se dojíma, například dneska jsem v autě říkala jak jsem mimču v břiše říkala ať mamku netrápí, že se mamka nají a chtěla by aby jí to zůstalo v žaludku...no a jemu normálně ukápla slza :dizzy_face: no mazec, je to naprosto šťastnej chlap.

Jinak jsem se rozhodla, že se v pátek objednám na NT screening :wink:
15. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
s mym, jinak absolutne racionalnim :wink:, manzilkem to taky totalne mlati :slight_smile:, on uz mi i kazdej vecer mluvi na bricho :slight_smile:, je to roztomily, jak blbnou :slight_smile:, pohled na myho dvoumetrovyho manzu, jak se celej rozplyva, je fakt pro bohy :slight_smile:))))
15. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
zazit to máme podobný, manža má taky skoro dva metry, fousatej, vlasatej a když mu ukápně slza musim se mu normálně smát :grinning:
15. led 2009 ve 13:17  • Odpověz
holky, musi to bejt hrozny, kdyz si treba nekdo poridi mimi s nekym, kdo ho nechce :cry:, jeste, ze mame ty zlaty manzilky!!!!
15. led 2009 ve 13:17  • Odpověz
....si nedovesu představit :pensive:
15. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
akte: dělám domácí, Martin jí děsně ráááád, tak za odměnu jí občas udělám :wink: (i když je pracnááá)
15. led 2009 ve 13:21  • Odpověz
achalteke: toje nááádherný, když je budoucí tatínek takhle unešenej z mimi :dizzy_face:
15. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
zazit: to je fakt božíííí :dizzy_face:
15. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
Znám pár takových, co si pořílily mimi a jsou na to samy :frowning2:
Teď byla za mnou jedna známá a říkala, že v prosinci se její neteři narodilo mimi. Prý přenášela asi 3týdny, že už byli všichni zoufalí. Tak byla objednaná na vyvolání, přišla ráno, sedla si do čekárny,.... no a přišlo to na ní takovým fofrem, že jí jen tak tak stačili dovézt na porodní sál... no a za 15minut byla holčička na světě :grinning: Ani prý nebyla potrhaná. Že to bylo jako špunt ze šampáňa :sunglasses: Že když už frčeli na sál, tak porodní asistentka už držela hlavičku miminka .... a to tatínek chtěl být při porodu, no nestihl to :grinning:
15. led 2009 ve 13:26  • Odpověz
Zuzko no nádhera, takhle bych si představoval svůj porod :sunglasses:
15. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
že prý z toho ta mamina byla tak vyplesklá.... pak volala domů a oznámila, že mají mimi, no nikdo jí to nechtěl ze začátku věřit :grinning:
15. led 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahhojte holky tak ja po 3 letech snazeni jsem vcera vecer snasla na testu // predevcirem jsem byla na gyn a dr mi rekla ze mam delozni sliznici 17mm vysokou a ze to vypada na pocatecni tehotenstvi ale ted jsem se docetla ze test muze byt pozitivni i kdyz jde o mimodelozni nebo o cysty ale to by dr videla na ultrazvuku ne?jsem z toho vydesena poradite mi? :confounded:
15. led 2009 ve 13:44  • Odpověz
anysek: tak já jsem na tom podobně, mám také vysokou sliznici, ale zatím doktor na ultrazvuku nic neviděl. Tak si musím počkat do středy. Pokud je to mimod.těh.,tak ti test také vyjde + V kolikátém týdnu jsi?
15. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
no to nikdo nevi protoze jsem si uz nic nehlidala ani ovulku ani sex a navic ms jsem mela nepravidelne.no tak to ja mam jit na kontrolu v utery.ale to nevydrzim...
15. led 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tak to se budeme nervovat dvě, já mám jít ve středu :wink:
15. led 2009 ve 13:57  • Odpověz
ted jsem cetla ze by to poznala dr hned na utz a me nic nerekla,udajne mimodelozni provazi silne bolesti vajecniku a silne krvaceni nebo i slabe krvaceni,nekdo i omdleva ale ja ani nespinim,nekrvacim boli me jen podbrisek a ne vajecnik a vubec neomdlevam jen me boli prsa takze se uklidnuji ze je to ok
15. led 2009 ve 13:59  • Odpověz
Neboj, prý bys mimoděložní poznala. Kamarádka takhle přišla o vaječník. :confounded:
Podbřišek bolet má, na to jsem se ptala.
15. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
uf uf po trech letech modleni se dost bojim vis...ale dekuji za uklidneni myslim ze vse bude ok.myslim ze u mimo delozniho by snad ani nerostla delozni sliznice ne?ale kdo vi..holt musime pockat tak pak dej vedet jak jsi dopadla ju?opartuj se a tfuj tfuj
15. led 2009 ve 14:12  • Odpověz
Taky tfuj tfuj, ať je tam mimi jako fazolka :wink: Taky dej vědět, klidně i do IP :slight_smile: Držim nám palečky.
15. led 2009 ve 14:14  • Odpověz
uvidíte že to dobře dopadne, jen je možná brzo aby to doktoři poznali na UTZ
15. led 2009 ve 14:59  • Odpověz
anysek a zuzko - drzim moc palce, at vsechno dobre dopadne!!!!!
15. led 2009 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.