• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
no já je mám už trošku delší dobu, ale hned každýho upozorňuju, ale oni to prostě nechápou a tak blbě mi i někdy nahrávají na hlášky, že si to prostě nenechám ujít
18. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
nestrasime :slight_smile: , ale fakt myslim, ze ten prvni mesic, nez se se vsim szijeme a navykneme na novy rezim, tak to bude asi trochu hustsi :slight_smile:
18. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
kaa u jedné holky z z tématu Olomouc a okolí začaly kontrakce od 13:00 a porodila něco po 24:00
18. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
holky dobrou, manza si me prisel vyzvednout na masaz :slight_smile:, tak musim poslouchat, aby mi maser nezdrhnul, sama si to fakt nenamasiruju :grinning:
18. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
jo pozor na chůvičky, někdy se napojí i někdo z okolí, tak se nám to stalo před měsícem u ségry, že jsme slyšely pláč a ono to bylo z jinýho domu, asi 300m od nás
18. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Já teda mám hrůzu z návštěv a jen si vpomenu, už teď jsem nabroušená na tchýni, prý se nasere hned po porodky, ale pak zas to můžu proti ní použít- malého jsi viděla, chvíli dej pokoj.

Sas- já jsem ještě pořád nabroušená na tu kámošku, co přijela neohlášená a ještě se psem. Když pominu, že na mně zvonila asi 10min v kuse ( nechtělo se mi prostě jít dolů otevřít), že volala Jiřímu, kde jsem , že neotvírám, tak co teda nepochopím, že jela k mým rodičům (s kterými nebydlím cca 8 let) a ptala se jich, kde jsem.
Jen si na to vzpomenu, tak zuřím. Ale kvalitně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
masáž závidíme, tak pa
18. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
ano, závidíme, pa
18. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
11h kontra? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ale ještě že se to tak rychle zapomíná..Prý... :wink:
18. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
holky nemějte strach ono to s tím mimčem není zas takový záhul. Ze začátku mimča hodně spí pokud není nějaký problém. Já stíhala docela vše až jsem si říkala jak někdo může říci, že nic nestíhá.
Spíše jsem se s tím prala psychicky. Najednou jsme byli tři a nemohla jsem jen tak někam jít a všechno jsem musela nějak podřídit, tak to bylo pro mne mnohem horší.
Ona to i příroda zařídí. :grinning:
18. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
ty jo to je docela neodbytná kamarádka, to jsem si myslela, že stačí jen neotevřít a dělat mrtvýho brouka, ale asi některé to nechápou

já to taky ,,zase" řešila s MM, taky nebudu chtít, aby hned všichni dorazili a pokud půjdu na sekci, tak kór, já sama budu mít problémy a pak malou uvidím kdoví kdy a oni, že by na druhý den dorazili??to mě se.. už teď , jak to píšu

nic budu jim to říkat pořád dokola
18. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
ty kontrakce jsem měla sice od začátku po 3 minutách, ale prvních 4 až 5 hodin to docela šlo. Až když mi prdli vodu tak to byla teprve síla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
romčo, díky za uklidnění, pak ti to připomenem, ju?jestli nebudu mít spáče tak nevím. Navíc si nedovedu představit, jak zapojím do práce toho mýho MM, už tak si nosil domů práci a teď??Pomůže, to fakt nevím.
18. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Romi- tak děkuji za povzbuzení, to nás prvomatky uklidní.
Koukala jsem na tvoje fotky, máš teda pěkně vybraný obývák, spodní skříňky svázané a poličky vybrané...Malá uklízí??? :grinning:

No Sas- taky mně tím pekně nasr..
Ty jo, někteří lidi jsou jak střelení, nepochopí, že asi to není jen tak a po císaři asi nebudeš nadšená, ale ber to z jiné stránky, v porode jim nemusíš nic chystat na zub a vařit kafe a skákat jim kolem pr.
Jejda mně to taky nějak točííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A s tím císařem to není jisté?? Píšeš "pokud", jsem myslela, že to je hotovka. No to bys už ale měla nejvyšší čas.........
18. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Já jsem zvědavá, jak toho mého naučím přebalovat :unamused:
:grinning:
18. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Tak chlapy to chce zapojit hned ať se to naučí. MM umí vše a opravdu je to dobré, protože až budu v porodnici, tak nemusím mít strach, že by se nepostaral. Já jsem vždycky hotová když kamarádky chlap čeká až se ona vrátí z obchodu aby kluka přebalila. Já vím, že to není nic moc když se dítě po...., ale je jeho, jeho krev tak co. My ženský toho musíme přetrpět, tak chlapy se musí taky trochu snažit.
18. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jasně, já jsem si taky říkala, prostě hned všechno ze startu, čím víc se to odkládá, tím je to pak horší.
Koupat, přebalovat, prochajdy, když bude mít volno- s námi k doktorovi. Už teď ty poslední týdny ho tahám na každé vyšetření, ať ví, že to není jen tak.
18. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jo malá je rarášek , chodí od 10 měsíců a všechno jí vždycky hrozně zajímá. Od mala všude šmejdí, tak jsme raději vše vyklidili, protože by nám hráblo. :grinning:
18. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
ONO JE DNES SUPER, ŽE CHODÍ I K PORODU. Nejsem znalec, ale myslím, že i ten vztach to posílí jak k dítku, tak i k partnerce.
Ten můj chlap když to všechno viděl a pak ty komplikace, tak ani nechtěl jít slavit, prostě mu to přišlo divné.
18. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
to bych chtěla taky, ale znáte to, mužský dělaj do 17:00 teda ten můj a co pak, koupat se bude kolek 19:00tak kolik toho pomůže?a procházky, to jsem přemýšlala, jak to budem dělat teď na zimu, když se brzy stmívá a tak bude i chladněji. No dnes mám fakt nabručenou náladu, tak to vidím strašně pesimisticky, asi bych měla jít spát.

kaa zítra jdu na kontrolu do rizikovky, tak se dozvím víc, já říkám snad, ale ono to bude jisté.
18. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Romi- já si tež myslím, že to je po porodu jinačí, i když porodní as. nám říkala něco jiného, že jeden tatínek se jim tam během roku objevil 2x a pokaždé s jinou ženou, a pokaždé byl otcem.
Ono to hodně záleží i na lidech, pokud chce, tak si to vždycky ten taťka připomene, co si ta jeho vytrpěla, stejně tak ta ženská, že jí chlap byl oporou.
I když jak jsem byla u kamarádky, tak její mamka mi potají řekla, že jim to teda u porodu moc neprospělo, že se hádají teda fest. Asi že to už zapomněli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já si myslím, že nás to posílí, doteď se máme hodně rádi, nehádáme se, hodně se nasmějeme, problémy řešíme v klidu, no uvidíme.

Mně nějak pobolívá břicho jakoby na ms, a záda. No ale Zazit říkala, až o víkendu...
18. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Sasanko - tak nedepkuj, ono se to utřepe, já taky nevím, jak to budeme mít doma, ten můj zas dělá kolotoč, tam mám hlavně obavy, aby chodil do práce vyspaný, aby na něj něco velkého těžkého nespadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Budu to muset nějak zajistit.
A to si vždycky vzpomenu na tchýni a moji máti, že nevím,jak to s nimi bude.

A když ti nařídí císaře, tak ber :slight_smile: Dopadne to dobře, uvidíš.

Romi, jak ti začal porod?
18. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
Všechno je v lidech. Můj chlap vždycky říká, že si nedokáže představit, že by jeho děti vychovával jiný chlap.
To jsem si dala nudle s mákem a pálí mě žáha až hrůza. ŹE jsemse na ně nevyprdla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak dobrou já jdu dodělat ten svetřík ať taky něco udělám . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
kaa díky za vzpruhu, je to fakt hormonama nebo kontrolou, zítra to bude lepší, jdu to vyspat.

tak zatím neposlíčkuj nebo ano?? nevím co je lepší, snad rovnou rodit...

romco brou
18. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
mě odešla zátka asi 24 hod před, ale jinak žádné příznaky. Poslíčky jsem nikdy neměla. Ten den jsme byli s manžou na zahradě a já ještě plela záhon na česnek a v 16,15 jsem měla první kontrakci a hned jsem věděla, že je to ono. Do porodnice to mám asi 30 km a dorazila jsem tam asi kolem 21 hodiny a doktor jásal že otevřená na 4-5 prstů a že je půlka za mnou, že do 24 hod máme odrozeno . malá se narodila 3,23hod.
18. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
Sas- já jsem taky nasupená, ale když je nás víc, tak, je mi hned líp, že v tom nejsem sama.
Ty jo, ty záda a břicho mně už bolí celý den, a teď nějak víc, tak uvidíme, co se z toho vyklube. Jestli se vyklube:slight_smile:

Romi- sladké navečer taky nemůžu , leda to zaliju tak litrem mlíka. Žáha je potvora.

Tak holky, běžte chrupat, dobrou noc, já jdu ještě poklidit tu trošku nádobí a asi si zase beru knížku do pelechu. Pááá.
18. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
tak co Kaa?? porad 2v1 nebo se z tech vecerenich bolesti neco vyklubalo? ja spala jak medvidek Pu a ted mastim do porodky, tak se tu zatim mejte :slight_smile:
19. srp 2009 v 06:19  • Odpověz
Dobré ranko, tak jedu dnes odpoledne do porodky na kontrolu, tak jsem zvědavá. Při probuzení dalšík řeč v lýtku, tak super dnes pro změnu druhá noha asi aby se nehádaly. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zrovna čekám na manžela z práce. Přinese mi čerstvé houstičky tak se těším, ale zrovna dnes se někde courá. :grinning:
Vypadá to na pěkný hic, ale super je , že už je konec srpna a že alespoň ta rána a večery už nejsou tak teplé.
Tak se opatrujte snad už mi jedou houstičky :grinning:
19. srp 2009 v 06:55  • Odpověz
teda,teda, monitor mi nataceli primo na porodnim salech, vedle v boxu se rodilo, ted mi sestra merila tlak a vylezlo mi to na 150na80, se nedivim - po tech zazitcich z porodniho salu!
19. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
Kaa, že by se to už rozjelo?

Musíš to ty a nebo nějaká z vás už rupnout a odstartovat.
Nezapomínám na Marketku a Baru, který už miminkujou. Ale mám na mysli neplánovaná porody :grinning:

Musim ze sebe stáhnout košili a trochu se přikrášlit.
Volala panímáma, že chce dorazit na kafe.
Má dovolenou, tak jí tu očekávám teď dost často.

Jo a taky se bojim volat. Každej si myslí, že už volám z porodnice. No a nebo když se někomu neozvu den dva, tak hned volaj oni mě a ptaj se, jestli už náhodou nerodim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.