• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
autor
Tak mamka tu byla asi jenom půl hodiny. Prý mi chtěla dovíst jenom maso na kotlety, že ho měli levný v krámu. A nechtěla penis...ky :grinning: To jsou prima návštěvy :grinning:
19. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
tak to je mamka hodna :slight_smile:

hm, ale me teda kontrola moc nepotesila - prej to na porod vubec nevypada a urcite se pry uvidime pristi tyden :frowning2:, se picnu, budu prenaset jeste na vanoce :frowning2:
19. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
a az pristi tyden jdu na utz, kde mi zas oznami jakyho, ze to tam mam obrase :(, ach jo, fakt me to moc neba
19. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Zazit, mě taky v pondělí řekl, že se uvidíme za týden a na porod to taky není.
Ale zase dodal, že třeba za 2 dny může být nález jinej a uvidíme se třeba dřív.
Že když to začne pracovat, tak je to rychlý.
Ale taky to vidim tak, že si to tam další týden odsedim v čekárně :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
Já už toho našeho cvalíka taky těžko nesu.
Má taky mít 4 kila a to si teda dáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Holky, vítejte v klubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: - kromě Kaa a plánovaných sekcí asi nikdo z nás jen tak neporodí, co?
už toho mám taky dost - dokonce jsem dnes upekla dětem perník, to už je těžká zoufalost z mý strany,
už nevím, co bych dělala, abych nemyslela 24hodin denně na to, KDY UŽ PORODÍM
19. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Tak já mám dneska tento plán:
Za chvilku dovařim, pak se nadlábneme, vyvenčíme psa a zalezeme s Dádou do pelechu :grinning:
Až se dostatečně vychrupeme, tak zamíříme procházkou k babičce na kafe...........nazpátek mám ošéfovanej odvoz od manžílka, takovej blázen jako Zazit nejsem :grinning:
Tak a po takový těžký práci bych mohla přes noc začít rodit :grinning:
19. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Krásné poledne těhulky,
moc moc vás zdravím. Tak já už jsem doma, dnes v 10 hod. mě "vyhodili" z porodnice. Cítím se dobře, jen mi ten odchod z porodnice strašně láme srdíčko. Ještě jsem to moc nepobrala, a tečou slzičky. Jsem tu teď jen na skok, musím jet v 13 hod. zase zpátky abych na 14 odstříkala mlíko a mezitím si musím koupit odsávačku a sterilizátor. Návštevy u malé jsou přes týden od 13-17 hod. tak večer jak přijdu všechno vám povím, těšte se!!!
To je poprvé co jsem se netěšila domů :cry: :cry:
19. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Marketko ahoooj, vitame te a gratulujeme, hlavne ze mala je v poradku a ty taky, tak vecer se tesime :wink:
19. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
zazit oni si z tebe delaji srandu, ne? ja bych uz fakt mela nervy, ale musis vydrzet, podle mne maly chce byt venku az po porodu Katky, podle mne to odstartuje Kaa a pak to pojede uvidite holky. :slight_smile:
19. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
marketko zdravím taky a přeji hodně sil, neboj 5 dní uteklo jak voda a za chvilku budeš mít malou u sebe :dizzy_face: , je to bojovnice po mamce :slight_smile:

holky, tak u vás to pořád na porod nevypadá? já kdybych rodila přirozeně, tak určitě přenáším až do 17. 9. takto naše malá má určeno datum do rodného listu na 25.8., takže nástup den předem, už se těším :confused: , už dnes jsem byla na záchodě nejméně 3x, co to bude až půjdu do nemocnice 24. To si budu muset vzít aspoň velikanánskej toaletní papír...

tak holky nechci předbíhat, takže pěkně sexujte, papejte lněný semínko a prolévejte se čajem, ještě pomáhá ricinový olej v silným kafi, ať to ten víkend opravdu jistí :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu taky, abyste si jako nemyslely:wink:
zazit, bobi, kde se v nás vzala ta velká mimča, která navíc nechtějí vylézt dřív?:grinning:
19. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Já mám teda 16 dní do TP... v úterý to bude 10 dní a to když to půjde, mi dr udělá ten hmat... to jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Kat, já jsem taky přemýšlela, že až v úterý půjdu na kontrolu, tak mu řeknu, aby mi udělal ten jeho čáryfukovej hmat a rozjelo se to.
Nechce se jim ven, protože se mají krásně. Co jim chybí?.........teploučko, pohoupáníčko, napapat dostávaj (teď kor nějak moc...aspoň u mě)..........Takhle je budeme prosit ještě v říjnu, aby vylezli :grinning:

No nic, jdu hodit trochu bok a pak se vydám do toho pařáku hnusnýho za našima.

Jinak se těším na Markétku, až povypráví.
Arwe furt nic, co?
19. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj holky,hlásim se po kontrole.Príšti týden ve stredu mám nástup do porodnice a hned druhej den jdeme ráno na císaře.Takže datum narození obou zlatíček bude 27.8.paráda.Nejdřív to vypadalo na 2.9,pak na 30.8.
Ted nevím jestli se mám už začít radovat nebo stresovat,nebo co? :sweat_smile:
Dnes bilo nejhorší CTG,jedno mimčo mělo srd.ozvy v norme a místo druhího mimča to bralo muj tep.Tak mi tam pomačkali břicho že sem se skoro pos... :confounded:
Místo 20min sem tam bila 1,5hod.
Manžilek psychicky nezvlád tu radostnou spravu že o týden už budou v jeho náručí,sežral celou študen.pečet a usnul.
:grinning:
Ale co mi bohužel neřekli a já se nezeptala-jak sou mimča velký a kolik váží,ale když se stále tolik cpu tak bi moc malí neměli bít. :sunglasses:
19. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
holky copak delate v tak kraaasnem pocasiii?? :angry: parak jak svina fakt.
19. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
bobi, co vím, tak tady všem, co ten hmat udělal, tak do tří dnů porodily... Samozřejmě ho udělá jen, pokud už to vidí jako připravené, to je jasné. Já doufám, že u mě bude, pač teď už byl čípek měkký a vzadu, hlavička hodně dole. Takže ještě nějaká ta změna na čípku a už to půjde hmátnout:slight_smile:
Jinak je to hamiltonův hmat a je to vlastně odtažení vaku blan od čípku, údajně neškodné (pokud to není připravené, neudělá to nebo když, tak se to stejně nerozjede)...
19. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
Kat a bolí ten hmat?
Já si o to snad fakticky řeknu :unamused:
19. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
Bobi, údajně to je nepříjemné, ale extra to nebolí... kamarádka říkala, že to je nepříjemné jako stěr z čípku...
19. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
holky, ja chci taky hmat :grinning: , ja chci cokoliv, ja chci proste rodit, ja dneska lezela na tom porodnim sale na tom nataceni toho monitoru a normalne jsem ty holce vedle zavidela, ze rodi!!! ja bych rodila az by se hory zelenaly, ja nevim, co tom mam za lenocha, mama skace jak srna (holky, ja fakt uz zamerne ruzne popobiham, poskakuju nevim co jeste) a ten nas lenoch je tam jak pribitej, no kdyz dneska dr zahlasil - no to teda na porod vubec nevypada, tak jsem mela chut mu jednu vlepit :grinning: , chudakovi, pritom on za to vubec nemuze!
zavidim berusce a sasance, ze uz maji svy jisty a vi, kdy to bude! a drzim vam holky palce at vsechno dobre dopadne

ja se snad pojedu projet na kole nebo nevim!
19. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Zazit, švagrová takle měla plný zuby těhuláctví na konci, že sedla na babetu a brácha jí musel vozit po městě. No a ono to pomohlo a večer jela :grinning:
Ještě sebrat někde babetu :wink:

Taky holkám závidim, že vědí kdy. A též držim palečky, aby vše dopadlo dobře :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
No tak jestli to nebolí a je to jenom nepříjemný, tak já to na tý prohlídce nadhodim, aby mi udělal Hamiltona :grinning: ..........doufám, že to nebude fanoušek formule a nezačne dělat, že sedí v kokpitu :grinning:
19. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Bobisku, ted jsi me fakt rozesmala :grinning: , predstavila jsem si toho dr jak dela, ze jede formuli :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
hele, Kaa celej den nikde, ze by za chvili prisla esemeska :slight_smile: ???
19. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
a kdepak mame tu Marketku, aby nam konecne sdelila podrobnosti, co se to vlastne prihodilo????
19. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Zazit, až přijde sms od Kaa, že má Kubíčka u sebe, tak jí popřeju a pak se jdu zastřelit - už mi regulérně z toho čekání hrabe a nechápu, proč až teď??? Vždyť ještě před 14 dny jsme byly v pohodě, ne?
Já se dnes rozbrečela, ale fakt rozbulela lítostí nad tím, že si dětičky nedokázaly ani ustlat v pokoji atd. - prostě MAGOR !!!! Venku hic, došla jsem akorát nakoupit pěšky, ale jinak už jsem nevylejzala. Je mi docela blbě od žaludku a když už mi ani jídlo nezabírá, tak to je KONEC :unamused:
No a před chvílí jsem téměř zajásala nad slipovkou, že tam jako je nějaká ta zátka(si nepamatuju, že by mi před lety něco takovýho vůbec odešlo před porodem) - no a pak jsem to vyhodnotila jako obyč. výtok
:confounded:
Tak posuďte sami(y), jak jsem na tom s psychikou...
19. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
verusko, no sibe nam fakt pekne
19. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
zazit, to chce asi zkusit nějakou změnu, on už malej je asi zvyklý se pořád s tebou pohybovat, tak mu zařiď lázeňský pobyt (relax, vanu, klidek), to Tomášek psychicky nezvládne a bude chtít jít ven.

kaa určitě přijde až večer, asi chrní... :grinning:
19. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
ale bud klidna, ja jsem taky uz nas.... na cely svet, a vsichni kolem mi neustale posilaji esemesky, emaily, volaj mi (nekteri jedinci i nekolikrat denne!!!) a furt se ptaj, jak to, ze jsem jeste neporodila - jako kdybych jim vsem nedala vedet, kdyz bych uz bejvala porodila, uz je mam fakt chut posilat do p.....
19. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
veruš, to bude určitě dobrý znamení
19. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.