• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Ahoj holky, Katw ja to uz vubec neresim, ja mam termin nejdrive 14.9 pak 10.9, ted uz pry mam cekat kazdym dnem, no a vubec se nato necitim.

A to jedu tenhle vikend na chatu na giga oslavu znameho, ma 30, jenom ze ta chata je na nejake zasrane dedine, daaaaleko od porodnice nejake, takze bude prdel, kdyz me to chytne s cim nepocitam tak se odvezu nekam a nebo si zavolam sanitku, nebo nevim. kdyz si predstavim. vsichni ozrali a ja. No supr predstava.

Ale kdybych byla 39 az 40tt tak uz by me to sralo festovne, ale myslim ze vikend to jisti, holky pudou :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
No já jsem na to zvědavá :sunglasses:
Ráno zapínám mobil a čekám nový sms, že je na světě další koníkový a ono zatím nic :confused:

Pamatujete si, jak jsme tu řešili pohyby? A teď se začínáme zajímat o porody :dizzy_face: Utíká to
20. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Misko, tak to by byl mazec, kdyby tě to tam chytlo.
Ale jak píšeš, tak víc vyjukaná bych byla u 39-40 :sweat_smile:
20. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Katwind- jo, ještě straším a taky mně to sere. Sorry holky, ale už teda netečkuju škaredá slova. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Břuch mně pořád bolí jako na ms, je to teda mazec, ale furt se to dá rozhýbat.

Zazit- tak tvoji energii závidím, jsi teda šikovná a vzorná žena, tolik práce po ránu. Já budu gruntovat, až mi drahý dodělá poslední síť do okna, minule mi udělal takový bordel v ložnici a v koupelně- škrabal tam venkovní zeď- jsem myslela, že mně trefí.
Takže si na mně vzpomeňte, kolem 16h, v největším pařáku, budu lítat s hadrem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miško- no tak to je bomba. V kontrakcích se musí asi dobře řídit, co? No ale přeju ti, ať víkend ve zdraví a vcelku přežiješ. Ale i tak to budeš mít super, všichni na plech a ty střízlivá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale na druhou stranu ber to pozitivně, že není zima a sníh, a když jedete do nějaké dupy, tak se tam aspoň sanitka dostane.

Bobi- to už je na palici, co? Já si vzpomínám, jak Míša furt řešila, že se jí nic nehýbe :grinning:
Ale co první pohyby, ale první utz....jak jsme o vánocích netrpělivě čekaly, až budou doktoři ordinovat. :grinning:
20. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
no jo, meli zavrino pres svatky a nemohly jsme se dockat az nam tam mrknou :slight_smile: a potvrdi tajny prani :slight_smile:

Teda dneska je fakt neskutecne hnusne :frowning2:, jdu se schovat do kina! Tam bude klimatizace!!

Kaa, ja to taky nejak nevychytala - vysurovala jsem cely byt a ted jsem se dozvedela, ze se manza s tchanem vecer chystaj davat novy zaluzie do jednoho pokoje :frowning2: a jeste prijde technik montovat novou zastrcku na internet :frowning2:
20. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
holky presne tak, uteklo to strasne rychle a jeste porod a potom to zacne, zodpovednost na cely zivot a atd. No ale zvladneme to, hlavne at jsou deti v pohode a zdrave, zbytek uz se da doladit.

No a bude prdel fakt, vsichni na srot a ja zas budu sedet,zrat, cumet a koukat jak se vsichni dostavaji do stavu opitoz. Dam si male pivo a budu dokumentovat aspon. No svele to bude, uz ted se mi nechce, ale budu myslet na konikovky, ze ktera asi??????????????

A od zitrska maji byt bourky, tak jsem zvedava na to ochlazeni. a to jsem este byla frajerka ze budu chodit na koupak ,haha, jsem ale blba koza.

a zazit taky obdivuji jak je aktivni a maly ne a ne ven. ja rikam ze ceka na Kubika, fakt. :slight_smile:
20. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Mě teď napadlo, že bych si mohla přibalit do porodky pidičepičku, abych si občas mohla vyvětrat a neofouklo to mimíska. A je taky možný, že třeba v tom listopadu bude už zima :grinning: (do tý doby se mě tam určo bude prcek držet)
20. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
jo holky toto běží, jo taky jsme srovnávaly velikosti hlaviček a NT hodnoty a teď tohle

jo já čekám na úklid na neděli večer, u nás se teprve dělá přebalovák a montuje se, šmirgluje do toho úklid??to neznám už 14 dní a už mě to nenechává klidnou.

já jdu zase v tom největším hicu nakoupit maso :slight_smile: do zásoby

je fajn, že si to uměj naši chlapi naplánovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
No Zazit- takže určitá místa objedeš znova hadrem, co? Víš jak mně to štve? Už jsem mu těch sítích říkala pěkně dlouho a musí se to dělat zrovna teď. No ale zas lepší než kdyby to dělal, když bych byla v porodce. Aspoň můžu dohlížet a dirigovat.

Schovat do kina?? I ty jedna, pěkná výmluva :slight_smile: . Na co jdeš?

Zazit- a teď jak nám tam furt mrkají, tak zuříme, co?? :grinning:
Holky, jdu dělat masové roládky, tak odpočívejte a kdyby něco, tak pište. Já jsem ještě po kupě, takže zahajovačku předávám někomu jinému, berte kdo chcete -Zazit a Veru :grinning:
20. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Teda ženy, jsme zalila távník a to je hustý to vedro, jsme se furt polejvala hadicí:slight_smile:
zazit, kaa, verusko, koukejte rodit!:grinning: ale aaž v noci, ať nechcípnete vedrem:grinning:
jinak já menstruační pocit mám pořádm, někdy víc, někdy míň, ale pořád:grinning: už jsem si zvykla:grinning:

kaa, já sítě dnes objednala u firmy, za týden by měly být, jen do ložnice a manželovi do pracovny :sunglasses:
20. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
jinak ale jeste ani jedna z nas nema termin ne? budme fakt v klidu, dnes se holt deti nechavaji radi prenaset:slight_smile:
20. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
a pak mají 4 a více kilo :grinning:
20. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
holky, naplanovat si to umej, ale je to nic proti tomu, co udelal manzel moji kolegyni :slight_smile:, kdyz mela 14 dni do terminu, tak zacal rekonstruovat byt :grinning: , prosila ho o to roky predtim a frajer zacal 14 dni pred porodem, a ne jako jen maly prace, ale fakt totalka - brouseni podlah, nova koupelna, kuchyne atd., samozrejme se to za 14 dni nestihlo a ona musela z porodnice k rodicum, protoze doma byla stavba, ja bych ho proste zabila! proti tomu jsou site a montaz zaluzii do jednoho okna zlaty :slight_smile:

jdu na Bruna :slight_smile:, to je se Sashou Baronem Cohenem - Boratem, tak doufam, ze se budu tak strasne smat az porodim :slight_smile:

no a Katwind, v tomhle vedru bych asi rodit fakt nechtela - vcera jsem lezela na tom porodnim sale a bylo tam docela vedro, dneska tam musi bejt uplne na padnuti
20. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Holky, já mám termín v sobotu, a zítra jdu na ko, tak doufám, že tam něco bude vidět. Aspoň malá ďůrka na prolezení hlavičky :grinning:

No tak rekonstruovat- to bych teda zabila, taková kompletka by byl asi rozchod, Katw- my taky dáváme jen troje sítě, ložnice, kuchyň, koupelna, ale máme stará hnusná dřevěná okna, to by nám nikdo asi neudělal, takže drahý udělal rámky a na zimu budeme sundávat.
Nechci u malého používat Raid a ty srajdy do zásuvky, tak aspoň na ten první rok, ať není chudáček doštípaný.
20. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Bobi- já už jsem taky minulý týden přibalila čepičku, i kabátek, ale teď uvažuju, jestli místo deky nedám zimní zavinovačku :astonished: :astonished:

Míšo- a jak se bude váš klouček jmenovat? Od Sas už jména vím :wink: A ještě od Katw nevím :wink: Jsem zvědavka, ale jestli nechcete prozradit, tak nepište :slight_smile:
20. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
kaa, my jméno tajíme :wink: Aby nám do toho nikdo nekecal, především moje maminka:grinning: Ale máme typické české jméno :wink: žádná exotika :sunglasses:

Jinak s těma sítěma - stejný důvod, asi bych je normálně nechtěla, manžel je vůbec proti, ale říkám si, že je to prostě lepší řešení než právě ty chemický sra.ky do zásuvky :wink: takže taky jen do ložnice, jen ať se jinde brouk moc nerozmazluje :grinning:
20. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
Aháá, tak jo Kat- tak promiň, nebudu teda už vyzvídat, ale pak prozradíš? :slight_smile:

Mně na ten Raid upozornila kamarádka, chtěla to taky kvůli malé, ale pak si četla, že nesmí být v okolí rybičky a ještě nějaké zvířectvo, tak to vrátila a objednala sítě. A stejně za celé léto sítě vyjdou levněji.
20. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Holky, jak jsem dělala rolády, tak koukám, že na pupíku mám strouhanku a hořčiči. :grinning:
20. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
kaa, mně se s tím raidem (byl to teda biolit, ale je to stejné) stalo, že jsme ho položila na takové plastové víko ke kotli a ono trochu vyteklo a normálně to ten plast celej rozškvařilo... tak jsme si řekla, no, pěkný, to už doma nechci...

Jasný, že jméno pak prásknu :wink:
20. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
no holky, ja jmeno furt nevim tak to radsi nepisu, dlouho jsem chtela Dalibora, ale ted uz ne, pak Davida ted uz taky ne, no a ted je u mne v kurzu Richard, tak uvidime jestli se chyti. Ale asi na 95 procent Risko.

A ty site, to je uplna bomaba, meme sice plastaky takze ta instalace je uplne o nicem, jednoduche jako facka, ale funkcnost super. Ja se bojim motylu a mur, takze radsi dam 4 ku za site jak delat kazdou noc cirkus kvuli muram. a ted to bude taky fajn. A na zimu se sundaji takze supr.
20. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Kaa ja mam ted vsechny tricka zasrane jenom na vrchni polovine bricha :grinning:
20. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
Tak že by to rozežralo, to jsem teda neslyšela, ale na koníkovi je celá diskuze o věcech do zásuvky a holky se většinou shodly, že to je srajda.

Kat- ty máš pohodu, co? Vyvaluješ se u baráčku? Já jsem zvědavá, jestli se nám do 3-5 let podaří nějak pořešit bydlení nebo aspoň chatičku. Takhle v pátek se sbalit a vypadnout, posekat travičku a pak se vyvalit. Jen kdybychom věděli, jak co bude s penízkama a tou zasr..krizí.
20. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Kaa, jo, máme domeček, jsme tu 2 a půl roku a neměnila bych... ale nebudu samozřejmě zakrývat, co je tu práce a jak lítaj peníze... ale holt všechno má hezké i stinné stránky, nestěžuju si:slight_smile:
Chatička by byla fajn... myslím, že to je ideální řešení když máte byt, to musí být relax ty víkendy pak, sice trochu práce, ale to tě většinou baví, pže víš, že si to děláš pro sebe a je to tvoje:slight_smile: A pěkně opejkání, bazének...hmm, pohodka:slight_smile:
20. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jo Kat- je mi to jasné, že barák není jen to kafe na terásce a pořád opalovačka a vylehávačka na zahradě. Taky jsme mysleli spíš na tu chatku, bydlení teď máme 10min autem od centra, kousek školku, školu.
Barák na stálé bydlení musíš udržovat. Ale když je to chajda, tak se různé věci až tak neřeší, chata není vila.

No nic, jdu něco poklidit, jinak tu zas budu sedět celý den, kouknu zítra po ko a podám čerstvé hlášení. Zatím ahojky a odpočívejte.
20. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
a v kine byl nadhernej chladek :slight_smile:
20. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
Zazit, no to je teda článek, nechápu jak se to může stát, že si těhu nevšimla ....
já dnes celý den žehlila a pekla - no paráda v těch vedrech :frowning2: břicho mě bolí jak před MS už několik dní, ale děloha na CTG se tváří, že se jí to vůbec netýká ...
jinak mám dotaz, které z vás pak můžu z porodnice napsat sms, minulý měsíc jsem tu nebyla, tak nevím jestli máte nějaký systém?
Kaa a Zazit zítra má být pořádná bouřka, tak třeba se Vám poštěstí a porodíte, držím palce :slight_smile:
20. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
Tak to je drsný........... to jako ani pohyby neměla?
Mě malej tak tluče, že by si toho všiml snad každej, kdyby odečetl tedy tak velký pupendo :grinning:
20. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
ja to vubec nechapu - jak si muze nekdo nevsimnout, ze je tehotnej, pani musi mit IQ houpaciho kone!
20. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
berusko, system na sadomasky nemame, Baruska psala, jestli jsem to spravne vypozorovala, vsem na koho mela cislo, ale urcite by stacilo jedny konikovce a ona uz to do nasi diskuse radostne sdeli :slight_smile:)))
20. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.