• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
ahoj holky , dík za podporu. Já jsem hrozná za ostatní bych se prala , ale co se týče mě, tak jsem takový trouba. Připadám si vždycky jak cíťa. No příští týden se zeptám, protože to už bude týden do termínu.
Jinak dnes hnus snad už zítra se trochu ochladí.
20. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Zazit děkuji za info, takže jsem si tě zvolila, jako svou spojku, jestli ti to neva :wink: a mailíkem ti posílám na sebe kontakt. :grinning:
20. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Romco, zitra ma bejt jeste hic :frowning2:, ale snad uz prijdou prehanky! A o vikendu krasnych 24st!!!

Beerusko, rada udelam spojku :slight_smile:, cislo mas v IP
20. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holky, ještě jsem vám chtěla napsat,jak mě zklamaly sestřičky na novorozeneckém :frowning2: . Ke mě se chovaly strašně pěkně a slušně, což mi jako první dojem dalo,že jsem absolutně neměla strach o malýho,ale když jsem pak viděla a slyšela co se tam děje,tak jsem si ho vzala k sobě a už jsem jim ho nepůjčila.
Já měla nakonec ten nadstandard a on úplně sousedí s novorozeneckým odd. První den sekce, jsem nebyla schopna se o malýho postarat,tak jsem byla vděčná,že mi ho pohlídali,ale druhý den jsem byla ráda,že ho mám u sebe. Sestra si malýho vzala,že mu píchne do patičky to očkování a že to prý bude minutka, přinesla mi ho po půl hodině, červenýho uřvanýho a jen suše řekla, ono to neteklo,tak jsem ho trochu potrápila. Pak jsem mu mrkla na tu patičku a on tam měl tak 20 vpichů :frowning2: , úplně rozpíchanou nožičku, no můžou si tohle dovolit?
A další den tam byla jiná,tak jsem si říkala,ta bude určitě lepší a prd. Malej jak měl tu žloutenku,tak jsme ho měli slunit a ona že si ho vezme k sobě do speciální postýlky na slunku a že ho hodinku bude slunit. Po hodině mi ho nikdo nepřinesl, po hodině a půl jsem to nevydržela a šla na novorozenecké a ono bylo zamčené a zevnitř jsem slyšela hrozný řev malýho. Tak jsem asi 15 minut lítala po oddělení a hledala sestru,tak mi řekla jiná z porodního,že ta z novorozeneckého si někam odskočila. Tak jsem se naštvala a řekla sestře,že chci ať mi to tam okamžitě otevřou,tak mi to otevřeli a malej už popadal dech, byl celej úplně rudej, třepal se a sám se pudem sebezáchovy z toho slunka odsouval na kraj té postele do stínu. Vzala jsem ho a u kojení se úplně klepal vystrašením, jsem se normálně rozbrečela. Pak přilítla sestra z novorozeňáku a vynadala mi,že jsem si ho dovolila vzít. No hrůza. A každý večer ty sestry nechávaly miminka,řvát třeba hodiny a samy chrápaly ve předu v pokoji. A vůbec když jsem viděla jak manipulují s miminky, tak mi to přišlo,že je berou jak věci, hračky :frowning2: . To doktoři byli úplně jiní, s miminky jemně a citlivě.
Holky pohlídejte si to, až budete schopny se o mimi postarat, vemte si ho co nejdříve k sobě a nenechte si narušit to svoje s miminkem,ty sestry často rády poučují a přikazují,ale cit nemají žádný :frowning2: .
Tímto jsem vás nechtěla strašit,ale jen upozornit,ať nedáte na úsměvy sestřiček, ony za rohem můžou být úplně jiné,ale zas když jim dáte najevo,že s vaším mimčem si nemůžou dělat co chtějí,tak si to nedovolí. Mě pak respektovaly a na vše se ptaly,když jsem jim dala najevo,že jejich péči už opravdu nechci.

Zazit, máš pravdu, psala jsem sms všem na které jsem měla číslo. Myslím,že na Markétku,beerusku,romcu a ještě někoho jsem číslo neměla,tak jsem jim nepsala,ale spoléhala jsem na to,že to sem písnete. A jak píšeš,stačí to napsat jedné a ta to přepošle přímo na koníka :slight_smile:
21. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Tyjo, baruš, no to je strašný!! jsi mě táím úplně vyrazila dech, boibánek malej tyjo... no to je děsný prostě... Děkujeme za upozornění, jen co to půjde, nedám ho z ruky! A o to víc doufám v nadstandart, kde by se mnou mohl být manžel...

zazit, ta story s tou těhotnou je síla, ale viděly jste ji v tv holky? hele, ona vypadala úplně normálně, i ten manžel, oba bílý, normální, vypadali fakt jako slušní obyčejní lidé, už mají dvě děti, no prostě fakt divný...
21. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Barčo, úplně s tebou souhlasím. Nechat si miminko u sebe. Dceru jsem tam taky asi dvě noci tenkrát nechala a pak zjistila, že se tam u nich nemají zrovna ty miminka růžově. Teď už to neudělám, i kdybych se neměla vůbec vyspat. Ono úplně stačí, když si je berou na vyšetření.
21. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Prej některé ženské necítí pohyby. Říkali to nedávno v ve zprávách, když tam byl případ matky, která to mimi zabila. Nikdo z jejího okolí netušil, že je těhotná, ani její muž. Ale to jsou jen vyjímky.
Ale je to zvláštní, taky mi to nejde do hlavy. Neřeknu, když je ta ženská hodně obézní, ale u takhle hubených ženskejch je to divný, že to není poznat. :fearful:
21. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
vroninko, koukám,že máš taky tříletou dcerku že? Tak to tě čeká něco podobného co zažívám teď já s Johankou :grinning: . Ale už je to lepší, už si zvyká,ale byla vždycky můj mazlík,tak je mi jí trochu líto,že musí čekat až dokojím až přebalím a pak až se jí můžu věnovat a ona se cítí trochu odstrčeně. Ale myslím,že jí to vynahrazuju nejlíp jak se dá :slight_smile: ...

Holky s tím těhotenstvím to nechápu, vždyť nějaké změny na sobě musela poznat ne? jestli teda necítila pohyby,tak to je divný,ale vždyť se jí musela zvětšit děloha a zakulatit aspoň trochu bříško a ono to těhu bříško je přece jiné než pneumatika ne? Nevím no,tohle nepochopím, i když to není první případ,takže to asi možné fakt je.
21. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Barčo, určitě očekávám, že se malá bude u kojení malého nudit, trochu žárlit. Je to přirozené. Já na ségru taky žárlila. Sice je dcerka dost samostatná, na miminko se děsně těší. Ty holky jsou už takové maminky už v dětství, ale určo to perné bude. Hlavně probdělé noci a pak už musíš vstávat k druhému staršímu svišti. Hlavně mi nesmí ujíždět nervy. Aby z toho neměla, chudák holka trauma :sweat_smile:
21. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
teda barusko, tak teda tvoje zkusenosti se sestrickama jsou dost desny! holt nedame mimisky z ruky, nejsem zvedava, aby mi s nim takhle nekdo jednal, s chudackem, uz to ze se ocitne venku pro ne musi bejt silenej sok a jeste aby mi s nim nejaka cizi zenska takhle manipulovala! Pockejte, me propusti z porodky uz prvni den :grinning: az vynadam vsem sestram :grinning:, ale asi je nemuzeme hazet vsechny do jednoho pytle, to je asi jako ve vsech zamestnanich - nekdo ho dela dobre a nekdo holt ne, tak budeme doufat, ze narazime spis na ty, co svoje zamestnani delaji rady
21. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
a k ty mamince, co nepoznala, ze je tehu - ja ji v tv nevidela, ale kdyz mam ted zkusenosti s tim, co se mnou tehu udelalo :grinning:, tak si teda fakt nedovedu predstavit, ze bych si nevsimla, ze jsem tehu :grinning:, bych si musela myslet, ze jsem spolkla melouna v celku a ten se mi tam vrti :grinning:
21. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
zazit, to jo, určitě vám to přeju,ať tam jsou sestřičky OK :slight_smile: . Mě nejvíc zamrzelo,že tam kde jsem byla já se střídaly 3,každá naprosto jiná generace, od padesátileté přes třicítku až po dvacítku a každá stejná. A před návštěvami, manželem i mnou se chovaly, jakože : "máte krásného chlapečka, musíme si ho tady hýčkat, je to jediný kluk zatím". Samé úsměvy a hladily ho, to by tě ani nenapadlo,že za rohem jsou to takové potvory.
A lituju ty mamči co ležely v pokojích dál a neslyšely ty svoje broučky jak v noci třeba hodinu pláčou až se zajíkají :frowning2: .
Ale furt taky věřím,že jinde to je určitě lepší :slight_smile: .

ale chystám se na stránky Jesenické nemocnice napsat pěknou anonymní kritiku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
to je teda husty - ze jsou tim postizeny vsechny generace sestricek a jeste se takhle pretvarovat :frowning2:
21. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
no, iluze, ze je to jinde lepsi si moc nedelam, jsem rada, ze jsi nas na to upozornila, pekne si to v porodce pohlidam
21. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahojky holky.To fakt nepochopím že po dvou tehotenstvích neví že čeká díte :confounded:
No hlásili nám že se prí ochladí a budou lijáky,tak doufám že to tak bude,já už druhej den nevylezla z baráku a umíram nudou.Spaní naprd,chození naprd..Holku máme u babči,tak ji ani s nudy mlátit nemužeme :grinning:
S tím novoroz.odd.moc hezky :frowning2: Budu si taky obe mimča hodne hlídat,už sme se tam byli pár krat kouknou a sestričky vypadaj fakt mile a ono se pak očekáva že sou i takové,a pravda je jiná.
Ak vám to nebude vadit manžel se nabídnul že když budeme mít mimča na svete tak vám sem hodí správičku,já mu občas čtu co se tu probíra a hodne se pak baví,je tady hodne legrace a to je fajn. :sunglasses:
21. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
ja jak jsem ve stredu byla na nataceni toho monitoru na porodnim sale, tak jsem prave byla mile prekvapena, jak hezky se tam k te rodici mamince choval personal porodnice, ale jak rikas - k tobe se taky chovaly hezky, ale jak se chovaj k mimiskum to uz je vec jina - to vis, mimiskove na ne nic neprasknou
21. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
berusko, urcite at nam manzilek oznami tu radostnou zpravu!!!!
21. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
beru, vadit to určitě nebude, budem jedině rády,že už to máš za sebou a miminka jsou na světě :slight_smile: , takže ať manžel klidně písne...
21. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
holky, se mnou ty hormony pekne mlatej, skoro jsem se rozslzela, ze tam Barusky Honzika nechaly ty kravy vyrvat az se zajikal, chudak malej, novej na svete a oni ho hned takhle trapej, my to budeme jako oko v hlave opatrovat, jen zaknourne a uz u nej budu a oni s nima takhle, ja chapu, ze u nich nemuzou hlidkovat non-stop, ale tak snad maji delat svoji praci :frowning2:
21. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
No hrozný Baru s těma mimískama.
Úplně mě to odrovnalo, když jsem si představila, že poslední noc byl Dadýnek na svícení a nosila mi ho sestra jenom na kojení. Byla jsem se tam jednou podívat a spokojeně spinkal jako želvička s páskou přes oči, tak jsem byla v klidu a šla jsem to taky zalomit......
Ale kdybych viděla, že pláče jako tur, tak bych ty dveře asi vyrazila
Kdyby se jednalo o jejich děti a nebo vnoučka, tak si myslím, že by se ty sestřičky nehli z místa. A jak si proboha mohli dovolit je tam nechat samotný? Co kdyby se nějakýmu něco stalo?
Náš David se při porodu nalokal plodovky a tak jsem ho musela hlídat, protože jí asi 2 dny odblinkával a já ho musela přetáčet a poplácávat.........no nedokážu si představit, kdyby se začal dusit a nikdo u něj :frowning2:
21. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
tak se tu zatim mejte, jedu se podivat za kamaradkou a jejim prckem trimesicnim, jdu zas cerpat nejaky ty finty :slight_smile:, jdu pesky, tak doufam, ze se nerozpustim vedrem!
21. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Holky, mrkněte na video, co točil manžel malýho těsně po porodu :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=HiR4iO7zvRI

A všimněte si té sestry,jak s ním manipuluje, no jak s věcí a kolik má prstenů a řetězů na ruce, no to taky nechápu,že jim to dovolí k novorozeňatům. A pak si všimněte těch dalších rukou, to už je doktorka a ta se k němu chová mnohem něžněji :slight_smile: .
21. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Ale tahle sestra co je na videu, to je ta stará a ta byla až nejlepší, nejhorší byla ta asi třicetiletá a ta mlaďoška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
tak jsem si u videa hezky zaslzela, holky, mela bych jit k chocholouskovi!

barusko, Honzik je strasne hezkej, vlasatej, a jak byl hned krasnej, nezmuchlanej, jak sel ven briskem, ja se uz nemuzu dockat az uvidim toho naseho drobka, holky, ja budu asi desne brecet, me odvezou do Bohnic :grinning:, ze uz mam laktacni psychozu hned po porodu :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
tak pa, zamacknu slzu, nahodim znova rasenku a jdu :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Tý jo, to bylo dojemný video, taky jsem celá naměkko :dizzy_face:
Sladký miminečko a jak hned parádně ječelo. Takovej hukot, co? :grinning:
21. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Mě na tom videu přijde strašně napuchlej :grinning: a je mi ho trochu líto,protože on normálně vůbec nebrečí,takže se mu to asi fest nelíbilo :grinning: . A na váze bylo 2,82 a ne 2,80, 2 gramy nám ubrali :grinning:
21. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
barco :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já jsem dojatá... holky, já jsem úplně naměkko, já ho nedám z ruky snad ani an to ošetření:grinning: ne, je super, že u toho může být manžel, tvůj s e bezvadně ptal a kontroloval si to :wink: Cože to prosímtě dávají do té pusinky?
21. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
akorát holky, mně přišel velkej normálně aon to přitom je takovej bobek...se trochu azčínám bát, co to ze mě vyleze za 4kilovýho macíčka:slight_smile:
A jinak já si nepřeju měřit, takže budu vědět jen váhu:slight_smile:
21. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Barčo, takové krásné miminečko, já už zas bulím jak želva, já sem celé těhotenství hrozně naměkko, manžel si ze mě furt dělá legraci, protože ve třetím měsíci jsem viděla šíleně tlustýho holuba a začala sem brečet no a od té doby to mám pořád na taílíři :grinning: takže se Zazit asi po porodu v těch Bohnicích potkáme :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.