• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Holky:grinning: To já ani nebulím, spíš třeba u filmu, ale to jsem možná bulela i dřív... Ale manža si utahuje dodnes, protože jsem s erozeřvala u Ulice (toho seriálu, když tam umřel ten mafián):grinning:
21. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Katw, do papulky jim dávaj vitamín D
ten pak budeš muset dávat denně doma i ty prckovi a pak myslim ještě vit A
21. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
kat, podle mě dávají do té pusinky kanavit, jednu kapku, to se dává jednou týdně, je to proti krvácení novorozence.
21. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
bobi, vitamín D, se dává až od 3 týdnů věku.
21. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Holky, já viděla v porodce i čtyřkilovou holčičku a byla nádherná :slight_smile: . A když malej ležel vedle ní,tak to nebyl takový rozdíl,akorát ona byla taková faldíkatá a náš byl sušinka :grinning: ,ale jinak bych nehádala kilovej rozdíl. Takže se nebojte i vaše čtyřkilové miminečka budou krásné a budou působit malinkatě a křehce :slight_smile: .
21. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
barco, malinkatí a křehcí, jůů, takovýho chci:slight_smile: já už s etěším tyjo... 14 dní do termínu dnes :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
baruš to bylo úžasný, oba (mě i manžu - musela jsem ho zavolat) jsme bečeli, jak to bylo dojemný, taky jsme obdivovali tvýho taťku, že to zvládal v pohodě, sestra fakt jela, jako by to byla rutina, ale ono se to asi musí tak rychle, těm miminkům je to asi dost nepříjemný a je jim fakt asi zima. Závidím, jak už to máte za sebou a víte, že je hošík zdravý a že prospívá, to bude pro mě největší teď boj. U vás nebyl problém, aby taťka byl na apgaru??Právě nevím, jak to probíhá a jestli i u nás tam taťku pustí.

Taky se bojím těch sestřiček na novorozeneckým, chtěla bych mýt mimčo co nejdřív u sebe, snad to nám taky vyjde. Taky jsem slyšela, jak dlouho jim trvá, než miminko přinesou, že řeknou za hodinu a jsou z toho dvě a po té operaci nevím, jak budu pobyhlivá, ale asi vezmu všechnu sílu a pro mimčo si zajdu!!! (Velký řeči, pak si povíme.)
21. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Barusko miminko nadherne, manzel suprovej, no a ta sestra fakt jako s tema rukama tak narabela az bych ji placla. No ty prsteny a naramky to uz vubec nechapu. No ale hlavne ze uz jste doma a vse je v poradku.

Holky dotedka jsem nevedal co prozivate v noci, ty predmenstruaci bolesti a dneska v noci jsem je normalne mela, takove boleni celeho bricha, no super hlavne ze jedu zitra na chatu do nejakych prdelovic.

Jdu si zjistit nejblizsi porodnici.
21. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Baru, já jen pamatuju, že jsem měla 2 lahvičky nějakých vitamínků a dávala jsem jedny denně a jedny týdně :grinning:
Ale oni mi to v porodce připomenou, abych ho náhodou nepředávkovala :grinning:
21. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Misko, já tě lituju. Bobkuj na narozky a hoď si doma jako marod :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
misko a to musíš jet? Je to naprd, člověk už teď potřebuje tu pohodku doma...
Manžel je dva dny v Praze, včera a dnes a já tu mám číslo na taxíka, kdyby něco:slight_smile: ale vím, že nic, já se rodit nechystám:grinning: čekám až to tu odstartujete :grinning:
21. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
ahoj holky,
dneska mám slušnou depku :confounded:
Ve středu mě rozčílily dětičky, včera byly jako vyměněný, pomáhaly, uklízely, atd.- prostě fajn... a když už jsem si říkala, jak je život docela hezkej, tak jsme se nepohodli s přítelem - na tom by asi nebylo nic divnýho, kdyby to nebylo poprvé,co jsme spolu (dva roky přesně - na naši pouť) - samozřejmě kvůli naprostý kravině - jenže já jsem palice a mluvit nezačnu a on(býk) taky ne. Dnes začíná pouť, vařím, smažím, ať děti nezemřou hlady, kdyby náhodou, ale večer zřejmě zůstanu doma, nemám absolutně náladu na NIC a popravdě - kdyby to na mě dnes nebo prostě o víkendu přišlo, nevím, jestli bych si raději nezavolala taxíka, než jet do porodnice s tatínkem, kterej je uraženej - to tam nemusí být, že...
A kvůli čemu to "mlčení"? Dovolila jsem si říct, že měnit operátora 6 dní do porodu(řekl mi to včera večer), kdy neví, jestli mu bude fungovat a kdy telefon v přechodnou dobu, se mi zdá nezodpovědný...!!!! Prý to bude hluchý v noci, no ale co když začne porod odktokem plodovky, přítele pošlou domů a budu mu chtít zavolat, až přijdou kontrakce a porod jako takovej a nedovolám se mu???? Buď jsou ti chlapi úplně blbí, nebo jsem fakt jinááá.
Mám dost starostí zabezpečit dva puberťáky a ještě myslet na to, že se nedovolám příteli, až budu potřebovat jet do porodnice, to už je MOC :frowning2: .
No ale asi jsem cíťa a všechno moc řeším.

Barčo, skoukla jsem video a normálně jsem bulila, malej je fakt krásnej, vůbec se mi nezdá malinkej nebo hubenej a bylo mi ho strááááááááááááášně líto, jak s ním sestra manipulovala. Vím, že pro ně je to rutina, ale
když to člověk vidí...prďola malinkej, užívej si to, je k sežrání - hned bych si ho adoptovala :wink:
:wink:
21. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás už prší :grinning:
Barčo malej je moc krásnej a ty sestry mán pocit, že to prostě berou jako práci. Další v řadě.
veruska- chlapy jsou občas na odstřel. U nás se většinou taky hádáme kvůli blbostem.
Já jsem od včera nějaká rozbitá bolí mě v kříži tak , že nemůžu ani moc chodit hlavně když někde chvilku sedím nebo jsem v klidu, tak to musím rozchodit. Mám normálně strach jít sama s malou ven . Ona je číslo a neposlouchá a kdyby mi vlítla do silnice, tak jí ani nedohonim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahoj kočky,postupně vás dočítám, a teď jsem zkoukla video od Baru a teda musím vám napsat postřehy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :
1. ta sestra byla fakt drsná, když byl malý u metru a zvedala ho, tak jsem myslela, že se praští do hlavy
2. pak mě zaujalo, jak mu kapala do očí, měla otevřené kapky, chytl jí kašel a ona si tu rukou s kapkama dala k puse.

A bylo vidět, že ta sestra s ním hrc hrc a u doktorky i na chvilku ztišil, ta se ho dotýkala jen dvěma prstíkama :slight_smile:.

Jinak Baruško, malý je teda krásný, pustila jsem slzu stejně jako Zazit, a už jsem zvědavá na to naše prtě.
A děkuji za upozornění na co si dát pozor. Ještě nějaké postřehy? Poraď, mamino.
21. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
Jinak jsem holky dneska po kontrole a další mám příští týden ve čtvrtek, ale doktorka mi nedává moc šancí, že se uvidíme, prý už skoro zaniklý čípek a otevřená na 1 prst. No tak uvidíme.
Malý na ctg spal, tak jsem musela letět do 4. patra, pak zpátky ctg, to už byla krása a na utz už byl vzhůru a dr. ho nazvala nestydou, kam zajela sondou, tam ukázal jen kulky :grinning:

Doufám, že už teda o víkendu něco bude, já se jdu teď dospat, v noci jsem spala tak blbě, furt jsem se budila, pak mně zase začla pálet žáha, pak mi bylo horko, no parádní.

Verusko, včera jsem se taky s tím mým trošku chytla, dělal poslední síť a nestíhal, domluvil se , že ještě pojede s matkou nakoupit, a jak se mu nedařilo, tak to chtěl nechat rozdělané a jet hned. Tak jsem říkala nene, tvoje matka den počká, já ne, zítra už můžu být v porodce a chci si to po tobě sama pořádně uklidit. Tak byl naštvaný a brblal, ale nakonec stihl všechno. V podstatě o nic nešlo, ale drama jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Akorát teď nevím, jestli to je jako normální, a nebo přeháním díky hormonům :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
21. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
Míšo- jestli teda jedeš, tak buď na sebe opatrná.
Dneska jsem se ptala na ty stopky, už mám docela strach, tak sestra říkala, že občas jsou, ale může se to změnit z hodiny na hodinu, než rovnou jet, je lepší volat, jestli je volno. Tak snad se trefím do volna. Někdy. :grinning:

Jo a ještě si musím postěžovat: dneska mně po dlouhé době viděla kolegyně a lekla se mně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a říká mi: jééé ty jsi ale veliká. No nezabili byste ji, anorektičku? :grinning: :grinning:

Holky, pá, dopol kuknu, jestli jsme se nerozrostli o malé hříbátko :grinning:
21. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Tady je ale vedroooooo :frowning2:, straslivy!

Kaa, zavidim pozitivni zpravy z kontroly! Jestli se k vam dneska v noci prizene poradna bourka, tak myslim, ze pekne rychle pojedete a Kubik bude zitra venku! To mas stejne termin, ne? Snad to konecne odstartujes a pak uz to pojede jako po masle!
21. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
Kaa, tak to přijde už Kubík mezi nás za malou chviličku :wink: Držím pěsti.
Barčo, synáček je krásňoučkej. Mně je těch miminek tak líto. Přijdou z takového klídku do takového blázince. Sestra měla ručky jak jedna uhulená baba z trafiky. To zlato. Hrůza.
21. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
Já byla na monitoru včera. noc předtím jseem si myslela, že už pojedu rodit, jaké jsem měla bolestivé kontrakce. Budily mě za spaní. A ráno, když jsem vstávala k malej, tak to ustalo. Na monitoru byl malej ukázkovej, žádné kontrakce. To je herec, to snad ani není možné. Na utz mi dr. řekl, že je pořád nahoře. Takže já si to vyžeru asi až do konce. Kámošky jako druhorodičky rodí i o tři neděle dřív a my pořád nic. mně by to ani tak nevadilo, ale ty horka mě fakt ubíjí. Počasí humus. Teď je takové dusno, hrůza.
Jinak vážíme kolem 3300g. Tak jsem zvědavá kolik nakonec budeme mít.
21. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
kaa tak Kubík už vystrkuje vlásky? to je hezký, to půjde opravdu za chvilku ven.

hormony nehormony o práci našich miláčků jsme se bavily včera, i u nás je pořád nedoděláno, musel se zpevňovat přebalovák, chtěla jsem si rýpnout, jestli bude do mojeho porodu, ale to by fakt byl oheň na střeše, navíc se lakoval a kde jinde než u nás doma a venku žádný větřík, tak jsem v tom smradu trávila celý den. Tak holky v tom se nemusíme štengrovat, všechny máme chlapy, kteří na poslední chvíli vymýšlejí blbovinky (ale s dobrým úmyslem, ne?)

už tu nebyla dlouho akteram a awen?

misko obdivuju tvoji odvahu jet na chalupu, navíc když tě teď trápí poslíčci, jsi fakt ďáblík, ale co, porodit se musí, hlavně ať o tobě taky nečtem v novinkách :astonished:
21. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
Čau holky, já mám dneska 1.termín a nic.
Cítím se v poho a určo budu přenášet až do vyvolání a mám pocit, že malej vyleze 5.9.
Jenom mám prostě takovej pocit.

Tady začalo taky pršet a bylo na čase. Dusno šílený až na blití a teď tu mám rochnění. Kluci vypadli za kamarádem, tak se válim a prohlížim si Avon a přemýšlím, jestli má cenu koupit si krém a nebo rovnou plastiku :grinning:
21. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
Jojo, to by byl titulek ... PORODILA ZA SMRKEM V HOUŠTÍ..... :grinning:
21. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
Tak tu brouzdám po koníkovi a dočetla jsem se, že Arwenka je s 2vojčátkama stále v kupě. Na vyvolání porodu jde ve čtvrtek. Tak jenom pro info. A my už mysleli, že to má za sebou :slight_smile:
21. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
tady porad nesprchlo :frowning2:, furt dusno jak bejk :frowning2:, doufam, ze to brzo prijde!!!

Bobisku, neblbni, 5.9.?? To je jeste za 14 dni, to uz me fakt klepne!
21. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
Bobi, já si myslím, že já porodím na termín, toho 4.:wink: přesně za 14 dní:slight_smile:

A tady taky neprší...:frowning2:
21. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
ahojky, tak já mám pocit, že už musím rodit každou chvilku. Nemůžu ani pořádně chodit všude mě píchá, ale vzhledem k tomu, že na mě v porodce ani nekoukly a nevím ani jak budu rodit, tak musím ještě vydržet.
Tady sice pršelo, ale pořád je dusno. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak dneska mě to ani cjytnout nesmí táta šel do hospody a do porodnice je to 30 km. :grinning:
21. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky.Nám s Arwen dali stejní den porodu 27.8.,ak to tak bude tak je to dost velká náhoda-stejní datum narozenin,dvojvaječná dvojčátka,holka+kluk.Tak uvidíme jak to dopadne.
Stima kapkama co ste psali sem si spomnela na naši holku pred 7 lety,nejdrív sem jí místo vitaminu D nakapala muj jasmínovej olej do aroma lampy,ješte za 3 dni pri kakání vonela po jasmínu :grinning:
A pak se dostala k lahvičce vit.D a cucla láhev na jednou a to tam bilo tak kapání na pul roku,letela sem sní k lékařce ale tá se smála,dřív se to prí kapalo na jednou takže se nic nedeje a mi pak meli pokoj s kapáním :sweat_smile:
Tady bohužel ne a ne sprchnout :rolling_eyes:
Jdu péct buchty s tvarohem tak se ješte zapotím.
barca to video moc,moc hezky,ti si bila na císaři?Manžel tam bil stebou,nebo jenom u oblíkaní prcka?Nám řekli že ak chce bít manžel u císaře bude to stát 1000kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Radeji má čekat na chodbě a prí za 30min mu je donesou,tak nevím jestli ho aspon pustí k vážení a oblíkaní.
21. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Holky, drahý kouká na top gear a mně to dneska neba, tak jsem přišla za váma. :slight_smile:

Zazit- jestli je co závidět, aby to nebylo jak minulý týden, taky sliby a nic z toho. Takže už to nehrotím, dovnitř šel , ven musí jít taky, a ještě si to užívám, spím kdy chci, jdu kam chci, fakt poslední dny klidu. Pak bude frkot.

Bobi- já mám zítra 1.termín, ale dneska mi dr. říkala, že pro ně je směrodatný termín dle utz, což by u mně bylo příští čtvrtek, takže my ještě máme čas :slight_smile:

Romi- to by tě manža musel odnést na zádech, když by něco popil. :frowning2:

Zítra se ochladí o 10 stupňů, jupííííííííí. Dneska to bylo na zdechnutí, letěla jsem k dr., pak do práce, v autě 250stupňů, blé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Bobi- byla jsi pochválena za umělecké dílo, příteli jsem ukázala, závistivě poznamenal, že to je beztak nálepka :grinning: :grinning: . To je jasné, nemáme to doma, chjo...... :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
tak u nás to na déšť nevypadá, snad mi ležíme ve srážkovém stínu nebo co...zítra jedem k našim, berem i tchýni, tak to bude fajn, kdyby byl aspoň jeden den dýchatelný. Večer se to strašně táhne, už mě neba nic, nejraději bych uklízele nebo vařila. Ten můj se má, docela jsem se rozvařila a rozpekla, furt mám chuť na sladký, tak včera byly lívance a dnes zapečený šneci s nutelou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , potom to nebudu mít s váhou vůbec lehký, už teď jsem si koupila malý míček a přiznám se, že za poslední 2 dny začínám posilovat, vím, že to je k ničemu, ale nění do čeho píchnout (bobi, barčo, romčo,beruš, věruš - sorry, vím, že s dítkem vy zase kmitáte o 106)
21. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.