• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
anysek - ahojky... nerikam, ze je to tvuj pripad, ale musim tu uvest na pravou miru, ze me teda pri mimoděloznim nebolelo naprosto nic, teda trosku me skubalo na prave strane, ale mimodelozni jsem mela na levo.. vejcovod mi i s mimisem odstranovali v 8tt, Kazdopadne jsem krvacela, slabe a pak dost, taky mi diagnostikovali potrat a az za dalsi tyden zjitili, ze hcg neklesa a az za dalsich cca 10 dni me operovali, protoze to bylo tak male, ze to nevideli na utz, tak cekali, nez trosku vyroste... takze jenom ze nemusis mit na zacatku vubec bolesti, jsou az ve chvili, kdy napina rostouci plod vejcovod... kazdopadne ja osobne si myslim, zes mela pozdeji ovu a tak to jeste nebylo vudet, sliznice 17mm je super!! takze drzim palecky a dej vedet :wink:
15. led 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
snad to holčiny bude v pořádku, taky drřim palečky

Já jdu po víkendu na kontrolu a dozvim se, jestli mimi má funkční srdíčko. Mám z toho trochu strach.

ale až ty mimísci povyrostou a donosíme je , tak nám budou dělat jenom samou radost. Jako například teď můj Davídek, který si umýval ručičky ve vyčůranym nočníku. Nacákal skoro až na zeď :grinning:

No já měla noc holky. Večer u bedny jsem zbouchala hruškovej kompot a celou noc jsem se budila. Jak jsem se hnula, tak jsem lítala ke stropu. Hrušky už NÉÉÉ
16. led 2009 v 08:36  • Odpověz
No holky objevila jsem zaručenou "meducínu" na nevolnosti - právě jsem sežrala celou vaničku cherry rajčat a je mi fajn, fajn, fajn. Takže na tom asi bude něco, že pomáhá něco nakyslýho :wink:
16. led 2009 v 09:32  • Odpověz
ahojky holky, taky mám jednu radu na nevolnosti, banán, obsahuje totiž B6 a to by mělo nevolnosti zmírňovat, včera jsem zvracela a dnes ještě v posteli snědla pomalinku banán a zatím je to dobré.
Jinak jsem 6+4 a krásně nám bije srdíčko, všem ostatním držím moc palečky a nebojte se dobře to dopadne :wink:
16. led 2009 v 09:54  • Odpověz
bobisek: to máš šikovného klučíka :grinning:
16. led 2009 v 10:41  • Odpověz
Holky přidám se dotazem, kolik dní od poslední MS se vám podaři početí???
Jak zjistím kdy se nám to povedlo??
Poslední ms mám 28.11. a dnes jsem 7tt+0

Ptala jsem se i holek s termínem září a zatím to je ve velkém rozmezí, co vy na to?
16. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
achalteke - mě pomáhají mandarinky.. takže fakt na tom asi něco bude.. ale rána mám tedy krušný, ale jen díky tomu čištění zbů,, jinak bych byla v pohodě.. ale odpoledne a večer teda hrůza, to umírám, lízám lízátka a snažím se to přežít... už aby byl 12tý týden za mnou...

aktekram - já jsem měla poslední MS 27/11/08 a počali jsme 7/12/08, ale já ovulovala o 4 dny dříve, takže podle všeho, pokud máš pravidelnej cyklus, tak jsi počala 12/12/08.. každopádně to zjistíš podle UTZ, jestli se ti budou lišit týdny a podle toho to vypočítáš.. my jsem pořád podle UTZ starší o ty 4 dny, přesně podle toho, jak jsem dřív ovulovala...
16. led 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
Mě na nevolnosti pomáhá COCA-COLA
Ptala jsem se i doktora a neviděl v tom problém. Akorát mi řekl, že raději light, kvůli tomu cukru.
A je mi taky fajn
16. led 2009 v 17:28  • Odpověz
Děkuji moc za pomoc, zkusím se poptat při kontrole u dr.
16. led 2009 v 18:46  • Odpověz
bobisku, dr ti schvalil colu, jo? Ja myslela, ze v tehu se nema kofein????
16. led 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Já vím, že by kofein neměl v těhu být, ale to bylo to jediný, co mi na blití pomáhalo. A že jsem toho vypila litry při prvním těhu.

Jinak dneska se fakt cítím pod psa. Žaludek furt na špičce sopky a čekám, kdy vybuchne. Jenom pomyslím na jídlo, tak se mi klepe brada. A teď končím holky, protože začínám natahovat. Zkusím citron, když říkáte to kyselí. Já kolu pila ráno a teď jí už nemám.

Hodim špeka na gauč a ani se nehnu.

Jo a to jsem se pěkně vylekala, protože jsem ležela na břiše a odpočívala na koberci. V tom se ukázal Dáda a začal mi skákat na zádech jako na koníkovi. Bylo to taková rychlost jakou mě osedlal, že jsem nestačila rychle zareagovat a pěkně mi luplo v podbřišku. Začala jsem panikařit a chtělo se mi brečet. Už jsem ale v poho a nic mě nebolí. A od tý doby mi je od žaludku ještě hůř. :confounded:
16. led 2009 ve 20:09  • Odpověz
jeee, bobisku davej na sebe pozor!!!

To kysely fakt pomaha, mne dneska udelaly dobre takovy ty zeleny strasne kysely jablka, granny smith se tusim jmenujou!!

Holky, dobrou, hezky se vychrupkejte! :slight_smile:
16. led 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Mě se zdálo i v noci ve snu, že mi je zle a měla jsem noční můry. Fuj fuj. Zdálo se mi o starým domě a o duchách.
Ale dneska zatim dobrý, snídaně je na místě a vypadá, že se nechystá dělat problémy a odcestovat.
17. led 2009 v 08:30  • Odpověz
Čau holky, no mě snad fakt přestává bejt blbě....zase jsem spořádala krabičku cherry rajčat a paráda :grinning: a včera mi pak bylo dobře celý den a ani jednou mě nenatáhlo a dneska to vypadá podobně jupíííííííííí
17. led 2009 v 09:49  • Odpověz
ja dneska naspala spankovej deficit :slight_smile:, usnula jsem vcera brzo a spala az do pul sedmy!!, coz je na me rekord!!! :wink:
17. led 2009 v 10:07  • Odpověz
Dobré ráno těhulky, co chystáte k obědu???
17. led 2009 v 11:03  • Odpověz
zdarec holky - tak ja spala vcera od devíti a dneksa do jedenácti..ten rabiat mi dava zabrat... no jdu si teprve cistit zuby, takze se obavam, ze snidane na miste nezustane...
jinak my budeme mit dneska kruti ricecky s bramborovou kasi, mnam... teda rikam mnam, vcera byl smazak s hranolkama a ja ho skoro celej nechala.. no ale nevadi, mam dole 1,5 kila, coz mi vyhovuje, kdybych jeste tak dva mecise hubla a pak teprve zacala nabirat, tak budu spokojena....
17. led 2009 v 11:43  • Odpověz
tak já hnípu v práci a k obídku jsem měla cmundu po kaplicku - vynikající záležitost :dizzy_face:
17. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
hmmm, cmunda po kaplicku :slight_smile:, to zni moooc dobre :grinning:
17. led 2009 v 15:46  • Odpověz
ty jo tak hlásim, že u mě se těhu asi projevuje večerní totální žravostí: te´d jsem zbouchala párky a přemejšlim jestli si mám dát jako bonus nugetu nebo broskvovej kompot....šmarja mě bude asi blbě :sunglasses:
17. led 2009 v 17:59  • Odpověz
achalteke . ja jsem dneska zjitila, ze me delaj dobre rizky, jak jsem je snedla, tka mi vubec nic nebylo a auz jsem sporadala dalsi a je to ok, sice malinko zaludek na vode, ale jinak porste nic hrozneho... takze asi budeme bastit porad jen rozky :grinning:
17. led 2009 v 19:14  • Odpověz
makkyt je vidět, že těhulím šmakujou samé dobroty, sakra šnitzl bych si taky dala.... :grinning:
17. led 2009 v 19:27  • Odpověz
jj, my meli kruti, ty jsem si tedka tuze oblibila, jak porad zereme kureci.... tak hezky kruti prso, rozrezu na rizky, na dva balicky do mrazaku, z odrezku na cini nebo gulasek a mam vzdycky na chvilku vystarano... juj, byla todobrotka, ale nezbylo...
17. led 2009 v 19:34  • Odpověz
tak jsem dneska zjistila, ze kulturni zivot moc pro tehulky neni - nejdriv me vzal manzilek na vybornou vecu - to by jeste slo, i kdyz clovek by si k vybornymu hovezimu steaku aspon jednu sklenicku cervenyho dal!!!, ale pak jsme sli do divadla, a to uz teda nic moc - teda predstaveni krasny, s Hermankem a Kleplem, ale malem jsem ve druhy pulce usla, porad se mi chtelo na zachod a vsichni kolem strasne smrdeli, nejvic pan vedle mne!!!, malem jsem vrhla :cry:, takze snad radsi nikam nechodit :wink:
17. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
tak holky dobrou, jdu do vytouzeny postylky, do ktery se asi tak od sedmi desne tesim!!!! Chrrrr chrrrr :slight_smile:
17. led 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Dobré ránko děcka,
holky já jsem zjistila novinku, co mi dělá fajn na žaludek. Je to čaj, myslim od Jemči. Vůbec ne drahej a je to citron se zázvorem. Je to lahůdka a žaloudek je za momentík v klídku :grinning:
Od včera odpol jsem ho vyžblundala asi 6 šálků :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2009 v 08:02  • Odpověz
dobrej tip!!! Kouknu jestli ho u nas maj!

Zitra jdu odpolko k dr, tak jsem zvedava, co uvidime :slight_smile:))), musim si rict konecne o nejakou fotecku, at mam co ukazovat babickam a dedeckum :wink:
18. led 2009 v 08:28  • Odpověz
holky, co uz vam delali za vysetreni? mne vlastne jeste nic - akorat me 2x ultrazvukovali, ani moc zitra nemam prinest :cry:
18. led 2009 v 08:30  • Odpověz
ahoj Jájo, jdu tě jen pozdravit a na čumendu, jak se s mrňouskem máte :wink: to je paráda že se ti vyhnuly ty debilní nevolnosti, resp. že tě přecházej tak brzy :wink:

moc držím palečky, aby to nadále pokračovalo parádně a bezvadně a bez problémů- všem :wink:
18. led 2009 v 11:39  • Odpověz
Jůůůů čau Kačko, dík za optání, no jak říkám paráda - kromě prsou se fakt těhu necítím :grinning: a nevolnosti vypadá jsou už fakt ty tam....trochu mi vadí všelijaký smrady atd. ale jina kto fakt jde....

No koukám jaký máš už pěkný půpo, viď? To je moc hezký břuch.... :grinning: a už se ti to blíží....koukám na vás do diskuse dost často jak se daří Meníkovi, tobě, Helče, Evě...a čerstvejm maminám :grinning:

tak hodně zdaru a opatruj se :wink:
18. led 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.