• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Holky ahoooj, jsem zpatky z chaty, no a bylo uplne hnusne. Ja jsem sice v celku ale hnus. Uz nikdy to kvuli zadnemu chlapovi neudelam. Jo kvuli jednemu, tomu co je ve mne.

No a jinak Marketko jeste jednou gratulace ke krasne zdrave holcicce. Je moc peknucka. :wink:

No a co se tyce te materske, tak mi prisla konecne, sice jenom za 5 dnu t.j od 27meho do 31niho cervence, ale to jsem byl osobne na socialce pak na te OSSZ a rekla jsem ze potrebuji vedet kdy zhruba to bude chodit kvuli trvalym prikazum, no a ze zhruba musi vedet, jsem se tak nervla, ze kdybych ja neco v me praci nevedla nebo takle zdelovala informace tak me davno vyhodi, hihi. No a do tydne to tu bylo.
Ted nevim, jak to bude pristi mesic, ted je to zatim v klidu s penezma ale co bude pak.

Jdu si precist co se stalo pres vikend, ale jak tak koukam miminko nemame zatim zadne. Skara Zazit ani ten vikend nevysel. O co tem detem jde? :slight_smile: asi jim je v briskach dobre.
24. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Čau holky, já vás teda bohužel zklamu. A sebe taky, moje intuice zklamala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V noci jsem nespala, strašně mně pálila žáha, vypila jsem litr mlíka a teď tam mám poslední krabici, tak k večeru asi sjedu do města na nákup, Gaviscon ten teda nemůžu, jen si ho představím a už je mi zle, stejně tak ostatní tablety.

Já už se pomalu připravuju na vyvolávání, ve čtvrtek jdu na kontrolu, hlavně si přeju, aby to bylo rychlé, už tak nevím, jak to zvládnu bez přítele v nemocnici a sama. Za celou dobu jsme bez sebe nebyli více než 1den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A to teda budu snášet špatně. Když bych měla u sebe jeho malou kopii, to by byla jiná :wink:
24. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Věruško- já už jsem se takhle těšila tuším v sobotu? Pravidelné něco-ani ne bolest- co 15 min a po cca 1,5h to přešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No prostě naprd.

No Míšo- tak to byl takový děs, jo? To musí být super, střízlivá mezi tolika ožralcema.
S tou mateřskou taky nevím, jak to bude, ta první mi přišla pěkně na konci měsíce, doufám, že to bude chodit pořád stejně, taky kvůli trvalým příkazům. Ale ještě víc jsem zvědavá na rodičák, jestli taky tak pěkně naváže. No necháme se překvapit.

Zazit- hoď další termín, at se máme na co upnout, možná nám to tak líp uteče- do těch vánoc :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
A ještě si musím postěžovat, včera jsem požadovala sexík, a Jirka prý že je unavený, že ráno. A ráno šel vařit polívku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No já vím, že teď zrovna nejsem žádná sexbomba, ale obětovat se mohl :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Tak když jsem dovařila oběd, tak to volám manžovi, že jsem celá hyn, že jsem celý dopol stála u plotny (hovězí polívka a chlupatý knedloše s uzeným) a on na mě do telefonu, abych si ani nezkoušela sednout a odpočívat. Ať jdu běhat do schodů a nebo skákat na tom míči, že ho to v práci nebaví.
Tak jsem teda umyla nádobí a vyčistila terárka, pak hodila luxovačku a teď na všechno seru, protože už jsem ráda, že tu sedim a brejlim u kafe

Kaa, zklamala jsi. Příště až semka vlezeš, tak jedině se zprávou, že je Kubík na světě.
Sakra už to některá odšpuntujte..............to je samej poslíček, ale ty vám jsou k prdu :grinning:

Já mám teď problém s vyrážkou. Jak mám velký kozy a pupek, tak se to na sebe tlačí a já mám pořádný otlačeniny vopruzený od podprsenky. Už nevim, čim to mám napajcovat........krucinál

A nejlepší je, že jakmile vystrčim rypák z baráku, tak se na mě všechny sesypou a to ještě NIC???????
Ne - do prčic, nic a jestli budou takhle dotěrný ty báby a všichni, tak to budu vcucávat v sobě ještě v říjnu :angry:
Už mi asi taky hrabe.
Nechci zvedat telefony. Za dopoledne moje mamka a švagrová a já už rovnu místo pozdravu říkám FURT NERODIM !!!!! JÁ BYCH VÁM DALA VĚDĚT!!!!! a oni jenom: Fakt????? :angry: :angry:
24. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky holky,jak čtu tak to stále vázne.Kdybych nemela kvuli dvojčatum planovaneho cisaře tak myslím že bych taky prenášela.Pri holce sem prenasela 9dnu a pak sem šla na vyvolání. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ti detičky asi vedí že uvnitr je to lepší.
Nepoznaj co je hlad,zima,nik ich nenavlíka do plenek a oblečení,proč bi se vubec drali ven? :sweat_smile:
Ale už ledva lezu.Obdivuji jak stále hezky uklízíte.Ja sem do dnes pribrala 18,5kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a sem rada že vubec zapnu Pc.
24. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Bobi- tak teď jsi mně vydepkařila, že už za váma nemůžu chodit :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Ty jo mně kámoška taky ráno psala, ještě nic?
A nějaká bába po Michálkovicích roznesla, že čekáme holku, největší prdel na tom je, že tchýně má koupené náušničky, už je ukazovala drahouškovi :grinning: :grinning: ,
ALE my jsme nikomu nic neříkali, takže se všichni po..., až vyleze Kubajs. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bobi- já doma nenosím podprdu, ale takové bolerka, nemá to kostice a netlačí to a nemám opruzeniny.
No a tak teda nerodíš, jo????? :grinning:

Tak já se loučím, ozvu se teda až v zimě :frowning2:
24. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Kaa, koukej psát !!! :grinning:
Protože holky jdou na císaře a já bych tu pak strašákovala sama :grinning:
24. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
24. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Já mám dneska nějakou žravou :grinning:

Kde jsou všichni? Zazit beztak skáče po louce, Katwind leží na zahrádce, Miška se dává psychicky dohromady z náročného víkendu :slight_smile: , Bobi prudí Kaa :wink: :grinning:
A zbytek se stará o prcky, co :frowning2: ? Sasanka už to má taky za pár.....
Než ti naši čerti vylezou, tak od Markét, Baru a Sas to budou zkušení mazáci, otřískaní světem :grinning:

Holky, jdu hodit chrupec, drahý na odpol., v telce prd, všichni v práci, venku horko, dneska mám teda náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
tak uz jsem tu, Kaa mas pravdu davam se dokupy z toho hnusneho vikendu, no jde hlavne o toho meho pritele, udelal vec a ja to nedakuzu ted nejak vstrebat, reknu vam to po porodu vsech nas, jinak bych se poblila ted hned. ale asi jsem moc precitlivela nebo, uz mne aj ta moje nalada sere, furt nadavam, mluvim sproste atd atd. ale nejde se furt vymlouvat na tehotenske hormony, proste ted pred porodem je pro zenu i ta sebemensi zlost, zloba obrovska :frowning2:

takze ve stvrtek uz mas nastup na fest? a Jirka? proc s tebou nebude? ma smenu?
24. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
Nene, ve čtvrtek jdu na kontrolu, to mám poslední termín a tam se teda vyptám, co se mnou bude dál. Jestli to teda už nějak utnou, nebo mně ještě nechají, jestli se to nerozběhne.
Jinak víš jak nám ukazovali na sále takový ten pokoj pro maminy o třech lůžkách? Tak říkali, že to je bývalá hekárna a dávají tam maminy s kapačkou , s prdlou vodou, ale nerozběhlým porodem, vyvolávačky a tam tatínky nenechávají. Až pak je volají.

No Míšo, pak nám to teda povykládáš, a bylo to jako na tebe nebo udělal nějakou jinou blbost?
Mně jednou nasral drahoušek, on teda nepije, není zvyklý, ale byli jsme na chatě a tam ho hecovali, on se ožral do něma, čímž mně teda naštval, kdyby byl cinklý- ok, ale jako prase- hnus,takže byla tichá domácnost.

Jinak teď jsem taky s náladou a chováním na bodu mrazu, snesu akorát Jirku, jinak mně ostatní točí blbýma kecama a dotazama, ale zas bude dobře, uvidíš a když ne, tak ponadáváme třeba někdy v zoo :wink:
24. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
ahojky, tak u nás taky nic.Chudák malá jsem na ní protivná když mě bolí ten kříž a ona neposlouchá a neposlouchá. Mě už druhý den tak svědí břicho, že je to až k nevydržení. Už ho mám celé roškrábané.No prostě už to chci mít taky za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
uz jsem tu taky, uz jsem doskakala po louce :grinning:
ne, dneska mam taky lenivou, je nejaky divny tlak nebo co,furt je mi na omdleni, tak dam asi odpoledni gaucik
24. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Romi, to už všechny :wink: , tak ani ty teda nezačneš, jo :unamused: ?

No já jdu hodit chrupec, už mně to bere :slight_smile: .
24. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
No Zazit- ty a gaučík????? To je nějaké divné :fearful:
24. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
holky, budeme se muset tajne vloupat nemam, kde maji oxytocin a budeme si ho tajne pichat do prdelek :slight_smile:, protoze jinak to ty vanoce fakt jistej!!! :grinning:
24. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Kaa, neboj - do ted jsem byla od rana venku na nohach :slight_smile:, gaucik zarazuju az ted, ale aspon na dve hodinky :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Aha takze proto tam nemuze byt. a uz nemaji stop stav? tak jsem teda zvedava, co se dela, jestli ti daji vyvolavacku nebo jaky postup se zvoli. ale das nam pak urcite vedet. Hlavne si ted jeste uzivej odpocinku, nozky nahoru, protze ve stvrtek se rozhodne a podle mne to uz zacne. uz to proste nejak musi resit.

No ten muj se ozral to jako jo, jak hovado, nezvracel ani se neplazil po zemi ale spise po nekom jinom a ja jsem to nebyla. Nebo jak tvrdi nevinne objeti, no coment, nemuzu to komentovat protoze bych rozmlatila pocitac a to je skoda. Takze neverim uz nikdy. Ale podrobneji popisu po nasich porodek, protze to vyvolava pochybnosti a clovek pak dume atd. a ted nam to nedela dobrotu. Takze pohoda, klidek, uz se nenervuju ani nebrecim. seru na to, hlavni je dite a zbytek nejak po porodu doresim.

Jenom mne sere a jsem aj udivena, ze tohle clovek dokaze :stuck_out_tongue_closed_eyes: To ze tvrdi jine veci a opak to je pekne ale ja mam obcanku, a hlavne zdrave oci a v hlave mozek. Ale nedelam unahlene zavery, mam predse jenom trochu jine vnimani ted. Takze chce to cas a pak bude fajn.
24. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
Misko, ted se hlavne nestresuj! Ted je nejdulezitejsi miminko!
24. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
zazit, gaučink?? tak to je jasná!:grinning:

Misko, to známe asi všechny...bohužel...

Jinak se přidávám k těm, který by nejradši nevylejzaly, pač nesnáší už pohledy a řeči každýho kolemjdoucího... Jsem zalezlá doma a nikam nejdu! Manžela teda snesu:slight_smile: Ale včera tu byla tchýně a já myslela, že jí něco řeknu, rozjařená mezi dveřma, tak co? Tak s edrž ještě... ať jdou doprdele všichni fakt... se na mě choděj dívat jak na opičku :angry:
24. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
takže jsem si objednala zvonek, co ho dáte do zásuvky a normálně ho budu vytahovat:grinning: Svádím to na to, že když bude malej pak spát, tak aby ho nikdo nebudil... ale asi je jasný, že když třeba muž pracovně odjede, tak zvonek bude vytažený celý den:grinning:
24. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
holky dik, presne tak zname to vsechny. nestresovat hlavni je miminko.

jdu na jogu, pa vecer
24. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
katwind, tenhle zvonek uz jsem zaradila davno :slight_smile: a jeste mame takovy to, ze na maly obrazovce vidis, kdo dole zvoni :slight_smile:, uz nekolikrat jsem "nebyla" doma :grinning: a s malym "nebudu" doma jeste vic :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Holky, tady není chvilka klidu, teď mně otravoval taťka- jako děda, že prý nemám chrnět, ale jet do porodky, ale od něho to beru, je v klidu, ještě jsme se nachechtali.

Míšo, jejda, tak to je docela mazec, ale jak píšou holky, tak se teď nestresuj, poslední chvíle to nemá cenu, na joze se snad uklidníš, aspoň na chvíli. To je teda situace, no nezávidím ti.

Holky, já můžu dělat, že nejsem doma jak chci, najdou se otravní lidé, kteří zajedou za mými rodiči zeptat se, kde jsem, zavolají příteli na mobil, protože mám třeba auto před domem :stuck_out_tongue_closed_eyes: (viz.kamarádka před cca 2týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).

Zazit- ze bych někde ten oxytocin splašila? Na skladě určo bude, pak tajně rozešlu, holky--adresy do IP :grinning: :grinning: :grinning: . Ale nevím,kdo mi to píchne :grinning:

Kat- tak vybírej vstupné, za každou srandu se platí, ne? :unamused: Ty naše opičko :grinning:
24. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
Miško- ohledně stopky, sestřička mi říkala, že stopky se furt mění, za hoďku to může být jinak, prý je lepší zavolat, jestli můžu jet. Ale já asi rovnou pojedu, když by to bylo extra rozjeté, tak mně vezmou, ne? :slight_smile:
Klidně budu spát na chodbě, hlavně ve Vítkovicích. :slight_smile:
24. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
Te´d jsem byla ve městě... proč mají lidi neustálou potřebu mi sahat na břicho??? A usmívat se jak vosy na zmrzlině a říkat mi, ať se držím a hodně štěstí a dejte vědět a blabla... mě už to fakt sere... Jako dneska dám do garáže tajně tašku do porodnice, aby až to (třeba někdy) přijde, nikdo ze sousedů neviděl, že jdu do garáže s taškou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
Já taky budu pozorována z okna, máme děsně zvědavé důchodce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kat- neboj, za chvíli budeš mít klid, i když na druhou stranu se zase děsím, jak všichni budou čumět do kočáru a ptát se jak se jmenuje a šišlat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Asi dám vždycky síť proti hmyzu, přes ní nejde až tak dobře vidět, a odbrkávat jim, že do toho, jak se jmenuje a co to je jim nic není.
24. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
kaa, ja si to klidne uz bodnu sama, mne uz je to fuk:grinning:

S tim okolim je to fakt na prd - presne jak pisete - porad dotazy, kdy uz, sahani na pupik ( na to jsem obzvlast alergicka - nesnasim cizi lidi v okoli pul metru od sebe, natoz, aby na me hmatali!!!! :frowning2: ), ale fakt asi bude horsi az mi bude kazdej strkat hlavu do kocarku, fintu s moskytierou uz jsem si taky vymyslela, ale co v zime? to by jsme s moskytierou byly asi trochu divny :grinning:, venku na nule a ja bych rikala, ti komari dneska ale radej :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
Dam si do kosiku pod kocarkem baseballovou palku a budu odhanet cumily :grinning:

holky, ja budu silena matka - nebudu ho chtit dat z ruky skoro nikomu a kdyz uz ho dam, tak tak na minutu a u toho je jeste budu dirigovat, co delaj spatne
24. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.