• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Bobi, nestras!!!! 6 kilo!!!! to snad nevyndaj uz ani cisarem :grinning:
25. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
se dostaneme na titulku Blesku :grinning:
25. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky, vidím,že furt nic :frowning2: , abych řekla pravdu,ani se těm vašim prckům nedivím,že se jim nechce ven, ono je jim tam sakramentsky dobře :slight_smile: . Navíc teď začalo být super počasí, nejsou už takové vedra a miminkům se u vás líbí, no tak je nenuťte holky :grinning: , jednou vylézt musí :grinning: .
Kaa jde ve čtvrtek na kontrolu,tak už si ji možná i pozvou na vyvolání a pak už to půjde jak po másle.
Zazit,ty máš termín dnes,takže už to taky bude brzo, neboj :slight_smile:
25. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
Krásné ráno,
u nás v porodnici když jsem ležela se narodil chlapeček a měl 5,30 kg taky se na něj chodili dívat sestřičky od nás z inkubátorů, vy to chcete trumfnout, že??? :grinning:

Naše Peťka byla včera definitivně přestěhována z akvária (inkubátoru) na vyhřívanou dečku, byla celá zababušená (měla bodyčko, svetírek, pletené ponožky, dupačky, čepičku, zabalená v zavinovačce a přikrytá peřinkou) ale už je venku !!! A já si ji můžu kdykoliv pochovat, přebalit a vyzkoušet krmení
Ani nevíte jak návštěva v porodnici od 13-17 hod. rychle uteče.
Včera nám dělali utz mozku a ledvin, máme všechno v pořádku, jen nám laboratoř našla hraniční hodnotu v krvi na toxoplazmozu, přitom jsem při prvním odběru v těhu měla toxoplazmozu potvrzenou, že už jsem ji v minulosti prodělala a neměla by se vracet, mám v těle protilátky, tak snad jsem je malé přes placentu přenesla. Při nejhorším nás obě přeléčí je to jen jedna injekce, ale je to zajímavé.

Po včerejším úsilovném telefonování na OSSZ, kde mi stejně nikdo nevzal telefon, jsem napsala email. Světe div se, ale dnes mám mateřskou na účtu za období 24-31.7. :wink: i s popisem kolik denní vyměřovací základ :wink:
25. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj těhulky a maminky,
tak hlásím, že jsem ještě komplet vorvaň a po ranním sexu opět dvě hodiny poslíčky a opět NIC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vánoční dvě // se zřejmě změní ve vánoční miminka - Markétka s Barčou a Sasankou budou mít 7kg macíčky
a my pořád nic :unamused:
Ještě mě napadlo,že by mohli vyrábět těhotenské testy, kde se vedle dvou čárek ukáže i datum porodu, to by bylo fajn.
Jen se musím smát, kolik člověk udělá práce, když má dojem, že by už to "mohlo přijít".
Dneska jsem si vymyslela ještě vyleštit obejvák a kuchyňskou linku a vyprat bílý prádlo a pak už fakt nevím...
teď hlásili,že by měla večer u nás přijít bouřka - huráááááááááááááá
25. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Jééé, tak Sasanka má Magdalenku :slight_smile: , 2980 g, 48 cm, tak to je super, už tu máme tři miminka :slight_smile: . Moooc gratuluju sasance a malé princezně,že jsou na světě a v pořádku :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
jeeee, tak tu mame dalsi mimi! Magdalenka, to je krasny jmeno! a zas drobek ! No jo no, s mamutama se holt ceka na nas

Tak moc gratuluju! A taky Marketce, ze uz ma Petrusku zas o neco vic u sebe a muze si ji mazlikovat mimo akvarium!
25. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Sasanka: tak to gratulace i ode mě, to je super další holka :grinning: a je veliká, tak holky moc moc zdravíčka přeji

Zazit: každý den nový zážitek :wink:
25. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Gratuluju Sasance k Magdalence !!!
Tak a teď čekám na Kaa, že se pochlapí a porodí nám Kubíka - už mám pod sebou vytlačený důlek, jak dlouho čekám ve frontě na miminko.
Zazit, mám pocit, že každej den navíc přibližuje moji malinkou potvůrku v bříšku k vašim obříkům - jsem se radovala, že konečně porodím "normální" dítě a bůhví jak dlouho se tam ještě bude Lucinka krmit, než vyleze ven. Ach joooo.
25. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
verusko, snad ne, holcicky jsou mensi a hlavne mi prijde, ze posledni tak 3 tydny uz vubec nerostu - ani na vaze, ani pres bricho na cm, takze z toho usuzuju (a taky tajne doufam), ze mimi uz moc nerostou ty posledni tydny, no jsem celkem zvedava, co mi zitra na utz reknou

a ja uz nechci normalne nic vedet o okolnich rodickach (krome vas samozrejme :slight_smile:, vedle nas (oni ted bydli jako ve vedlejsim vchode, ale bavime se s nima pres terasu :slight_smile: meli termin 27/8 a co myslite - dneska nam psali, ze uz jsou v Podoli, hele kolem me porodi vsichni, jen ja tu budu s bubnem

ted mi volalal kamaradka (ta porodila o mesic pred terminem!!!!) a uz si ze mne delala srandu, ze nas mladej vyleze rovnou s aktovkou na zadech
25. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahojky holky,tak ja se jdu rozlocit,zitra rano uz nastupuji do porodky a ve ctvrtek na cisare,takze uz za dva dni budu mit obe prdelky v naruci. :grinning:
Tesim se i stresuji zaroven. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: ,snad bude vse ok :unamused:
At vam to uz taky rychle uplyne a mate to vsechny v poradku za sebou.
jdu napsat manzelovi posledni instrukce aby sme tady zatim nevyhoreli a tak.. :sweat_smile:
on bude az do nedele sam doma kym nam tchyne nedoveze holku domu
tak se tady opatrujte.
25. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahojky holky, jdu se za váma kouknout, Sasance mooooooc gratuluju k holčičce, to je krása. Je na čase, aby se to tady rozrostlo.

Beruska5- držím palečky, ať ti to dobře dopadne.

Holky, já jsem teď byla v centru autem, a teda mazec- horko, Kuba se mlel, asi mu bylo nepohodlně, břicho mi tvrdlo, ani jsem se nemohla pořádně soustředit- no jezdím teda až po porodu.

A možná mám dobrou zprávu- asi zahajuju :wink: . Od rána mně bolí břicho jako na ms, chodím skoro v předklonu, bere mně to na záchod a odchází mi takový narůžovělý hlen. Bolesti jsou teda žůžo a to ještě má přijít horší, jo?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Bobi psala, že to bude lechtat :grinning:
V noci jsme byli nakoupit, všechno tu drahý má, tak snad to tady přežije a byt taky :wink:
25. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Berusko, moc drzim palce!

Kaa a tobe taky, at Kubik konecne vykoukne na svet!!! Dej nam pak vedet, budeme tise zavidet!
25. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Zazit- když to odstartuju, ty jedeš hned za mnou.
Jdu hodit ještě leháro, uvidím, co se z toho vyvine, večer ještě písnu.

Zatím pa.
25. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
Kaa, moc drzim palce!!! At uz je to ono a at to mas rychle za sebou a Kubicek uz je u tebe v naruci! Tesim se na fotky :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Huráááááá Kaa už to rozjíždí. To je určitě ono. A jestli nás zase lakuješ, tak si udělám výlet k vám a osobně Jakubiskovic domluvim :grinning:

A u nás?........... "Tak za týden na shledanou!!!!!!" :angry:
Ale zase mi doktorka řekla, že když teď v týdnu nic, tak v to úterý se domluvíme, jestli si mě tam rovnou nechaj a nebo mi dají termín na nástup na vyvolání. Takže mám jistý, že dýl jak 10 dní nebude

Kurňa Káčko, já ti závidim a přeju štěstíčko. Zkus napsat, že to přešlo, protože ta zátka je jasná :wink:

A Sas, moc a moc gratuluju k holčičce. Ať vám zdravíčko slouží a rostete do krásy :wink:
25. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Beru, myslíme na tebe. Ať ti to dobře dopadne a hned jak budeš moct, tak písni.
Hodně štěstíčka :wink:
25. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Bobisku, tak toho se presne bojim - ze mi zitra zas reknou, vsechno v normalu, za tyden nashle! Asi tam stropim mirne hysterickou scenku :frowning2: Ale snad se nam tu konecne blejska na lepsi casy - Kaacko to rozjede a pojedeme jako po masle vsechny!
25. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
zdravím,takmáme další miminko, tak velká gratulace sasance.
Kaa- držím pěsti ať je to ono, ale pokud odchází zátka, tak to bude už dobrý já to taky tak měla.
Beru držím palce vše bude OK.
Jsem chtěla hodit chrupku, ale u nás dělají pořád výtah a to je rámus, že člověk nezamhouří oko.
Jinak zase vedro, ale ráno a večer už to jde.
25. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
Kaa - tak tfuj tfuj tfuj pro štěstí, ať to dobře dopadne a Berusce5 samozřejmě taky !!!!
25. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
berusko, držím pěsti ať je vše OK a už se těším na foto miminek :slight_smile: .

kaa, tak to už vypadá,že se to rozjíždí, odchází ti zátka a k tomu bolesti,to by už konečně mohl být začátek porodu :slight_smile: , moc držím pěsti ať to je ono a ať to máš brzo za sebou...
25. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
U nás je poplach. Kluci seděj před bednou a vohulujou repráky. Pouštěj samýho Ozzy a Maiden. Lustr se nám houpe, sousedi jsou asi vzteklý a já mám z toho akorát depku, protože řvu, aby to zeslabili a táta náš mě fakuje, že jsem už stará rebeka :angry:
25. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
Bobi, treba z toho rambajsu porodis :grinning:

holky, ja jsem z cireho zoufalstvi prave sezvejkala dve skorice (takovy ty v celku), houpam se na mici, no nic, jsem zvedava na zitrejsi kontrolu
25. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
ahoj holky, mám vzkaz od sestra-vlcacek-dnes na ko jí dr řekla,že v pátek má jet do porodky, pokud do té doby neporodí, drží se jí Alex jako klíště :grinning:
25. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jen hlásím, že dnešní kontrola nic, nic, nic... Děloha spokojená grafem ani nehnoucí:grinning: Miminko sice narvané dole (ale to bylo už minule), ale jinak taky zcela spokojené. CS sice 3, ale prý to připravené ještě není. Takže až bude, prý mi rád pomůže (hmat), ale ještě holt není, tak nemůžeme jít proti přírodě. takže "za týden nashledanou":grinning: Ale pak když jsme odcházela, tak teda řekl "kdybyste náhodou rodila, tak přeju hodně štěstí"... ale to řekl jen tak:grinning:
Takže prd, týden mám ještě zajištěn, obávám se, že on to fakt pozná...
Jen s eteda uklidňuju, že nebudu ta rarita, co rodí 5kilové dítě... marketko - to rodila ta paní vaginálně???
25. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
I když holky, mně ta paní Dr v porodce, kde jsme byli na čumendu, říkala, že dneska je to fakt úplně normální mít 4.5 nebo 5kilové děti, že 4 kila vlastně nic nejsou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
Kočky , tak jsem schrupla, bolesti pořád jsou, ale už nechodím v předklonu, tak sakra. Doufám, že to nepřechází.

To není možné, že všechny máme ty kontroly tak vzorné :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ty jo, já jsem se ve 30tt bála, že porodím, teď se bojím, že neporodím. Já to vzdávám :angry:
25. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
Jo Zazit, jsem si vzpomněla, ten nápoj na vyvolání by měl být z ricinového oleje, meruňkového džusu a kvalitního alkoholu. No ale jakože sebe i miminko mám ráda, tak bych do toho nešla, možná tak bez toho riciňáku, to je docela drastické projímadlo. Ty ženské, které to vypily, tak jsou teda frajerky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
kaa- tak co jak to vypadá?
Musíš to prostě rozjed jinak tu asi fakt skejsnem do vánoc. :grinning:
25. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
katwind: ano paní rodila spontálně klasicky, a zvládla to
25. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.