• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Tak jsem zpátky z porodnice, tak dnes máme 1950g a pijeme 65ml !!! Hurááááááááá
25. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Romčo- břicho furt bolí, ale to je tak vše, jinak se snažím.... :grinning: , dám to přečíst i Kubovi. Dneska mi zas volal taťka(děda), co prý tvrdnu doma, když už mám být jinde :grinning: . Si toho Hamiltona asi udělám sama........

Markét- no tak nechtěla bych být v kůži té paní, i když ..když projde hlavička, pak už asi všechno.
25. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Katwind, tak tentokrat ti k uspesne kontrole nemuzu gratulovat, protoze, jak jsme driv byly rady, ze se k porodu nic nechysta, tak ted by to asi byla ta nejlepsi zprava!!! Jak psala Kaa - jeste nedavno jsme prcky premlouvaly at tam vydrzi, tak ted nevime, jak je vyhnat ven!!!

No a do toho ricinovyho oleje fakt nejdu, prijde mi to fakt drsny, bala bych se moc o mimi!
25. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
market, vy krasne pribejvate!! Petruska je sikula!

Kaa, se s tim nejak flakas :slight_smile:, jestli budes jeste zitra rano oxidovat na konikovi, tak se pripojuju k Bobiskovi a vlastnorucne te prijedeme nacpat do porodnice :grinning:
25. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Holky, vy jste prostě zlaté, už mám slíbeno od holek z práce, že mi přijedou udělat císaře, když se nepolepším, to by bylo, aby jsem to s takovou posilou nedotáhla do konce :grinning: , 2 těhule a 2 tai-či bojovnice :grinning: :grinning:
Malý se teď mele jak by se nic nedělo, a přitom už by měl být sbalený a na cestě :angry:

MArkét- tak to už jste zase o krůček blíž k propuštění, super.
25. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Jé, gratuluju ke tloustnutí Petrušky a Kaa, ty začni hubnout :grinning: ...... myslim, že vytlačíš Kubíka :grinning:
A to máš pravidelný kontrakce?

Mě dneska doktorka řekla, že když mě to chytne, tak mám počkat až budou bolesti po 5ti minutách, to mám prý být doma ještě 1-2 hodinky a pak přijet. A nebo, když mi praskne voda, tak mám naklusat do 1,5 hodiny. Jinak prý, kdybych špinila, tak mám být v klidu

No ale stejně si myslim, že další úterý zase budu dřepět v čekárně :grinning:
25. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Bobi- teď mi to na večer přestalo, ale jinak to bylo co 20min., pak co 15min., už jsem se těšila, že se to bude zkracovat, bolest břicha,a k tomu ten hlen. Já se na to už vys...Už se stydím semka lézt, jak udělám vždy rozruch. No musíte to se mnou vydržet. :grinning:
Ale ta bolest teda...fuj
25. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Jestli tě můžu uklidnit, tak když jsem rodila Dádulu, tak jsem měla bolesti od půlnoci a v 10 ráno ustali. To jsem byla v nemocnici, protože mi měli vyvolávat porod. Rozjelo se to samo od tý půlnoci, bez tablety.
No a na kontrole kolem tý 10, když jsem řekla, že jsem nespala a měla dost bolesti, tak mi dal tabletku a rozjelo se to znova a už nepřestalo
........
.......... tak si tam zkus narvat paralen :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Hm, tak dík...něco vložím, možná počkám do půl 11 na přítele a u dveří na něj skočím :grinning:
Dneska jsem už Kubovi říkala, ať si sebere svých pár švestek a jde....Takovou krásnou postýlku má, křesílko, a kočárek a smrádek malý se rochní radši v bazéně :angry: :grinning:
25. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Čoveče, já to prožívám s tebou. Říkám dneska svýmu, že Káčko dneska rodí a on se podíval na můj pupek a říká Míšovi, aby si vzal příklad :grinning:

zkus koupel teplou, třeba pomůže. A nebo sprchu rači, aby jsi poznala, jestli ti nepraskla voda
25. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Bobi- děkuju, jsi zlato, já už si připadám jak idiot, furt hlásím, že něco bude, no jo rodím poprvé :unamused:
Za chvíli dám sprchu, pak bez odmluvy sex, kopnu panáka, pustím si Hamiltona (mám záznam z neděle :grinning:), vyběhnu schody, obejdu Ostravu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Už jsem i na nervy, dneska jsem zas slyšela od tchýně, no jo, už je po termínu, ostatní mají a my nic a hlásí to po Michálkovicích, drbe s babama, kdyby chodila do práce, tak má jiné starosti, ale sedí doma a jen drbe, si za chvíli začnu připadat jak neschopná, chjo, mám na ni vztek.
25. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
Kaa, na tchyni prd :slight_smile:, radsi se soustred na prdeni Kubika :slight_smile:
Moc drzim palce, at je do rana broucek venku!!!
25. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Vykvákni se na ní. Ta moje panímáma se taky furt vyptává a volá a já už kolikrát ani nereaguju, protože jí to vomejvám u huby furt do kola a ona si stejně mele svojí, tak vypouštim, protože by mi jinak hráblo....

No já jsem taky skoro jako když mám rodit poprvý. Ani nevim, jak vypadá, když praskne voda. Minule mě napíchli nějakou jehlicí a odteklo to do lavoru, co mi dali pod zadek, takže jsem viděla kulový a ani nevim kolik toho jako ve mě bylo a co bych měla čekat.

Ale že je to drsný, co? :grinning:
Vůbec si to tělo dělá co chce a dětičky si z nás dělaj prču. Jako kdyby si řekli, že nás postrašej a tak nám pustěj 5-10 hodin kontrakcí, aby jsme na ně nezapomněli a pak si hoděj chrápačku a bolesti ustanou :grinning:
25. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Však jsem říkala a možná i tady psala, až vykoukne, tak ho ocumlám a pak dostane na prdelku, že se tak coural :grinning: .

Jo Bobi, jenže ta moje tchýně roznáší jen drby, a dělá peklo,všechny rozhádala, u nás je bojovo, já se nebavím s ní, Jirka s našima a tchýně s našima taky ne. A ještě pomlouvá, že se nestarám a nevařím. A co jsme s tím mým spolu, tak přibral skoro 25kilo, domácnost jsem zvládala i při 12-ti h směnách, bylo napečeno, navařeno, nakupeno, uklizeno, vyžehleno, když se nestíhalo vařit, šli jsem někde na véču. Do toho začla blbnout moje máti, no samé veselé věci.
Takže teď mám docela obavy, jak to bude s malým. To jsou věčné nervy, ale aspoň s ní nežiju. No jo, večerní depka, ale zas bude dobře :slight_smile: . Jak mně nas.rou, tak poletí aj přes sítě proti muchám :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak hledala jsem Arwenku a vypátrala jsem, že zítra nastupuje do porodky, pak se o ní rozhodne, co dál a ve čtvrtek bude mít prťata venku :grinning:
25. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Zazit- taky děkuju, já vás tady nemít, tak nevím kam bych šla, asi hučet ven do dubu :wink:
Asi uvařím nějakou luštěninu, aby mi to šlo líp.... :grinning:

Holky, kdo ví co Míša, tež se neozve, nechci ji otravovat smskou, asi doznívá víkend :angry:
Jeden den se někdo neozve a už si myslím... :wink:

Kočeny, jdu se vymydlit a vyvonět pro drahého, ladné tělo zahalím do nějakého hábitu a provedu nějakou hříšnost, a pozor- to vše před svatbou :grinning: :grinning:

Dobroooooou noc.
25. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
dneska v noci mají přijít od západu bouřky, tak ti to možná pomůže. A nebo skoč na toho tátu a máš to jistý :grinning: :grinning:

Arwe už semka neleze, asi má plnou hlavu jiných starostí. Zahlídla jsem jí v tématu o dvojčátkách. No držim jí palce. :sunglasses:
25. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Tak dobrou noc Kaa.
Ladný hábit, jo? No já bych to viděla na prostěradlo, protože v mým případě, bych už žádnou košilku velikosti XXXXXXXXXXXL nenašla :grinning:

No taky myslim na Misku,
snad to má doma ok
25. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
No holky, já jdu taky chrnět.
Míša si dělá z mýho močáku polštář pod hlavu a už to začíná bolet, tak hodim nataženej hřbet a trochu se tam snad srovná :wink:
Dobrou noc děcka :pensive:
25. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás včera VEČER PROBĚHLA ÚPLNĚ SKVĚLÁ BOUŘKA, no a co myslíte????
A to jsme měli večer při bouřce znovu sex(takže 2x za den)...!!!
Nepomáhá nic. Naše puntičkářská "panna" prostě dřív ven nepůjde.
A já budu muset dnes nakoupit potraviny, takže si vyslechnu opět blbý poznámky,
mně se tam táááák nechce. Jenže včera jsem vyslala syna na nákup a to není ono, přinese toho půl...
Tak jsem otrávenááááá, že je další den přede mnou bez bolestí, bez prasknutí vody atd.
Chtěla jsem porodit v srpnu, ale už tomu moc nevěřím.
To jsou depky...mohla bych spát jak dudek a mně už se nechce nic...
už abysme řešili prdíky, kolik toho vypijou prckové a kdy píchat naušničky apod.
Papa
26. srp 2009 v 07:03  • Odpověz
hooolky, jen kratce, jsem v porodce, praskla mi rano v pul paty voda, mam po vysetreni, ale prej to zatim uplne na porod nevypada, budeme 24h cekat na kontrakce a kdyz tak pak vyvolavat, ale hlavne, ze uz je to tady!!!! Tak drzte palce, pa
26. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
Jéééééééééé, Zazit, držím palečky, aspoň něco se už rozjelo, teď už se vrátíš domů jen s miminkem v náručí.
Tak hodně štěstí!!!!!!!!!! Závidíííííííííííííííííííííííííííííííím
26. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
autor
Zazit super, :slight_smile:
mega moc velká síla ať se tě drží a hlavně aby to bylo rychlý a bezbolestný.
To bude Kaa koukat, že má konkurenta :grinning:

Myslim na tebe a taky ti šíleně závidim. Hlavně, aby jste byli v pořádku :wink:
26. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
Zazit, máš vzorné dítě:slight_smile: Takhle hezky v termínu se Ti Tomášek ohlásil. Držím Ti moc palce, aby se to moc neprotahovalo a mělo to hladký průběh!!
Verusko, je videt, ze jsou to Panny. Dřív nepřijdou, ale doufám, že ani pozdě. To bych de moc divila. Jsou většinou dochvilné. :slight_smile:
26. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
Vroninko, kéž bys měla pravdu :wink:
26. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
Verusko, ty jsi taky ze západních Čech? Kam se chystáš do porodnice?
26. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
čusky, tak já jen v rychlosti. Tak zazit nám to snad odstartuje :grinning: .
Já jedu za chvilku k mamce a pak na kontrolu, tak jsem zvědavá, ale mám tušení, že z toho nic zase nebude
Dnes to vypydá pod mrakem, tak by se i dobře rodilo. :grinning:
Tak zatím pá a večer mrknu, jak to běží
26. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Vroni - do Domažlic :wink: - mám to 15km
26. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Holky já jsem dneska natekla vodou jako prase. Necítím nohy a prsty u rukou. :unamused:
Jinak jsem zase lítala po sociálce. Bylo to rychlý vyřízení a sice se špatnou zprávou, ale tak nějak jsem to čekala. No nic, už abych porodila a měla to porodný. To nás vyléčí a nebudou takový stresy :wink:

Zazit už asi tlačí a co Kaa?
26. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
prdlajs tlacim, lezim na cekatelskym pokoji a stahy malinky, bude to asi na dlouhy lokte, ale hlavne, ze uz se neco deje :slight_smile:

Se mnou to holky budete mit online :slight_smile:, teda dokud se mi nevybije baterka :slight_smile:

Kaa uz urcite taky nekde ceka!!
26. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
tak kubik je venku :slight_smile:))), ted Tomášek, takze holky sup sup, zakleti snad konecne prolomeno a ted to uz pujde raz na raz!!!
26. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.