• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
autor
Teda holky, to je paráda.
Konečně se to rozlomilo a bude se rodit jako na běžícím páse.
Ještě pustim Verusku a pak cíííííííííí jáááááá ............ Tak Verus, dávám ti 1-2 dny :grinning:
26. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Zazit neboj, pak se to rozjede a Tomík si za chvilku bude krásně ječet do ucha :wink:
26. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Bobisku, já asi neporodím nikdy - dneska teda opět šílenej stav, už jsem se nemohla nasoukat ani do auta na nákup a extrémně blbě se mi řídilo- mám pocit, že je ta hlavička už mezi nohama nebo co.
Břicho bolí, ale nepravidelně, večer jsem poslíčky opět zaspala.
Kaa jsem psala sms, byla to pěkná rychlovka :confused: na prvorodičku, fakt jí to moc přeju a žádnej macan to není.
Zazit - snad se to rozjede samo, i kdyby ne, tak to bude aspoň taky rychlý a Tomášek vyklouzne ven jako po másle.
Takže Bobi - zítra obě??? Stejně jako sobě, tak i tobě přeju, ať už to přijde.
26. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Bobisku, já včera pila jako duha, dokonce i v noci jsem musela pořád popíjet v posteli ledovej čaj, jinak jsem myslela, že zdechnu žízní - že by předzvěst????
26. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Veru, v Domažkách je asi dobrý, ne? Rodilo tam pár mých kamarádek a nestěžovaly si.
Kaa, moc gratuluji, to byla teda rychlost.
Zazit. já tam taky poprvé přijela, ne teda s prasklou vodou, s kontrakcemi, a pak se mi to zastavilo, jen malinké stahy, holky tam vedle mě rodily a já tam byla jak na výkrmě. Nosily mi tam snídani, oběd, svačinku. Až v půl osmé večer to začlo, to byly ty pravé kontrakce. V půl čtvrté byla malá venku. Bylo to sice na dlouhé lokte, ale šlo to docela hladce. Akorát jak tam ty mamči za zdí rodily, nemohla jsem usnout. Ani prášky na spaní mi nepomohly. Pak jsem byla hrozně vysáplá. Snaž se usnout, pokud ještě nemáš silné kontrakce. Budeš potřebovat hodně energie.
Držte se :slight_smile: !!!
26. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Bobi a Veru, vy aspoň máte nejakou předzvěst, ale mně poslíčky, co jsem měla už pěkně dlouho, ustoupili, jen občas večer tvrdne bříško, no slabota. Pohyby cítím, to jo. Jsem z toho nějaká zmatená. Mám bobky. Zítra mám jít na monitor.
26. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
Verusko, já jsem teď taky bezedná. Totálně v klidu vypiju 4 litry a na záchod chodim tak nějak normálně.
Tak jo, zítra jedeme obě :wink:
26. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
a taky jsem zírala, že Kaa Kubík je takovej drobek. Furt jí strašili se 4 kilama.
Tak Zazit neboj, naši kluci budou taky prckové a žádný vazouni :wink:
26. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Vroni, já mám občas bolení na menzes, ale vůbec ne pravidelný jako má Veruska.
Bolí to třeba v kuse 15 minut a pak mám zase dopoledne klid. Takže to taky jsou poslíčci neposlíčci. Držej se mě teda skoro denně, ale je to strašná slabota.

No a já uvařila špagety, nadlábnu se jako prase a pak budu dávat nohy hore, protože mi pěkně mravenčej chodidla
26. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Vroninko, zítra je v porodnici v Domažlicích Den otevřených dveří, nebo něco takovýho. Myslela jsem, že do tý doby už budu na šestinedělkách a zatím to vypadá, že budu doma. Asi si to nechám ujít a půjdu pak rovnou do ostrýho startu. Rodila jsem před lety ve starý nemocnici a nic moc, tady v nový je to už o něčem jiném. Jsou tam jiní doktoři a milý sestřičky - hlavně na gyndě, kde jsem loni ležela po revizi, byly naprosto úžasnýýý. Tak snad budou i v porodnickým odd.
Bobisku,navrhuju přibrat k zítřejším porodům i Vroninku, co říkáš???
:grinning:
26. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Jestli bych to měla jako poprvé, to jsem před porodními bolestmi chodila častěji na velkou, tak pořád vyhlížím nějakou tu srajděru :sweat_smile: a ono zatím nic. Takže si ještě počkám. A mého drahého gynekologa postraším/ navštívím/ ještě dvakrát.
O víkendu se má, holky, ochladit, tak to by bylo super na počas na rození.
Pak má být zítra zas vedro.
Zítra a pozítří prý pařáky, tak počkejte:slight_smile:
26. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Zazit mooooc držím palečky :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
Verusko, den otevřených dveří? Jejda :slight_smile: Abys nerodila v přímém přenosu :grinning:
Vy máte termín dřív, to já vás určo nestihnu.
Věřím, že je to teď v té nové porodce o něcěm jiném. my tu máme fn na Lochotíně a Mulače. Jdu opět k Mulačům. Mám raději menší porodnice...
26. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
U Mulačů jsem měla rodit, protože malá byla do 35.tt otočená zadečkem dolů a primář je velice dobrej známej přítele mojí maminky :wink: - takže schvaluju :sunglasses: a klidně pojď zejtra s náma rodit, dneska Kaa a snad Zazit to taky stihne a zejtra my tři květinky, Bobi, ty a já :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
K tý srákoře :slight_smile:) - já, zácpařka, chodím teď třikrát denně(min.), ale už pár dní a stejně nic, takže to bude jen lněným semínkem nabobtnalým v jogurtu.
Mám ale přesto takovej pocit v podbřišku jako zaražený větry nebo co, už od včera - a přitom mám skoro průjem :grinning:
Jdu vařit něco pro dětičky, jinak mě tu sežerou, až se laskavě vzbudí :wink: - včera jsem nebyla nakoupit a ráno tu bylo totálně vymeteno, ale fakt NIC k jídlu, prostě ani blbý sejry nebylo na co namazat.
26. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
Jo jasný, zítra do toho praštíme a všici se pak tady slezeme zase ve stejnou dobu až nás pustěj domů :slight_smile:

Jinak Vroni, kdybych se měla řídit "chodim víc na velkou", tak už jsem rodila před týdnem minimálně. Po tol lněnym semeni a blumách ze zahrádky sedim na trůnu tak 2x denně a to ráno skoro nestíhám dobíhat :grinning:
26. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Jak tu tak sedím, tak pociťuju drobet ms bolest. Veru, já už bych šla rodit z fleku.
Mulač je dobrej, v nové FN jsem byla před rokem s MA, je to tam sice luxus, sestřičky a dr. byli taky moc fajn, ale ale jak je tam furt plno, tolika se Ti nevěnují. Chápu, v takovém masokombinátu to ani nejde :slight_smile: Ale je to tam moc pěkný. No, luxus klidně oželím. U mulačů jsi neustále pod dozorem, když je to tam malé.
26. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Bobi, já jím švestky, piju podmáslí, a jen tlaky ve střevech. Nějak jsem se poslední dobou zabetonovala. No, to lněné semínko jsem si taky mohla koupit.
26. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Holky,tak vidím,že už se pomalu rozjíždíte :slight_smile: .

Kaa moc gratuluju ke Kubíčkovi a k super rychlému porodu :slight_smile: .

Zazit, držím pěsti,ať to máš brzo za sebou :slight_smile: .

verusko, tys mi úplně vzala moje slova :slight_smile: , já psala kaa sms a v ní jsem jí psala,že na prvorodičku to zvládla parádně rychle a že malej není žádný obřík jak se bála :slight_smile:

holky, všem ,které to ještě nemáte za sebou přeju,ať to co nejdříve přijde :slight_smile:
Jako první tipuju verusku a bobiska :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
No Vroni, já jsem lepší projímadlovej přírodní přípravek neměla :grinning:
Fakt to funguje a to jsem spíš případ zácpový
26. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Potvrzuju Bobiskovo příspěvek, Vroni.
Používám drcený lněný semínko z DM drogerie, stojí pytlík 25 Kč, dám si denně dvě lžičky do jogurtu(pro sichr meruňkovýho, meruňky mi pomáhají jako č.2, pak už jen mák), nechám tak dvě hodinky nabobtnat a druhej den letíš jako Bobisek. Včera mě od nehody dělily tak dva kroky :grinning: . A to jsem fakt celoživotní zácpařka, přestože jsem dřív kouřila jako Dán a pila kafe 5xdenně.
26. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
holky, to je nuda, furt nic, kontrakce nic, aby jste me nakonec nepredbehly :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Barčo, kéž by tip vyšel, ale člověk to zkrátka moc neovlivní,no.
Zrovna jsem dnes v obchodě potkala moji vrstevnici, 36 let, rodila v květnu chlapečka(třetí dítě po x letech) o 10 dní dřív, stejně jako druhá její spolužačka, taky třetí dítě o týden dřív- chlapeček. No a ta známá č.1 měla původně stejnej termín porodu jako termín státnic(nevím z čeho), tak nakonec se učila ještě v porodnici a státnice absolvovala už s miminkem :grinning: .
U nás "na vsi" se už čeká jenom na mě, pak jsou nějaký porody v listopadu, prosinci a lednu a je toho pak víc, ale teď jsem široko daleko jediná na řadě, proto si mě lidi víc všímají.
26. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Zazit, vydrž, prťka, vydrž :grinning: :grinning: :grinning:
Bez vody tě už domů nepustí, prostě ti to přinejhorším vyvolají a bude...
myslím na tebe!!!!!!
26. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
holky, díky, zítra si to lněné semínko koupím. Hlavně se hodí uřčitě po porodu. To byla tenkrát katastrofa.
Verusko, mně je to už nějaké podezřelé, žádná ta panna panák prostě dřív nevyjde. I kdybychom snad rodily desáté dítě, tak se tam bude držet zuby nehty. Takže já to u sebe vidím taky až na můj termín. Ještě osm dní.
Četla jsem, že bychom ty porody měly dědit po svých matkách. Já byla o týden prý dřív. Tak bych teoreticky měla porodit aspoň do víkendu. Ale pochybuji silně... :unamused:
26. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Zazit, taky posílám mnoho sil. Ty první porody jsou většinou zdlouhavý. Příště to bude rychlovka.
26. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
ted me prohlid dr a hrdlo uplne zavreny, prej jsem zabetonovana :frowning2:, ani prej indukce (asi vyvolani???) neprichazi v uvahu, dokud jsem takhle zavrena :frowning2:
Jeste, ze mi odtekla ta voda! Holky a fest :slight_smile:, a to mi podle utz rikali, ze ji mam malo :slight_smile:, protoze,jak pise Veruska - bez vody uz me domu nepusti :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Zazit a kde ti ta voda rupla a kolik jí bylo?
Neboj, do zítra bude prcek venku :wink:
26. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Zazit, neboj, taky jsem se otevírala pomalinku. Chce to trpělivost. Odpočívej, snaž se na to tak nemyslet. já vím, že to nejde, ale čerpej síly.
26. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
bobi, rano kdyz jsem sla curat, tak to ve mne zabublalo a odtekla trocha a od ty doby furt a chvilema fakt dost, mam dve vlozky a musim casto menit, ale ta voda je fakt uplne cira
26. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.