• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Holky no nazdaaaaaar. Jsem sla hned rano ven a dosla zprava od Kaa, takze moooc gratuluji, jsem sla do porodky za dr tam kde mela Kaa rodit a ja taky, ale Kaa nikde, stejne by me za ni nepustli a nokonec musela bobek do jine porodky, maji tam stop stav. Takze jsem je nevidela, ale hlavne ze jsou oba v poradku. Takze bomba.

A Zazitko tobe velika gratulece ze se to aspon pohlo a ze te maji uz v nemocnici tak uz to pujde, jak jsem rikala Kubik to odstartuje a pak to pujde. Takze Zazit drz se, ty to zvladnes aj s malym a bude fajn.

:slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
No a holky co jsme stale v celku, na nas to taky prijde snad, ja myslim ze ted uz to pujde. Ale Katw a ja pujdem asi naposled, no co nevadi.
26. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj kočenky, téda, kaa, velká gratulace!! Zazit, ty ž to máš za pár, týjo, to jsou věci!!
Misko, jojo, já tu budu asi poslední, ale to neva, mám i poslední termín že:slight_smile: Věřím, že příští týden to přijde...:slight_smile:
Jinak dnes jsem byla v ikea, abych se doma nenudila:slight_smile: ale už mě to pěkně unavilo, jsem ko... takže doufám, že dnes budu dobře spát...
A bohužel mi vyprazdnování nefunguje tak jako vám:frowning2: ted jsem snědla semínko s vločkoviou kaší, tak snad...:slight_smile:
26. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
tak furt nic :frowning2:, asi to bude s vyvolanim az rano
26. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahoj holky tak jak vidím už se tu slaví,
tak se pochlubte co Kaa a Kubíček??? Puste informace dál pro nás, které nic neví :wink:
Zazit: držíme palečky ať je vše v pořádku a snad už to půjde rychle
26. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
zdravím, tak sláva už se to pohlo. Velká gratulace Kaa ke kubíčkovi jen nic nevím, tak napište kolik měl a tak.
Zazit držím palce aťje to rychlé.
Já byla dnes v porodce na kontrole, ale zase nic nevím. Kontrola zase žádná a to mám za týden termín jak budu rodit taky nevím. Doktorka dnes zkonstatovala, že to na velké dítě nevypadá, nevím jak to poznala na ultr. jsem nebyla a papíry od mojí dr. nečetli. Asi intuice. Ale zase mi tam místo prohlídky nějaká dr. rusky mluvící opíchla záda což stejně nepomohlo. Tak mám sice opíchlá záda na prdlačku, ale co se děje jestli se něco chystá nebo jak budu rodit, tak to fakt nevím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
Kubíčku vítej na světě :slight_smile:
Zazit drž se, ať je to hlavně rychlé a v poho
Misko a Katw.budu s Váma jedna z posledních, po dnešní kontrole jsem pěkně rozladěná, vůbec nic se nepohlo a vše vypadá jako bych měla rodit až v prosinci ... :frowning2:
26. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
čusík holky,
Já si nepamatuju přesně váhu Kubíka, mám to v mobilu a ten mám na zabíječce v ložnici a nechci se tam hrabat,protože jsem tam uspávala Dádu.
Ale jestli si to pamatuju dobře, tak má 49 cm a 3180 g

Holky, asi 2 hodinky mám bolesti po 15 minutách
Tlačí mě bobek, tak jdu zkusit kajdit a snad to nebudou jenom zaražený prdy.
A nebo takový poslíčci, jako má Veruska, to by mi hráblo
26. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Jojo, děcka, tak se to rozjíždí i u mě.
Jak jsem trochu na záchodě zatlačila, tak mi odchází hlenová zátka.

No, pěkný bobky mám. Začínám se klepat a mít strach, protože vim co mě čeká a nějak mě teď ty hrdinský činy a kecy přešli :fearful: :sweat_smile: :grinning:
26. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
holky, tak ja furt nic, kontrakce nikde, takze rano asi vyvolavacka!!

Bobisku, tak drzim palce!
26. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Tak se to Zazit třeba v noci rozjede samo. Já začala s bolestma v 6hodin po 15ti minutách a teď jsem na 5ti minutách, ale stále se to dá vydejchat a celkem pohodička. Manžel stopuje a já se pomalu uklidňuju.

Verus, tak že by ta předzvěst lemcání vody?
Zazit děkuju za palečky a já je držim i tobě :wink:
26. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Bobisku, super, tak to asi do zitra porodíš:slight_smile: Holky, vy se máte. já taky cítím něco jiného než obvykle, ale asi mám ještě čas.
26. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
No já doufám, že je to ončo a nebudu tu zítra strašákovat.
Půjdu si ještě lehnout.
Tak zatím čusík :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Zazit drzime palce, bobi taky at to vse dopadne dobre a mate miminka vedle sebe.
Zvladnete to holky.

No a zbytek cekacka, Katw ja mam termin az 10 teho to bude, to si tu budu psat sama se sebou :unamused:
26. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
Holky dobrou a drzte se. A rano hlavne dejte vedet jestli to pujde jak je s vama :slight_smile:
26. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky, pridavam se na posledni chvilku, abych podporila misku66 a nezustala tu sama:slight_smile: Mam termin 10. a dle dr. to na porod zatim ani omylem nevypada, tak se muzem jeste chvili vzajemne podporovat :slight_smile: Ale uz bych to taky mela rada za sebou... Tak drzim pesti vsem co uz to maji za par!
26. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že už mě Bobisek předbíhá - já pořád nic.
V poledne jsem sotva dovařila, pak bolesti jako blázen, letěla jsem do koupelny umejt si hlavu...
no a po hodině opět konec. Sotva lezu, břicho mám až na kolenou a NIC.
Budu rodit až po Mišce a Mariv.
Jsem psychicky už totálně v pr....
Spát nejde, malá se mrská, jako by mi měla protrhnout břicho, všechno mě bolí a nic...
Bobisku a Zazit, držím palce - zřejmě budete mít 27.8.09 v rodným listě vašich chlapečků, tak to zvládněte!!!!
Papa a dobrou noc ostatním čekatelkám.
26. srp 2009 ve 23:28  • Odpověz
Dobré ráno, tak to tu ftčí co? No já taky stále nic a an inic nevím . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky držím palce ať je to rychlé a máte to brzy za sebou.
Jak píše Bobísek, tak jsem taky docela pos..... Na poprvé jsem nevěděla do čeho jdu a navíc po císaři jsem jako prvorodička,tak jak jsem byla statečná, tak mi to nějak začíná docházet. :grinning:
27. srp 2009 v 06:08  • Odpověz
Dobré ráno, tak jak asi zazit s bobískem? jsem napnutá jak kšanda.
Já taky ani ťuk. dnes mám poradnu, tak jsem zvědavá, ale určitě to bude jak minule.
27. srp 2009 v 07:17  • Odpověz
holky, ja ted dostala nejaky tablety na vyvolani, do pul hodiny se prej uvidi, vubec se neotviram :frowning2:
27. srp 2009 v 07:28  • Odpověz
zazitko, ať tě to moc nebolííí. Doufám, že ses na to aspoň trochu vyspala. Za chvíli máš miminko u sebe.
27. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
Zazit, bude to dobrý, neboj - přinejhorším ti malýho vyndají z bříška CŘ, prostě jak jsem psala, něco podniknou a do zítřka nejpozději máš malýho u sebe.
Já se přiznám, že jsem to v noci už obrečela, že pořád nic a přitom každou chvíli to vypadá, že jo a pak to skončí. Fakt náročný. Dnes mě od probuzení bolí hodně břicho, jako bych to měla dostat, tak snad se taky začíná něco dít. Uvidíme. Jestli ta malá potvůrka vyleze přesně na termín, tak to bude fakt puntičkářka.
Vroni, držím palce na kontrolu.
Romčo, já nechápu, že to doktoři u tebe neřeší, když jsi po císaři, něco ti přece říct měli, ne???
Bobisek má podle mě už vše za sebou, snad se ozve aspoň sms.
Každopádně je tu po pár dnech konečně rušno - i když mě mrzí, že to sleduju zatím 2v1.
Pokud možno úspěšnej den přeju rodícím i nerodícím. :slight_smile:
27. srp 2009 v 07:34  • Odpověz
Verusko, díky. Ta Lucinka si taky teda dává pěkně načas :slight_smile: Já už vidím, jak Peťulku ze mě štouraj 13.9. :fearful:
27. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
verusko, ja doufam, ze ho dostanou ven snad uz behem dneska, uz je to dlouhy, jsem uz pres 24h v porodnici

a drzim palce, at uz Lucinka taky opusti domecek!
27. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
Zazit - nemáme to jednoduchý, co...ale věřím tomu, že se to nakonec rozjede a porodíš Tomáška přirozeně.
Myslím na tebe už od včerejška, takhle mi začal první porod - odtokem vody a nic se nedělo a skončila jsem na oxytocinu, tak vím, co prožíváš. Znovu opakuju, už jenom "chvilku" a budeš na Tomáška koukat do postýlky :wink:
27. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
no, taky to vidim na oxytocin, po tablete ani tuk!
A bylo to po tom oxytocinu pak hnusny? Prej jsou pak sileny ty kontrakce
27. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste se teda rozjely, bobísek už asi rodí co :slight_smile: , možná už to má i za sebou.

zazit, je mi tě llíto,že tam musíš trčet a čekat co bude :frowning2: , snad se to brzo rozjede a když ne,tak ti pomůžou neboj. Hlavně čerpej síly dokud to jde :slight_smile: , budu na tebe myslet....

Musím jít, malej řve, zas prdíky :frowning2: ,pak se ještě ozvu.
27. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak prd, jsem tu s váma :grinning:

Celou noc bolesti jako sviňa, od 18:00 do 07:00 hodin ráno, pak útlum. Byly to kontrakce už po 6ti minutách a já jsem některý už horko těžko rozdejchávala.
Zátka odchází festově.........

No a tak jsme na 8 jeli do porodky, aby mi řekli co a jak.
Tak:
Už se krásně otvírám, zátka se rozpouští na výbornou a kontrakce ustaly, takže mě pustili domu a doktor řekl, že je možný, že se to dneska zase rozjede a třeba odpoledne pojedeme zase do porodnice.
Mají narváno, tak mě vyšoupli, jinak si myslím, že by si mě tam už nechali.

Jinak bolesti mi zase začínaj, ale pojedu tam až to bude tragédie a já tu budu líst po stěně.
Manža jel před chvilkou do práce a asi by mu kleplo, kdybych mu za hodinu volala, že mám zase auvejs :grinning:
27. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Takže jsem nevyspalá, oteklá a bolavá a chci to mít už za sebou.
Kdo říkal, že druhej porod je rychlej???? Já už mám za sebou 13 hodin bolestí, který jako fakt nebyli ke mě vůbec šetrný a pak ticho po pěšině.

Zazit, držim ti palečky.
Já jsem taky měla tabletu u Dády a bolelo to hodně a taky bez otvírání. Někdy nastupujou falešný kontrakce, ale tobě se to určo vyhne.

Jinak jsem byla už asi 3x na velký a žížu mám jako drak.
Teď mám momentík, protože je tu babička a hraje si s Dádou fotbal.
Tak jsem vás poinformovala a jdu rychle něco uvařit, aby tu nebyli chlapiska bez jídla :wink:
27. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
bobisku- tak to držím pěsti a nevař odpočiň si ti tviji chlapy to nějak zvládnou. Potřebuješ hlavně sílu a ne přijed do porodky nevyspalá.
27. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.