• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
autor
Romčo máš recht, odfláknu jenom nějakej sos ke zbylým včerejším těstovinám.
Mamka tu zůstala a stará se o Dádu. Teď šli do krámu pro cigára a svýst se na vláčku, kterej je v tom obchoďáku na 10ti koruny :grinning:
Jdu se na chvilku natáhnout
27. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
teda bobi, to jsou muka. takhle si to s tebou hraje. Jsem zvědavá na sebe. je to nějaky divný, dřív kontrakce jako blázen a poslední dny pohoda jazz. Kdo se v tom má vyznat.
To je v pr.., ty zaflákaný porodnice. ale zas jsi ještě doma, to je možná lepší. hlavně vyjeď včas, abys nerodila v autě:slight_smile: držím pěsti!!
27. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
teda holky, já s etěšila, co si přečtu a ti malí tvorečkové vám teda dávaj... zazit, bobi, držím vše co mám, ať to máte rychle za sebou a jste všichni v pořádku!

Misko, já jsem úplně v pohodě, dnes jsem se i báječně vyspala, teď peru, uklidila jsme kuchyň, je mi fajn... si fakt začínám myslet, že má precizní panenka se narodí na termín, tedy za týden v pátek:grinning: Ale jen ať tam je, když chce, jak říkám, jsem v pohodě, takže ok...
27. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
bobi u nás taky je ten vláček a malá ho miluje.
Koukej ještě zamhouřit oko pokud to jde. :grinning:
27. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Holky děsný, bolesti mám po 10 minutách a chce se mi až brečet jak jsem unavená. Ještě že tu mám tu panímámu, je fakt zlatá.
Ani jsem nevařila, jenom ležim
Do toho se mi chce furt kajdit a zvracet a je to teda mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
bobi, drž se, určitě už to dnes bude a zítra už to budeš mít za sebou, mysli na to,že mimi bude brzo venku. I když ti teda nezávidím,že jsi už tak dlouho v bolestech, vlastně od včera že?
Ach jo, ty a zazit si teda užíváte napětí,držím moc palečky,ať už je to fofr, ale né zas moc, abys neporodila ve výtahu,nebo autě :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Holky ahoooj, tak jsem tu ve stejne sestave, :slight_smile:
Bobi ty vis co, pal uz do te nemocnice :slight_smile: ja uz te obdivuju ze to vydrzis, at ti neco daji nebo rodi nebo neco. a drzim palce. Zvladnes to.

katw ja taky pohoda,nic neboli.

A Zazit to uz snad zabralo, sakra tak se trapit.
27. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Barus a t zvladas to s malym v poho? a Johanka?je s vama uz ze?
27. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj, jmenuji se Alex a měřím 52 cm a vážím 3350 g, narodil jsem se v 8,31 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Kdo je Alex?? Čí je alex??? Jůůůů :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
vlcacek :wink: moje ségra
27. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Kazdopadne gtatulace :slight_smile:

Katw pamatujes na vlcacka?
27. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Aaaa, uz jsem ji nasla, ale dlouho tu nebyla, ze?
27. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
joo, uz vim, ale ta sem fakt moc nechodila... kazdopadne moc velka gratulace!! :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
pozdravuji maminky píšu za tu naši rano to vypuklo v 8:53 a 8:55,až už sme tady samko a saška,samko 2780gr,47cm a saška 2580gr,46cm,skusím přidat ješte foto ale nevím jak veselý tata.
27. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
tak velika gratulace, dvojnasobni :slight_smile: super :wink: maminek s miminkama je cim dal tim vice, to je fajn :slight_smile:
27. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Katw, ted budeme nejakou tu dobu jenom gratulovat, ale nakonec to prijde aj na nas :grinning:
27. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
Kde jste zbytek?holky?
27. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
už je foto
27. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj misko66, ja jsem se k vam pridala, abys v tom nezustala sama, mame podobnej termin, ja mam 10.9. tak se tu muzeme spolecne podporovat, az uz to budou mit vsechny ostatni mamce za sebou:slight_smile:
27. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
misko, koukám, koukám...gratuluji, gratuluji:slight_smile:) a kdo pak pogratuluje mně, když tu nikdo nebude?:grinning: Nevadí, třeba se tu jednou sejdeme už kompletní s miminkama:slight_smile:
27. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Gratuluju k dvojčátkům :slight_smile:
Katwin, neboj, ještě tu jsem já, slonice první třídy, takže ti pogratuluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
a já taky s vámi budu držet basu. :grinning:
jinak taky gratulace k dvojčátkům jsou moc krásní.
27. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
misko, jojo, johanka je s námi už od příchohu z porodnice. S malým je to boj, trpí na prdíky a já už jsem skoro týden nespala :frowning2: , ale musím to zaklepat, ze včera na dnešek jsme vyzkoušeli kapičky baby calm a už jsme i tři hodky spali :grinning: ,tak snad už to bude jen lepší a lepší.

jinak velká gratulace berusce a jejím dvěma miminkům,že to tak super zvládli a mají krásné míry, docela velicí na dvojčátka. Už jsem koukla i na fotečky a jsou krásní :slight_smile: . Takže taťko, jestli to čteš,tak pozdravuj berusku, že jí moc gratulujem...
27. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
holky, kdoví co bobisek, už se od oběda neozvala a to už měla stahy po 10 min. ,tak snad už je holka v porodce a kéž by už to měla za sebou a zazit taky :slight_smile:
27. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
verusko, ty ses fakt tady jo?:grinning: jsem te taky zaradila mezi rodicky:slight_smile: Ale ty mas termin itra, zitra to bude! :dizzy_face:
27. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
holky moje konikovy, dneska v pul druhe se narodil Tomasek, vaha 3 800 g, merit jsme ho nenechali

nakonec to bylo cisarem a ani cisarem se mu moc nechtelo ven, ale nakonec ho vytahli :slight_smile:, je nadhernej, brzo dodam nejaky fotky
27. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
zazit, brouku, to jsou zvraty! Váha super, všechno super! Nakonec to dopadlo jinak než jsi čekala, ale vem to čert, hlavní je, že jste v pořádku! přeju moc moc sil, ať se dobře hojíš a dáváš do kupy a Tomáškovi do života jen to nej! Gratuluji! Moc :dizzy_face:
27. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
Zazit,
sice došlo na moje slova, ale hlavně že jste konečně spolu!!!!
Gratuluju k narození Tomáška, váhu má přímo ukázkovou :wink:
Přeju rychlé hojení a brzké spuštění mlíčka a užívej si to, na co my tady ostatní teprve čekáme!!!
Pa
27. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
holky, moc diky, jsem rada, ze nakonec ten cisar byl, mne sice odtekla voda, ale jinak naprosto zadny priznaky, i cisarem ho byl problem dostat ven, nejaka ztlustela deloha a k tomu vubec neotevrena, dr nevi, cim to je, ale stalo to za to! V pet by mi ho meli prinest, poradne jsem ho jeste nevidela!

Tak moc drzim palce, at uz vasi prckove taky vypadnou!
27. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.