• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
zazit, moc gratuluju k narození Tomáška, už to máš za sebou a hlavní je,že jste oba zdraví :slight_smile: a neboj, po císaři budeš brzo fit, s tvým elánem a energií budeš běhat už zítra :slight_smile: .
27. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
Bobisek má Míšu - 3200g,49cm !!!!!!!!!!!!
Tak jsou chlapi venku a teď by to chtělo nějakou holku, no ne???
27. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
Gratulace k dnešním 5 miminkům moc moc je zdravíme...........pěkně jste to tu rozjeli :slight_smile:
Všem přejeme moc zdravíčka :dizzy_face:
27. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
Ty jo, tak dneska uroda, pet deti!!! To to jede! A Bobisek nakonec takovyho drobka :slight_smile: me ted prinesla sestricka malyho a prej tady mate cvalika

Jediny, co me trapi je, ze se bojim, jak se k nemu chovaji kdyz jsou s nim sestry samy - jak psala Baruska :frowning2:
27. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
zazit, neboj, jen co budeš fit, pohlídáš si ho a i kdyby se k němu náhodou teď někdo nechoval zrovna idylicky, neboj, nikdo mu rozhodně neublíží a ty mu to pak vynahradíš:wink:

Bobisek má mrňku tyjo! Já budu mít největší miminko...no, nevadí, snad to bude i tak v pohodě všechno:slight_smile: Už se taky těším!
Ale my máme ještě čas do příštího týdne :sunglasses:
27. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
jé,tak i bobisek, tak to je super :slight_smile: , moc gratuluju :slight_smile:

zazit, neboj, ony ty sestry u vás můžou být úplně jiné,hodné :slight_smile: . Hlavně na to nemysli a zítra už budeš mít prcka u sebe a jak psala kat, všechno mu vynahradíš :slight_smile: .
27. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
verusko, takže te´d ty, zítra jo?:grinning:
27. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
Jasně Katwin, Lucinka dostane na zadek a pomaže ven, potvůrka jedna!!!
My měli váhový odhad pořád cca uprostřed tabulek,spíš menší, než větší, tak tuším,že porodím zase čtyřkilovýho macka, jako ty předchozí. To jsou ty váhové "odhady". Stresujou maminy, všem třem holkám předpovídali doktoři macky a nakonec macíčka má jen Zazit, a to ještě není žádný obr, 3,80 kg je akorát.
27. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Moc moc gratuluji k dnešním miminkům. To je opravdu úroda!!! :slight_smile:
Já dnes měla na monitoru kontrakce po 6-8min. Provázejí mě pořád. Zatím nebolí, ale doktor se se mnou tak drobet rozloučil, že už do příštího týdne asi nevydržím. Tak jsem zvědavá jak dnes v noci, jestli se to bude stupňovat nebo ještě vydržím.
27. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Verusko, porodíme zítra spolu? Já bych ráda:slight_smile:
27. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Vroninko, samozřejmě, ráda :wink:
Mně tohle řekl doktor v pondělí taky, kontrakce na monitoru byly docela slušný, tak se loučil,ale já už nevěřím, že někdy porodím...snad se ta malá umoudří
27. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jeeeej tak chvilu tu nejsem a takova uroda, suuuuper. Ted dame prednost holkam at jdou vem a pak jedou zase kluci.

Velika gratulace Zazitce a Tomaskovi byl to asi boj ale vyplatilo se :slight_smile:
A Bobi taktez gratuluji, hlavne zdarvicko Vam vsem a miminkum.

Holky a jedeme dal, trosku jeste pockame odpocineme si a pak to prijde aj na nas.

Mam takovou radost, ze bych z toho az vrhla :grinning:
27. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
hezký večer, velká gratulace zazit i bobiskovi.
Jak vám závidím, že už to máte za sebou. U mě to zatím asi vůbec nevypadá na porod. Pořád mě ale bolí ten kříž. Ani ten opich vůbec nepomohl. Tak zatím čus jdu odpočívat. Zítra si jedu pro malou k našim, tak bude konec odpočinku.
27. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Mariv vitam te tu, ikdyz na finish, ale neva aspon nas tu bude vice :slight_smile:

A pak se tu sejdem vsechny s miminama a to bude prdel,kazda nevyspana :grinning: ale stastna
27. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Romco vydrz, kazdou chvilku to urcite prijde :slight_smile: Mozna zitra nebo nekdy brzo :wink:
27. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Holky dobrou a zitra davejte info :slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Diky misko, skoda ze jsem se pridala az ted, ale nejak predtim kvuli praci nebyl na takovy veci cas :( Kdyz to tady tak ctu, tak uz bych taky nejradsi rodila, ale asi si budeme muset jeste chvilku pockat. Ale kdo vi, ze jo... Kazdopadne se pridavam ke gratulacim a preji vsem brzke a pohodove (pokud to vubec jde) porody.
27. srp 2009 ve 23:47  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
PRASKLA MI VODA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cca ve 2.30 - takže Lucinka prostě puntičkářsky dodržela termín
:grinning:
a pořádně....takže za chvíli vyrážíme s ručníkem mezi nožkama.
Držte mi palce, mám strach
:frowning2:
Bolesti jsem měla cca od 22hod, pak jsem usnula a dál už to znáte...
papa, ozvu se sms, až malá vykoukne, těm, na který mám číslo(většina je v porodnici), ale snad Katwin ještě dnes ne...tak sem pak dá určitě info
28. srp 2009 ve 03:31  • Odpověz
dobré ranko, tak další miminko se nám hlásí na svět, to nás tu opravdu už moc nezbylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pořád nic a najednou takový fičák.
Dnes v noci bylo takové teplo, že jsem myslela, že snad neusnu. Taky si jdu dnes koupit pantofle do porodnice, třeba proto nerodím že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 06:42  • Odpověz
Dobré ráno,
to je super jak jste se domluvili, za čtyři dny se tu snad všechny najdeme už s miminkama :slight_smile:
Holky těhulky, nebojte taky už to brzy bude :wink:
28. srp 2009 v 06:44  • Odpověz
dobré ráno, to je překvápko:slight_smile: tak Lucinka je takhle přesná. Super :slight_smile: Snad už je na světě.
Mně stahy zas ustoupily, ale za to se mi chve na velkou, tak snad mě ten můj klučík také nebude už dlouho napínat a vyleze:slight_smile:
Romčo, to bude určo těma pantoflema :grinning: I když já už je mám už hodně dlouho sbalené a furt nic:slight_smile:
28. srp 2009 v 06:55  • Odpověz
Verusko, 28.8. je moc hezký datum. Taky bych chtěla dnes porodit, ale asi ještě ne. Vy jste si, holky taky musely počkat do termínu. Tak já holt také budu trpělivě čekat...
28. srp 2009 v 06:59  • Odpověz
Já si to taky myslím. Prostě dnes koupím pantofle a zejtra frčím i když třeba datum 1.9. by taky nebylo k zahození :grinning:
No snad už má veruška miminko u sebe.Lucinka je už 3 tak to šlo určitě rychle. To u mě se to bude zase určitě táhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 07:08  • Odpověz
Budeš mít druhé, to by mělo být taky v pohodě.
28. srp 2009 v 07:15  • Odpověz
vroni já rodila císařem, tak to je jak když jdu poprvé akorád s tím rozdílem , že vím do čeho jdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
romco, je to 50 na 50. Ty můžeš rodit normálně a já klidně císařem, i když první porod byl docela hladký. všechny moje kamarádky co měly porod císařem, rodily podruhé už normálně a hodně rychle. Přála by ti to taky :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Tak veruska se konecne dockala, tak to je super. No jo verusko, co cekas od male Panny, to bude punta celej zivot a takhle to budeme mit vsechny s tema nasema mrnouskama :slight_smile: Ale pry jsou Panny hodny miminka a od kamosky mam vzorny priklad, malá je Panna a je to to nejhodnejsi miminko co znam. I kdyz podle toho jak se nase mala projevuje v brisku, tak to spis bude malej dablik nez andilek :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
U mě se taky dost projevuje v bříšku, panák jeden :slight_smile: Já jsem Ryba, takže mě asi bude jen kritizovat. Ale dětičky jsou to prý hodné, to je asi fakt. Už se na něj moc těším!!
28. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky, jůů, verusko, to je super! Já ti to předpovídala:slight_smile: Sms ještě nedošla, hned vám ji sem pak hodím :wink: Ono bohužel od prasknutí vody to může být ještě dost času, i když bych verusce přála, ať to je hned:slight_smile:
Já v pohodce, pohodičce, asi taky malej dodrží prostě termín:grinning:
28. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Verusko, snad to bude brzy. Ať Lucinka moc dlouho nestávkuje:slight_smile:
Mně už se dala střeva trochu do pohybu :sweat_smile: , tak možná, že budeme mít děti v jeden den.
28. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.