• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Ahooj holky takze dalsi miminko bude na svete, super, vse dobre verusce at mala vyhoupne ven na rychlovku :slight_smile: No a kdo dalsi? asi vronika a romca a nakonec katw a ja a nebo mariv. no nechame se prekvapit.
28. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Holky k mimískům moooooc gratuluju :slight_smile:
Verusko držím palce, pane jo to je přesné miminko, doufám, že to moje taky dodrží termín :wink:
Jinak panny jsou super manžel je taky panna a jsem moc ráda že i mimi bude, navíc to je letošní dárekk manžovým narozkám (možná to vyjde i přesně, ale to bych musela vydržet do 8.9. ufff) to už budete mít opravdu všechny porozeno
přežijte dnešní hic, zítra se má ochlazovat :sunglasses:
28. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
jeee berusko na tebe jsem nejak toooo, takze ty pujdes asi z katw a nebo pred, hlavne to musime vydrzet.

Dneska ma byt zase hnus teply fialovy
28. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Jojo, panny jsou super, taky jich kolem sebe par mam a vsechny jsou super. Jee, kamoska je taky 8.9. tak drzi pesti, aby se nase mala narodila tento den, ale my bychom radsi 9.9. :slight_smile: Ale vsadim se, ze ve finale budu prenaset a budu posledni. Jak jsem se posledni pridala, tak i posledni porodim :slight_smile: O hicu mi ani nemluv, uz mi to leze na mozek, kazdy den doufam, ze uz bude lip a ono prd. Tak snad aspon predpoved na vikend jim vyjde a bude chladneji. Kez by!
28. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem zvědavá na verusku, moc držím palce,a´t už to má za sebou :slight_smile: .

Nechci se chlubit,ale já jsem panna :slight_smile: ,ale nějak super si nepřipadám :grinning: , manžel nadává,že jsem puntičkář,ale né,že bych musela mít furt vygruntováno,ale spíš na takové detaily, jako že,všechno musí mít své místo a on je úplný opak,všechno strká kam se mu hodí a pak se nic nemůže najít. Já miluju systém a nesnáším napůl udělané věci. I pračku si raději opravím sama,než bych se dočkala manžela :grinning: . Mám nejlepší kamarádku taky pannu a je úplně jiná než já a pak ještě znám jednoho kluka,kterej byl nejlepší kamarád mého přítele z VŠ a ten byl děsnej, taky panna,ale hrůza, nespolehlivý, manipulátor, bordelář atd. na pannu mi vůbec neseděl.
Ono hodně záleží na ascendentu a vůbec všem možným.
Ale vaše panny budou určitě parádní :slight_smile: ...
Jinak holky, můj Honzík se narodil toho 6.8. a to byl zrovna úplněk, tak jsem zvědavá,co nám ten úplněk přinese :slight_smile: , snad byl malej nějak dobře osvícenej :grinning:
28. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
ahoj holky, budu mit asi malo pozitivni prispevek :frowning2:, hrozne spatne snasim toho cisare, je mi hrozne zle - blinkam a
vubec se mi nepodarilo vstat, sednu si a uz v sede omdlim, hrozne me to stve, protoze takhle mi Tomaska nedaji :frowning2:

Barusko, kdy jsi vstala a zacala fungovat?

Moc drzim palce Verusce adoufam, ze uz to maji s Lucinkou zdarne za sebou!
28. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
zazit: já to měla úplně stejně, rodila jsem v 15:30, probudili mě 17:30, ráno v osm jsem dostala snídani, pak mě posadili a všechno šlo ven, z JIP mě vezli na vozíku s miskou pod bradou, ještě u oběda jsem nebyla ničeho schopná, odpoledne při návštěvách mě na vozíku vezli za malou a i u ní se mi ještě udělalo špatně.
Líp bylo až u večeře takže za takových 27 hodin. Druhý den pak už v pohodě, jen vstát ze záchodu, první úleva na malé a pak i obavy z velké. Měla jsem mokrý malý ručník na hlavě a pak mi mamka pomohla do sprchy to taky moc pomohlo.
Uvidíš co tobě pomůže, ale neboj se sestřičky pomůžou
28. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
zazit, to je mi líto,že je ti špatně. Já ti v tomto moc neporadím,protože jsem měla jen částečnou anestezii a ta se snáší mnohem líp. Já byla fit už druhý den ráno,kdy mě vyhnali z postele a od té doby jsem už chodila a od oběda měla malýho u sebe.
Ale ty , pokud jsem to pochopila správně,tak jsi měla celkovou anestezii a to už psala Markétka,že jí bylo špatně :frowning2: . Ale neboj se, nebude ti zle věčně, brzo to přejde. Zkus se pomalinku snažit třeba vstát z té postele,ale určitě né sama,abys nespadla. A pak až budeš trochu schopná,tak zkus i tu sprchu, za asistence sestry nebo maminky, fakt to pomůže, jak psala Markétka.
Držím moc pěsti, zazit drž se, moc na tebe myslím,ať už je líp.
28. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
A neměj žádné špatné myšlenky, že by se měl Tomášek špatně, neboj, ony ty sestry se o něj postarají a až budeš moct,budeš s ním už pořád :slight_smile: a dáš mu tu nejlepší péči a lásku.
28. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Holky, tak Veruska už má Lucinku :slight_smile: . Dnes v 11:08 se narodila a má 3440g, 48cm a jsou obě v pořádku, vše prý proběhlo bez problému :slight_smile: .
Tak moc gratuluju :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Moc a moc Verusce gratuluji!!
28. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
jeej gratulujem Verusce aj male jsou to sikulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zazit jak se rika "Vdrz prdka vydrz" :slight_smile: no sarnda at nejsi tak smutna. Ja mela jednou taky celkovou a tak spatne a presne to same jak ty aj market, ale bez mimi samozrejme. Takze te to urcite prejde, hlavne lez odpocivej a nic neurychluj, musis nabrat hodne sil, Tomaska pohlidaji neboj urcite je v dobrych rukach a aj manzel urcite na neho dohlidne. Takze spinkej a vstrebavej bolest a nabirej silu :slight_smile: :slight_smile:
28. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
juu, Lucinka je tu... je to super!! gratulujeme!!!! :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
ahoj holčiny, tak lucinka je už venku - velká gratulace.
Zazit to je mi líto mě bylo taky dost zle, ale já měla nevím jak se to píše postraumatická anémie. Kdyby ti bylo dlouho špatně ať ti vezmou krev ty ztráty můžou být velké a pak to dělá paseku, ale určo to bude OK.
Tak holky asi ještě nikam nejedu pořád nemám ty pantofle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale hrozně bych chtěla, protože už opravdu nemůžu skoro chodit. Ten kříž mě bolí už týden a je to pořád horší vystřeluje mi to až do kolena hrůza. V pondělí jde můj do práce, tak jestli neporodím, tak nevím co budu s tou malou dělat.
28. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
Jinak já jsem taky panna a myslela jsem , že i malá bude, ale už je váha ale malej určo panna bude tak dlouho mě snad přenášet nenechají. :grinning:
28. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
Tyyy jo, sama Panna a miminka taky Panny, hezky! Jinak Barco ty jsi teda typicka Panna, presne jako moje kamosky :slight_smile: Ale jsou samozrejme i vyjimky, napr. moje svagrova, ta je pravej opak. No ja jsem Strelec, ale asi nejakej divnej, kdyz tak dobre vychazim s Pannama, protoze jako Strelec bych mela byt pravej opak Panny:slight_smile: Ale jak pise Barca, zalezi hodne na ascendentu. Tak snad budou ty nase miminka zlaticka. Pridavam se ke gratulacim Verusce, jsem rada, ze se dockala.
28. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Romco,tak už šupajdi pro ty pantofle :grinning: nebo tam budeš chodit bosa
Manžel mi nařídil porodit až v úterý, aby byl doma do pátku. Bude s malou na očr doma. Ale já mu na to prdím. Chci rodit nejpozději o víkendu, to má být příjemných 20 stupňů
28. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
mela jsem epidural, aby mohl byt manza se mnou na sale, ale ja ztratila okolo 1,5 litru krve, protoze maleho tlacili ven a ono to moc neslo
Sprcha pomohla a nakonec jsem tu mela maleho (za asistence manzela) skoro cele odpoledne, ale mleko ani mlezivo zatim nikde :frowning2:, je mi ho hrozne lito, saje si furt rucicky, jako silenej, a mama nema, co by mu dala, ale je silene hodny, porad spinka a kdyz je vzhuru tak vubec neplace
28. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
To můj jde do práce v pondělí, tak říkal, že by taky už nemusel jít, ale nevím. Poslíčky nemám a zátka taky ještě neodešla, tak si asi ještě počkám. Malá šla přesně v termínu, tak uvidíme. Jedině že by mi praskla voda, ale vzhledem k tomu , že na poprvé mi jí museli píchnout až na porodním sále tak moc nespoléhám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
holky a drzim palce, at se to zbytku brzo rozbehne a vsechno dopadne v poradku!!!
28. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
zazit: já porodila v pátek a prsa se mi naplnili až v neděli večer a v pondělí jsem začla odstříkávat. U císaře je to o cca 2 dny posunuté. Aspoň u mě bylo, ale mě malou nepřikládali a nestimulovali. Hlavně se tím netrap a nenervuj, hodně je to na psychice!! A velmi důležitý je pitný režim, takže hodně pij i víc jak 3 litry za den.
28. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Zazit, musíš být strašně unavená. tolik krve ztratit..
Přeji tobě i Tomáškovi, aby se mlíčko objevilo. Ten je hodňoučký, že maminku netrápí a je hodný. Trpělivě čeká. Neboj, vše bude dobré.
28. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Romco,mně taky poprvé vodu píchli. Tak taky očekávám kontrakce Ale mojí mami poprvé vodu píchli a se mnou jí už praskla. Tak se necháme překvapit.
28. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
holky, dik za podporu, oni mi ho nosi na prilozeni, poprve sal krasne, ale ted uz 4x vubec, pokazdy usnul
uvidim, kdy se prsa nalejou
28. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
zauit vydrž mě dávali 5x 0,5l krve a mlíko jsem taky měla i když jsem taky na tom byla bídně, ale vše se v dobré obrátí. Nakonec jsem kojila 10 měsíců.
28. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
tak ted jsem tu mela mladeho pana na navsteve, vzorne se prisal na obe prsa (teda mega kozy), ale chudackovi z nich zatim nic netece :frowning2:, tak pak predvedl, jak si taky umi zakricet !!! Jde mu to skvele! Hlas jak zvon! :slight_smile:
29. srp 2009 v 00:44  • Odpověz
Tak super, prsa uz máš nalitá, tak se to brzy rozběhne. :slight_smile: To víš, ta miminka jsou bojovníci, ta se umí přihlásit o to své:slight_smile:
Kdyžtak do sebe lej nějaký ten čajík pro kojící matky. Jestli tedy smíš.
29. srp 2009 v 07:02  • Odpověz
zazit,tak to se ti teda nedivím,že jsi tak slabá, když jsi ztratila tolik krve, to sis teda užila :frowning2: , ještě že tam byl manžel s tebou.
S mlíčkem se nestresuj, přijde to, mě se taky spustilo později než u Johanky, to tak u těch císařů bohužel bývá :frowning2: . Ale jsem moc ráda,že už Tomášek dělá pokroky a chce se přisát. Přikládej ho jak budeš moct a uvidíš,že se ti začne dělat mlezivo a pak už i mlíčko. Vždyť je dokázáno,že ve staré době,když matka zemřela po porodu,tak babička si přikládala mimi a začla ho kojit. Prostě jsme na to uzpůsobené a když mimi bude cucat i naprázdno,tak se to zpustí. Já si i zkoušela sama jakoby odstříknout jestli tam něco je a i když nebylo,tak jsem to zkoušela. Po porodu jsem neměla nic, druhý den trošku mleziva a to jsem dávala malýmu prso furt :grinning: a třetí den už začlo být mlíčko v jednom prsu a večer už i v druhém. Takže se neboj, ono to půjde, hlavně vytrvej, ono je to těžký,ale musíš vydržet :slight_smile: .

kat,romco, vroni, už máte 40tt, tak už byste na to mohly taky hupsnout ne? :grinning: Budu držet palce,ať už to máte za sebou.

Romco, ještě se ti pořád nevyjádřili k tomu porodu? Nebo jdeš přirozeně?

mariv, můj manžel je blíženec a taky se k sobě správně nehodíme a přesto si docela rozumíme :slight_smile: . On už si zvykl na to moje puntičkářství a já na ten jeho flegmatismus :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale stejně ho furt za to drbu, když mu je všechno jedno :grinning:. Ale zas není úplný flegmoš, je zodpovědný a důležité věci mu jednou rozhodně nejsou. Jenže mě štve,když mu je jedno i něco co není důležité,protože mě jako panně není jedno nic :grinning:
29. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoooj holky, tak pres noc zadny prirustek, neva, jak pise barca mame dalsi 40tt tak na to hupsnete holky :slight_smile:

Ale dneska je fajn pocasicko.

Ja muzu rodit az pristi tyden, zitra prijede kamoska do uterka a pak uz konec navstev,vygruntuji naposled uz po x te a muzu na to hupsnout.
29. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
ahoj misko, ty máš ještě čas :slight_smile: ,ale uběhne to jako voda :slight_smile:
29. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.