• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
ahoj barco, ja vim, jak tak koukam na ty tydny co tam skacou tak se mi to asi zastavilo sakra :angry:
Ale mas pravdu mam cas tak este si to v celku chvilu uziju

a ja u vas doma uz mate rezim? nebo uz jste to vychytali, co a ja a kdy?
29. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
No náš režim je ten, že malej skoro celej den spí, kdy nespí tak asi od pěti do osmi odpoledne a v osm usne, spí do jedné v noci a od té doby až tak do devíti rána je vzhůru a má šílené větry a my s manželem nosíme, masírujem bříško,nahříváme polštářek, furt dokola ho uspáváme a on se vždy do deseti minut zbudí v křečích, chuďátko :frowning2: . Tak uvidíme, jestli se to zlepší, už teď je to lepší, když máme ty kapky baby calm. Ještě pár dní zpět nespal ani do té jedné v noci. Takže aspoň využíváme,že se můžem trošku vyspat. A přes den si lehnu s malou a malým,takže taky trochu pospím.
No dá se to,ale je to mazec,však to poznáš :grinning: , ale přála bych ti,aby tvůj chlapeček na větry netrpěl, i když ti kluci jsou na to prý obecně víc náchylní. No ale já to zažila i s Johankou, i když je pravda,že né tak drsně.
29. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
barco manzel je taky Blizenec, tak vim o cem mluvis. Ale aspon jsem Strelec, tak je to pro me asi snesitelnejsi, i kdyz jsem tema Pannama hodne poznamenana :slight_smile: Jinak jak pises o tech vetrech, tak kamoscin chlapecek na to taky dost trpel, pak jm taky trosku pomohl ten baby calm, ale pak objevila nejaky supr kapicky, prirodni, ktery pry zabraly vsem kamoskam a od te doby maji taky klid. Akorat pry u nas stoji kolem 700,- ale na slovensku pry stoji 300,- a v Polsku jeste min. Kdybys chtela, tak ti zjistim jak se jmenuji. Takovy noci to musi byt fakt mazec, jeste k tomu kdyz mas jeste jedno ditko:( To by me asi porazilo. Tak preji at se to zlepsi.
29. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
mariv, to jsou probioticke kapky, slysela jsem o tom a taky jsem slyšela,že to všem nezabralo. A dokonce pry i někdy vznika zavislost,protože ty kapky pry ovlivňuji střevni mikrofloru a když se užívají hodně,tak se pak dítěti ta mikroflora sama netvoří. A baby calm jsou jen olejíčky z kmínu, anýzu a fenyklu a sam simplex se zas ve střevech vůbec nevstřebává,takže ty jsou bezpečné. Ale nevím no,když už to bude mazec,tak ty probiotické koupím.
29. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
ahojky holky
barča ještě nevím jak budu rodit, zatím to v porodnici nikoho nezajímá, tak asi normálně pokud to dítko ze mě dostanou. Doktorka minule říkala, že to na velké mimčo nevypadá, ale nikde na utr. jsem nebyla asi to pozná na pohled. No jsem sama zvědavá, ale nechci takový porod jako ten první :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
29. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
nikdo,nikde jdu se natáhnout . malá šla spát , tak toho využiji :grinning:
29. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
barco, aha, tak zas tak do detailu to nevim. Ale kamoska je takova peclivka, tak bych se divila, kdyby prckovi davala neco co neni uplne koser :( Kdyz zjistim vic, tak ti dam vedet. Tak at je lip.
29. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
hm,romco,tak to je divný přístup že? :frowning2: Každopádně ti budu držet pěsti,ať máš mnohem lepší porod než ten první a ať vše dopadne dobře :slight_smile:
29. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Verusko obrovská gratulace :wink:
Zazit myslím na tebe, aby už ti bylo dobře a vše začalo fungovat, ale neboj neboj, brzo to bude super a na to nepříjemné si ani nevzpomeneš.
Já měla dnes dopoledne docela silně poslíčky a furt jsem musela na záchod, tak snad je to už příprava na příští týden :grinning:
29. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
Beeru, já měla včera takový ms bolesti, že jsem si říkala, že asi to břicho ztratím a začnu menstruovat:grinning: ale dneska už mi je zase ok... :wink: verusko, doufám, že budu mít tak chytré miminko jako ty a vyleze na termín :dizzy_face:
29. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
takže holky, příští týden já jo? Žádný předbíhání:grinning:
29. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak uz nas tu je tak malo, a bude mene.

Romco ja mam taky takovou dr, zadnej ultrazvuk nic vubec, a vubec nic nevim. Sakra to tak stve kdyz vim ze jine maminky maji plno informaci ohledne toho co nosi. A ja nic jenom vim ze ho tam mam. Ani nevim jestli je uz otoceny, ale nohy citim na levo a ruce na pravo, tak nevim. Ale ja mam jeste 10 dnu cas.
29. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Holky ja jsem na tom stejne, kdyz jsem se minule doktora zeptala, jak je mala velka (abych se psychicky pripravila, kdyby to byl obrik :slight_smile: tak mi rekl, nooo, ted by mela mit tolik a tolik... hm, tak to si taky muzu najit na netu, ze jo... Takze taky nic nevim. V utery jdu na monitor uz do porodnice, tak snad mi tam ten utz udelaji, naposled mi ho delali v tom 30 tydnu. Na to jestli je mala otocena jsem se musela vylozene zeptat, jinak by mi to doktor taky nerekl. Mne kope napravo, rucicky nejak necitim, jen nozicky. A je teda spravne hlavou dolu.
29. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
mariv tak mysli ze uz mam taky dolu hlavou?
29. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
a boli te neco? v noci nebo tak nekdy? mne v noci takove jak na menzes ale zadne silne
29. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahojky, tak mám konečně ty pantofle, ale zítra večer jdeme opékat burřřtíky, tak docela bych brala toho 1.9 :grinning:
29. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Misko ja myslim ze jo. Snad by ti doktorka neco rekla, kdyby ne, protoze uz by bylo na case. Oni to poznaji i pohmatu. A kdyz te kope na boku, tak to vypada slibne. Myslim, ze je urco spravne, neboj. Mne zatim nic neboli, jen obcas picha v podbrisku, jinak nic. mala je divoch a porada radi, i kdyz uz by tam nemela mit moc mista. No zatim to vubec nevypada, ze by se melo neco dit.... tak jsem zvedava. Furt jsem si myslela, z ebudu rodit driv, ale ted si spis myslim, ze budu prenaset. Tak uvidime.
29. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
ahoj, tak nespustilo se ani mlezivo a mlicko a mam zakaz prikladat :frowning2:, mam uplne oddelany prsa - obe bradavky praskly mi obe bradavky :cry:, no jsou to radosti, ale mimi je uzasny
29. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Zazit ahoj, vydrz to a uvidis, moje kamaradka mela uplne popraskane bradavky a maly z toho blinkal protoze sal krev. Ale pak se to zahojilo a bylo fajn.

uvidis bude dobre, hlavne ze malej je bomba klucina :slight_smile:
29. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
zazit a dali ti sestricky takovy ty kloboucky na bradavky? drzim pesti at je lip!
29. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
zazit hlavně si to moc neber hlavní je aby jsi byla v poho i když by mlíčko nebylo nebudeš ani první ani poslední.
Já taky měla prsa úplně dodělaný já měla mlíka dost, ale malá byla žrout a než se to všechno přizpůsobylo tak jsem taky dost trpěla. Miminko potřebuje spokojenou maminku :grinning:
29. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Holky, dik za podporu!!! Dneska jsme konecne Tomaska zacali dokrmovat ze strikacky, jsem moc rada, protoze uz jsem byla nervozni, ze musi mit hrozny hlad! jinak mne se jizva hoji dobre

Holky a jaky teda mate poradi??? Kdo se chysta???
30. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Zazit ahoj, no poradi nemame nejak,ale pujdou holky co maji 40tt a nakonec myslim ze Katwind, mariv a nakonec ja :grinning: To bude prdel jak tu budu sama. Ale uvidime treba se to pomeni.

hlavne ze jste s malym v pohode, a jak dlouho budete v nemocnici?
30. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky, zazit, my se tady nějak nikdo nechystáme:grinning: my tu prostě strašíme:grinning: A já už bych teda štafetu docela brala... vždycky v noci, když jdu na záchod, tak si říkám, kurňa, mohla by mi prdnout voda:grinning: Ale nic no, malýmu s eu mě moc líbí:slight_smile:
Včera mi teda bylo divně, ale jako nějakej bacil, nic porodního, taková těžká hlava, zahlenění, fuj. vypila jsme mraky čajů a dnes to vypadá lépe, tak snad to bude ok. Jako rodit nemocná bych teda fakt nechtěla:grinning:
zazit, ty se drž, stříkačka je fajn, nezvykne si an nic lepšího než tvoje prso a tobě se to hned zahojí a půjde to! Hele a i kdyby prostě nějak nešlo, nestresuj se, není to podmínka šťastnýho života být nebo nebýt kojen:wink: snaž se být v klidu :dizzy_face:
30. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojky tak jsem zpátky z porodnice, dnes mi udělali mooooooooc velkou radost.
Naše Petrunka má dnes 2200g a pije 6x z lahvičky po 70ml. Strašně moc se zlepšila v papaní. Už mi bylo řečeno, že na 90% v úterý nastupuji na příjem a ve čtvrtek odpoledne nebo v pátek dopoledne jsme doma, a konečně už všichno tři !!!!!!! Huráááááá :grinning: :grinning:
30. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
no, snazim se nestresovat, jak pise Katwind - proste to bud pujde nebo nepujde, uvidime

pokud pujde vsechno dobre, tak by nas mohli pustit v utery - ja se hojim dobre, tak zalezi na malym - jestli zacne vaha rust a nebude zloutenka
30. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
ahojky, akte to je dobře že už budete mít Petrušku doma :grinning:
zazit a malý měl žloutenku?
Já jsem pořád 2v1, ale už jsem úplně k ničemu protože ta chůze je čím dál tím horší. Malou už nechytím ani nezvednu a zítra jde můj do práce, tak jsem zvědavá co budu dělat. Kříž jeden pitomej už mám z toho depku.
30. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
Marketko, tak to moc velka gratulace!!! Petulka je sikulka!

Romi, zatim zloutenku nema, chodi je merit 2x denne, tak snad se nam to vyhne!
30. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
Marketko tak to je super, jste obě moooc šikovné :slight_smile:
Katw. já mám taky takové jakoby menstruační bolesti každou chvilku a v noci na WC si říkám úplně to samé " ať už mi praskne pl. voda" :wink: takže jsme na tom úplně stejně co se týká pocitů, ale máme ještě několik dní do termínu, tak to budeme muset vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
beeru, jojo, vydržet, jinak to nejde:slight_smile: Snad budou aspoň tak moudří, že vylezou na termín a nenechají nás takhle strašit přes:slight_smile:
30. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.