• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
jinak co se týče vyšetření tak mě zatim taky nic, dvě zkumavky krve a utz jinak zatim nic :wink:
18. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
no brzy půjdeš na UZ nebo až ten NT screening?
to je hrozná paráda, pak už naběhne dvojčíslí v pase a pak už to tam lítá ty čísla, jako by to tam někdo přihazoval, pamatuju si jak sem říkala, týjo, to bude ještě skoro rok a porod je za dveřma, každopádně je to nádherný období, tak si ho užij co nejvíc. a jak to máš s prací? chodíš do ní pořád? ty si dělala na směny tak to musí bejt docela náročný ne?
18. led 2009 v 15:32  • Odpověz
Kačí právě jsme měli včera rodinou radu ohledně práce, takže jelikož mi nabízel mudr sám neschopenku, tak si pro ní zítra půjdu a do práce už nepůjdu, nejde ani o ty směny - ty jsou v poho, ale probíhají tu různý změny, obnovujeme celej systém pracovních postupů tady a je to jeden velkej stres a moc to nezvládám...v noci kvůli tomu nemůžu spát a tahám si kvanta práce domu, páč v práci prostě nestíhám...takže sice na tom budu finančně doooooost bita, ale kašlu na to - doma budu mít klid a ještě se z mudra zítra pokusím vytáhnout neomezený vycházky, abych mohla jezdit k našim a budu naprosto happy :sunglasses:
Zítra uvidim jak s tím NT, uvidim co mudr na to :wink:
18. led 2009 v 16:03  • Odpověz
i když je mít nebudeš - já měla celý těhotenství vycházky asi na tři hodiny denně ale vzhledem k dg kterou sem tam měla )si aspoň myslím) tak u mě kontrola nebyla ani jednou a to od 22.ledna nastupuju na mateřskou

a jinak mi doktorka řikala, že se to dyžtak nějak zařídí..no ale je jasný že pro klid duše sou lepší ty neomezený, já sem taky chtěla spíš ty, ale je fakt, že to nakonec nebylo potřba, ale jak říkám, klid bych aspoň ze začátku určo měla větší s neomezenejma

pokud máte v práci takovou divočinu, tak bude fakt lepší se tak nevysilovat, ono je určitě dobrý bejt v pohodě a dobře naladěná maminka čekatelka, to si pak to těhotenství člověk jinak užívá.. já teda budu na těhotenství vzpomínat jako na jednu z nejhezčích etap života, ta příroda není blbá, jak máš různý bolístky, matka příroda tě udržeuje v takovým happy stavu, až si někdy přijdeš jako blázen :grinning: ale je to děsně bájo :slight_smile: :dizzy_face:
18. led 2009 v 16:30  • Odpověz
jé a nebude i UZ? sem zvědavá, ale počkám si i do toho 2. února :slight_smile: mě to na začátku strašně baví, jak se ten mimínek mění fakt za dva týdny třikrát tak větší a už i s ručičkama, no tak se těším, až přijdeš s dalším obrázkem do sbírečky :wink:

a holky pardon, snad sem vás neštvala tady svým plkáním :grinning:

Jájo drž se, já budu načíhávat, ju :wink:
18. led 2009 v 16:34  • Odpověz
hoooolky, ja bych furt jen chrnela, zitra mi dr ukonci neschopenku - co ja budu v ty praci delat!!! Asi si dam do kanclu kanape!!!
18. led 2009 v 19:00  • Odpověz
Kačí taky si chci těhu užívat, takže proto mizim z práce....a těšim se moc, budu číst a dělat milion jiných věcí co jsem do teď nestihla, objedu spoustu přátel který jsem zanedbávala...psychicky se cítím moc dobře a strašně se těším na další utz až drobka zase uvidím....buďme dál ve spojení a ty si užívej posledních pár těhu týdnů a na jaře už se synátorem..... :dizzy_face:
18. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
Zazi já jsem byla dnes asi naposled v práci, tak jsem si to tak trochu užila...po práci do výřivky a pak masážička a pak když jsem měla dolízt do auta tak jsem myslela, že usnu....spavá nemoc u mě propuká na plný koule. Chtěla jsem koukat na Pusinky, ale jdu chrnět...... :rolling_eyes:
18. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
achalteke, ja usnula vcera v sedum hodin a pet minut a spala do ted :slight_smile:)))

No, ja si taky moc nedovedu predstavit, ze budu v praci normalne fungovat :slight_smile:, ale zitra mam schuzku s nasim reditelem a chci jim navrhnout, ze budu chodit tri dny do kanclu a dva dny budu mit home office, tak doufam, ze to klapne! :slight_smile: za prvy bych se asi desne nudila a za druhy mam hezkej plat a asi by mi chybel :slight_smile:
19. led 2009 v 06:18  • Odpověz
zazi ty peníze mě taky štvou, měsíc dva to bude bída, ale pak už to půjde - podle toho jak jsem si to spočítala teda, no a manželovi přidali, takže se to tak nějak srovná :slight_smile:
19. led 2009 v 08:19  • Odpověz
no, u nas dokonce mas po trech mesicich na nemocenske narok na plny plat,ma to teda urcity strop, ale velice slusnej (pracuju v bance a mame fakt silny odbory :slight_smile: ), ale stejne - asi bych se po dalsich par tydnech fakt nudila !
19. led 2009 v 08:22  • Odpověz
hm tak to je paráda :sunglasses:. My jsme docela malá firma dohromady asi 30 zam. (ubyt. a sportovní areál) a odbory nemáme a myslím, že ani mít nebudeme..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, no nic jdu si pro něco k papu, pak nezbytné tělní úpravy a v 11 hurá k doktorovi
19. led 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
holky to se máte, u nás už je to nějakej pátek z ruky do huby. Žádný vyskakování, ale ta mateřská stojí za to :grinning:
19. led 2009 v 08:32  • Odpověz
bobi vždyť jo, taky nemáme peněz na zbyt a jsme dost zadlužený a přesně - žádný vyskakování, ale kašlu na to nějak bylo nějak bude a už bylo hůř :wink:
19. led 2009 v 08:34  • Odpověz
mě se dneska zdálo o porodu, už teda nevim co, ale zbudila jsem se pěkně zpocená :grinning:
19. led 2009 v 08:36  • Odpověz
:slight_smile: achteke to teda brzo :slight_smile: , ja myslim, ze je to, ale priroda dobre zaridila, myslim, ze v devatym uz jsi tak neohrabana a tlusta, ze uz se tesis az to vyprdnes ven :slight_smile:
19. led 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak tady to frci ve velkem. Vidim ze se mate fajn a probirate nemocenskou. Ja este stale chodim do prace, ale dlouho uz taky ne neni co delat. A zitra mam prvni poradnu, pry mi vystavy tehu prukazku. Uz ji nektera z vas ma?

achalteke zitra mas taky doktora? a co ten Nt screening? mam se na to zeptat? nebo je este brzo? a delali vam uz nejake testy? nebo co mam cekat? at vim. :slight_smile:
19. led 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Zazit to bylo hezky řečený...vyprdneš a budeš ráda... :grinning:

Dneska je krááásnej den. Asi vypadnu ven. Ale žádná procházka to nebude. Musim do lékárny pro vakcinu a pak nákup v Hypce, protože doma je jenom tvrdá patka chleba.
Pes mi leze na nervi, věčně ho mám za zadkem a je takovej lísavej až hrůza. Venku mu háraj holky a to je pokaždý protivnej až běda.
Do toho dneska Dáda fňuká, tak se nemůžu dočkat až velkej dorazí z práce a vyfasuje si oba dva chlapáky a já si v klidu budu chodit po krámu :wink: :wink:
19. led 2009 ve 12:20  • Odpověz
Tak holky mám neschopenku, vycházky od 9 - 12 a od 13-18 takže prakticky celý den :wink:, jsem ráda :slight_smile: mám si akorát dávat pozor, že na těhule o tý polední pauze fakt choděj, no jo, ale to neva, hlavně že už nemusim do práce
19. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
achalteke,
já jsem u prvního měla přesně takovýhle vycházky. Akorát mě pak deptalo, že jsem musela být vždy brzo doma a nikdy jsem nemohla vyjet na celý den, protože ta polední pauza to neumožňovala. A když je venku boží sluneční počásko a venku už letní teplíčko a já se musela zvednout a táhnout domů.

Takže jsem ráda, že teď je mám neomezený :grinning:

A co srdíčko na kontrole, dobrý? A průkajdu máš?

Já jdu zítra, volala jsem si sestřičce a ta řekla, že když nemám průkazku, tak ať příjdu normální ordinační hodiny. Tak jsem jí rovnou připravila na to, že s sebou potáhnu malýho Davida a prý to nějak zvládneme. Už to vidim, jak zalezu do ordinace a Dáda spustí ten jeho srdceryvnej pláč, že chce mamí. Slzy jako krokodýl a sestra celá šedivá. to bude....
19. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
bobi já ty večery asi řešit nebudu, já si myslim, že po šestý hodině je docela trapný lízt k někomu na kontroly, ne? Tim spíš, že někdy chodim spát už v sedm. :grinning: :grinning:
Za čtrnáct dní si jdu pro další zas nějakou jinou neschopenku či co, tak ho zkusim umluvit na ty neomezený, ale právě říkal, že naše obvoďačka trvá na tý hodinový pauze, no tak nevim...

Vůbec jsem na utz nebyla, měl tam šrumec docela a já se objednávala čistě jen pro tu nemocenskou, průkajda prý bude toho 6/2 a dohodneme i ten NT....
19. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
zuzka.o
ahojky tak jsem sla na gyndu uz dnes a vse je v poradku.tehotenstvi potvrzeno, uz jsem ten malej zazrak videla a meri 6mm.tak tobe drzim ve stredu pesticky at je vse taky v poradku
19. led 2009 v 15:52  • Odpověz
ahooj holky, tak mam za sebou prvni velkou poradnu :slight_smile:, mimi ma 16 mm a prej presne odpovida, potvrdili mi i termin porodu na 30/8, teda delali mi hrozne veci, jsem strasne stastna, ze je vsechno v poradku!!! Neschopenka ukoncena, takze zitra supky dupky do prace, docela se tesim :slight_smile:
19. led 2009 v 16:00  • Odpověz
a anysku velika gratulace !!!!
19. led 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahojky, tak já už dnes po práci. Míň a míň se mi chce. A ve středu mám jet autem sama do Prahy :rolling_eyes: . Všimla jsem si že náš pes mě teď docela dost hlídá, asi to cítí, že je něco jinak. Pořád u mě leží, nikdy nebyl tak umazlený.

Tak si holky na neschopence odpočiňte, myslím na vás (a trošku závidím)
19. led 2009 v 17:23  • Odpověz
holky a mam i fotku :slight_smile:, furt na to cucim a bulela jsem v tramvaji :slight_smile:, no blazen hadr :slight_smile:
19. led 2009 v 17:29  • Odpověz
achalteke : děkuju moc za radu s rajčaty, po ránu je snídám a pak mi je dobře celý den.

zazit: snad nám ji brzo ukážeš (jsme hooodně zvědavý těhulky)
19. led 2009 v 17:35  • Odpověz
Anysku moc gratuluji...
Zazi také moc gratuluji k vele úspěšné kontrole a taky doufám, že nám prcíka ukážeš, já jestli mi kontrola taky dobře dopadne, budu taky totál naměkko....

Akte jo jo rajčata nad zlato, musim si koupit aspoň deset vaniček :grinning: :grinning:
19. led 2009 v 17:47  • Odpověz
holky, ja to zkusim nejak nascanovat v praci nebo vyfotit fotakem, kdyz mne fotak dela nejak hrozne veliky fotky a pak se mi to na konika nechce natahnout :frowning2: a ja jsem technickej antitalent a neumim je zmensit :frowning2:
19. led 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsem byla na úplně první kontrole u dr. Mrňousek má 1,66 cm, odpovídá 8tt+0, jinak jsem 8tt+3,ale ovulace byla 17DC, takže je úplně přesně na den akorát. Srdíčko bilo a vše je zatím OK. Příští kontrola je ve středu 28.1. Doktor trval na PN, protože mám za sebou dva potraty a je mi 36 let. Zatím jsem podepsala revers, protože jsem jediná ve své "funkci" v práci, tak jsem to musela nějak vymyslet. Předběžně mám domluvené, že budu nějaký čas pracovat z domova, takže příští středu si vezmu PN na rizikové těhotenství.Vycházky budu mít do 12tt max.2hodiny, pak prý snad víc. Ve středu se budeme objednávat na NT screening. Jsem nohama na zemi, i když byl dnes doktor spokojenej s vývojem, protože vyhráno nemáme až do porodu :frowning2:. Minule ale bylo mimi vždy o týden menší a ovulace byla 16 DC, tak snad je to na dobré cestě. Gratuluju všem k úspěšným kontrolám. No a o fotku jsem si řekla pozdě- nechtěla jsem mu skákat do řeči a pak už měl na obrazovce jen oddálenej obrázek, takže je to nekvalitní - ale "bobeček" je tam :wink:
19. led 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.