• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
bobisku, parada :slight_smile: , super porod, jsem ráda,žes to tak zvládla :slight_smile:

romco, neboj, to zvládneš, vůbec se nestresuj,budeme na tebe všechny myslet :slight_smile:

bobi, já mám taky ploché bradavky,ale malá i malej si je vytáhli :grinning: ,takže no problem :sunglasses:
2. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
bobi, malej je krásnej :slight_smile: a vidím,že Davídek dělá to samý co Johanka, chytá malýho za ručičky :slight_smile: . A Johanka ještě furt říká, ten je malinečkej a jaký má nožičky a ručičky :slight_smile: ,akorát ji musím hlídat,kdybych nehlídala,tak by na něj asi skočila :grinning:
2. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Bobisku krasnej popis porodu, dokonce i chvilemi zabavnej (hlavne s tou vosou :slight_smile: ), i kdyz hadam, ze tobe do smichu vubec nebylo. Jen me prekvapilo jak jsi popisovalo tu porodnici, ze te honili pres chodbu nekam na kozu... to je teda dost sadismus. U nas v Brne, jak zacnes rodit, tak jdes na porodni pokoj, kde je postel, balon, vak, atd. a tam jsi az do porodu. Jen z postele udelaji sklopenim kozu a muzes rodit a nikam te nehoni a nikam nelezes. No a tam malyho rovnou i zvazi a osetri.
No kazdopadne se taky zacinam trosku vic toho porodu desit....
2. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Bobi, krásný!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Holky, já vám tak gratuluju všem ke rkásným zdravým miminkům a úspěšným porodům! Je to úžasné!

Misko, romco, mně posunuli termín na 11.9., do té doby mě nechají, takže já tu budu s vámi, nebojte:slight_smile:
Dnes mě trochu rozladilo, že špiním po tom včerejším vyšetření, ale je to fakt lehonké špinění, snad to nic není, on s eve mně včera hrábnul docela dost...
2. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
A holky, díky za povzbuzení, kéž bych to měla taky tak...že to prostě přijde, i přes tvrzení mudra, že ne:slight_smile:
2. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
kat, já myslím,že to přijde, jednou určitě a budem držet pěsti,ať co nejdříve a ať je to co nejpohodovější :slight_smile: .
2. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
Nazdar maminy.Tak mi už sme taky od vcerejska doma.Manzel vlozil do alba foto jeste z porodnice,jak se trocha rozkoukame vložim aktualni foto. :grinning:
Samko má 2600g,Saška 2400g,vsechny vysetreni ok.Pak se jeste ozvu kdyz vas doctu.tak zatim
2. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
beru, zdravím :slight_smile: , super,že už jste doma. Už jsem koukala na fotky, když psal tvůj manžel, jsou moc krásní oba a mají super míry, na to, že to jsou dvojčátka. A parádní je, jak je poznat holčička od chlapečka, že má fakt holčičí rysy. Ale vidím,že pro jistotu jste jí uvázali růžový šáteček :slight_smile: . No holka,tak teď ti začíná fofr,ale ty to zvládneš a co znám lidi s dvojčátky,tak říkají,že se to dá, že dvojčátka se chovají jako jeden a když jeden usne,tak usne i druhý atd. Tak přeju hodně sil a napiš,až bude čas :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Holky, já bych vám všem přála, aby jste byly v takový psychický i fyzický pohodě jako jsem já.
Fakt se tomu až divim, ale já doma všechno v pohodě zvládám.
Peru, vařim, žehlim a uklízim a bez nějakýho namáhání......tak jako přirozeně a dobře časově vycházim a nejsem unavená. To já u Dády neznala. Byla jsem vyflusaná i z toho, když jsem musela sama dojít na záchod.

Ale musím uznat, že manžel dost pomáhá. Hraje si s Davídkem, jezdí na nákupy a venčí psa. Máme to dobře rozdělený. Je s náma doma tenhle týden, tak uvidíme jak budu happy, až na to budu zase sama :grinning:
2. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
holky ahoj

Bobi super, bomba, jednicka to psanicko :slight_smile: a maly je suprovej, krasnej klucina :wink:

Takze normalne ta moje dr. je uplne na hlavu pipina jedna, cekala jsem hodinu v cekarne a ona se zeptala " tak se mate???????" a ja ze fajn a ona" tak zase pristi tyden"tak ji rikam ze ne ne, at dela ultrazvuk a vahu a tak. tak na mne hodila tak hnusnej ksicht, ze bych ji ......ale nakonec to udelala, protivne. dite ma 3 kila je hlavou dole, takze kazdym dnem a ze si neni jista jestli teda kluk, tak tyden pred porodem si neni jista :angry: ja vse v modrem. No pry at se necham prekvapit, ze fakt mi nemuze na sto procent rict ani na holku ani na kluka. takze asi tak.

cekame daaaaal :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
bobi, to je uplne neskutecny... obavam se, ze ja dopadnu stejne jako ty pri davidkovi:wink: Vzhledem k tomu, jak jsme nemozna ted...treba oproti aktivni zazit jsem ja lenora nejvetsi...:frowning2:
2. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Katwind já si nejsem jistá, jestli to Zazit zrovna vyhrála s tim sportem.
Prý sportovkyně mají těžký porody, protože mají tuhý svalstvo. Psala to do článku i Katka Neumannová (lyže). Asi na tom něco bude.
Tak neboj. Lenora je pozitivum. Prcek z tebe vypadne jedna báseň :grinning:
2. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
Bobi, tak jo :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
Misko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak k tý klávesnici. Můj drahoušek zalíval kytky a podařilo se mu přelít mojeho malýho chcípáčka, kterej je od klávesnice vzdálený asi metr (něco jako na poličce) :grinning: ......takže mu to nateklo do tlačítek a to může být rád, že se mu to nepodařilo nalít do bedny, která je hned pod klávesnicí.

Samo, že jsem byla blbec já, protože na takovým hovadským místě kytky nemaj co dělat. Přitom tam ta chuděra trávila asi 2 roky a nikdy v ničem problém nebyl :sunglasses:
2. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
misko, tyjo, máš hustou doktorku... i když těžko říct no, mně třeba vyšetřuje vaginálně a od včera od toho vyšetření trochu špiním...
Ale 3 kila jsou super! To máš fakt pohodku, můžeš být klidná ještě 14 dní... to já se 4mi kily :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ale jak píše bobi, nějak to dám prostě...
2. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
bobi, dr mi taky rikal, ze to moje zabetonovani mohlo bejt kvuli celozivotnimu sportovani, takze na tom asi neco bude a mam ve zprave, ze dalsi porod jedine zas cisarem
na druhou stranu vam musim rict, ze jsem docela rada, ze sel malej ven spodem - dneska ho u dr nakonec zmerili a mame 54cm, ted se dostal na porodni vahu a hlavicka ma obvod 37 cm!, je fakt macek a kdyz si k tomu pridam svejch 90 pres boky, tak bych si asi pekne vytrpela, no nevim, holt to priroda nechtela
2. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
zazit, jj, musíš to brát, že to takhle mělo prostě být... a změň si profil:slight_smile:)
2. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
bobisku, tvuj popis porodu opet nezklamal :grinning:, mela bys na me, ale brat ohled - s tou jizvou se mi dost blbe smeje - ale u tvyho popisu se to jinak neda :slight_smile:
2. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
kat, zmenim i fotky drobka dodam, ale ja na vas ted vzdycky v kratkosti jukam internetem z mobilu a to jde jen juknout, napsat vam, ale nic dalsiho :slight_smile: a manza si stihl v pracovne udelat takovy neporadek, ze musim pockat az si to tam trochu zorganizuje a dostanu se k tlacitku start na normalnim pocitaci :slight_smile:
2. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
misko tak ta tvoje doktorka je teda hustsi nez mj doktor! To si jako myslela, ze tam hodinu sedis jen proto, abys ji rekla ze se mas fajn?! To je fakt neskutecny! Asi by to chtelo zmenu. No hlavne, ze ses nedala a ten utz ti udelala. A s tim, ze ti ted rekne, ze si neni jista co to je... to je taky dobry. Ja jsem se ted radsi ani neptala a doufam, ze to fakt bude holka, jinak bude klucina chodit v ruzovym :slight_smile: Tak to je prcek malinkatej, tak to je fajn. To muzes klidne prenaset, narozdil ode me:slight_smile: A na porod to teda zatim nevypada?
2. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
ahojky, tak já dnes taky byla v porodce a dopadla jsem jako miska. Seděla jsem tam snad 2 hodiny pak přišla doktorka a za 5 minut jsem byla venku kontrola už potřetí žádná. Na začátku říkala, že na konci dítko převážíme a dnes zase nic, tak nevím kdy vidí ten konec když nám zítra termín. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A na kontrolu jdu zase příští týden. Už mě to fakt se.........., protože nemůžu chodit, tak se další týden budu plazit jak smrad. Já mám fakt už docela strach poprvé jsem rodila holku 3800g a doktor říkal, že to byl značný nepoměr, tak jsem zvědavá jak porodím když budu ještě přenášet. Největší strach mám z kleští a jiných praktik.
2. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
Holky, já vás lituju, takový trauma.
Je to týden, co jsem na tom byla stejně. Ale třeba zítra už budete mít mimča u sebe.

Mám asi 15 minut do koupání, takže vás jdu pozdravit.
Jo a každej z baráku pozná, když se koupeme :sweat_smile: Vedle ve vchodě bydlí Davidův mistr a ten se mu smál, že jsme slyšet s jekotem až k nim :grinning:
Malej má vodu rád, ale tak nějak ho tam přepadne hlad a tak se jenom ozývá :grinning:

Jo a furt léčim vyrážku pod prsama. Holky děsný. V nemocnici si toho všimli a hned mi nasadili obklady z řepíčku a Bepanthenku. Na prd, nepomohlo. Doma zkoušim obklady z heřmánku a měsíčkovou mast. Jestli ani tohle nezabere, tak si ty kozy snad odříznu a pověsim do průvanu, aby se k tý kůži dostával vzduch :grinning:
Začíná kousek pod bradavkama a je do půlky pupku. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
....ale snad ten heřmánek pomáhá............už to nebolí, ale svědí
2. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
Jo a do toho se mi osypali kluci (mimo Mišky), protože jsem dostala od panímámy aviváž made in Kaufland 5 litrů za 30 korun............takže ta jede
:angry:
2. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
tyjo bobi, to je hustý ty prsa... mně se teda objevilo něco pod prsama, ale nic to nedělá, nezvětšuje se, snad to bude ok...
2. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
no, to mne se, bohuzel, s prsama asi taky nakonec nic neudela :frowning2:, 6 dni po porodu a mliko nikde :frowning2:
2. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Zazit, nevěš hlavu, tak holt budete na flaštičce. Svět se nezboří a prcík bude určo taky spokojenej :wink:

Jojo Kat, je to hnus fialovej
2. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj holky,
teda Veru a Bobisku, to jsou úplné romány, paráda, krásně jsem si početla a tak nějak mě to uklidnilo, že už to u mě taky třeba brzo přijde :wink: jinak máte všechny krásná mimnka.
Stávalo se vám před porodem, že Vám teklo z prsou? mě od včera teče skoro nepřetržitě na střídačku z obou, tak si moc přeju aby to už byla předzvěst porodu ...
krásně se vyspěte :pensive:
2. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz
Beerusko, hlavne je to predzvest toho, ze budes mit mlicko :slight_smile:
Netrpelive cekam na tvoji sms, abych mohla informovat ostatni tety konikovky! A drzim samozrejme moc palce!
3. zář 2009 v 06:15  • Odpověz
ahoj holky, stíhám vás tak akorát dočítat, ale když chci začít psát, tak se malá vzbudí. Taky až bude větší chvilka, tak popíšu spinálku.Bobisek teda umí pobavit,podobně jako zazit nemůžu se moc smat, musela jsem se držet, ale fakt, za břicho :grinning: . Verušce závidí tak úžasnej porod, že bys ještě jedno? :dizzy_face:
fotky dodám postupně, nějak při tom zmatku nemůžu najít kabel od foťáku.
Holky vy máte všechny tatínky doma??? Ja teda to štěstí nemám, můj si nemůže vzít dovolenou a tak jsem sama, naštěstí maličká je hodná, jen ty strašný prdíky, nejvíc večer. Chci se zeptat zkušených, kolik toho sab implexu můžu dávat? 5 kapek?po kojení??a každým nebo jen některým, no nechci do ní rvát nic, ale předevčírem chudáček křičela na etapy od dvanácti večera do šesti.

holky, mě taky předvídali obrovské miminko a pořád strašili, že teda na mou postavu neporodím, proto částečně byl taky ten císař a podívejte malá má 48 cm a 2980 g takže žádný obřík, tak se vůbec nebojte.
3. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
tak mam asi jeste cas, tak vam napisu neco k memu průběhu porodu. Přijali mě den předem, protože bylo plno, ležela jsem na gynekologii, dělali mi první vyšetření - monitor, krev, ultrazvuk. Zatím samy doktorky nevěděly, jestli půjde spinál kvůli té páteři. Ráno měl v 7 přijít manžel, já zatím prošla klystýr-čekala jsem že to bude hrůza, ale docela to ušlo, jediné, co mi vadilo, že mi řekli ať si ještě dojdu na pokoj, což bylo o patro níž, no myslela jsem že nedojdu, výtah jel zatraceně pomalu, stahovala jsem půlky co se dalo, navíc nemocnice šetří na toaleťáku, takže jsem si ještě musela odběhnout pro něj.A fakt to byl běh.Pak mě vzaly v sedum zase nahoru, zavolaly manžela, pobyli jsme ještě spolu, mě zatím cévkovali, taky to nebolelo, sestra byla šikovná a pak odvezli na sál.
3. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.