• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
jenže tenhle názor nesdílí můj dr, takže pro něj jsme prostě už druhý den přenašečka.-)
6. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
katwind: u nas v porodnici je pro ne take smerodatnejsi datum porodu urcene pri prvni utz, takze se podle nej pri prenaseni ridi, takze klid holky, nakonec porodime vsechny 11. a bude :slight_smile:
6. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
Beru :grinning: :grinning: :grinning: jsem to přečetla manžovi a oba jsme si tvojí příhodou trhali hubu :grinning:

Kaa, přesně jak píše Veruska o tom kyselým mlíku co cítíš. Náš mladej je na to expert a já ho převlíkám každou chvilku, protože to je smrad jak prošlej syreček :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska dorazila panímáma a v týdnu Dádovi naslibovala, že spolu budou v parku hrát fočus. On se těšil a já byla spokojená, že bude venku. Ale kulový.
Dorazila na motorky, pila kafe a o tom, že půjdou ven NIC :frowning2: Kdybych to tušila, tak jí řeknu, aby přijela navečer a vypadla bych na písek nebo něco. Mě nakrkla :angry: :angry:
A to po ní David vyjel, protože ho vytočila, když mu ukazovala vodovky a pak to zavřela a řekla ať to jde uklidit. Malej posmutněl a velkej jí vyhnal do kuchyně, aby si s nim šla teď malovat, když ho navnadila, protože tohle se nedělá. Nejdřív se vykulila a že né a pak svěsila oči a normálně ho poslechla a šla :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
Jo holky, chtěla jsem vám napsat, že jsem se v těch porodních matrošech dočetla, že kojící se mají vyvarovat mátě a šalvěji, protože staví laktaci. Tak bacha na čajíčky :wink:
6. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
tak nam asi zacaly prdiky :frowning2:, malej je cely odpoledne a vecer vzhuru a krouti se a krouti a ne a ne zabrat! :frowning2:, nastesti zatim u toho moc neplace
6. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
hele bobisku, baru, jak vlastne Davidek a Johanka snaseji konkurenci :slight_smile:, novy sourozence - zarli, ze ted uz Maminka neni jenom jejich?
6. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Joj Zazit, tak to je blbé s těma prdíkama, my ještě jakž takž bojujeme, malý má prdící polohu, zatím jsme ok, a začíná i víc spinkat, takže už i něco malého udělám.
Ale těch prdíků se bojím, už tak s ním trpím, když mu nějaký prdík nejde :unamused:

Zazit- mi poradila holčina, co byla se mnou na pokoji (druhé dítě), že jí dobře zabíralo zvednout ty napjaté nožičky a trošku poplacávat po dupce,ale jemně. Nám to trošku pomohlo.

KOčky a už jedem- prdíme, kakáme, papáme :grinning:
6. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
Dobré ránečko :wink: ,

Zazit já mám dítko totálně v pohodě. Každej říkal:"Počkej až bude to druhý......... to se zblázníš......... David bude žárlit......."
Ale super. Na malýho nedá dopustit.
Jen začne lehce natahovat a Dáda je už na stoličce u postýlky a hladí ho po ručičce a říká "Nebe" - nebreč :slight_smile:
Kouká jak se koupe a pak ho maže (za mojí asistence) olejíčkem.
Hladí ho a pusinkuje. No je zlatíčko.
Když ho někdo škárlí, že si vezme Míšu domů, tak se rozčiluje a říká MOJE :grinning:
Když kojim a nebo přebaluju, tak to ví, že teď se Dádovi nemůžu věnovat a v klídku počká, než to dodělám a pak jdu třeba něco podat a nebo pustit pohádku.
Holky on je vážně suprovej.
Zatím fakticky žádnej náznak.
Dávám si pozor, abych se nemazlila jenom s jednim a byla na oba stejnym měřítkem. A zatím to funguje. Když pochválim Míšu a popusinkuju, tak hned naklušu k Dádovi a mazlim se s nim. Ono to zatím takhle krásně jde :slight_smile:

Jinak to nechci zakřiknout, ale mimčo je v noci pan úžasňák. Najedl se večer v 9 a pak vstával s hladíkem před 2 ráno a pak v 6 a to už jsme vstávali všichni. Krásně se vyspim a nejsem nějak zdrchaná.
Akorát si už přes den říká dost o pozornost a chce se chovat. Furt by se nosil a nechal si povídat, jinak se nudí v postýlce ( i když má hraček habakuk) a kroutí se a rozčiluje. Jak je na ruce, tak klid. Sakra. To už jsem to takhle stačila rozmazlit?
7. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: .

Malej zase krásně spinkal,takže asi to moje zdržení se některých jídel a užívání kapiček Baby Calm je k něčemu dobré :slight_smile: . I když včera jsem se docela přežrala :grinning: ,tak jsem pak měla strach,aby to malej v noci neořval,ale v pohodě,takže nám asi nejlíp pomáhají ty kapky. HOlky, které máte problém s prdíky, kupte si je, jsou čistě přírodní, mohou se dávat neomezeně a stojí asi 130,- kč. Akorát se mohou až od ukončeného 1 měsíce. Ale doktorka mi řekla,že je můžem dávat, že jsou čistě přírodní a malýmu neublíží. Je tam jen kmínový olej,anýzový olej a fenyklový olej. Všechno jen max 1% v tom roztoku a ještě se to musí celé naředit kojeneckou vodou, přímo v té lahvičce :slight_smile: .
Jinak malej měl včera měsíc :slight_smile: , to letí jak blázen.¨

zazit, malá žárlila,ale už je to mnohem lepší. Snažím se podobně jak Bobisek, mazlit s oběma, dokonce bycch řekla,že s malou se mazlím i víc, protože malej přes den furt spí,takže mám čas na Johanku, řekla bych,že se jí i mnohem více věnuji,než před narozením Honzíka. Ale asi jsem ji měla hodně navyklou na sebe,protože třeba když kojím,tak malá přiběhne a velice se chce tulit,tak to musím vždycky nějak napůl udělat,ale dá se to :grinning: . Nebo když kojím,tak si vymyslí,že zrovna něco potřebuje, abych musela malýho oddělat,ale to teda neustupuju. Vždy jí pak vysvětlím,že malej prostě nemůže papat nic jinýho, že nemůže pít nic, jen mlíčko a ona to většinou pochopí,ale poprvé když jsem jí to takhle vysvětlovala,tak mě dorazila větou:"tak mu dej mlíčko do henečku" :grinning: ...
Ale jak říkám, je to čím dál lepší, nejlepší na tom je,že malá malýho zbožňuje, ona jakoby zazlívala nám,že jsme ji odstrčili,ale malej za nic nemůže :grinning: . Přesně jak psala Bobi, když ji babička škádlila,že si malýho odveze,tak se malá skoro rozbrečela, že ne, že Honzíček je přece její :slight_smile: . A ještě je super, že malá konečně usíná sama. Vždy mě potřebovala mít u sebe a já jí hladila po vláskách, ona mě držela za ruku nebo tváře a tak usnula. Je mi líto,že teď jí to nemůžu dát,ale zrovna když jdem spát,tak malej papá a pak ho nosím,ale někdy to vyjde,že můžu usnout s malou,ale jsem i ráda,že většinou teď lehne a řekne, maminko já na tebe počkám a usne sama :slight_smile: .
7. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Baru, mi s tim usínáním máme celkem problém, takže já jsem schopná nahnat Dádu do pelechu až po 9 večer. On je to takovej nezmar, že když ho jde uspat táta, tak ne a ne a řve, že chce maminku. velkej to vzdá, protože je šílenej cholerik a hned se vytočí, že na něj nemá nervy. No a já než nakojim a přebalim a uložim na noc Míšu, tak holt naše dítě starší straší s náma.
Ale jinak je hodnej, akorát to noční usínání musíme trochu doladit.
Ale třeba dneska spal celou noc až do ránka a já ráno v ložnici kojila a slyšim šílenej řev z pokojíčku. Volala jsem a nic, bouchala na stěnu, ale nereagoval. Tak jsem holt po nějaký době musela Míšu odtrhnout od prsa a jít se podívat. Dáda stál za dveřma a vůbec ho rouru nenapadlo, že si má otevřít klikou. Nevim proč to začal dělat. Ale je to jenom občas. Jako když mu vypne. Tak jsme zase zalezli do ložnice, já dokojila, pomazlili jsme se a byl v pohodě :dizzy_face:
7. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Krásné ránko,
tak mi už spinkáme a já snídám, jak se máte???
7. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
tak holky, to mate zlaty ty starsi deticky, moji kamaradce dela starsi syn doma totalni hystericky zachvaty a straslive na malyho zarli, jsou mu tri a pul a uz kdyz byla v porodce, tak zakazoval babicce o malym mluvit, je to maso

Barusko, no to teda leti, ty uz mas takovyho chlapaka velkyho doma :grinning:

my nakonec meli taky klidnou noc, musim malyho nechat poradne odrihat (Kaa, nakonec po vsech moznejch polohach jsem se pokorne vratila k poloze na rameni, krkame tam nejsnaz a hned) a pak je to ok, a taky byl asi dost vyrizenej ze vcera, takze jsme krmili ve ctvrt na jednu a pak az ve ctvrt na pet a pokazdy hned usnul jeste pri rihani

Holky, prebalujete pred nebo po krmeni, ja pred, ale on se vzdycky tesne po krmeni pokakne
7. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
takze je to dvoji prace a dvoji plinka (kdyz vidim jak nestiham, tak si nedovedu predstavit, ze bych jeste musela resit latkovy plinky!!! a kos na pokakly plinky muzu jenom doporucit !!!), ale zas se mi nechce ho krmit kdyz je mokrej nebo pokaklej a to je po tech 3 hodkach pokazdy!

A copak asi nase holky cekatelky? A venku to vypada na pekny pocasko, tesim se na prochazku!
7. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky,
Zazit - já přebaluju jak kdy - pokud cítím, že je plenka čistá, nejdřív nakojím, pak krkáme, škytáme a tak a potom přebalím, protože se většinou pokaká až při kojení. Vždycky se chytí prsa, zatlačí a šílený průstřel do plenky :grinning: . A pak zase spokojeně tahá.
Asi dvakrát to měla až na zádech, tak jsme šly spolu do umyvadla - to se jí fakt moc líbilo, jsem koukala jáko blázen, podobně se koupaly děti i v porodnici, takže pohoda a hned čisto, jinak bych vypatlala celý balení ubrousků na tenhle "zátah".
Včera jsme absolvovali výlet do 60km vzdálenýho města, odváželi jsme Káju na intr, potřeboval odvézt počítač, tak nejel vlakem,ale s náma. Vzali jsme Lucinku s sebou a byla fakt zlatááááá. od 16.20, kdy jsme nakojila a hned jsme vyrazili, vydržela až do 20 hod, už jsme měli oběhanou celou Olympii a vše nakoupeno a pak teprve se vzbudila. Bez přebalení jsem nakojila v autě, i když věci na přebalení jsem měla taky sebou,ale nechtělo se mi ji
rozbalovat v autě, bylo už chladno. pak vydržela hodinku jízdy koukat v autosedačce(byla tam zkroucená jak paragraf, chudinka). Doma jsme přebalili, nakrmili a spinkala. Fakt hodná holčička, v noci se teda budila už po 2 hodinách, ale je to moje zatíčko. Jo a dopoledne jsem byla 3 hodiny v práci dělat vejplaty (dopočítala jsem je v noci ze soboty na neděli, když malá spala), hlídal taťka a NUDIL se :grinning:, tak spravoval různý blbinky v bytě.
Těším se dnes ven na procházku, je krásně, jen zatím docela chladno. Odpoledne už bude teplíčko,tak vyrazíme.
Jo a hlásím,že konečně mám 10kg dole!!! Ještě cca dalších 10 a budu OK :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
zazit, koš je super, já ho mám taky, koupila jsem na tom Aukru za 300,- použitý, nicméně to nejde poznat, je jak nový, sangenic - nappy wraper, kazety jsem koupila balení po třech za 440,- a jsem max. spokojená. Když si vzpomenu,jak jsem po Johance plínky balila zvlášť každou do sáčku a pak do pytle na odpadky a hned ten den to smrdělo jak to kvasilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak jsem strašně spokojená,protože to vůbec nesmrdí a do to ho koše se mi vejdou plíny za 3 dny,takže pohoda.

malýho přebaluju vždycky před kojením,protože po kojení když ho přebaluju,tak se většinou poblinká. Takže před,ale stane se občas,že se pokákne při kojo,tak ho pak až po odříhnutí ještě znovu přebalím,ale už se to tak nestává, bývalo to víc na začátku.

bobi, mě malá taky usíná později, až tak po deváté, někdy dokonce ještě později,a to usne vysílením :grinning: . Furt na mě čeká a pak padne :grinning: . Minule dokonce usnula s mobilem v ruce :grinning: , já jí ho někdy půjčím a ona si prohlíží obrázky :slight_smile: .
7. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Barčo, my máme koš na pleny taky a je to paráda - my vlastně máme všechno,co dnes je za vymoženosti, chtěla jsem si užít toho luxusu, protože práce s miminkama před 16 lety byla fakt o něčem jiným :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Koupil ho švagr v Německu za 10 euro + náplně, je to Angelcare.
Monitor funguje, chůvička hlásí každý "cmuchnutí", co víc si přát...
Vyspalá moc nejsem,ale to je moje chyba, že si nejdu lehnout přes den, radši chci mít hotovo doma, dokud spí a pak se věnovat Lucince, než kojit a myslet na to,že jsem chtěla upéct něco sladkýho pro starší dětičky.
Terezka pomáhá(musí,hahaha), takže vytře, vyžehlí, vyluxuje, uklidí nádobí apod. no a já ten zbytek (moc toho už není,hahaha). Kája včera odjel, tak tu není bordel
:grinning:
Jinak sžívání puberťáků s miminkem je zase jiný, než s dvouletýma prckama. Je to krásný, jak na ní šišlají a jsou ze sestřičky úúúúplně posr*** a fotí si jí na profil (lidé.cz) apod.
Pěkný :wink:
7. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Holky a jak jste na tom s dudlíkem?
To naše prťavý to vůbec nechce. Začne se dusit a dávit a jak pak zachraňuju. Zkoušela jsem asi 2-3x a pokaždý stejnej výsledek, takže ho nebudu nutit a budeme bezdudákový. Taky výhoda :wink:

A prdíky jsou děsný. Ze spaní se kroutí a kňučí, takže mu zkusim dát na lžičku fenyklovej čaj a snad nám to pomůže, protože začal i špatně tlačit na kadění. Je to spíš takový uprdnutí a ještě se nám teda nestalo, jako Verusce, že by měl až nahozený záda a byl zralej na vanu. Zato ublinkává, takže převlíkám furt.

Odpol se chystáme ven. Chci vynahradit ten včerejšek za tchýni a beru sviště na písek. Objednala jsem mu kámoše na hraní (sousedovic kluk), tak se snad trochu vyblbne a já budu dřepět s kočárem na lavičce :grinning:

Jo a těch hovenzíkách. Dáda si dal ke mě nočník a že jde dělat bobek. No on je požitkář. Vezme si časopis a prohlíží a tlačí a já tady nestíhám rozdýchávat. Mám na sebe otevřený okno a i tak je to horor :grinning:
7. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Baru, dřív jak v 9 neusne. Klidně to zalomí až na 10. Je jako Johanka, usne vyčerpáním spíš. Dám mu do flašky mlíko nebo kakao a on vytuhne spíš u toho a já mu to pak rvu z pusinky už ze spaní :sweat_smile:
Nemůžu ho smrada naučit na hrnek. Když je na návštěvě, tak se napije ze skleničky. Uplně v pohodě, zvládá to a umí krásně pít, ale jak je doma, tak ví, že má ty svoje naučný hrnky s dudlem a je vzteklej, když mu ho nedám. to je schopnej se nanapít celej den.
Jsou mu sice teprve 2, tak to ještě přehlížim, ale nevim jak dlouho mu to mám ještě trpět

Včera jsme na aukru vydražili stupátko ke kočárku, aby se taky mohl vozit. Je to šikula, ale jakmile jdeme dálky, tak je to ještě pro něj daleko. Tak snad se mu to bude líbit a budeme pak chodit na delší procházky všichni a ne jenom v blízkosti baráku. :wink:
7. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
verusko, já chci taky doma pomocníky, takže až se budou nudit, tak je pošli ke mě. Potřebuju umýt okna a tak trochu to tu dát do kupy :grinning:
7. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Zazit přebaluju před kojo, protože malej je háklivej na to ublinkávání, takže veškerá manipulace s ním PO je riziková :grinning:
7. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
bobi, to stupátko mě taky zajímalo, občas kouknu na aukro,že bych ho koupila,ale vždycky když tam kouknu tak tam není,tos měla teda štěstí :slight_smile: .
Malej taky ublinkává, musím dlouho nosit po kojo, brzo si říhne,ale ještě pak nosím a pak pokládám na levý boček a až usne tak ho pomalinku překulím na záda nebo ho nechám na tom boku.
Bobi,kdybys měla velký problémy s malým s prdíkama,tak zkus ten Baby calm,fakt je to dobrý a není to tak drahý jak probiotické kapky. Mě ten fenyklový čaj nepomáhal,dávala jsem ho malýmu před každým kojením na lžičku i já ho piju,ale stejně se kroutil, ty kapky nám zabraly víc.

verusko, to máš super pomocníky :slight_smile: a musí to být krásný jak na malou šišlají :slight_smile: , určitě ji zbožňujou co?

holky,taky dnes vyrazíme ven, chodíme každý den, zpočátku jsme chodili tak na hoďku max a postupně jsme to protahovali až jsme to dotáhli i na 3 hodiny venku :slight_smile: , záleží na malým, když už se začne vrtět,tak většinou pomalinku jdeme domů a on se akorát probudí a jsme už doma.
7. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Jak jste tady nedávno probíraly návštěvy,tak jsem ani nepsala jak to bylo u nás, jak jsem tchýni nakrkla :grinning: a prosadila si svou :grinning: .
Já totiž přišla z porodky v úterý, totálně nevyspaná, hotová,ale natěšená,že budu doma, ve svým a tchýně se nám tam chtěla hned ten den nasáčkovat a já řekla ne, dnes ne, jsem unavená. Manžel jí to volal a ona mu prý na to řekla,že když o na přišla z porodnice,tak tam prý přišlo 20 lidí a že nechápe,že mě to vadí,tak manžel jí řekl,ale Barča není ty :grinning: , čímž mě maximálně potěšil.
A tchýně se nakrkla,ale nic si nedovolila říct a přišla až za týden.
Naši se stavili druhý den, dovezli Johanku a mamka tu zůstala 3 dny a to i volala tchýni ať se staví, ale ona prostě byla uražená. Nechápu,že nedokázala pochopit,že jsem byla fakt hotová a neměla jsem náladu na nikoho, jen na svou rodinku.
No a pak to začlo, přijela moje segra s přítelem, neohlášeně,což mě taky dost naštvalo,ale oni se zdrželi asi hodinku,takže jsme to přežili a nic jsme neříkali, mám segru moc ráda,tak jsem jí to odpustila :grinning: .
Pak se stavili prarodiče od manžela, pak sestřenka od manžela a jinak vlastně nikdo.
Všichni jsou obeznámeni,že se sejdem po šestinedělí :slight_smile: , což u mě bude už za 10 dní.
7. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Holky ahooj,tak koukam ze miminka prospivaji coz je fajn.

Holky kolik zavinovacek mate? mam jednu tu rychlozavinku a jednu klasickou, myslite ze to staci? A pres den nosite miminka v zavinovackach nebo jenom tak? a kdyz vam teda chodili ty navstevy tak jste rekli ze nerozbalovat a tak chovat nebo jak?
7. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
misko, já mám 2 rychlozavinovačky, jednu novou a jednu po johance a pak mám dvě ty kalsické,ale ty nepoužívám. Takže si myslím,že ty dvě ti stačí. Malýho mám přes den když spinká v postýlce v zavinovačce, když ho kojím nebo chovám,tak bez,ale někdy i v ní,když chci aby usnul. A když chodily návštěvy,tak malej většinou spal v postýlce v té zavince a nikdo si nedovolil ho nosit když spal. Jen tchýně chtěla,abych ho rozdělala,že ho chce vidět,ale já řekla ne. Řekla jsem,že spinká a hned by se vzbudil,tak že až se vzbudí.
A když ho chtěla pochovat,tak jsem jí ho rovnou podala se zavinovačkou.
7. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
Baru, já ty kapky fakt koupim. Díky za radu. Chci tomu drobečkovi fakt co nejvíc pomoct a když pomůžou, tak super :wink:
Dáda je tak natěšenej na písek, že šel spát dobrovolně i o hodinku dřív :grinning:
to budeme muset pak vyjít, i když by padaly trakaře, protože by se na mě asi naštval a už by tak nespolupracoval :grinning:

Já mám malýho v zavince jenom přes noc. to je takovej spokojenej.
Přes den ho mám v obýváku v cestovní postýlce a je zabalenej ve vyteplenym spacim pytli, kterej je po Dádovi. Má to spíš jako spacák, protože než tam doroste, tak mu bude minimálně půl roka
Když je teplo, tak ten spacák rozepnu a je mu hej.
Nosim a kojim bez zavinky, protože mi příjde ta manipulace s prckem taková neohrabaná.
Ale jak je návštěva, tak ho balim do deky nebo tý zavinky. Ale většinou jim stačí, že ho vidí v postýlce, kterou mám naproti gauči :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
holky dekuji, ja se prave bojim ze prijde tchyne a hned se na neho vrhne a zacne si ho odbalovat a manipulovat s nim bez meho svoleni nebo tak nejak. nevim asi bych mela neco rict jeste ze startu, ze jo?
7. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
misko, já být tebou, tak bych byla tchýni za zadkem a když bych viděla,že se chystá ho rozbalit,tak bych ji předběhla a řekla, nerozbalovat, ono je mu tak dobře. Nebo prostě něco takovýho. Já mám oporu v manželovi,já mu vždycky řeknu, co nechci a on jim to všem vždycky sdělí. Řekne, nerozbalovat, nebudit atd. No moje tchýně je strašná, furt ho lechtala na nožičce a mu se to nelíbilo, skoro natahoval a ona se v tom vyžívala,tak jsem jí řekla, proč ho lechtáte, vám by se taky nelíbilo,kdybyste se nemohla bránit a někdo vám dělal něco nepříjemného, tak přestala, ale sere mě ta baba :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Takže se Misko neboj a prosaď si svou, zkus to nejdříve decentně a když to nezabere,tak narovinu natvrdo :wink: .
7. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ještě k tomu lechtání, tchýně to dělala i Johance, dkyž byla mimi a to jsem jí tenkrát taky řekla,že si to něpřeju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale ona je prostě hrozná. A proto teď malýho zababuším do zavinovačky,když vím,že mají přijít. Já ho totiž nechávám někdy spinkat i jen na té zavinovačce rozdělané,když je dost teplo. No a ona si na to vždycky počkala,když byl rozdělanej a normálně ho začla lechtat, kráva :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takže teď je vždycky tak zababušenej, že skoro není vidět :slight_smile: . Ale ona si to už nedovolí, po tom co jsem jí řekla,ale stejně ho zadělávám, nechci aby na něj šahala :frowning2: .
7. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
misko, ja davam chovat mimi babickam a dedeckum (to jsou jediny navstevy, ktery k nam prvni mesic smi!) jen v rychlozavince, pokud ho chteji videt rozbalenyho, tak musi pockat az budu prebalovat a mrknout na nahace :grinning:, vetsinou pokadenyho jak zakon kaze :grinning:, ale teda verusko az na zada jsme se zatim neohodili :grinning:, to je Lucinka sikulka :slight_smile:
A gratuluju k prvni desitce kil dolu, jsem zvedava, jak budou nase postavicky ham ham pristi rok v lete, jestli budeme moct nahodit bikiny a vyrazit smele na plaze :grinning:
7. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
No prave to baru verim, je to strasne kdyz jsou tchyne takove. Nejdrive asi budu skrz muze a kdyz to on nedokaze tak asi zakrocim ja, ale doufam ze bude na moji strane. A kdyz ne tak ticha domacnost, uz tak je :sunglasses: :angry: vis kvuli tomu co udelal.
7. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.