• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
teda barci, koukam tchyne k pohledani! Nastesti nase babicky jsou spokojene kdyz muzou chovat aspon v zavince!

Misko, jinak rychlozavinky mam tri, ale jedna je moc tepla tak tu nepouzivam zatim, jednu pouzivam v postylce, jednu v kocarku, malej je rad zavinutej, je tak klidnej, nezavinutej je nervozni, no a kdyz je fakt teplo, tak vezmu takovou bavlnenou decku a proste ho zavinu do ni, oni se moc nehejbaj zatim, takze v tom vydrzi
7. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
a verusko, jsem taky blba - misto abych si s malym pres den lehla, tak tu furt neco smudlam nebo se aspon snazim cvicit cviky po cisari, protoze brisko se mi jeste uplne nezatahlo a ja uz bych ho chtela mit pryc! Ale asi to bude jeste trvat, dr rikal, ze se deloha musi stahnout z kila na 80g, a jak nekojim (uz to pomalu vzdavam, prikladam uz jen 2x denne a kde nic tu nic) tak to asi pujde pomalu
7. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
misko, vím :frowning2: ,ale doufám,že už to nikdy neudělá syčák jeden!!! I když tě možná utěší,že chlapi prostě takoví jsou. Ten můj je taky takový,když se napije, i když by to nikdy nepřiznal. Každé ženské říká zdrobněle, když potkáme kamarádky,tak všechny olíbá a všechny jsou Janičky,Haničky, Mišičky,Katušky a nevím co a já jsem Barča :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:. Na oslavách tančí s mými segrami, se všemi, ale se mnou ne, až když mu řeknu. A když jsem vždycky odjížděla z rodinných oslav dřív s malou domů a on zůstal,tak mi pak druhý den všichni vykládali,jakej byl bavič a jak všechny vytáčel v kole, to já s ním neznám :frowning2: . Jaksi jsem si na to už zvykla,protože se máme rádi a tohle je prostě taková asi jeho blbá vlastnost. Moje mamka je s taťkou celý život šťastná, mají se hrozně rádi pořád a říkala mi,že taťka to dělá taky. Že když jsou na nějaké akci,tak tančí s cizími a ji nepozve,takže tak. Snad tě to trochu utěšilo :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Holky, Beeeeruska porodila!!!!
7. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
ma ondraska, 48cm, 3,4 kilo
7. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
I když teda vím,že u vás nešlo o tanec,ale o něco jinýho,ale to přirovnání je podobný,že si prostě všímají druhých ženských a nás ne :frowning2: .
A je teda hnusný,že ti to udělal v těhotenství,kdy je žena o dost citlivější. Ale ty mu to vytmavíš až budeš po porodu s mimískem fit :slight_smile: .
7. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jéé,tak to je super, tak nakonec mají kluka, paráda :slight_smile: . Tak moc mamce a Ondráškovi gratuluju :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
tak dalsi miminko do party! Jaka je vlastne zatim bilance - mnohem vic pindiku, co? Holcicky jen Lucinka s Petruskou? Jinak samej pindik, co? No aspon budou mit holky vyber :grinning:
7. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
jeeeej tak super gratuluji taky berusce i malemu :grinning:

No kluku vice jako holek ale to neva jak pises zazi aspon si holciny budou vybirat.

takze holky zustali jsme katwind, ja a mariv, tak to je teda husty, ale dneska se katw jeste neozvala ani mariv tak snad?

Barus no ten muj je presne takovej, jak se napije tak je bavicem a kamaradem se vsema, no a tak dale, vsak to znas. No a tohle, co udelal, pry neudelal nic, jenom nevinne objeti a to je vse, ale kdyz je zena tehotna se to proste nedela. Takze odpustim ale nezapomenu, nejak jsem to vstrebala a jelikoz je dite zachvilu na svete takze nebudu se tim zatezovat, zo jo? Miminko je dulezitesi a pak se uvidi jak pujde zivot dal, nebudu delat unahlene zavery. Muzi jsou proste z jine planety. Ale nehazu vsechny do jednoho pytle. Vis jak se rika co nezvladne muz, zvladne kun, co nezvladne kun zvladne zena. :slight_smile:

Tak jsem zvedava kdo pujde dal, ale asi Katwind mam takove tuseni.
7. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Baru jsi hodna to vis, ze to uklidni. Dekuji
7. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
misko, já s eneozývám, pač mám depku...já pak holkám písnu sms... ale to asi až za týden po vyvolávačce...
7. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Holky jsou 4
od sasanky Magdalenka
pak je to Petruška a Lucinka a ještě jedno z dvojčátek :wink:

Moc a moc gratuluju beerusce k Ondráškovi. Snad vše bylo v pořádku a mělo hladký průběh :wink:
7. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jeee, Misko, to prislovi s tim konem je presny a ze jsou chlapi z jiny planety to je jasny, ten muj me teda na rukou nosi, ale za peknou sukni se taky rad otoci a mysli si, ze to nevidim :slight_smile:, ale snad se zatim jenom otaci! Uvidis, on ho ten porod taky sebere, ten muj je z toho do ted uplne mimo a fakt si myslim, ze si zenskejch zacal daleko vic vazit - on si to vyzral se vsim vsudy, cekal 1,5 dne, pak ho 30 min nechali cekat na sale, nez mi zacal ucinkovat epidural, a tak si zazil dva porody spontalni se vsema pruvodnima jevama, a pak ho poslali na sal, kde uz jsem byla otevrena a on jak je vysokej, tak se mrknul pres tu plentu a do ted je a toho zelenej jen si na to vzpomene!
7. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Kdepak misko, ja tu taky porad strasim, ted jsem porod odlozila, abych se uzdravila, porad se toho sopleni nemuzu zbavit :(
7. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Holky, my se zrovna vrátili z venku, dnes bylo moc hezky, ze začátku bylo chladno a pak se udělalo krásně až mi bylo i vedro :slight_smile: .

Misko, jak říká Zazit, to přísloví je přesné :grinning: . A to ti schvaluju,že se nebudeš nervovat, máš naprostou pravdu, miminko je teď nejdůležitější a neboj, manžel jak mimi uvidí,tak přestane blbnout a miminko a ty pro něj budete nejdůležitější a nedá na vás dopustit :slight_smile: . Takže se raduj z konce těhotenství a čerpej síly na začátek mateřství :grinning: ...

kat, drž se, ono to brzo přijde, neboj...

mariv, taky držím moc pěsti ať se to rozjede :slight_smile:
7. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
tak my taky hlasime navrat z prochajdy, je tam fakt naaadherne, ted jsem ho dala jeste dochrnet na terasku

Jinak Beeruska sla nakonec asi taky cisarem, protoze ted psala, ze je cela zadratovana a ze ztratila hodne krve a vse jen s pomoci sester, tak jsem z toho vydedukovala cisare, ale mozna se pletu, ona nam to pak urcite vsechno napise
7. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
zazit,ale to by asi nešlo,aby císaře dělaly sestry ne? Každopádně to holka asi neměla lehký :frowning2: . ale hlavní je,že to má za sebou a je vše OK.
7. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
Ale to ja nemyslela, ze by ji operovaly sestry, ale, ze ted nic sama neudela - ze za ni vsechno musi delat sestry
7. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
Holky, na to, že nás tu bylo pár, tak s enám to docela slušně pos.alo co? Přirozený nekomplikovaný porody jsou minimálně, napadá mě jen veruska a bobisek...
7. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
no a pak taky Katwind, Miska a Mariv, nebojte - vy nam vylepsite skore!!!
7. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Beerusko, gratuluju k Ondráškovi :wink: :wink: :wink: , ať jste brzy fit a hlavně doma !!!
7. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Katwin, myslím na Tebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a moc držím palečky, ať už TO PŘIJDE :wink:
7. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Tak jsem teď domyla nádobí a vytřela. Nohy mě bolej jako starou kur... :grinning: a tak jsem si udělala čajíček na kojení a hodim flákačku k Hausovi. Pak proberu Mišku na kojandu a budeme chrnět at do ránka bílého :grinning:

Jo s těma porodama to je fakt síla. Já a Veruska a Kaacko měla zvon, takže za pohodovej porod se to nepočítá.
No teda, to je tabulka jako vyšitá

Dnešní pískování bylo super, venku nádherně.
už se těším na další kočárkování :wink:
7. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem TEĎ vykoupala naši maličkou - při kojení šílená rána :grinning: - a žlutý vajíčka až skoro za ušima...
koupání se jí moc líbí, je to prostě pohodářka :grinning: - taky jsem zapnula pračku, aby to žlutý nadělení vyprala,
vše převlíkla, umyla atd.- a můžeme jet nanovo :sunglasses:
Bobisku, to by mě taky nenapadlo,že "normální" porod zažijem jen my dvě(zatím) - ale může to být i tím, že už jsme předtím rodily, že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak dobrou :grinning:
8. zář 2009 v 01:38  • Odpověz
Ahoooj, my ted taky dokrmili, nastesti vajicka pochytana v plince :slight_smile:, Lucinka je sikula :grinning:

S tema porodama je to fakt divny! Ja taky cekala, ze Baruska bude jedinej planovanej cisar a ono nakonec bude vic cisaru nez spontalek!

Tomik chrni, takze ja muzu taky! Dalsi krmeni snad az v sedum! Dneska jdeme zas k pani dr - taky chodite kazdy tyden???
8. zář 2009 ve 03:05  • Odpověz
Ahojky, ano opravdu bylo krásně i my byli s kočárem venku, koupání včera bylo u nás poprvé bez křiku, tak snad už jsme si zvykly :slight_smile:
Můžeme být rády že všechny porody skončili a skončí s nádherným koncem :slight_smile:
Dnes jdeme do první poradny, tak pak písnu, pa pa a dobrou
8. zář 2009 ve 04:28  • Odpověz
Holky, zaciname se tu objevovat ve fakt dobry casy nocni :grinning:

My jdeme taky do poradny, uz podruhy, mame nejakou moc aktivni pani dr

holky-maminky, davate mimisky na brisko, kdyz jsou vzhuru??
8. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

zazit, tak to já pochopila blbě, tak to jo,už rozumím :slight_smile: . Takže asi to beeruska má teď taky docela bolestivý období :frowning2: .

S těmi císaři, no já čumím kolik jich poslední dobou je. Nejen tady u nás na koníku,ale jak jsem byla v porodce,tak tam byly 3 těhulky,které měly jít normálně a nakonec taky císař :frowning2: . Jedné odtekla plodovka a neotvírala se a miminko mělo šňůru kolem krku a začlo se dusit a druhá zas začla hrozně krvácet a třetí nevím proč. Každopádně je teď strašně moc komplikovaných porodů :frowning2: .

Já jdu do poradny ve čtvrtek a bude to celkem po třetí za ten měsíc :slight_smile: , taky dost co? Ale těším se, jdem prvně na kyčle,což se netěším,vždy je tam strašný nával a pak do poradny a to už se těším, kolik malej přibral :grinning: .

Dnes v noci malej nemohl usnout, usnul až v jedenáct,ale pak spinkal až do třičtvrtě na čtyři,takže pohoda :slight_smile: .

zazit, já dávám malýho na bříško každý den několikrát, vždycky na chvilku,ale spíš tak náhodně, třeba když tlačí a nejde mu to, vždycky se pak vyprdí :grinning:
8. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
barusko a jak ho na to brisko pokladas - nabalis si jeho hrudnicek na dlan a opatrne ho polozis? To vis, jsem vyplasena prvo maminka, tak se bojim, abych mu nejak neublizila. Jsou tak krehoucky
8. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás se na bříšku leží cca 10 minut po jídle, aby se ještě lépe odříhlo. Pak na přetáčíme na záda, hlavu pokaždé na jinou stranu, máme sklon se dívat jen na jednu stranu. :slight_smile:
Otáčet nás naučili Petrušku už v inkubátoru, držet hlavu a otočit za plínku těsně nad matrací, ale nedokážu to popsat aby jste to pochopili, dělám to tak i teď akorát už nechytám za plínku ale za hrudník. Měli něco do sebe ty tři dny, co jsem s malou byla v porodnici ubytovaná (ikdyž pod drbnohledem sestřiček)
8. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.