• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
akterkam s tim psem to mame stejne.nase fenka porad chodi vedle me a leha si uplne tesne vedle me porad chce abych se s ni mazlila.

achalteke dekuji snad bude i nadale vse v poradku
19. led 2009 v 19:51  • Odpověz
Veru obrovská gratulačka :dizzy_face:

holky já myslím, že náš pes poznal, že jsem těhu, nebo že se něco děje...chová se jinak - je milejší, pozornější, spí zásadně se mnou a furt se mi tulí k bříšku - je to miláček :wink:
19. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
Veru: taky se přidávám ke gratulacím.

Holky během zítřka zpracuji pro lepší orientaci tabulku. Mám tam sloupečky: nick maminky, křesní jméno maminky, věk, město, poslední MS, datum //, potvrzené srdíčko, termín porodu.
Co dál by vás zajímalo a měla bych doplnit. Něco málo už jsem vyčetla tak snad to bude k prospěchu.
Díky za info a přeji pěkný večer.
19. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
Tak jsem to stihla ještě dnes: koukněte na http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=269485

a čekám na info co zlepšit a doplnit. Přeji krásný večer a dobrou noc
19. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
Holky, děkuju :wink: .
19. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
Markétko- super :grinning: , tak u mě si doplň Plzeň, 37 let(zatím 36,ale v červnu mám narozky), poslední MS 21.11.2008 - díky :wink:
19. led 2009 ve 22:00  • Odpověz
No a ještě 19.1.09 srdíčko- jsem hlava děravá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2009 ve 22:03  • Odpověz
Marketko, krasna tabulka :wink:, u nas potvrzene srdicko 5/1/09 :slight_smile:, at to mas komplet! :wink:
20. led 2009 v 06:09  • Odpověz
Jeste me napadlo, ze bychom si tam mohly dat vychozi vahu :wink:, aby jsme vedely, jak pekne se kulatime :slight_smile:

Jdu dneska po 14 dnech do prace, tak jsem zvedava, jak to tam cely den vydrzim neusnout :slight_smile:)))))
20. led 2009 v 06:11  • Odpověz
autor
Ahojky holky, dneska jdu na kontrolu a snad už bude srdíčko, tak pak písnu. Ještě skočim s malym na očkování, nechám ho napíchat na žloutenku.

Jinak chválim tabulku, je super.

Zazit já už kulatá jsem :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno, tak ať vám to dneska v práci nebo doma utíká. Já budu dnes pracovat z domova (docela mě vystrašili s tou ledovkou).

zazit: při pohledu na váhu mě čísla velmi překvapují, nevím zda je to následek vánoc nebo opravdu tak rychle jsem přibrala :grinning:
20. led 2009 v 09:15  • Odpověz
Dobrý ráno Markét...já vegetim u našich a po o se přesunu domu uvařim si nějakej mňamec, vyžehlím a pustim si nějakej pěknej film
20. led 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahojky, protože mám manžela doma tak já mám obědy zajištěny. Vozí nám je mamka z práce v kastrolkách. Žehlení nesnáším. Ale s miminkem fakt budu muset žehlit. Uvažovala jsem o sušičce, teď tu nabízí od elektroluxu (píšou že 100% bez žehlení), ale nemám s ní žádné zkušenosti a ani v mém okolí nikdo sušičku nemá. To by mě a pak i manželovi usnadnilo mooooc práce. Nevíš o nějakých poznatích??
20. led 2009 v 09:35  • Odpověz
Markét my teda máme sušičku v práci a jako co se v ní usuší se musí rozhodně vyžehlit - je to jak když to vytáhne krávě z pr....ale jinak nevim, neznám nikoho kdo by ji měl a jaký s ní má zkušenosti. Mě žehlení zas tak moc nevadí, právě u toho většinou koukám na telku a to se pak dá... :wink:
20. led 2009 v 09:38  • Odpověz
tak to je špatná zkušenost :unamused:
20. led 2009 v 09:43  • Odpověz
market, moje mamka ji ma a vubec, ale vubec ji nepouziva - jak psala achalteke - jak kdyz krave vyleze z huby, obcas tam strci brachovi dziny, kdyz je zapomene dat vyprat a pak je desne nutne potrebuje na vecerni parbu, ale jinak vubec a to ma nejakou super drahou od AEG
20. led 2009 v 10:51  • Odpověz
anysek, zazit - gratuluju ke kontrollám.. super zprávičky...
jinak já stále bojuju s nevolnostma, kyselý, sladký, studený, teplý, nic nezabírá, nai rajčata, ani okurky, ani cola, lízátka minimálně.. jsem už z toho fakt hotová... ještě 4 týdny a snad nevolnosti odejdou...
20. led 2009 v 10:56  • Odpověz
kterkam.. super tabulka... hlasím, že poslední ms 27/11/2008 a // na testu už 21/12/2008 :slight_smile:) a věk 29, děkuji moc :wink:
20. led 2009 v 11:03  • Odpověz
makkytko, tak to je blby, ze ti je spatne, mne taky neni uplne ok - ale kysely jablka mi fakt pomahaji
20. led 2009 v 11:27  • Odpověz
zazit - no já vyzkoušela snad už všechno a, leje to trága, fakt.. sice nezvracim celý den, jenom ráno, ale celej den mi je blbě, funim, nic mi nejede.. mám dole 2 kila, což je potěšující, aspoň nebudu giga hrošice (zatím jsem jen mega hrošice :grinning: )... no nějak to přežiju, pro mimíse všechno.. aspoň vím, že se mu daří... za týden jdu na kontrolu, tak se na něj těším na raviáta, co tam vyvádí... už budeme asi veliký :grinning:
20. led 2009 v 11:37  • Odpověz
fuj mě je dneska taky nějak blbě - pořád mě natahuje :frowning2:
20. led 2009 v 11:47  • Odpověz
achalteke - a co rajčata, nepomohla? No třeba ti to nejhorší teprve začne, mě je takhle příšerně zhruba od pátku, předtím mi bylo blbě, ale ne takhle strašně.... tak přeju, ať je to jen jednodenní záležitost :wink:
20. led 2009 v 11:57  • Odpověz
já je dnes neměla - už je doma nemám a ani tady v obchodě :unamused:
20. led 2009 ve 12:11  • Odpověz
achalteke - tak to bude ten problém, asik...
20. led 2009 ve 12:15  • Odpověz
asi jo, teď sem do sebe narvala krapet špaget a zdá se to lepší
20. led 2009 ve 12:19  • Odpověz
ja jsem do sebe hodila jeleni gulasek s bramborackama a je nam hej, holky, ja budu jak koule ;), hrozne mi chutna, ja vzdycky byla magor pres postavu - jedla jen salaty a cvicila 4x tydne a ted jim, jak hornik :slight_smile:, uz mam 2 kila nahore :slight_smile:, jestli pojedu timhle tempem, tak budu koncit s 30 kila navrch :slight_smile:
20. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
čágo děcka,

tak jsem se před chvilkou vrátila od mudr. a máme potvrzenou funkci srdíčka. Doktor řekl přímo: "Srdíčko paráda, bije jako o závod."
akorát to bude asi pěknej cvalda, protože rosta jako divej. Už mi doktor zkracuje termín o 4 dny. Takže mám podle ULZ 8+5 tt a termín 27.8.

Ale v tom hnusákovic počasí jsem pěkně promrzla, tak si dám teď čaja kotel a zahřeju se pod dekou :sweat_smile:
20. led 2009 ve 13:06  • Odpověz
tak to bobisku moc gratuluju k zavodnikovi :wink:
20. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
tak se mi zadarilo http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=265860 - fotka ze vcerejsiho UTZ, kdyz se budete hodne, ale opravdu hodne soustredit :slight_smile: tak uvidite v te cerne dire :slight_smile: vlevo nahore hlavicku, pod tim telicko a i malinkaty rucicky :slight_smile:, pani dr mi to cele popsala, videla jsem taky kulovi :slight_smile:
20. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
hura, prezila jsem prvni den v praci :grinning: , docela to slo, odpolko teda mensi krize - prisla ospalost a kanape nikde :unamused:
20. led 2009 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.