• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Holky nazdaaarek, tak ja taky nic dnesni kontrola dopadla jak u vas beton a to je vse.V patek se mam ukazat v nemocnici, no a pak zase v pondeli rano nastup, jelikoz mam tu tehu cukrvoku, tak se pry nesmi prenset, takze budou vyvolavat, no to mam radost. Mne z toho taky jebne :angry: uz. 9.9.2009 musi deti ven a hotovo, takze holky jak psala mariv, vino,koupel a sex a musi ven :grinning:
8. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Tak koukam, ze jsme na tom jedna lip nez druha :( Taky jsem se s malou domlouvala, ze 9.9. musi ven, aby mela pekny datum, ale nejak neposloucha ( a to se jeste ani nenarodila :slight_smile: ), asi je ji to uplne sumak :slight_smile: Tak holky drzim pesti at ty nase medikamenty zaberou a at mame zitra odrozeno! Tak porodum zdar!
8. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Holky a davte si dneska vino?a kolik? a teplou koupel?
8. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
Misii ja mam v planu udelat si svareny cerveny vino, hodne koreni, to pry zabira! Zredim to s vodou, tak to nebude tak silny, tak myslim, ze tak 4decky klidne muzem :slight_smile: a co nejteplejsi vanu a deti musi ven! jeste jsem nekde neco cetla o ricinovym napoji, ale to uz mi prijde dost desnej drijak, tak to mam v zaloze jako posledni moznou variantu pri prenaseni :slight_smile:
8. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
I pan doktor mi rikal, ze tady pomuze jen ceverny vino a sex :slight_smile: tak uvidime!
8. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
No tak super ja to dneska taky udelam, a uvidme. Taky si myslim ze 4dc vubec neva. Takze pak trochu sexu a jdeme

Mariv na tebe jeste nemame tel.c hod ho na Ip. Dik nebo ja tobe?
8. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
Jasne Misko, zitra rodime! at se deje co se deje :slight_smile: cislo ti poslu a ty mi prosim posli na tebe. Jen nevim, kdo to pisne na konika kdyz budeme obe rodit :grinning: kdyz tak budes muset moji sms preposlat nekomu z mamin :slight_smile: Skoda ze nejsi z Brna, mohly jsme byt spolu v porodnici :slight_smile:
8. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
tak uz jsem ti poslala, no uvidime jak to dopadne, hlavne at tu nestrasime obe jeste tyden :grinning:
8. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
ne ne jak pises zitra rodime, at maji decka pekne datumy narozeni :sunglasses:
8. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
presne tak! jeste nam jednou budou vdecny :grinning: Dik za cislo!
8. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
Tyjova holky, to jsme dopadly co?:grinning: Misko, já jdu k dr ve čtvrtek... a když nic, tak vyvolání nejspíš ještě na víkend, uvidíme...
To s enám teda povedlo :angry: :grinning:
8. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
Jinak o 9.9. mu taky furt říkám, dneska je nachystaný dobrý víno, teplá sprcha, bude sexík... ale můj dr není tak optimistický jako váš, řekl mi, že tyhle věci sice pomáhají, ale pouze pokud je vše připraveno a to že u mě není:slight_smile: Ale pak teda dodal, že to může uzrát z hodiny na hodinu:grinning:
Jinak já si dávám víno už třetí den, takže mě postačí 2 deci, už i tak je cítím, jak nejsem zvyklá:grinning:
8. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
jojo holky, dopracovaly jsme to pekne :slight_smile: ja uz mam uvareny svaracek a jdu na to :slight_smile: No on muj pan doktor taky rikal, ze to pomuze, ale asi nemyslel den ze dne :slight_smile: ale musime verit! tak jsem zvedava komu to vyjde :slight_smile:
8. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
holky tak teda nazdravi :sunglasses: :grinning: :slight_smile: :wink: uvidime co to udela :sunglasses:
8. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
holky, nebojte, dr rekne zabetonovany a zitra to bude jinak! dejte si do toho svaraku hodne skorice - ja vecer sezvejkala dva ty kminky skoricovy a rano v pet mi prdla voda
8. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
a nezapomente nam dat vedet! Netrpelive ocekavame posledni prirustky!!!!
8. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahojky,
tak už mám zase chvilku.
Naše dnešní poradna dopadla na jedničku, malá váží 2620g, měří 48cm (od čtvrtku za 5 dní přibrala 220g :slight_smile: )
Dostali jsme vitamíny a příští úterý máme přijít ještě pro jednu kapičku a pak až po šestinedělí :slight_smile: .
U nás se dudlík taky moc nechytá, zkoušela jsem kulatý a je moc velký, a na silikonový máme málo otevřenou pusu, tak ho plive.
8. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
holky, jak dlouho mate tak behem dne mimisky vzhuru? Mne prijde, ze ten nas prdola furt spi, newborn, ze bych si stezovala, ale on proste chrni skoro non stop
8. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Tak holky, vino mam v sobe a jdu do vany :slight_smile: Snad tam neusnu a neutopim se :grinning:
8. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tak jestli pak nam ty vyvolavaci kury na nase holky cekatelky mely nejaky vliv??? Drzim palce, at se to spusti!
Mame nakrmino, jdeme chrnet dal! Dobrou
9. zář 2009 v 05:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak co, jak jste dopadly? U nas probehlo vse dle planu, ale zatim se nic nedeje jen me trosku vic tlaci mimi na mocak a picha me v podbrisku, ale jinak ani jedna jedina kontrakce :angry: No uvidime, jeste na to mame cely den a kdyz to nevyjde, tak vecer si to zopaaaaknem :slight_smile: Svaracek byl dobrej a jeste zbyl, vody je dost a manzovi snad taky jeste trochu sily zbylo :slight_smile: Tak snad aspon na misku nebo katwind to zabralo.
9. zář 2009 v 07:30  • Odpověz
autor
Hele mariv mě to takhle začalo u Míši.
Já lehla, protože jsem si myslela, že jsem nastydla na močák. trvalo to celej den a v 6 večer kontíci. Já si ještě říkala, že mě to pěkně sejří, že jsem v termínu a ještě nastydnu na spodek :wink: ....... a on už porod :wink:
9. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
Zazit tak náš mladej je nějak častěji vzhůru.
podle mě je to tak 1 hodina dopoledne a odpol je vzhůru třeba 2-3 hodinky, ale prokládá to desetiminutovkama na spaní. Ale hlavní je, že chrupe přes noc jako špalek :wink:

Včera jsme byli na nákupech a vydržel ve vajíčku pozorovat ty světýlka a regály asi hodinu v kuse. Pak si zařval hlady, tak jsme v autě nakojili a jelo se dál. Zase vydržel hodinu pozorovat a pak spinkal až v autě a ještě pokračoval doma až do koupání. To jsem ho musela probudit a rovnou se nabaštil a zase chrupal, ale už v postýlce zachumlanej
9. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
HOlky, tak doufám,že vám to zabere, i když vidím,že mariv je tady a vcelku :frowning2: .
mariv, kéž by ti to fungovalo jak bobiskovi :slight_smile:

bobi, náš malej když ho dám do vajíčka,tak okamžitě usne a to ještě ani nemusíme vypadnout z baráku,prostě okamžitě vytuhne :grinning:

Jinak přes den je vzhůru asi hodinku do poledne a asi 3 někdy i 4 hodiny odpoledne. Tak od čtyř do těch sedmi osmi,jak kdy.
9. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Mariv, ahoj:slight_smile::grinning:
Ahoj holky...
kdepak já, já tu budu strašit ještě dlouho:slight_smile:
9. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj katwind, takze taky nic :frowning2: sakra, asi jsme toho vypily malo :slight_smile: jeste misku tu nemame, tak treba apson nekomu se zadarilo.
bobisku to by bylo fajn, kdyby to tak bylo, ale moc tomu nedavam, nachcipana jsem uz tyden, ale uz je to lepsi a to pichani a tlaceni uz mi predtim taky obcas delalo :(
Tak tu asi fakt budem strasit i nadale :slight_smile:
Ale asúpn nejaky pozitivum to melo, spinkala jsem jako broucek po tech vsech procedurach, coz se mi teda dlouho nestalo :slight_smile: Tak jsem aspon vyspana, kdyz uz nerodim :slight_smile:
Uvidime co miska, treba mela aspon ona uspech.
9. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
mariv, taky se mi dobře spinká po vínečku:slight_smile:
9. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahojky,
tak mi už z kontroly z nemocnice, cvičíme moc dobře, jen výsledky jsou znát pomaličku. Chce to trpělivost a vydržet :slight_smile: . Vzhůru už jsme docela dost tak hodinu dopoledne a po obědě možná 2-3 hodinky. Nejvíc se nám líbí koukat v kočárku. Ještě pár dní a budu vytahovat hrazdičku s hračkami aby mi malá myška začala sama otáčet hlavičku, zatím se jí to moc nedaří (teda když vidí flašku s mlíkem to ji otočí raz dva, ale když to po ní chceme tak ani ránu.
Jo kdyby se narodila v termínu má teprve 5 dní tak co prý bych po ní chtěla za zázraky :slight_smile:
Jak to jde u vás??? Už se zajímáte o svět a hračky??
9. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Holky tak ja se taky hlasim v celku :frowning2: normalne jsem spala skoro do dvanasti tak to se mi uz dlouho nestalo. a nic zase nic, sice jsem vypila asi dve deci, mozna je to malo, ale tak me z toho palela zaha ze az. no ale trochu boleni v podbrisku a to je vse. Ach jo nevim co budeme delat
9. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
jeee misko a ja doufala, ze aspon u tebe to zabralo :( No jak rikam, dnes musime pokracovat.. S hezkym datem se holt musime rozloucit, pac to by musela byt bleskovka a u me teda u presly i ty bolesti v podbrisku, takze dnes tomu moc nedavam :frowning2: Ale koukam, ze jsme se vsechny aspon hezky vyspaly :slight_smile: Musime na vsem hledat to pozitivni :wink: Jinak na zahu je dobry chroupat mandlicky, ty mi vzdycky zabraly lip jak mliko a hlavne rychle...
Tak holky drzim pesti at to nektera z nas prolomi a pak to jede jako ta vlna predtim a taky uz si muzeme psat o papani a kadeni :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.