• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
To bych ti napslala smsku kdyby neco, ale niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic. ale to spani to stalo zato ti reknu. Prsne ta pozitivne je treba myslet a bude dobre.

Na tu zahu jsem snedla Rennie a trochu pomohlo.

Co budete dneska delat holky?
9. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ja budu cekat a cekat a cekat :grinning:
9. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
na hracky uz docela reagujeme - nejvic se nam libi fialovej hraci slon Lamaze - tata mu na nej hraje a pak kolotoc - kdyz se rozsviti a promita na strop svetla a hraje :slight_smile:

Holky cekatelky - vecer zaradte vic skorice :slight_smile:
9. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
Tak jsem si to cekani zkratila zehlenim :slight_smile: v tom vedru teda nic moc...
vic skorice a vic vina :grinning:
9. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Holky, to je prdel s náma:grinning:
Jako já mám pocit, že se u mě něco chystá, ale nevím no... možná spíš zbožné přání:slight_smile: Ráno odešla zátka, ale to taky nic nemusí znamenat že:slight_smile:
večer jdeme někam na véču, už mě to neba doma čekat na porod:slight_smile:) Pak teda sežvejkám skořici no:slight_smile: Ale už to beru jako pohodu, prostě vím, že tady malej za pár dní bude, ať sám nebo s tabletkou, svět se nezboří:slight_smile:
9. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
tak supr katwind! to zni nadejne! lepsi zatka nez nic! to u me ani rana...taky jsem premyslela, ze bysme zasli na vecu.. kamoska co mela termin jako ja tak byli taky na veci a v noci ji zacaly bolesti, tak treba je to nejaky magicky mylnik... :slight_smile: ja myslim, ze ty to mas za par katwind... drzim pesti! Dej si vecer neco pekne korenenyho a palivyho, to pry taky funguje, ale ja bych teda chilli papricku nedala :slight_smile:
A jak to skorici zvejkate?!!! :astonished:
9. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
No ja si dneska zajdu koupit sportku a dam si jedno pivo :slight_smile:

Katwind tak treba dneska te to chytne, takze sup sup se ohakni do restaurace vymaluj at jsi krasna maminka a jak te to chytne tak pojedes krasna do porodnice a doktori z tebe budou paf a porodis ani se nenazdas :slight_smile:

Holky ja jak byla vcera v porodnici tak mne kontroloval tak mlady doktor ze mi az bylo trapne, jsem se stydela. Ale mi rekl ze ne az to doopravdy prijde tak to budu mit na haku.
9. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahoj čekatelky, nakukuju, jestli třeba náhodou...už mlčím a mizím :wink:
To bude fakt vlna, přímo smršť, jak před 14 dny - držte se, holky !!!
9. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
No misko to mi povidej o tom doktorovi! Ja jsem sla minule poprve do porodnice a taky tam byl takovej mladej, jeste k tmu fesnej a sympatickej doktor, ze jsem byla cervena az na pr.... A aby toho nebylo malo, tak tam mel jeste mladyho medika, kterej pricumoval, no malem me svihlo! Ale co nadelas, ze....
A kde dnes mame holky maminy? Ze by drandily s kocarkama, kdyz je tak hezky? :slight_smile:
9. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
no mariv nevim kde jsou asi venku je tam pekne. A veru se ukazala, ale Kaaa tu uz dlouho nebyla, jestli jsem si dobre vsimla.
9. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
dik veru, ale zatim nic :frowning2: Ale cekame, ze katwind to dnes prolomi a my se s ni svezem :slight_smile:
9. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
mariv, no, děkuju za důvěru, ale pochybuji, pochybuji:slight_smile:
9. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
ahojky maminky a těhulky,
jasný, že jsem kočárkovala. Ale kdybych byla stále těhu, tak by mě do toho hnusnýho vedra nikdo nedostal. Takhle ve stavu poporodním už se to dá nějak rozdýchat.
Miminko mi krásně chrupe ještě teď v kočárku a starší mládě si krásně vyhrálo.

No ale holky, dneska dopol přišla moje mamka a mě bylo až trapně. Sedla k žehličce, pověsila mi 2 pračky vypranýho prádla a umyla nádobí po obědě. Já jsem si jenom opláchla záchod a vyluxovala a uvařila a to je konečná. Akorát mě čekaj ty 2 pračky vyžehlit, protože je to krásně suchý.

Jinak ty newborn plenky už nám jsou taky pěkně těsný, takže jsem ráda, že jsem si nakoupila dost až 2 a 3 velikosti. Oni ty prcci nějak rychle rostou. Když jsem třeba dneska na písku viděla toho mýho velkýho drobka, tak mě přepadla už taková nostalgie a chtělo se mi brečet, jak už vyrost. Bože, ty hormony.

JO a málem jsem dostala infarkt, protože jsem se bála sama o sebe, že se něco děje.
Když jsem byla na záchodě, tak ze mě vypadl takovej špalek a pak jsem dost krvácela. No myslela jsem, že se něco pokajdilo a budu muset do špitálu. Ale bylo to pak v pohodě. Naštěstí :fearful:
9. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
tak teda holky, to jste jako zadna nevyuzila toho magickyho data dneska??? To by bylo rodny cislo :grinning: 090909 :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Bobi, ze mě vypadl včera taky obrovskej kus "čehosi", ale už mě to nepřekvapilo, bylo to i po předešlých porodech. Očstky ze mě jdou už jen při kojení, ale první týden jsem nestačila doma měnit vložky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
No a my dnes byly s Lucinkou venku víceméně od 11 hod do 20 hod s přestávkama na kojení a přebalení. Super, dokonce jsem opět bruslila na inlinech, kámoška vozila...
v práci jsem dodělala výplaty a bohužel jsem se dozvěděla šílenou věc: moje nástupkyně v kanclu jde zřejmě dlouhodobě marodit se zádama a já jsem tím pádem namydlenáááááááá :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
Budu muset chodit do práce!!!!! Jsem z toho totálně v pr...chtěla jsem si užít miminka a ne strávit tenhle jedinečnej čas u faktur a mezd...nevím, jak to udělám...
pa a holky, držím palce k porodům :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
holky od odpoledne me tak nejak boli bricho a zada, zeby? ale ja myslim ze ne. to zas pres den prejde :slight_smile:

A jak se citite vy?
9. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
jojo zazit, uz je tomu tak :frowning2: Hadam, ze do dvou hodin uz to fakt nestihnem :slight_smile: A to jsme se tolik snazily... Ale my cekame holcicku, takze by ji to rodny cislo stejne pokazila ta 5 co se tam pridava, ale i tak by to bylo hezky datum narozeni :slight_smile: Ale ani 10.9. neni spatny, hlavne at uz je venku :slight_smile:

misko tak ze bys nasledovala katwind? kdo vi jak to dopadla na veceri, jestli teda jela rovnou do porodky jak jsi ji to predpovedela :slight_smile:

Mne je taky nejak divne, ale spis jako od zaludku, ani jsem moc nemela chut na jidlo a moc toho nesnedla. Ale to je spis od nervu :slight_smile:

Dnes jsem akorat dopila ten svarak a na zbytek prdim, dam si den pauzu a uvidime zda se bude neco dit i tak :slight_smile:
9. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
tipuju, ze mariv v noci jela :slight_smile:, spatne od zaludku, to by mohlo byt ono :slight_smile: nebo Kat? a nebo Miska a jeji bolesti zad?

Me kdyby nechali prenaset, tak rodim taky az dneska - brouckovi je 14 dni :slight_smile:

Tak ted usnul, tak dobrou! A drzim palce!
10. zář 2009 ve 03:30  • Odpověz
autor
Ahojky, mi máme taky dneska mini líhniny :slight_smile:

Jsem zvědavá, která z těhulek se dneska přes noc rozsypala. Třeba bude překvápko a všici už rodí :wink:

Já mám zeštípaný nohy od komára. Mrcha hnusná hladová. Už takhle jsem dneska spala na prd. Dáda se cpal k nám a i přes mojí snahu ho znovu nakýblovat do postýlky v pokojíku byl do hodiny zpátky a fňukal. Pak se převaluje celou noc a kope....děsný.
Ale kdo může tvrdit, že má skoro denně 3 chlapy v posteli ??? :grinning:

Veru díky za uklidňovačku. Já už taky spíš čistim jenom u kojení. Ale mám pocit, že se mi dole něco tvoří za humáč, protože to začíná pekelně svědět. No já se z toho fakt poseru. Ono si to tělo dělá fakt co chce a vůbec mě neposlouchá. Stávkuje nebo co. Nejdřív ta hnusná vyrážka a teď tohle. :frowning2:

Tak já si jdu zkusit zase lehnout a třeba to trochu dospat........pochybuju.
Jsem říkala, miminko se mi budí, napije se a nevim o něm. Zato to dvouletý sviště mě prohání víc, takže si člověk nevybere.
10. zář 2009 v 05:43  • Odpověz
Bobi, ja taky nechrnim celou noc, asi nejaky erupce na slunci, asi jsem to vcera prehnala s pohybem a pretahla jsem - dopoledne jsem narvala malyho tatinkovi a prevratila cely byt vzhuru nohama, pak tanecky kolem mimi, 2h prochazka, koupacka, tak jsem cekala, ze budu jak drevo a ono kulovi, celou noc jsem se budila po hodine a v pul sesty to vzdala, prijede dneska mamka, tak se zkusim prospat pres den, i kdyz ja to proste pres den neumim
10. zář 2009 v 05:59  • Odpověz
Ja ted koukam a my mame chlapecky uplne stejne stary :slight_smile:, dneska maj 14 dni :slight_smile:
10. zář 2009 v 06:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlasim, ze jsem porad vcelku :( Taky nemuzu spat, tak jsem se prisla kouknout jestli uz nekdo rodi :slight_smile: Koukam, ze vy sem taky chodite ve slusny casy :slight_smile:
U me zadna zmena, takze dnes to na porod taky nevypada :frowning2: Tak snad aspon katwind nebo miska, ty mely aspon nejaky priznaky. Moje zaludecni nevolnosti jsou spis asi psychickyho razu z toho vecnyho cekani. Jak ja zavidim holkam co rodi v 38tt nebo 39tt, to jsem byla jeste na vrcholu aktivity a uzivani si tehu, ale ted... no des. To mam za to, ze jsem si cely tehu myslela, ze budu rodit driv... Zase mi vysel pravy opak jako vzdy... Zacinam se obavat porodu, pac si furt rikam, ze bude urcite v pohode... no tak jestli zase vyjde opak, tak uz opravdu prdim na pozitivni mysleni :slight_smile:
Tak drzim pesti aspon misce a katwind, treba jim to vyjde dnes.
verusko s tou praci je to drsny! Tak snad najdes rychle nejakou novou nahradu, abys mohla byt doma s mimiskem. Jak bys to vlastne technicky udelala kdyz kojis a vubec, kdo by se o prcka staral? Ja jsem taky mesic poctive zaucovala nastupkyni, aby pak kolegyne v zari, kdy je nejvetsi frmol mely klid a nakonec to dopadlo tak, ze nastupkyne odesla mesic po me, pac dostala lepsi nabidku a kolegynky tam ted v tom fofru do toho jeste zaucuji nejakou cerstvou absolventku. No nastesti to aspon nemusim resit ja. Tak drzim pesti at to nejak dopadne a nemusis tam!
10. zář 2009 v 06:16  • Odpověz
marviv, co tu furt delas ? :slight_smile:, v profilu mas, ze dnes cekas holcicku, tak hupky supky do porodky, at to dneska stihnes :grinning: , neboj, to prijde, ja prenasela dva dny a pak uz jsem taky byla dost nepricetna
10. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahoj holky, to naše zlatíčko včera usnulo v 21 hod a vstávalo ve 3 hod ráno, pak přebalit, nakojit a od 4 hod do 7 hod opět sladký spánek - já se po půlroce vyspala dorůžova !!! Zřejmě prospělo včerejší celodenní kočárkování, jak by řekl Bobisek :grinning: :grinning: :grinning:
Mariv, zaučování trvalo tři měsíce, takže nepřichází v úvahu nikdo další - musela bych si dát přenosnou postýlku do kanclu a taky moje nej kámoška souhlasila s hlídáním po práci (dělá do 13.30), takže mezi kojením, cca 3 hodinky. Je to nářez, ale máme 17 zaměstnanců a jedinou účetní (mě). Prostě není jiná možnost. Když jsem byla na PN v těhotenství, měla jsem veškerou techniku doma a pracovala doma, ale teď už není místo na další PC, tiskárny apod. No uvidíme, měsíc bych to nějak splácala, ale pak začnou inventury, máme obrovskej sklad, daňový přiznání, přehledy, statistiky a to bych asi visela na stromě. No stresovat se nebudu, přinejhorším mi Lucinka vyroste v zavinovačce v účetní
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
no to vis ze bych byla radsi v porodnic zazit, ale co nadelam, kdyz se u me male libi :frowning2: Ale slibila jsem manzelovi, ze zitra uz nemusi do prace, ze dnes rodime, tak uvidime :slight_smile: No moc mi to neveril a ptal se me kolikrat tuto vetu jeste uslysi :grinning:
Ale katwind a miska nikde... ale ty jsou asi rozumny a jeste chrupkaj :slight_smile: I kdyz by bylo fajn, kdyby uz to mely za sebou, ale sms od misky nikde, tak asi nic :frowning2:
verusko tak to je teda drsny!!! to ti fakt nezavidim, je to na prd :( to bych nedala... :(
10. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Krásné ráno,
přišla jsem vás po ránu potěšit, koukněte na své účty - mě dnes přišla mateřská za srpen :slight_smile: Jdeme utrácet :grinning:
10. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
jojo, uz jsem taky kontrolovala :slight_smile: taky si davali na cas! No u nas to jen probehlo uctem a je utraceno :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak my včera byli taky celé odpoledne venku, jen s malou přestávkou na kojení a pak zas šupky hupky ven :slight_smile:. Nejvíc jsem z toho byla vyřízená já, s mojí kondičkou vytrénovanou po 4 měsících ležení,fakt super :grinning: a pak jak jsem ulehla,tak mě strašně bolely nohy.
Malej usnul večer v devět, spal do jedné,pak od půl druhé do čtyř a pak měl zas bolení,takže se nosil a uklidňoval a pak zas usnul a spal do osmi. No a teď zas chrní :grinning:.
Holky náš prcek má dnes 5 týdnů, za týden mi končí šestinedělí. Netěším se na kontrolu, na zrcadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:....

Verusko, to je teda nářez co tě teď čeká. To ti teda fandím,ať to zvládáš,protože to nemáš lehký :frowning2:. Ale zas si říkej všechno zlý k něčemu dobrý :slight_smile:, budeš mít penízky navíc a jak píšeš,třeba si z malé vychováš účetní a budeš mít nástupkyni :slight_smile:, která ti pak bude pomáhat :grinning:. To by byla prča kdyby ti Lucinka třeba ve třech letech rozumbradovala s účetními výrazy :grinning:.

mariv,držím moc pěstičky, ať už to je. Zkus na to chvíli nemyslet,a třeba tě to překvapí :slight_smile:.

kat, misko, vidím,že tu zatím nejste,tak doufám,že už jste víte kde :grinning:...v porodce :slight_smile:

markétko, tak doufám, že mi rodičák přijde včas,jsme teď docela bez peněz :frowning2:. Nám to tady chodí okolo 17.
A porodné už jsem taky žádala před měsícem,tak mají na čase!!! :angry:
10. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
čauky holky... kat ni... kat půjde na vyvolání :cry:
Nu, tak hlavní je, abychom to všichni přežili ve zdraví, třeba druhý bude rozmnější:slight_smile:
10. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
jejda kat, ja myslela, ze se to vcera povedlo :frowning2: A jaka byla vecere? A kdy teda jdes na vyvolani, uz mas termin? Treba se mimi lekne a vyleze dobrovolne :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.