• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Ahoj holky, tak to je super! Jsem si rikala, ze se kat vcera neozvala, tak ze uz treba rodi... U me to zacina vypadat nadejne!! Od pate rano jsem mela poslicky po 5 minutach, pak jsem si dala v 9 vanu a sice to prestalo, ale obcas se nejaky stah objevi, tak snad se to rozjede!! Dnes mame utz termin, tak treba ten byl ten pravej :slight_smile: navic nam kamos predpovedel, ze porodime v nedeli ve 2 rano, tak ono mu to snad i vyjde :slight_smile: Jen se musim nejak dospat, pac jsem spala asi jen 4 hodky, tak at jsem pak svezi.
Tak snad to kat fakt prolomila a ted se prida i miska. I kdyz poslicky muzu mit treba i tyden, ze jo... :confounded:
12. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
ahoj holky tak jsem přihodila nějakou fotku.
První noc docela dobrá malej vstával co 3 hoďky. V porodnici jsme měli velké bolení, protože jsem měla malého pořád u prsa. Baštil snad 20x za den . Doma už jsme to upravili, protože by chudák měl prdíky až ouvej.
Zatím čus
12. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
bobisku, verusko, sasanko, tak dnešní noc vám závidím já, malej od jedné spal strašně trhaně, co hoďku se budil a měl křeče,takže nás zas potrápily prdy :unamused: ,ale vím asi čím to bylo, já snědla na večer teplou bábovku, docela dost a taky dost teplou a ono to prý mimča nadýmá, i čerstvé pečivo :unamused: . No jo no, asi nebudu moct ani zhřešit, a když jo,tak radši až ráno a né na noc :grinning: ...

mariv, moc držím pěsti,ať se poslíčky rozjedou v super silné kotrakce :slight_smile: ...

romco, koukala jsem na fotky, malej je krásnej a vlasáček :slight_smile: a jestli dobře koukám,tak je podobnej na malou co? A s tím přisátím celej den, to znám, malej byl po porodu taky furt u prsa. Ale dr. mi říkala,že je to normální, že to miminko jak vyleze na svět,tak je takové dravé,než se to trošku upraví, hlavně ty první dny :slight_smile: ..
12. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
Mariv - nedělňátka jsou šťastná miminka ať ti to vyjde :wink:
Já před chvílí dovařila rajskou omáčku, upekla perník, to naše zlato spinká jako andílek od 9 hod...
Jen tu hlavu ještě musím taky umýt...ta pa, jdu na to :slight_smile:
12. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Mariv, tak at se to uplne rozjede!! Drzim palce, at je mimi do pulnoci venku!

No, nas malej je zatim taky straslivy zlaticko, v noci krmime jen 2x, a to podruhy uz totalne k ranu - kolem pul sedmy a chrni a chrni a chrni, taky jsem ted dopekla kolac a varim obed a on chrni a chrni v kocarku na terasce :slight_smile:, az se vychrnakuje, tak nakrmime a pujdeme na prochajdu s tatkou do parku
12. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
a hlavu jsem si stihla umyt rano :slight_smile:, pri sprse :slight_smile:, takze mam pro dnesek splnino :slight_smile:
12. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
Dik holky! Zatim teda klid. Ale aspon jsem stihla vyprat dve pracky, zapnout mycku, zalit kytky, umyt si hlavu a ted jeste ostriham manzela, at se ho Agatka nelekne jak vyleze a muzem to rozjet naplno :slight_smile:
12. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Mariv, tak že by?
Držim palečky a hodně štěstíčka a Misko tobě taky, nerodíš nám už?
12. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Dik bobisku! Tak manzel ostrihanej, tak uz by to mohlo poradne zacit :slight_smile: No miska nikde, tak treba me predbehla :slight_smile:
12. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
juuu a miska porad nikde! tak, ze bych pri nocnim krmeni Tomaska dostala dalsi radostnou esemesku!!!
12. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
Holky ahoooj,takze zase se hlasim stale v celku, ale vcera v noci to uz bylo fakt jako jo, docela to aj bolelo, ale pres den zase nic. Tak uvidime.

Zazi smsku ti klidne poslu, ale radsi az to bude to :grinning:

Mariv jsem zvedava, ti preju at se to na to nedelnatko podari :wink: kdyz uz mas teda ostrihaneho mangela :grinning:

Ale uz to nejak doklepnem :slight_smile: at je klid a muzem se pridat k maminkam. no a to nove tema, tak to teda nevim. Holky zkuste nam trochu pomoct :sunglasses:
12. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoj misko, tak jsme na tom asi podobne... rano jsem si taky myslela, ze behem dne jedem a ono prd... se to nejak zklidnilo, sem tam kontrakce, ale jinak nic :( No tak uviidime v noci... tak abychom si tu sms pak neposilaly ve stejny cas :slight_smile:
Tak taky drzim pesti, at mame nedelnatka obe a uz je to za nama a muzem se pridat k maminam..
12. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Mariv ahoj, maminky tu uz asi nejsou, ale mi uz zase zacinaji takove ty bolesti ale zatim jenom tak lehce, tak nevim. A ty?
12. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Já jsem tu :slight_smile:)
Holky, to je napínavý :sunglasses: - myslím, že nedělňátka vyjdou :grinning: vám oběma, jestli vám "nevadí"
13...no ale myslím, že pokud už se žena těší na porod, tak je jí úúplně jedno, jakej datum
bude v kalendáři, no ne??!! Tak čekám na zprávičky, že už jedete...papa
12. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
misko ja furt stejny, sem tam kontrakce, bricho boli jak pri menstruaci. Premyslim,zda si dat vanu nebo ne. Ale myslim, ze zitra uz to byt musi misko! Bylo by to supr, ze by ses vyhla te vyvolavacce! Mne by asi jeste nechali, pac jsem nemela zadny problemy.
veru kdyz nam nevyslo to 9.9. tak ted uz mi to je fakt uplne sumak, hlavne at uz je venku :slight_smile:
12. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
holky, drzim palce, at to vyjde a obe miminka behem zitrka vykouknou na svet!

my jsme nakrmeny, vykrkany :slight_smile:, vykadeny, prebaleny - takze desne spokojeny a jdeme chrnet, takze dobrou noc!
12. zář 2009 ve 23:23  • Odpověz
Tak vanu jsem nakonec preci jen dala a ted mam kontrakce po 11 min. tak snad se to zas nezastavi a dotahnu to do finale. Co ty misko, jak to pokracuje?
zazit dik, budem s miskou soutezit kdo driv :slight_smile:
13. zář 2009 v 01:32  • Odpověz
tak mrkam pri nocnim krmeni a myslim, ze Mariv uz urcite odfrcela do porodky!!! drzim palce! Dobrou!
13. zář 2009 ve 03:43  • Odpověz
Kdepak zazit, stale trpim doma, kontrakce si tak nejak skacou, jednou po 5 min, pak po deseti, tak nevim. Ve 3 jsem dala dalsi vanu a od te doby jsou po 10 min, ale nabiraji na sile, tak jeste pockam, ale hadam, ze to uz poslicci nebudou... s takovou budu rodit az zitra vecer a to uz asi budu totalne kaput, kdyz se vubec nevyspim :frowning2:
copak asi miska...
13. zář 2009 ve 04:52  • Odpověz
Tak holky prdim na to a jedu se ukazat do porodky, pri nejhorsim me poslou domu, ale budu aspon v klidu. Tak zatim. Vsadim se, ze za chvili jsem zpet:slight_smile: Misko drzim pesti!!
13. zář 2009 v 06:14  • Odpověz
no, snad uz si tam mariv nechaj :slight_smile: a do vecera tu holcicka bude!
13. zář 2009 v 07:05  • Odpověz
autor
Mariv, tak hodně síly.
Já jsem taky tu noc před tim nespala a malej vylezl až v 6 navečír.
tak jsem si myslela jak odpadnu po porodu únavou a já byla zaplavena takovou euforíí a hormonama nebo co, že jsem ožila a nespala jsem další noc skoro vůbec, protože jsem se nemohla vynadívat do postýlky a miminko.
Držim ti palečky,aby to bylo rychle za tebou.
13. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
Nám se to tu začíná zase kazit. Vypadá to jako před deštěm.
Včera se to vybralo a bylo krásně, tak jsme hned vysmažili ven. Tak uvidíme dneska.

Verus, dneska si připrav pořádnou svačinu na zítra. Asi to bude záhul, než si s Lucinkou najdete pracovní režim. Ale je fajn, že ti povolili si dát do kanclu postýlku, aby jsi jí měla furt u sebe.
Jo a to že je Lucinka zlatíčko, tak to je super. Oni totiž všechny Lucky jsou hodný a zlatý holky :grinning: ........
ich auch Lucka :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
autor
Kaa a Beruska tu taky dlouho nebyly.........nestíhačka ????
13. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
autor
Holky a co budeme dělat až se počasí zkazí? Plejskanice a vítr a zima. No vůbec se na to netěším a nevim, co budeme doma dělat. Přemýšlím, že dám po Vánocích Davídka do školky na dopoledne, tak by měl o zábavu postaráno. No nevim nevim.
Zase když ho tam dám, tak to není jenom na zimu, ale na pořád a co bude dělat malej Míša až povyroste. Aby se doma sám nenudil. Ale zase víc stihnu máknout dopoledne. A po obědě by byl doma, tak by to brácha sám nějak přežil.......nevim holky.........helpněte mi

Jo a Dádula je už přes noc v plíně a ta je suchá několik dní, tak jsem mu jí dneska nedala na noc, že už i toto odbouráme. Jako naschvál se mi 2x počůral (do mojí postele, protože se mi tam v noci sáčkuje) a to byl i 2x čůrat. No mě trefí :sweat_smile:
13. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
autor
Baru, věříš mi, že jsem si na tebe dneska v noci ve 3 vzpomněla?
Miška se najedl a usnul kolem 8 večer a pak až ve 3 na kojeníčko. Sice jsme se u toho hodinu zdrželi s přebalováním a počůraným bráchou, ale zase jsme ve 4 chrápali. A já jsem si na tebe vzpomněla, že máte prdíky a vstáváš skoro co hodinu.
Já jsem měla nenajedenýho Davídka a on nerozlišoval moc noc a den a budil se mi neustále po 2 hodinách maximálně a jedl a jedl. Ale on zase potáhl třeba 5 minut a hotovo. Zato Mišule 15 - 20 minutek a nadlábne se jako císař :wink:
13. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
tak to je misa zlatej, nas mladej se budi priblizne po 4-4.5 hodinach, provedeme pul hodinovej tanecek (mlicko, krmeni, prebaleni, usnuti - uz jsem to zkratila na pulku - ze zacatku mi to trvalo hodinu :slight_smile: a spinkame dal, takze se to da, nakrmimi ho kolem 11 vecer, pak po treti rano a pak az kolem ctvrt na osum

holky, co se vsechno musi zaridit - mame uz rodny list, karticku do pojistovny (zatim nejakou provizorni), no zadost o porodny donese pristi tyden manza a co jeste ? Jo, pak jsem posilala kopii rodnyho listu do prace.
Jeste ten komunalni odpad ??? Ale kam ???
13. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlasim navrat z porodnice, tak jak jsem predpokladala. Sestricka mi rekla, ze jsou to typicti poslicci a proc jsem pry nespala!!!Me malem jeblo, copak se to dalo?! Bolelo to jak svina a tak se ted desim, jak asi vypadaji ty OPRAVDOVY kontrakce. Sestricka me totiz jeste postrasila tim, ze mi rekla No to poznate az to budou ty pravy bolesti... no me fakt dorazila. Jinak se zatim vubec neotviram, dali mi cipek na zmirneni tech bolesti a za dve hodiny tam mam jet znovu na kontrolni monitor, pac mimco nejak chrnelo kdyz jsme tam byli. Jsem se tesila jak zalezu do pelechu a pokusim se aspon trochu vyspat a oni me tam honi znovu, nechapu.... No na dnesek ten porod moc nevidim, kazdopadne to bude asi mazec...
Doufam, ze miska je na tom lip...
13. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Zazittak to máš taky zlatíčko spinkací
Jenom se děsim toho, aby se to po 6ti nedělí neotočilo..........prý se to stává

Mariv to je krutý.........ty to máš jako já, taky mě ráno poslali domu a já jsem se jim tam vrátila po 15 hodince a před 18 hodinkou byl malej na světě.
Takže se drž a trochu odpočívej, protože je možný, že se ti to rozjede už brzo :wink:
13. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky,tak já hlásím opět krásnou noc,jak jsem říkala, na střídačku, jednu noc spíme, jednu nosíme :grinning:

bobi, jsi moc hodná,že jsi na mě myslela a já zrovna dnes spinkala jako královna :grinning: , malej usnul sice až v jedenáct a do těch jedenácti křeče,bolení, tak jsem musela použít rektální rourku, protože kapičky nějak nezabíraly a malej se vyprděl a pak usnul a spal jako andílek až do neuvěřitelných pěti hodin,takže 6 hodin nepřetržitýho spánku, paráda :slight_smile:

mariv, to je děsný, to už si tě tam mohli nechat, chuděro,takový trápení, posílat tam a zpátky, držím moc pěsti,ať už se to fakt rozjede a máš to za sebou, nejhorší je to čekání,kdy to bude opravdu ono...

miska snad už rodí, budem na ni myslet,ať je to tak, ať se tu chuděra zas neukáže,že kontrakce přešly :frowning2:

u nás bylo včera hnusně, pršelo celý den a dnes je u nás pěkně,takže tak za hodinku vyrážíme ven :slight_smile:
13. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.