• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Bobi paráda a gratulačka k obříkovi :grinning:
Zazi paráda, já tam teda vidim prdlačku, ale důležitý je že tam je a pěkně si vegetí :wink:
20. led 2009 v 16:05  • Odpověz
Zazit, máš krásnou fotečku- ale nechápu, že jsi 9tt+1, když má mrňousek 16mm- já jsem byla včera, 16,6mm a 8tt+0 - jinak 8tt+3(včera).
20. led 2009 v 16:52  • Odpověz
Bobísku, gratuluju k obříkovi :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2009 v 16:54  • Odpověz
Verusko, ja jsem 8tt+2 dneska, fotka je ze vcera, takze 8tt+1
20. led 2009 v 17:12  • Odpověz
ja to tam blbe nadepsala :wink:
20. led 2009 v 17:13  • Odpověz
uz jsem to opravila :slight_smile:
20. led 2009 v 17:15  • Odpověz
Aha, já už měla strach, že jsem zase nějaká extra, minule bylo mimi vždy o týden mladší a dopadlo to blbě, tak jsem trošku plašila. Nezlob se :wink: - tak jsme stejně těhotný skoro všechny, to bude porodů na konci prázdnin :grinning:
20. led 2009 v 17:17  • Odpověz
no vidis, mame mimisky uplne stejny, ted jsem zkoumala ty popisky a mame presne 16,7mm, takze uplne stejne mako vy :slight_smile:, dr rikala, ze to presne odpovida 8tt+1, nemej strach, tentokrat bude urcite vsechno v poradku!!!!
20. led 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahojky, bobisku: gratuli k srdíčku
zazit: jsem na tom úplně stejně 2 kg již navrch

Fotečky máte nádherný. jen ať rostou....... :slight_smile:
20. led 2009 v 17:37  • Odpověz
market, tak to jsem zvedava, jak to pujde dal :slight_smile: Ted me uklidnovala kamaradka - pribrala za tehu 18 kilo a ted je 2 mesice po porodu a pry uz ma jen 3 kila navic
20. led 2009 v 17:42  • Odpověz
hmmm pěkně, ale je fakt že má sestra přibrala cca 16 kilo a už ji zbývá po čtyřech měsících jen 3 kg. Tak snad to půjde i u nás.
20. led 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
Holky já u prvního těhu nabrala 21 kilo a z porodnice jsem si táhla o 10 míň a doma to šlo taky rychle a za půl roku jsem měla výchozí váhu.

Já jsem koule normálně, furt s váhou bojuju. Někdy se mi podaří zhubnout 10 kilo, držim se. Sportuju a dia jim a pak mi hrábne a prdim na cvíčo a mám hore 15.
Já byla tlusťoška už na škole a drží se to. Taky se nechci vymlouvat na štítnou žlázu, ale kolikrát když vim, co jsem za den snědla, tak bych měla mít určo krásných 60 kilo.
Těch 60 jsem měla snad naposledy v 6. třídě :grinning:

Beru to sportovně, ale někdy je to pěkná depka a nenávidim sebe a celej svět. Taková normálka :sweat_smile:
20. led 2009 v 18:12  • Odpověz
no, ja sama sebe prekvapuju, vsichni kolem se bali, ze i v tehu budu blbnout a malo jist, ale teda musim rict, ze si to uzivam, nepreziram se, to ne, ale jim vsechno a pravidelne, no a po salatech a cviceni se to holt hned projevuje, no :wink:, ale budu se trochu krotit, dneska uz jsem k vece dala jen salat a cottage cheese :slight_smile:, nechci skoncit na 30kg+, byla bych totalni koule, mam jen 163 cm, vychozi vaha byla 53 kilo, ted uz 55 :wink:
20. led 2009 v 18:51  • Odpověz
akterkam u me si muzes dopsat posledni ms 27.11.2008 :wink: jinak tabulka je krasna
20. led 2009 v 19:49  • Odpověz
Holky ahoj gratuluji k miminkam avsem co se povedlo. Ja jsem byla vcera u dr, a jsem v 6 tydnu a videla jsem srdce,male uplne ale pulzovalo, neni to trochu brzo? jinak jsem pribrala uz 2,5 kila a to skoro nejim kdyz tak pujde dal tak ze mne bude tank, strasne. :frowning2:
21. led 2009 v 10:05  • Odpověz
misko, neboj :slight_smile: , hlavne, ze tluce a ze mimi bude v poradku, pak to vsechno shodime :grinning: , budeme kmitat kolem prcku a kila poleti dolu, vsechno holky kolem, co maji mimisky, tak ted vazi min nez pred otehotnenim!
21. led 2009 v 10:27  • Odpověz
zazi jdu kuknut na tvoje fotky, ja svoje totiz taky neumim zmensit tak proto tam zadne nemam :sunglasses:
21. led 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj, tak jsem konečně po vyšetření,.... no a těhu se nepotvrdilo, mají podezření na mimoděložní těhotenství. Docela se toho děsím...
Není tady náhodou takové téma, ráda bych se dozvěděla, co mě čeká :cry:

Jinak všem těhulkám přeju pevné zdraví .... snad se k vám někdy také připojím :slight_smile:
21. led 2009 v 10:51  • Odpověz
no, ja to nakonec vyfotila telefonem, to je maly rovnou :slight_smile:, mela jsem krasny z fotaku, ale to proste neumim zmensit :unamused:
21. led 2009 v 10:51  • Odpověz
zuzko, urcite tu takove tema nekde je, moc drzim palce, aby vsechno dobre dopadlo a brzo ses k nam pripojila !!!!
21. led 2009 v 10:52  • Odpověz
teda rano mi vsechny kalhoty jsou jeste normalne, ale jakmile se najim, tak mne uz teda pekne tlacej :frowning2:
21. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
holky porad mi vrta hlavou ze jsem mela ms 27.11.a u dr jsem byla v pondeli 19.1.a mimi ma jen 6mm neni to malo?ukazala mi takovej tamevej hrasek a v nem neco bileho bohhuzel mi bylo tak spatne ze jsem neposlouchala co to je.
21. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
zuzko neboj dobre to dopadne uvidis, musis byt silna vsechny ti budeme drzet palce. To zvladnes. Jak jsem ti rikala jsem taky mela jenom sliznici zvysenou tak se bala jestli to taky nebude mimo. Po tydnu se ukazalo ze ne. Ale kdyby to byl tvuj pripad, tak hlavne nezoufej, nevim jak se to resi ale pak si trosku odpocines a pustite se do miminka znova.
21. led 2009 ve 13:53  • Odpověz
zazit ja tak rano mam relativne pekne ploche bricho a jakmile snim jogurt nebo banan , uz se nafoukne a kalhoty mne tlaci. Nevim zda se mi to brzo nebo to tak byt?
21. led 2009 ve 14:03  • Odpověz
Misko a v jakem jsi tydnu? Mne to zaclo ted - jsem v 9 tt
21. led 2009 ve 14:08  • Odpověz
miska: vezmou mi 1 vaječník, laparoskopicky, týden v nemocnici, a pak po 3-6měsících se můžeme začít snažit. Jsem ale děsnej posera a tý operace se bojím :unamused:
21. led 2009 ve 14:10  • Odpověz
Tak to promin jsem nevedela ze je to az takovy vazny zakrok. jsem si myslela ze to nejak odsajou. ach jo. Hlavne at jsi teda v poradku, hlavne dusevne se musis dat do poradku a akorat bude slunicko teplucko a muzete na to hopsnout. Budu drzet palce aj ne tu nemocnici.

Zazit dr mi rekla ze v 6tem tydnu ale podle mne 7tt.

Co ty na to?

a uz jsi byla na ty NT hodnoty?
21. led 2009 ve 14:15  • Odpověz
miska66 : děkuju, už jsem se vybulela, tak teď myslet pozitivně..... no a pak na to hupsnem a bude mimi :grinning:
21. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
Zuzko to je mi líto :pensive: , ale neboj po operaci na to vlítnete, budete se snažit nanečisto a za pár měsíců se zadaří, uvidíš :wink:

Anysku nevím, jestli tě uklidním, ale já měla poslední mrchu stejně jako ty, tudíž bychom měli mít stejný termín a byla jsem u mudra 7.1. a byl vidět jen gestační váček bez srdíčka, takže myslím že velikost tvého hráška docela odpovídá :wink:
21. led 2009 ve 14:29  • Odpověz
Co to jsou NT hodnoty???
21. led 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.