• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
zazit, to je teda bomba, ses vyspinkala co? :slight_smile: A už jsi zas na nohou, teda ty jsi ranní ptáče :grinning: .

kaa, jojo, malá to potápění zvládla parádně, učili nás to takovým zvláštním způsobem,že jsme začali ponořovat po bradičku a vždycky se u toho řeklo heslo, které se používalo pořád, my měli žbluňk. No a foukalo se do vody a pak se v každé lekci ponořilo o něco víc a řeklo se to žbluňk. No a na focení se natvrdo ponořilo a malá to zvládla na jedničku. No a my s manželem jsme se šklebili děsně :grinning: , neomlouvej se, je to srandovní fotka,taky jsme se nad ní docela pobavili :grinning: :grinning: :grinning: ....

kat, mariv, misko, držím pěsti,ať se vám co nejdříve zajede režim a vy si konečně trošku odpočinete, nebojte, bude to brzy :slight_smile: ...
23. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
Krásné ráno,
Baruš mám na tebe prosbu: ve čtvrtek mi končí šestinedělí, volala jsem k ženské dr., jsem objednaná až za 14 dní. Ale bříško po císaři docela dost začlo zlobit. Máš to taky?? Nebo už ho vůbec necítíš??
Poslední týden mě tlačí jizva, asi 5 cm nad ní mi v bříšku dost pobolívá po celé délce jizvy. Asi vnitřní stehy či co. Po porodu mě to bolelo asi týden pak nic, a teď co jsem s malou doma tak po týdnu mě to začlo zlobit. Je to citlivé už na dotek, malá když protáhne nožky při krmení, zatínám zuby. Krmím ji položenou na stehnech, hlavou u mých kolen. V noci ležím na břiše a když krmím ve čtyři chodím pro skleničku s mlíkem ohnutá, asi to není normální, že??? Mám vydržet na svýho doktora nebo se odhodlat na kontrolu do nemocnice, kde mě operovali???

Sasanko: baštíme jen mé mlíčko a já pravidelně jím a snažím se dodržovat pitný režim.
Říká se že nedonošené děti mají tendenci dohnat ty děti narozené v termínu.
23. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Markétko, tak to asi není normální :frowning2: , já nemám bolesti už žádné. Asi bych být tebou zašla raději dřív na vyšetření,protože skutečně já bolesti nemám a myslím si,že bys už také neměla mít. Mě se občas jen stane,že třeba mám tu jizvu trošku citlivou,ale to jen málokdy a jen na chvíli, že bych cítila bolest vyloženě,tak to ne.
Snad to budeš mít v pořádku, asi taky záleží jak rychle se ti hojí tkáně,třeba to fakt nevadí,že to bolí ještě teď,ale nevím, v tom neporadím. Pro klid duše bych být tebou raději zašla, než abys něco zanedbala a pak nedej bože musela třeba do nemocnice. Raději zajdi...
23. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
marketko, me brisko taky boli (jsem teda mesic po - respektive zitra to budou presne 4 tydny od porodu) - presne jak pises - nad jizvou, mam ji na jedne strane jeste i dost vystouplou a nad ni porad otok a kdyz dlouho jdu, tak me boli docela dost bricho na jednom miste - nad pupikem vlevo, asi to chvili trva nez se to vsechno zhoji, no a kdyz me malej dobre mirenou ranou (kdyz je na prebalovaku) nacutne, tak vyjeknu bolesti
23. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
ale jak pise Baruska, asi by sis mela nekam dojit, aby ti na to pro jistotu koukli, ja prave chci pockat jeste tech 14 dni a pak at mi na to koukne dr (jdu primo ke svemu porodnikovi, rikal, ze mam prijit k ne k normalni dr, nevim jestli je to normalni, myslela jsem, ze pujdu na beznou prohlidku ke sve dr a takhle budu muset zas do porodky - ale ted se mi na ty saly pujde daleko lehceji :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
arovnou jsem omrkla novy fotky Petrusky :slight_smile:, je krasna a krasne narostla, ale porad je to drobisek malinkatej krasnej :slight_smile:
23. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
holky ja mam teda teprve 10 dnu po operaci, ale jizva me boli vcelku dost. Taky to mam na leve strane nateklejsi a citlivejsi. Kdyz mi tytahli stehy, tak to bylo v pohode, ale pak jsem zacala lehat na bricho a od te doby me to boli. Picha me v podbrisku a vubec me to bricho boli cely. Tak si rikam, jestli to neni tim, jak se rychleji stahuje ta deloha kdyz lezim na brise a tim padem to vic boli... no nevim. Je to blby, kdyz clovek nevi jak to ma bolet a furt se boji, aby neco nezanedbal. Do toho me asi chyta mocak, pac me to pri moceni reze :frowning2: tak jeste to tak..
23. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
mariv, takhle krátce po porodu mě to taky ještě dost bolelo,je to tím,že se stahuje děloha a vevnitř se to vlastně hýbe.
Někomu se stahuje děloha pomaleji,takže možná i proto tě to markétko ještě bolí,ale kdoví, nejsem doktor,takže nemůžu říct.

Taky jsem koukla na Petrušku, je krásná a krásně roste :slight_smile: .

A rovnou jsem i přidala pár fotek do alba Johanky i Honzíka :slight_smile: .

Jinak když si osahám a promačkám jizvu, tak některé místa mám ještě tvrdé a některé už měkké,ale nad jizvou a na břiše mě to už vůbec nebolí. Doktor mi říkal,že ty tvrdé místa ještě změknou, je to otok kolem rány.
23. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
ahojky holčiny, tak jsem vás dočetla a jdu reagovat na vaše písání.

Antikoncepce - u Dády jsem brala přesně tu, jak píše Baruš (ten první název), ale nevyhovovala mi. Když jí bereš, tak prý nemusíš rok menstruovat a nebo taky můžeš celej rok špinit. Já teda nešpinila, ale malej mi od tý doby, co jsem brala prášky nechtěl prso. Mlíko prý po tom trochu hořkne. Sousedka to pří kojení brala taky a musela přestat, protože malej Ondra taky odmítal pít z prsa. taky mu přestalo chutnat.
Takže pokud budu jenom kojit, tak si bude taťka dávat bacha a nebo pláštěnku :grinning:
Až budou příkrmy, tak si něco nechám napsat, ale dřív jak za půl roka to asi nebude.

Plavání - s Dádou jsem taky jeden kurz dala. Jezdila jsem až do Vansdorfu, protože u nás se přestavoval bazén. taky jedna hodina cca 40 minut za 120 korun. A začala jsem s nim asi na 8.měsíci a během lekcí se naučil krásně potápět a plavat pod vodou. Akorát nemám fotku, protože se jim rozflákal zrovna foťák.
Teď se vody nebojí, ale už se nechce potápět. Jakmile jsme opustili kurz a netrénovali, tak to zase zapomněl. Ale hlavní je, že ho to v bazénu baví a už se těším, až Mišku svěříme tatíkovi a spolu půjdeme blbnout do bazénu :wink:

a ještě jsem chtěla na něco reagovat.....musim si vás znova přečíst :grinning:
23. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
bobi, Johanka se mi taky už teď potápět nechce, co jsme přestali trénovat,ale vodu má ráda, chci ji co nejdříve naučit plavat,ať nemám strach,že se mi někde utopí.

A co se týče té antikoncepce, tak mě po té cerazette nepřestala malá pít,ale já přestala mít chuť na sex a byla jsem děsně podrážděná a když jsem to vysadila,tak vše ok. Tak uvidím teď, ty tři měsíce to vydržím a uvidím,když mi to bude dělat problémy,tak budem taky na plášťence :grinning:, já totiž nemůžu riskovat plodné a neplodné dny, jsem po mamce a té stačilo, když kolem ní taťka prošel v trenkách a byla v tom :grinning: , otěhotněla i přes Danu :frowning2: .
23. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Čumendila jsem vám na fotky a dětičky jsou krásný a slaďoučký. :dizzy_face:

Teda Verus, ty máš fakt živo. Proč se Terka bála domů? Mě se zdáš v pohodě a tak myslim, že se neměla čeho bát, že by jsi možná pohubovala, ale určo bys jí nezmlátila do kuličky. Ach ta puberta.
Ale holky, jestli kluci budou po mě, tak se mám v pubertě na co těšit. Taky jsem jednou vzala čáru, protože mi mamka vyhodila Pepíčka (andulka). bylo mi asi 15 a tam mě to vysejřilo, že jsem utekla.........k bráchovi. Ten mě dotáhl domů a nedostala jsem ani facku. Síla, mamka se musela tak bát, že se mě bála i uhodit. Já jsem byla parchant a děsim se toho, že budou dělat jenom zlomek toho co já :unamused:

Kaa, beru na vědomí. Až bude časík a klíííííd, tak se domluvíme na těch fotkách a dvdčku. Zatim pohodička a nekvapíkuj to.

Jinak kluci mi rýmujou a malýho odsávám občas, ale už je to lepší.

Doufám, že je Johance už líp. Je to hnus, když jsou prdíci marod. Počítej Baru s tim, že to asi chytí i Honzík. Nejspíš se tomu neubráníte. U nás to taky tak bylo
23. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
No u nás je to jako u Zazit.
Budu hlídat plodňáky. Taťka byl taky trochu se semínkama pozadu. No nevim. Šel na operaci, aby na tom byl líp. A když šel pod kudličku, tak já byla asi 3 dny těhu a nevěděli jsme o tom. Takže nevim, jestli je na tom líp a nebo stejně. Na kontrole se spermíkama nebyl. Možná, že se z něj stal teď chovnej hřebec :wink:
23. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Holky dneska jsme spolu 10 let.
Furt se se mnou nebaví a to se snažim navázat kontakt.
Tak nevim, nachystali by jste něco jako překvapení i přes to? Třeba ozdobit stůl a na něm dobrý papání?
Ráda bych, ale fakt si myslim, že si toho schválně ani nevšimne a jenom projde nafouknutej a já pak budu bulet :frowning2:
23. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Teda holky, zas jsem se pobavila :slight_smile:, hlaska s plastenkou a trenkama je husta :slight_smile:)))

Na to plavco se hrozne tesim, akorat asi budu muset zakoupit jednodilny plavky - za prvy kvuli povolenymu brichu a za druhy bych asi vypadala ve snurkovejch bikinach na detskym plavani asi jako dost dobrej uchyl :grinning:
a v cem chodej mimiskove??? Videla jsem v drogerii nejaky plenky na plavani od huggies
23. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
přesně Zazit, plenky do vody
a dělaj je i v DMku a taky jsou dobrý a hlavně levnější
23. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
bobi, dik za poradu
23. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
bobi, pockej, abys pred vanocema nezakladala novy tema :slight_smile:))) //na testu o vanocich 2 :grinning: :grinning: :grinning: , kdyz mas ted chovnyho hrebecka :slight_smile:
a udelej vstricnej krok :slight_smile:, kdyz mate to vyroci :slight_smile: udelala bych mu dobrou vecu nebo tak :slight_smile:, urcite se chyti :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahojky, my dnes spaní nic moc, ale v šest si ho vzal manža dolů a já spinkala až do devíti!:slight_smile: jsou to lásky moje...
Holt o sedmi hodinách spaní si můžu nechat zdát při kojení no:frowning2: vše má pro a proti holt...
23. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Nejni zač Zazit,
hele nedělej si prču, to by mi už hráblo, kdybych měla jít do 3tího :grinning:
S tim jídlem to zkusim a když se nechytí, tak se příjdu vybulet na koníka
23. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
bobi, taky bych udělala gesto a na tomvýročí potlačila hrdost a šla do něčeho milého:wink: pak už to aspoň bude fajn a nebude ti líto, že jsi prošvihla výročí :sunglasses:
23. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
a gratuluju, je to krásný výročí! :dizzy_face:
23. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Holky, tak jo, jdu do toho :wink: Díky
Jdeme kojdit a pak vysmahneme na nákupy, tak zatím páček kočky
23. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
zazit, přesně jak píše bobisek, plenky na koupání v DM jsou levnější a jsou super, nepropustí ani kapku :slight_smile: , jsou to takové jakoby kalhotky, nasadíš místo plenky a můžeš přes ně dát plavky nebo ani nemusíš, jak chceš, my dávali.

bobi, gratuluju k výročí, je to mazec, my s manželem budem slavit v říjnu teprve 4 roky manželství, jinak se známe od r. 1999,ale chodit jsme spolu začli v 2004 :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
bobisku souhlasim s holkama, udelala bych vstricny krok a omluvila se, ze to jsou hormony a ze toho proste na tebe bylo zrovna moc a ze jsi to nemyslela. A pokud je normalni, tak to pochopi a bude rad, ze je po tiche domacnosti. U nas to teda funguje, i kdyz tichou domacnost nevydrzime mit dyl nez hodinu :slight_smile: Drzim pesti at to vyjde!
23. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
bobísku, já úplně přehlídla,že máš doma tichou domácnost, no je to blbý,ale myslím si,žes neudělala nic špatnýho. Prostě ses nám jen svěřila s tím co tě na manžovi naštvalo,tak nevím jestli by ses měla omlouvat. Možná mám na to divný názor,ale myslím si,že manžel si měl uvědomit,že něco udělal špatně. Na druhou stranu by mě asi taky naštvalo,že to moje žena konzultovala s dalšími x lidmi, i když jsou to kamarádky,ale s tím bohužel musí počítat,že se kamarádkám svěříš. No nevim no, zkus udělat první krok,jak psaly holky, nějakou usmiřovačkou a když bude dělat,že to nevidí,tak hlavně nebreč, i když to asi bude bolet,ale ono mu to snad docvakne,že ses chtěla usmířit a žes to tak nemyslela. Držím pěsti :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
Holky, jdu mu napsat zatím nějakou milou smsku, aby se maličko odměkčil. Za necelou hodinu je doma, tak uvidíme. Snad se mi podaří ta večeře. A když ne, tak to sežeru všechno sama :grinning: :grinning:

Jo jsme spolu 10 let a z toho manželé 4.
Ale právě v 1999 mě tento den pozval do kina a tam to začalo. Myslim, že to byl film Mumie. Prča byla, že do mě dělal i jeho kamarád a ten mě do toho kina pozval taky a jemu jsem řekla NE. No a když jsme se u kina všichni slezli, tak to bylo hustý. Seděla jsem mezi nima a oba mi hňácali po koleni :grinning: :grinning: Jenom jsem čekala, že se chytnou za ruku spolu :grinning:
23. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
23. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Tak děcka, dostala jsem nápad
Rezervovala jsem 2 lupeny v kině na Jánošíka.
Odstříkala mlíko pro Míšu
Domluvila hlídání s mamkou
a teď, jestli mě David vyfakuje, tak jsem namydlená :wink:
23. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
tyjo bobi, jsi dobrá! já malýho ještě nepujčím ani manželovi skoro:slight_smile:))

jinak super, urcite to vyjde!
My jsme spolu 6 let, 2.5 z toho manželé :slight_smile:
23. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
teda bobi, tys to super vymyslela :slight_smile:, jeste bys mela pozvat i toho druhyho, co te balil :slight_smile:, ze by ste si to jako po 10 letech zopakli :slight_smile:)))
23. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.