• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
romco, no máš to podobný jako já s malou, ale ty máš ještě mladší holčičku,tak to je možná ještě těžší, i když nevím no, když to popisuješ,tak to máme taky tak :slight_smile: . Taky mi občas rupnou nervy a je mi to líto a většinou se pak s ní pomazlím a vysvětlím jí,že to a to prostě nesmí a ona to stejně nepochopí no :frowning2: . Ona třeba když kojím,tak se chce pomazlit a já jí jakoby obejmu jednou rukou,jenže ona se vždycky schválně nahne víc,abych nemohla kojit,prostě dělá naschvály,ale v podstatě je mi jí líto,když si představím jaké má v hlavičce myšlenky,co se tam odehrává :frowning2: . Ale už je to jen a jen lepší, musím zaklepat, malá si postupem času určitě zvykne, už teď je znát zlepšení.

Bobi s tím kočárem jsi mě teda pobavila, ty jsi super mamina, ty se s tím prostě nese...š :grinning: :grinning: :grinning: .
Jak se tam ti dva proboha vlezli? :grinning:
24. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
aojky, spavý miminka závidím, ale což, nějak to taky doklepem žejo?:slight_smile: my nespinkáme, vždycky tak na hodinku, v noci max na dvě... co se dá dělat...

Jinak do Olomouce na zápis jsem měla jet v sobotu:wink: ale omluvila jsem se, že jsem porodila a nemusím tam, zapsáno na dálku:slight_smile:
24. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
a byli jsme poprvé v poradně a přibrali jsme 400 gramů! Chutná nám no:frowning2:
24. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
teda zazit, blednu zavisti! A ten rezim jste nejak zavadeli nebo si ho zavedl prcek sam? Ta nase spi spise odpoledne, to se prespi a v noci se furt budi:(
24. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
tak jsme zpet z kycli, ten nas medvidek pu zaspal i vysetreni kycli :slight_smile:, rozerval se az kdyz mu tam dr prdnul ten studenej gel, co se dava pred tim nez se ultrazvukuje :slight_smile:, pak jsem se pekne prosli domu, ale dneska je nejakej nervozni, dela zagorku, dopo jsme si hrali a ted uz nechce, tak sem ho supla na terasu a zas chrnime

kyclicky ok - mam preventivne davat jednu plinku, mam nastesti ty ortopedicky gatatka koupeny, tak mu to tam supnu, ukazali nam jak cvicit, tak budeme srdickovat :slight_smile: kyclicky, za mesic jdeme zas, nevedela jsem, ze se jde 3x

a po ceste jsem si koupila ten physiomer, cetla jsem si pribalovej letak a vypada to supr

bobi, jak si tam ty ditka nebohy narvala :slight_smile:))), sis koupila kocarek Liberta :slight_smile:), ne ? :slight_smile:)))

Kat, pribirate kvalitne :slight_smile:, my 350 g tydne a to mi prislo mega moc a vy 400g!!! :grinning: , hezky papate, ale to vis, kdyz ti mlicko uplne strika, tak to se to pribira :grinning: :grinning:

mariv, ja jsem dostala v porodnici od sestricek rady :slight_smile:, my puvodne meli maleho z briska uplne otoceneho - ve dne mel totalni noc - prochrnel komplet cely den, na krmeni jsem ho nemohla za zadnou cenu vzbudit - prebalovala jsem ho spiciho, pak mu prstem otvirala skoro nasilim pusinku (tlacenim na bradicku) a horko tezko spiciho nakrmila a v noci pak byl cilej a mezi krmenim ani neusnul, no tak mi sestricky radily, abych pres den nenechavala zatazeny zavesy, delala doma beznej hluk, pri dennim prebalovani na nej hodne mluvila, hrala si s nim atd. a v noci jen malinky svetlo, pri prebalovani, krmeni nemluvit a pak dat do postylky a zhasnout, no a ono to kupodivu zafungovalo a on se behem prvniho tydne doma otocil a my se ted jen modlime at mu to tak vydrzi :grinning:
24. zář 2009 v 16:45  • Odpověz
jo a jinak se mi povedlo sehnat instruktorku na plavani - ze zadnyho studia, kde chteji za jednu navstevu 600 Kc (to se asi pos.....), ale za polovic a pani po telefonu znela moc mile a mam na ni kladny reference, takze za 14 dni zaciname s koupanickem :slight_smile:, moc se tesim, doufam, ze se to Tomikovi bude aspon trochu libit
24. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
zazit, to je super, my to taky praktikujeme, v noci svetylko, klid...ale je nam to prd platne:slight_smile: no, devcata, hlavne, ze jsme zdraví že... nenaděláme nic, temperament je temperament...
24. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
taky praktikujeme a je nam to prd platny :( Nema to sice obraceny uplne, ale spis spi odpoledne a v noci se od pulnoci budi casto a vcera dokonce nechtela po kojeni usnout,tak jsem hodinu a pul uspavala :frowning2: A hlavne kdyz je vzhuru tak neumi byt v klidu, takze se s ni ani neda moc pomazlit, protoze kdyz uz je vzhuru tak breci :( No jo, Agi byla divoska uz v brisku, tak co se divim, ze...
Jinak Miska nestiha, je na tom chudina asi nejhur, ale psala, ze na nas koukne. Tak jsem ji psala, ze na ni vsechny moc myslime.
24. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
mariv, nas malej ma zatim taky takovy kratsi (max hodinovy) periody, kdy se mu da venovat - pak toho zacne mit dost - proste moc vjemu - a zacne byt predrazdeny - zacne byt takovy neklidny, vrti hlavickou, zacne natahovat a to uz ted vim, ze musim prestat s hrackama, ctenim, mluvenim, a rychle ho zavinout s rukama u telicka (jinak si s nima sermuje a to ho taky drazdi), vrazit mu na chvilku dudlika a polozit do klidu postylky nebo kocarku a on do par min sam usne a chrni do dalsiho krmenicka, no holt, jsou prckove jeste malinci a neudrzej dlouho pozornost - myslim, ze na to budu jeste za par mesicu s laskou vzpominat :slight_smile:, ze vydrzel vzdycky jen chvilku :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
a jinak me pred chvili prcek komlet zeblil :slight_smile:, lezeli jsme spolu, ja na zadech, on mi lezel briskem na brisku a hrudniku a ohodil me, ze mi to proteklo az na bricho :grinning: :grinning:, hezky si tam broukal, byl spokojeny a najednou krkanec a pul mlicka venku :grinning:
24. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky holky, Misce jsem zatím nepsala, nemám nějak odvahu ji rušit, bobek asi má fofr, ale zítra jí asi písnu, i jestli něco nepotřebuje, přece jen jsem blízko.

Jinak jsme doma měřili a už nám Kuba porostl o 6 cm, váhu doma nemám, takže nevím a byli jsme včera na kyčle a to máme ok.

Holky na rýmu bych to s těmi spreji nepřeháněla, vytřete Libenarem, pokud bude nejhůř, tak vytřít vatičkou s Otrivinem (obsahuje zvlhčující složku+léčivo) nebo Nasivinem, postýlku zvednout o 45stupňů a odsávat.

Zazit- tak my už byli posr...í, počůraní a poblití- oba :grinning: :grinning:. Takže soucítím :grinning:. Nejlepší bylo, když mně posr..l a já byla sama doma, tak jsem ho prostě vzala se vším, i s přebalovací podložkou a odnesla do vany. :grinning: :grinning:
A závidím spavé dítě, my spíme jen v noci a přes den max.2hoďky. Jinak si hrajeme, povídáme, čteme.

A ještě jsem začala malému zpívat dle nové knížky:slight_smile: a on začal plakat :grinning:. Takže zůstanu jen u čtení :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz
tak posrany zada jsme jeste nemeli :slight_smile:, naloze dela slusny, ale plinky to zatim udrzej :slight_smile:
holky, to je maso, co, jak ty rozkosny, malinky detatka smrdej! ten nas se musel ucit u malejch tchoru, to je vzdycky puch, ze bych si nejradeji nasadila kolicek na nos :slight_smile:
jinak borec to jeste prodlouzil :slight_smile:, krmili jsme kolem pulnoci a pak az v pul sedmy :slight_smile:, je to spac a ted dochrnujou s tatkou, aby jsme pak mohli jet na vylet :slight_smile:, jdu se mejt, zatim pa
25. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
já poslední týden mám nějak nespavé dítě :cry: , dnes jsme se budili co 2 hodiny, to ještě neznám, dělá nám problémy usnout, tak po kojení skoro půl hodiny a od čtyř zase prdíky a to někdo říkal že po šestinedělí se to má obrátit, tak buď se bude blýskat na lepší časy nebo jsme si už šestinedělí vybrali a tak potěž pán bůh a my se asi večer nevyspíme.

jinak nám Majda už pokřtila nový koberec v pokojíčku, mívá při přebalovaní vždy nabito, asi si pořídím olověnou vestu jak mají sestřičky na rengenu :sunglasses: , pos... (od Majdy) :grinning: už jsme byli oba já i MM

jo a taky jsem chtěla přidat jeden postřeh, jak jsou takové ty hračky s hudbou, tak to Máji pouštím a dost často a včera jsem nachytala MM jak při čištění zubů si právě pobrukoval tu melodii, no prostě je vtíravá, docela mě to pobavilo.
25. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
ahojky, tak u nás noc šla.
sasanka to znám u nás hraje asi 20x za den Dáda a s MM jsme z toho už úplně hotový, že si to zpíváme. :grinning:
25. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
no,nam uz z tech zvuku taky slusne hrabe :slight_smile:))) a ja se pristihla v Tescu na nakupu, ze se snazim houpat kosik :grinning: :grinning: , to je fakt sila :slight_smile: a mluvim jak idiot :slight_smile:, protoze se snazim na Tomika mluvit "klidnym" hezkym hlasem a furt mu rikam taaaak a ted udelame tohle a taaaak a ted pujdeme tamhle, tak taaaaaak rikam uz i v normalni reci a na ostatni mluvim taky tim "klidnym" hlasem, takze moje okoli si o me zacina myslet, ze mi regulerne hrabosi :grinning:

a sasanko nestras, ze se neco po 6nedeli obrati :slight_smile:, ja chci mit porad svoje hodne, spave miminko :slight_smile:, on mel regulerni hysterickej zachvat zatim jen 2x za ten mesic a to jeste trval jen par minut a musim rict, ze to kdyby mel casto a v dlouhych kusech, tak se zblaznim, protoze to je totalni bezmoc, jak clovek nevi, co mu je a co potrebuje a je mi ho strasne lito
25. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
a hele nikdo se furt nema k zalozeni toho tematu na kojencich, uz je to trapny :grinning: , nektery maminky uz tu maji i po 6tinedeli a furt lezeme do tehotenstvi, takze mam napad :slight_smile:, Bobisek zalozit tohle tema, tak by si mohl zalozit i to nove, ne ??? co vy na to ?? :slight_smile:, Miska ma asi chudak totalni fofr a to by jsme taky mohly cekat fakt do vanoc nez bychom se presunuly :slight_smile:
25. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
tak dnes jsem sama doma jen s prďochem to je pohoda jen jedno dítko. :sunglasses:
Taky dnes vůbec nebudu vařit :grinning: malej má mlíko a já na to pr..... ještě musím dnes vyžehlit, protože už večer budu mít zase obě děti, tak bych to už neudělala.
Prý má být i říjen teplý . To by bylo super co. Já už mám deprese zase ze zimy až bude v 16,00 tma a ty děti jsou doma naprosto otravené. Do vánoc to jde, ale ten leden, únor jsou vždycky tak dlouhý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
ahoj holky, tak noc opět bez spánku, do 2:40 jsem malýho chovala a odsávala a utěšovala. Chuďátko,snad už to dnes bude lepší.

Kaa, já to s tím physiomerem nepřeháním, já mu tím vytírám nosík tak 1x denně a to ještě né každý den,a když má ťeď tu rýmu,tak možná tak 2x, někdy taky ne. Spíš používám ten libenar,ale to taky jen když má hodně ucpaný nos a nemůže kvůli tomu pít. Jinak si myslím,že právě Nasivin je hodně agresivní a právě ten nepoužívám vůbec,měla jsem s ním špatné zkušennosti s Johankou, i se mnou :frowning2:

zazit, souhlasím se založením tématu. Mohly bychom každá navrhnout nějaké téma,kdyby Bobi, neměla nápady a vybraly bysme to nejlepší.

Jinak se s vámi loučím,přijedu až příští týden nejspíš ve středu,jedu k našim, zítra odtamtud jedu na zápis do druhého ročníku a pak ještě zůstaneme.Tak ahoj a doufám,že už příští týden bude aspoň rozjetá debata o novém tématu,abych mohla nějaký název popřípadě taky přihodit :grinning:
25. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
jednu výhodu nespavost mimča má, dohání to dopoledne a já teď aspoň stihla vygruntovat, přijede mi kamarádka a navíc i přijde nám chlap konečně měřit okna na sítě, sice trochu po funuse ale na příští rok bude hotovo
25. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Přesně tak holky, nahoďte nápady s tím, jak se budeme jmenovat a když to odsouhlasíme, tak to na ty kojence lípnu :wink:
25. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
A Baru, krásně si to užij a odpočívej.
O spaní mimča - náš zlatouš spí v noci, ale přes den tomu moc nedá.
Vstává v 9, pak zabere kolem 12 a spí tak 2 hodinky. A pak skoro do nočního vzhůru šaší. Někdy si tam hodí ještě tu hodinku spánku, když se kočárkuje, ale jinak je to bída. Je dost vnímavej a už parádně reaguje na hračky a na kolotoč. Vydrží to pár minut pozorovat a pak se nakrkne a bulí, že chce mámu. Ale i ručičkou do těch hraček omylem bouchne a pak je vykulenej.
No nic, zase houká, tak jdeme mumínkovat.

Ten název tématu by měl být zvučný.
Já v tomhle vidim // a klikám. je to takový do očí bijící :wink:
Tak navrhujte :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
bobi, necháme to na tvém uvážení, tymáš výborné nápady :dizzy_face:

jinak ahojky, my šátkujeme, jinak bych nic neudělala a na ruce je přece jen těžkej pořád:slight_smile: a v šátku taky krásně prdí:slight_smile:)

jinak u nás stejný, my prostě nnejsme spinkací, ale docela se slaďujeme, nějak ton snad půjde...

mluvím taky jak debil:grinning: na manžela... košík ještě nehoupu, ale to jen proto, že jsem ještě nebyla nakupovat:slight_smile:

jinak kočárek super zazit, jsem šťastná za výběr!
25. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Jo ten košík v tesku je supr. Hezky jsi mě rozesmála Zazit.
Já byla u Dády tak zdebilněná, že když jsem venčila psa, tak na něj furt Roníku podívej pipinky.........chtěla jsem mu ukázat holuby :grinning:
....takovejch úletů bude víc.

Na jednom tématu jsem si četla o takových kouscích a dost mě roztlemila jedna mamka, která šla vynýst ven jenom koš. Hormální ohoz domácí (tepláky a tak) a jak tak šla, tak skončila na náměstí, který měli asi 15 minut od baráku a koš držela furt v ruce .......... :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
já nevim, zase tak dobrý nápady nemám Kat

něco třeba jako : My ze // vánočních 08 ???

Nevim, holky help, jsem vymydlená
25. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
Co třeba "miminka vánočních // 2008" ???
25. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
bobi mě taky nic nenapadá možná třeba vánoční zlatíčka nebo vánoční překvapení fakt nevim.
jinak já už taky blbnu malej leží v lehátku a já koukám na televizi a a říkám mu že jsou tam zvířátka a až pak mi dochází , že tomu malému to je ještě šumák.
25. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky, taky vám ti drobci zlobí v noci? My řveme hlavně tak od 19 hod do 22hod. Pravidelně. Přes den spinkáme, ale jen v kočáru. Teď jsem si pořídila šátek tak si ho pěkně začnu rozmazlovat :sweat_smile:
k tomu tématu..Super nápad byl dát ty // na začátek. Dobře se to hledalo. Co jen jednoduše // z Vánoc 2008?
25. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
jo vroni, to je dobrý :wink:
25. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
taky jsi tu dlouho nebyla. Jak to zvládáš?
25. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Bobi, hoňka jak stehno. malá je sice celkem samostatná 3,5 ,ale stejně...
Sice se na PC dostanu, ale zatím jsem pracovala jen s fotkama a sháněla vhodný šátek.
Já vás pak dočtu. Fotky jsem tam nějaké hodila. Ještě sebe, když najdu nějakou ucházející :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.