• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Ahoj holky, narychlo vás zdravím od rodičů z malinkýho notebooku,strašně blbě se z něj píše :grinning: .
Moc nedočítám, jen jsem postřehla pár smutných událostí :frowning2: .
Kat, přeju upřímnou soustrast :frowning2: .

veru, ty se tady drž, s dcerou to asi nebude lehké, je mi líto,že má nějaké problémy :frowning2: , buďte silní ať to je brzo za vámi.

a název se mi líbí - -// z vánoc 2008, nebo kdybych měla přidat můj návrh, tak bych navrhla třeba - Vánoční dárečky už jsou na světě....

holky musím letět, papa,něco vyberte, už se těším,že budem v kojencích :slight_smile:
27. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
jejda,kat omlouvam se, ten smajlik mel byt samozrejme smutnej, nejak jsem se uklepla trubka :(
27. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
ahoj holky, prosím o radu dáváte něco na takové ty čistící pupínky s bílou hlavičkou . Malej je úplně obsypanej.
27. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
mariv, jsem to pochipila, v pohodě:slight_smile: a děkuju všem...
Romco, nedavam nic, ale malej ma asi dva, tri...
27. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
romi, taky neporadim, mame dva na tvaricce, zatim je neresim

kat, uprimnou soustrast, je to smutny!
27. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
Romca3:

nechci tady otravovat,ale myslim ze to jsou potnicky.Maly je taky uplne osypany.A ja na to vcera dala hermankovy caj.A dneska to ma o 100% lepsi.Normalne jsem nechala vyluhovat hermanek.A potom ho tim potrela,nechala vsaknout a pak ho namazala jeho telovym kremem na ktery je zvyklej.Nivea pro citlivou a suchou plet.
A to byl vcera,uplne cervenej cely podobany.A dneska je to krasne.Tak zase potiram 3krat denne,
Taky jsme zacinali se dvema . Ale uz to opravdu mizne,tak to zkus. :wink:
27. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
ja myslim, ze potnicky vypadaji jinak. Romca ma spis namysli takovy ty novorozenecky pupinky, mala byla po porodu uplne osypana a par jich porad jeste ma. My jsme to mazali Bepanthenem, ale myslim, ze to stejne zmizi casem samo. Nam ty nejvetsi sestra v porodnici vymackavala tycinkou do usi, ale jinak nic neporadili.
27. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
jo,aha ty jsme meli taky a samo to zmizlo.
jinak,to se divim,ze vam to v porodce vymackavali.Nam s tim nic bedelali.To proto asi,ze ty sestra tam jsou jako jen z povinnosti a nic nam nevysvetlovaly,jen po nas znapaly.Ale je to uz za nama.Tak jsem rada ze jsme doma.
27. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
holky díky za rady já to vyfotila má to jen ve tvářičce. Takovej čistej byl ještě před 2 dny. :grinning:
27. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Romco neboj,
těm pupínkům se říká Milie a zmizí samy. taky je furt máme v obličeji a hlavně na tvářičkách. Vypadaj jako beďárci zralý a já mám vždycky nutkání je vymačkat :wink: Ale hlavně to ne, dýl by se to hojilo, trápila by jsi prcka a mohlo by se to podebrat. Takže to v klídku nech a ono to časem vymizí.
Vím, že to vypadá blbě a každej si toho všimne, ale lepší tyhle pupínky, který nic neznamenají než například chudák mariv, která má problémy s očíčkem.

Jinak já mám hlas jako Tina Turner. To škrábání krku mi vlezlo na hlasivky a jsem teda rokerka jako Brno :wink:

Tak teda mám založit to téma?
Dám to na společný termín a název // z Vánoc 2008 konečně v dupačkách

Souhlas???
28. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
Taky upřímnou soustrast a něco na tom bude, že život za život.
Dádu vystřídal dědeček
Míšu vystřídala babička

Kaa, to bude fotek, mazec, co?
28. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
teeeda, dneska jsem nas nasla az na str 2!!! uz jsem se lekla, ze jsme se konecne nekam presunuly :slight_smile: bobi, tak uz to zaloz!!! :slight_smile:

holky, ale s tim pocasim to vyslo, co ? tak naaadherny zari uz nebylo ani nepamatuju, miluju takovyhle teploucky babi leto!!! ted jsem byla s malym pres 3 hodky venku, je tam neskutecne naaaadherne
28. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
Holky ja vam tak zavidim ty hodny miminka. Nase mala uz dve noci nespala a ja s ni, v noci porad tlaci a tlaci a pres den rve a rve a nespi!!! Uz jsme s manzou uplne vycucli a to jde ve stredu do prace, to se asi zblaznim!!! Asi ma boleni, no teda spis se nemuze vykakat, je zvykla na 6 bobku denne a ted ma "jen" 4 a ne tak velky jako predtim. Pritom pry nevadi kdyz kojeny deti nekadi nekolik dni! To by se nase Agi asi zblaznila. Vubec nevim co s ni a obavam se, ze dalsi takovou noc nevydrzim :( Asi zitra zavolam doktorce, i kdyz hadam, ze mi stejne nic neporadi.
28. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahoj holky prosím o radu, Ondráška jsme asi trochu zapařili v kočáru, já byla na pohotovosti )to je jiná kapitola) a manža jezdil 3hodinky venku na slunci a Ondráškovi se na zadečku resp. za konečníkem směrem na záda udělaly červené skvrny, stále ho přebaluju, meju vodou a mažu Bepanthenem, ale nechce to zmizet, naopak dnes je to horší... má to už několik dnů nevíte co s tím? :frowning2:
28. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=113091&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

Je to naše nové téma na společným termínu
a jmenujeme se
// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách
:grinning: :grinning:

Tak honem holky, přelejzejte.

beeru jinak fakt nevim co to máte u Ondíka.
Já bych řekla, že kdyby se zapařil, tak se mu spíš udělaj potničky.
Není to třeba reakce na něco? Nesnědla jsi něco agresivního?
28. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.