• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
autor
Zuzi ať vše dopadne dobře a splní se ti přáníčko miminkový. Držim palečky :wink:
21. led 2009 v 16:10  • Odpověz
achalteke jezis dekuji uklidnila jsi me!uf uf jsem nejak vyplasena. :wink:
21. led 2009 v 19:40  • Odpověz
neboj mamušo určitě bude všechno v pořádku :wink:
21. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
Zuzko, ja jsem po mimodeloznim.... neboj se zakroku vubec, to je to nejmensi.. nevezmou ti vajecnik, ale vejcovod, takze dal budes ovulovat z obou vajecniku... jinak zakrok je pohoda, fakt se neboj, je to sice narkoza, a pooperacni bolesti jsou, ale ne nijak velky, a co se tyce dalsiho snazeni, tak my se mohli zacit snazit po druhe menstruaci, takze po dvou mesicich, vsechno bylo s delohou i cipkem ok, tak jsme dostali pozehneni a koukej, v cervenci laparo a v prosinci tehu!!!! Tak nezoufej, jo??? Je to tezky, ale ted jde hlavne o tvoje zdravi... mimodelozni je moc nebezpecny!!!!! Kdybys potrebovala cokoli, tak napis vzkazik, rada ti to pomuzu zvladnout...
21. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
no já měla ráno holky........manžel včera z města domu donesl jako překvápko kebab a mě dal bylinkovej dresink. Byla to dobrota i když se mi ty bylinky zdáli trochu nakyslí, ale říkala jsem si, že je to asi tim jogurtem............a ráno jsem se s bolestma nemohla odtrhnout od záchoda. Průjem a auvinky. Tak jsem se narvala 2 banánama a už mě nic nebolí, tak doufám, že to pomalu zabírá
............... a jídla, co si neuvařim NEJIM :confounded:
22. led 2009 v 08:02  • Odpověz
bobisku, davej pozor, dneska rano ve zpravach bylo, ze u nas zacina radit salmonela a to by se nam ted urcite moc nehodilo!!!!!
22. led 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahoj holky, muzu se k vam pridat? 4.1. jsem zjistla ze jsem tehotna, to uz jsem par dni neco tusila protoze M neprisla a bylo mi trochu zle od zaludku. Byla jsem na umelem oplodneni uz 1.12. ale potom prisla M tak jsme mysleli ze to nevyslo a ono ano. Takze podle pana doktora jsem ted jiz v 10+0, pry nam zkratili tehotenstvi kvuli prodlouzene kultivaci. Tak nevim.
Muzu se zeptat jak moc pribirate?
22. led 2009 v 08:35  • Odpověz
Ginger1 ahoj, tak te tady vitam, cim vic nas je tim lepe. Jinak gratuluji k mimi.

Ja mam za sebou taky jedno umele, dva krat inseminaci a jednou IVF a nepovedlo se. Tak jsem si rekla ze pockame do brezna a pujdu na KEt t.j. si nechat zavest mrazacky. Ale 1.1 09 jsem to nedostala a 5 teho udelal test a bylo. Ted jsem asi v 7tt.

A jak to probihalo u tebe ? to umele? mne to stalo 30 tisic se vsim vsudy.

A od toho umeleho nemuzu zhodit a ted to jde nahoru a to skoro nejim, tak nevim, jsem nafoukla jak balooooooooooon.
22. led 2009 v 09:50  • Odpověz
zazit kukni na to http://www.prenatal.cz/faq.htm :slight_smile:

Ja jsem se na to divala a urcite to chci.

achalteke uz jsi na to byla?
22. led 2009 v 10:03  • Odpověz
misko, tak na to jdeme 11/2, dela se to ve 12tt, uz jsme objednani :slight_smile:
22. led 2009 v 10:19  • Odpověz
ja chodim dal do Gestu, tady v Praze, sice to neco stoji, ale oni tam maji vsechny pristroje a delaji veskere vysetreni, jsou tam super doktori a mas zajistene, ze se na nic nezapomene :slight_smile:
22. led 2009 v 10:20  • Odpověz
Tak to mas fajn, tak to ja zase tady v Ostrave s tim zkusenost nemam ale snad to bude dobre, proste reknu ze to chci. Musi to delat taky tady. Kdyz tak si priplatim. Ach Praha :frowning2: je mi za
ni smutno bydlela jsem tam dva roky, uplne neco jinaho jak tady.

Ale tu se to taky da, jenom je traba se trochu obracet.

A rikali ti co ti budou delat? vezmou krev a pak ultrazvuk?
22. led 2009 v 10:31  • Odpověz
jojo, v tom 10 tydnu (pristi tyden) jdu na ty odbery a pak ve 12 tt na ten velky screening v prvnim trimestru, manza se mi tam nacpal, ze pujde se mnou, jsem rada, ze se stara :slight_smile:))
22. led 2009 v 10:33  • Odpověz
misko 66, nas to stalo asi 18 000 - delali nam vlastne jen stimulaci, ICSI, prodloznenou kultivaci a kryokonzarvaci a hned napoprve se to povedlo - doufam ze to vydrzi. Pritel ma spatny spermiogram tak nam hned doporucili ICSI. Myslim ze je to lepsi nez se snazit buhvi kolikrat snazit to delat nejak jinak. I kdyz tobe se to povedlo spontanne? - to je super, maly zazrak vid?

Holky, kolik kilo mate nahore? Ja uz 3 a vseude se pise ze v prvnim trimestru by to mely byt jen tak 2 kila. Asi to moc resim co? Nechci byt jak buřt...

Zazit, v cem se lisi ten velky screening od bezneho ultrazvuku, nevis?
22. led 2009 v 11:56  • Odpověz
Nevim, ale bezny utz mi delaji pokazde kdyz tam jdu, tohle je neco specialniho, dokonce tam na to jezdi nejaka specialni dr, ktera tam normalne neordinuje, asi je to kvuli tomu vysetreni toho downova syndromu, nevim, 11/2 budu vedet vic :slight_smile:, neboj budu informovat :slight_smile:
22. led 2009 ve 14:50  • Odpověz
ja jsem je našla 23 prosince 15 lendna jsem byla u doktora a on mi řekl že už jsem 8 tydnu :slight_smile: ahoj pekana
22. led 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Dneska jsme holky proflákala. Dorazila mamka, tak jsem jenom přihlížela jak se tulí a hraje si s Dádou. Pak bylo tady odpol takový krásný sluníčko, že jsem s prckem vyrazila na procházku. Jeho jsem nabalila a sama sebe odflákla a promrzla jsem jako sobolí hov.. Takže jsem doma dala teplou koupel.
Jsem fakt patlák, nějak nedomýšlím situace

Ještě jdu se psem a pak zase na mě volá gajůůůůč :grinning:
22. led 2009 v 19:57  • Odpověz
ahoj holky dneska tam zadna nejste? jak to? ja jsem v praci a nudiiim se. :grinning:
23. led 2009 v 08:35  • Odpověz
Misko já jsem tu, teď jsem vylezla z pelechu, vyvenčila pejse, uvařila čajdu a koukám co je na koni nového :wink: Tak ať ti to v práci utíká
23. led 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj takze uz jsi na nemocenske, se mas. ja pristi tyden asi ve stvrtek taky nastupuju ale na nucene volno 70% doma. Tak aspon spocnu. Ale tz mas dpma krasneho havinka, teda veeeelkeho havina tak mas spolecnost. ja sice taky, mam britskeho kocoura, takovy maly pes. Jenom to kurna tak jak pejsek neposloucha. Dela si co chce. Mas uz nejake vysetreni za sebou? na to NT jsi uz byla?
23. led 2009 v 09:04  • Odpověz
Jo Misko náš pes to je tak individualita sama pro sebe :grinning: ale miluju ho :dizzy_face: . Ne ne na NT jsem ještě nebyla - mluvila jsem o tom v pondělí s doktorem, když jsem si byla pro neschopenku a říkal, že na NT se posílají většinou těhulky po IVF nebo s nějakým rizikovým faktorem - což já ani v jednom případě nejsem. Říkal, že pokud tam chci, že mi žádanku samozřejmě dá, tak uvidím za 14 dni na kontrole co a jak....možná to nechám až na ty triply - uvidíme. Jinak vyšetření za sebou vlastně ještě nemám žádný.
70% doma? To je paráda, lepší než nemocenská, můžeš kam chceš a i ty prachy jsou větší a hlavně - orazíš :wink:
23. led 2009 v 09:09  • Odpověz
aha mi doktorka rekla ze jsem po 30tce tak ze by se melo, ale vis jak kazdy doktor je jiny. ale urcite to budu chtit, moje neter srdecni vadu, nic hrezneho to neni ale uz to tam je takze. Bojim se ze to bude treba dawnik nobo tak. Doktorka me skoro poslala do prdele, ze myslim na takove blbosti. No ale myslim, nebo bojim. ale to asi kazda z nas.

Jo 70proc je fajn a muzu kamkoliv ale stejne lyzovat nemuzu, ani zaparit ted mne cekaji same narozky, a ja budu susit. Ale vis co ani nahodou nemam chut ani na pivo ani vino a tvrde to uz vubec. jsem kuracka slaba, teda byla, a taky na cigaretu nemam ani pomysleni, spis fuj fuj.

A jak si na tom ty s tema nerestma?

Jo a bricho mam nafoukle jak balon, mas aj ty?
23. led 2009 v 09:23  • Odpověz
ahoj holky, ja teda musim rict, ze jsem rada, ze jsem se vratila do prace, 14 dni si odfrknout doma bylo fajn, ale clovek se akorat furt pozoroval a ja se i nudila, v praci ten tyden hned lip utika a penizky jsou taky fajn :slight_smile:
23. led 2009 v 09:35  • Odpověz
a bricho - no to mam tak - rano krasne plochy jeste porad, ale odpolo kazdej den nafoukly jak balon a to se nadymacim vecem snazim vyhybat :confounded:
23. led 2009 v 09:38  • Odpověz
jo 30 už mi bylo tak uvidíme...

no moje neřesti - nekouřím už přes dva roky, pití o tom snad nemá smysl se bavit (asi tak jednou za půl roku si dám malý pivo),kávu piju málo, te´d co jsem těhu vůbec, co teda je pro mě horší, že jezdim na koni - teď teda ne a právě mi to strašně chybí ale počítala jsem s tim, že až budu těhu dám od koní oraz...a lyžování mi taky chybí - kór když mám skoro za barákem sjezdovky.

Břicho bych řekla, že mám v klidu - nejsem teda žádná droběna a přes ten špek ani nepoznám jestli už mi něco roste nebo se nafukuje, ale řekla bych, že zatim ne :grinning:

zazi hele mě ta práce taky docela chybí, teda spíš mi vadí, že nejsem v obraze co je novýho, co kolegové atd. :grinning:
23. led 2009 v 09:52  • Odpověz
no presne, taky jsem si pripadala takova odriznuta od sveta a rikala jsem si, ze na to bude cas az budu doma s prckem
23. led 2009 v 09:53  • Odpověz
vysli mi v praci hrozne vstric - mam rezim 3 dny v kancelari, 2 dny domaci kancelar - jako, ze makam z domu :slight_smile: , dokonce jsem vyfasla dva notebooky, abych to porad nemusela prenaset - je to takovej fajn kompromis, clovek si doma preci jen udela vic veci (protoze ho nidko nerusi) a nemusi jet do prace a zpet a usetri cas :slight_smile: a pritom je v kontaktu s lidma a penize mam stejny, jako bych tam drepela celych 5 dni
23. led 2009 v 09:55  • Odpověz
teda, ale od vcera je mi nejak hrozne zle od zaludku a prvne za moje tehu jsem mela vcera fakt spatnou naladu, vubec jsem vecer nemela naladu se s manzilkem bavit, varit vecere a tak, mela jsem chut akorat zalezt nekam a bejt sama, myslala jsem, ze tehu je radost, ale vcera depka jak tram :frowning2:
23. led 2009 v 09:57  • Odpověz
zazit to máš fakt bezva, já bych taky ráda dělala z domova, ale při mojí profesi je to blbost :wink:
23. led 2009 v 09:57  • Odpověz
aha, no to u moji to jde uplne v poho, na ty dva dny si necham praci, co jde v poho delat z domu (dneska prochazim praci, co udelaly moje kolegyne, co jsem byla na nemocensky a teda vstavaj mi z toho trochu vlasy hruzou a posilam prudici emaily - budou mit radost pred vikendem :slight_smile: , a co delas achalteke ?
23. led 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.