• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
autor
tý jo, to je fakt odpočívající neděle... :grinning: Nikdo nikde :wink:
25. led 2009 v 19:22  • Odpověz
jo tak já měla neděli poměrně zajímavou:

manža přijel z práce totálně nachcípanej - chřipka jak Brno, leze tu, smrká a chrchlá pro jistotu si dneska rozestelu v obýváku, aby na mě bacily moc nelítali,
pak přišel se psem z prochajdy a pes v krvi - urazil si drápek - takže psa do auta a už jsem valila k vetovi
pak jsem přesolila guláš a z původně maďarskýho udělala nakonec franfurtskej nebo jakej
nakonec jsem se jela uklidnit k nám do práce do whirpoolu a páry a cestou domu jsem píchla - naštěstí vyměnit gumu mi nečiní potíž, nicméně bez pomoci se to neobešlo :frowning2:
takže jsem přujela domu totálně vytočená a chtěla jsem něco rozbít :angry: či někoho zabít
už jsem v klidu a raději půjdu spát ať už se proboha nic nestane :sweat_smile: hezký večer těhulky :wink:
25. led 2009 ve 21:46  • Odpověz
teda, teda, to byla nedele, jak vystrizena :frowning2:

vcera koukam v nasem tematku ticho po pesine :slight_smile: , my byli u nasich a ja s hruzou zjistila, ze moje silena mamka uz pokoupila skoro celou obleckovou vybavicku :frowning2: , si ani nic nevyberu - koupila krasny veci, to jo, ale clovek by si to stejne chtel vybrat sam, no, ale zas usetrime :slight_smile: , ted jsem ji nakupy do toho prvniho screeningu uz zakazala - clevek nikdz nevi, co se muze stat
26. led 2009 v 07:44  • Odpověz
zazit tak to je u nás podobný - včera mi táta hlásil, že zjistil kde je v Linci (máme to za bukem) prý skvělý obchod pro miminka a že bychom tam mohli zajet v týdnu a něco pokoupit - tak říkám, že co plaší, ať si daj ještě voraz chvíli - jo jo natěšený prarodiče :sweat_smile:
26. led 2009 v 08:41  • Odpověz
:slight_smile: no nasi vysilujou fakt nadherne :slight_smile: , skoro by je clovek klepl palickou :slight_smile: , aby se trochu zklidnili
26. led 2009 v 09:37  • Odpověz
tak nechci to zakřiknout, ale od předvčerejška co jsem se vyblila z podoby je mi dobře a žaludek se zdá být už ok, kéž by to vydrželo :slight_smile: a těžce si ujíždím na ovocných nanucích - ta chuť mi přijde naprosto nebeská :grinning:
26. led 2009 v 10:06  • Odpověz
ja mam dneska desnou chut na lososa a jako na potvoru maji ve vsech hospodach kolem tunaky, pstruhy a nevim, co jeste, ale losos nikde :frowning2:
26. led 2009 v 10:08  • Odpověz
hura, tak jsem nakonec nasla hospodu s losuskem :slight_smile: a zblbla celej kancl, ze jde se mnou :slight_smile:
26. led 2009 v 10:24  • Odpověz
no tak toho bych si taky dala :wink:
26. led 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahojky holky po dlouhé době, byla jsem pracovně pryč. Zítra jdu na kontrolu tak snad bude vše ok.
Začíná mi být po 10 ti dnech těžkosti konečně lépe. Zatím bez zvracení. Ale stojí mě to dost úsilí.
26. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
čau Markét tak snad se blýská na lepší časy :wink: a zítra držím palce :wink:
26. led 2009 ve 12:12  • Odpověz
Děkuju, kdy jdeš na kontrolu ty? Jo snad už bude lépe, v pátek jsem měla zatěžkávací zkoušku, byli jsme na plese. Domů jsme jeli v 2:30 a já prospala celou sobotu. Spánek mi vážně hooodně pomáhá. Musím vydržet ještě týden v práci a pak bych šla na 14 dní na neschopenku. Strašně se mi nic nechce, hlavně jezdit po klientech. Mám kopr. Závidím vám být doma.
26. led 2009 ve 12:30  • Odpověz
ja nejsem doma :slight_smile: , chodim do prace
26. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
Zazit: A chce se ti??? V jaké profesi pracuješ?
26. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
chce, bavi me to - byla jsem doma 14 dni a kouslala jsem se nudou, potrebuju bejt mezi lidma
26. led 2009 ve 12:51  • Odpověz
jééé těším se na mateřskou dovolenou žádný stres kolem práce veget s miminkem . těším se chci odejít 12 t před porodem a užít si volno léto klid uuuu
26. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
ale uz jsem to s achalteke - ona ma na tehu blbou praci, ale ja mam pohodovou - jeste mi vysli vstric - mam tri dny, ze musim byt v kanclu a 2 dny pracuju z domova, takze takovej pohodovej rezim :slight_smile:
26. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
ja myslela, ze nejdriv se da odejit osum tydnu pred terminem porodu ????
26. led 2009 ve 12:54  • Odpověz
ahoj holky, zitra mam schuzku s nadrizenym a vaham jestli uz mu mam o mem tehotenstvi rict. Kdy jste to rekly nebo reknete vy?
26. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
akte já jdu až 6.2. a už se strašně moc těším :dizzy_face:

ginger já to řekla hned po první kontrole, u nás v práci je babinec, takže se tak nějak vědělo, že se pokoušíme o mimi a všichni i očekávaly, že půjdu na nemocenskou. Když před lety naše firma začínala byla jsem druhý zaměstnanec, ta první je 22tt a teď já :grinning: služebně na řadě je teď jeden kolega :grinning:
26. led 2009 ve 13:46  • Odpověz
Zdarec holky, dlouho jsem tu nebyla.. nic nestíhám a hlavně je mi furt blbě a jsem unavená... dneska jsem byla na kontrole, mimiňák měří 21,6 mm, srdíčko tluče a mám průkajdu.. ,mám radost.. jinak jsem zatím schodila 4 kila... no a už jsem to taky oznámila v práci, dneska, šéf mi pogratuloval, ale nijak nadšen tedy nebyl a za personálním jsem šla s tím, že nám řádí v práci nějaká epidemie (kolegyně oznamovala před měsícem) a on jen "ne" a já "no jo" a on "tak gratuluju" noa pak jsem pokecali jako kdy na mateřskou a tak... takže v pohodě.. a jak u vás holčiny???
26. led 2009 v 15:00  • Odpověz
jé makkyt tak to obrovská gratulace - prcek už je pěkně velkej :wink: :dizzy_face:. Já už se strašně moc těším na tu kontrolu :dizzy_face:
26. led 2009 v 15:09  • Odpověz
teda makkytko, tak to uz je macoun :slight_smile:)))
26. led 2009 v 15:13  • Odpověz
no holky, musím vám říct, že jsem koukala.. je to můj obřík.. jsem dneska 8+4 a podle utz 9+1.. škoda, že mi pod tím špekem není vidět aspoň malilinkatý těhu bříško... no co se dá dělat... a kdy jdete holky na kontrolu vy? jinak já jdu na další až 23/2, tzn. za měsíc!!! se zblázním.. ale prej mi rovnou udělá NT screening...
26. led 2009 v 15:19  • Odpověz
no, ja jdu ted ve stredu na nejaky odbery a 11/2 uz na ten velkej screening vcetne NT :slight_smile: , uz se tesime, beru manzu sebou :slight_smile: , at taky vidi, co uz nam vyrostlo :slight_smile:
26. led 2009 v 15:21  • Odpověz
holky, jeste vam musim vylicit, jak jsme prisli k finalnimu pracovnimu jmenu nasi fazolky - je to od soboty Snoopy 1 a moc se to uchytilo, ale vtipny je jak to vzniklo :slight_smile: , muj manza je desnej fanda do golfu, hrajeme ho oba, ale on je do toho desne zapalenej a kouka i na vsechny prenosy z americkejch turnaju a tam to (mimojine) snimaji i ze dvou vzducholodi, ktery se jmenujou Snoopy 1 a Snoopy 2, no a ja v sobotu vylezla ze sprchy a on kdyz videl moje desne natekly prsa, tak prohlasil, ze jsou to uplny vzducholode :slight_smile: a z tyhle asociace okamzite vznikl pracovni nazev pro prcka - Snoopy 1, dalsi mimis prej bude Snoopy 2 :slight_smile:
26. led 2009 v 15:25  • Odpověz
Makkyta: přidávám se ke gratulacím. Je skvělé slyšet krásné zprávy.
Já jsem v práci zatím nic neřekla, nemám moc kontakt z kolegy, jsme každý z jiného kraje. Oznámím jim to až po genetice v 20tt písemně na centrálu v Praze. Mohli by jsme velikost mimi uvést do tabulky v 9tt, a váhový přírůstek/úbytek maminky, co vy na to???
26. led 2009 v 17:09  • Odpověz
...a jména maminek :wink:
26. led 2009 v 17:10  • Odpověz
ok, doplním. Tak prosím začněte psát údaje .......... :slight_smile:
26. led 2009 v 17:19  • Odpověz
marketko, jmeno je Zuzka, mam velikost mimi jen z 8tt+1 a to bylo 16,7mm a vahovy, bohuzel, prirustek je zatim 2 kg
26. led 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.