• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Ahoj holky, tak jsme se konečně s manželem dočkali mimi :slight_smile: Mám k vám dotaz, pracuji na poště jak s balíky (vyjímečně), tak s dopisy, zaskakuji na malých poštách. Nevím, zda si mám říct o rizikové. Dá mi ho dr. když si o něj řeknu a nebo jen když bude vidět nějaký problém. jo a léčím se se štítnou žlázou
26. led 2009 v 18:34  • Odpověz
Smíšku gratulka - podle mě záleží hodně na tý práci, pokud mudrovi řekneš, že taháš balíky, pracuješ ve stresu nebo máš nevyhovující směny a není ti třeba dobře měl by ti ji v pohodě dát. Náš mudr také přihlíží k věku (po 30 nabízí automaticky) a navíc mě léčil přes rok na PCO (diagnoza co mám v neschopence je léčená sterilita s anovulací + rizikové těhotenství). Takže podle mě pokud se do práce necítíš tak si nech napsat neschopenku, myslím, že by to neměl být problém :wink:
26. led 2009 v 18:53  • Odpověz
no víš já zvracím a nebo se min udělá na zvracení tak 3krát za den
:frowning2: Jinak díky za radu a jak jinak se ty cítíš??? A těšíš se? Já moc jen doufám, že vše bude OK :slight_smile:
26. led 2009 v 18:55  • Odpověz
Smíšku v tom případě bych zůstala doma aspoń po dobu co nevolnosti neustoupí. Není to žádná sranda to zvracení a mě to šíleně vysiluje.
Mě už je mnohem líp už třetí den mám žaludek v klidu, jen ty prsa pobolívaj ale dá se to v pohodě. A jestli se těším? To je jasný, je to vysněný mimi, každou chvíli myslim na to že budu máma a můj muž táta a přemýšlím jaký to bude, jestli to zvládnu atd., řekla bych - klasika :grinning: . Hrozně moc se těším na kontrolu a taky se samozřejmě trochu bojím jestli je mimi v pořádku.
já jsem doma už druhý týden a do práce už nepůjdu....naopak vyřizuju si teď prácičku na doma, abych se nějak zaměstnala :wink:
26. led 2009 v 19:03  • Odpověz
Achalteke: prácičku na doma? Tu bych taky potřebovala, nějakou práci z domova - jenže většinou je vše podvod :frowning2: Tak ti moc přeji ať ty i to malé co nosíš v břišku se máte k světu a ať je vše Ok a jste zdraví. Já jdu na kontrolu za 2 týdny
26. led 2009 v 19:12  • Odpověz
jo měla bych přepisovat nějaký spisy či co, ještě přesně nevím co to je - já těm domácím pracem taky nevěřím, ale tohle je přímo pro nějakou advokátní kancelář takže by to mělo být ok.
Smíšku taky hodně štěstí a ať mimísek prospívá a líbí se mu v bříšku :dizzy_face:
26. led 2009 v 19:23  • Odpověz
Díky jo a mimochodem jsem Katka, těší mě. Tak se měj hezky a děj mi vědět, až budete znát zda to bude kluk či holka :slight_smile: Ahoj
26. led 2009 v 19:25  • Odpověz
Já jsem Jája taky mě těší - tajně doufám, že holka Ema :dizzy_face:. No nic uvidíme se tady, jdu vytáhnout žehlení :rolling_eyes: hezký večer Katko :wink:
26. led 2009 v 19:26  • Odpověz
jo a dávej na sebe pozor v tý práci :wink:
26. led 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
Smisek21 ahojky a gratuluju.
Jsme ze stejný branže, taky jsem balíkovka a listovka a u prvního těhu jsem to hned řekla doktorovi, že jsem denně ve styku s balíkama (někdy tim myslim i lidi) a on mi hned napsal neschopenku. Byla jsem tam asi v 5 týdnu a od tý doby jsem byla doma.
Možná, že v tom hrálo roli i to, že jsme byli kvůli Dádovi v Praze.
Ale rozhodně je to riziková práce a já být tebou, tak bych to doktorovi řekla :wink:
26. led 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem vás konečně dočetla, no vy jste ukecanky :slight_smile: , u nás zatím vše v poho, jsem dneska 9+3, srdíčko máme, příští středu jdu na krev a měla bych dostat průkazku, tak se těším.
Po delší době mi dnes bylo dobře, tam mám strach, jestli je všechno ok :wink: , už ať je středa :slight_smile: :slight_smile: .
To je hnus, teď už mně ten strach neopustí :slight_smile: :slight_smile: , to se budu bát do každé kontroly, porodu, atd....
26. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
Markétko, děkuji, že jsi na mně nezapomněla při tvoření tabulky, jestli chceš doplnit další info:jméno: Kateřina, poslední MS 15.11., srdíčko 21.1., váha:radši nevím :slight_smile: , úbytek asi nic, příbytek :wink: asi je
26. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
Mějte se pěkně, přibývejte a já tady zas nakouknu, pracuju, tak není tolik času :unamused: , ani nevíte, ak ráda bych tady s vámi zdrbla.
26. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
aktekram - Marky, ja mam tedy 8+4 "miry" 2,16cm a váha minus 4kg.... děkuju moc za doplnění...
26. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
Makkyta: je to tam .... http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=269485
už se to rýsuje, snad tam i já budu mít co zítra dopsat. Na kontrolu se měsíc těšíme, ale večer před.... už jsou nervičky
26. led 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
aktekram - já jsem v tabulce zapomenutá :frowning2:
Poslední ms je 25.11.
Termín 27.8.
Srdíčko 20.1.
Věk 25
Česká Lípa

Děkuji za doplnění a obdivuju tě, že to všechno dáváš do kupy. Já bych na to neměla výdrž a ani nervy :slight_smile: :sweat_smile:
26. led 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Jak to, že jsem se tam našla? Kam jsem to zase čuměla? Promiň aktekram, ale asi jsem narazila na nějakou jinou tabulku. Jsem vygum :grinning:
26. led 2009 ve 21:07  • Odpověz
Bobisek: není to těžké, bavím se tím. Když jsem doma zvládám to horší až budu muset pracovat. Ale už uvažuji nad neschopenkou (aspoň na 14 dní)
26. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
Aktekram: ještě další: je mi 28 let, a mimi 9tt 1,88cm
26. led 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
baby začínáte mít chutě??? :sweat_smile:
Já jsem šílená po sladkym, který jsem nikdy nemusela. Nemyslim čokoládu, tu miluju furt. Ale začala jsem si vařit sladký obědy, který mi nechutnali a teď ujíždím na palačinkách, šlehačce, koláčky ........ síla
A banány, to je lahůdka. Takový ty dobře zralý, skoro černý :grinning:
27. led 2009 v 10:11  • Odpověz
banany mi taky jedou a moc, nemusim mit teda hnedy :slight_smile:, staci zluty, ale ja je nikdy nemusela a ted min jeden denne padne :slight_smile:, ja zacala jist taky veci, ktery mi nikdy nechutnaly
27. led 2009 v 10:18  • Odpověz
jooooooo tak černý banány taky miluju :dizzy_face: jo a po sladkým jsem jak urvaná a nejvíc teď po nanukách - ty mi dělaj vysloveně dobře :grinning:
27. led 2009 v 10:37  • Odpověz
ahojky holky.. tak aktekram jde dneska na kontrolu.. tak jsem zvědavá jak dopadne...
já jsem se na dnešek konečně vyspala, jak jsem po kontrole v klidu.... jinak achalteke - nanuky, no jo, tak ymi dělají m moc dobře!!!
27. led 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky. jak je ? vidim ze je nas vice a vice.

kaa ahoj vitam te. Jsi z Ostravy to je fajn, jinak jsem tu z OV nikoho nenasla. Jak to vidis s cvicenim? ja jsem v 8mem tydnu a uz bych aj zacla jenom nevim kde, a neni s kym moje okoli neni vubec tehotne. :frowning2: tak nemam ani s kym zajit cvicit nebo neco.
27. led 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
děcka já jsem si udělala tak mňamkový žrádýlko. Hovězí nudličky a na to vykýblovala domácí maminčinu kalabu (taková papriková super čalamáda) k tomu brambor a jsem v 7.nebi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Volala mi šéfka, tak jdu dneska na návštěvu do práce podepsat daně. Projdeme se s mláďátkem. To budu zase vykvetlá, furt se válí po zemi v tom bahně :grinning:
27. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
kurna bobisku, ja k vam budu jezdit na obedy :slight_smile:, to jsou samy mnamky
27. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ahoj sluníčka. Mám velmi pozitivní zprávy. Dnes jsem byla již podruhé u dr.
Dostala jsem těhu průkazku, moč ok, vážili mě, měřili mě, tlak 137/86, měřili mi pánev. Dle ultrazvuku jsem 8+4tt (vzácná shoda s MS), srdíčko nám tluče jak o život. Máme první fotečku.
Gestační váček má 37,5 mm a mimi 20,0 mm.
Poté jsem absolvovala odběry krve (bylo těch ampulek strašně moc asi 9), testy na protilátky, toxplasmoza, RH faktor. A znovu moč na sedimentaci. Objednali mě na 2.3. - prvotrimestrální screening v 10-13tt do nemocnice.
Jsem nadšená. A manžel taky. Takže můžem oznámit zbytku rodiny a já to povím zítra šéfovi v práci. Tak uvidíme co mi na to řekne.
27. led 2009 v 18:43  • Odpověz
Holčiny, prosím prosím poraďte. V albumu si chci uložit text mám to napsáno s mezerama mezi jednotlivými větami, ale když to uložím - pořád se to všechno zhrne do jednoho sloupce a je to škaredé. Jak to líp uspořádat????
27. led 2009 v 19:20  • Odpověz
Markétko moc moc moc gratuluju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Doufám, že takhle krásné zprávy budou čekat i na mě příští týden :wink:
S tím textem ti neporadím, chtěla jsem to taky tak, ale nepovedlo se mi to
27. led 2009 v 19:27  • Odpověz
Určitě budou dobré zprávy :slight_smile:
Manžel mi dnes poprvé řekl mamčo :grinning: to je fakt tak srandovní
27. led 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.