• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
zítra musíme držet palečky Verusce72 jde na kontrolu, tak snad bude taky vše ok
27. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Gratuluju k průkajdě aktekrem. Jak jsem si to četla tak jsem se zděsila jakýho budu mít obříka, protože v 8+5 tt jsem ten váček měla 4,6 cm. Proto mi i doktor posunul ten termín.
Že by se mu u mě tak líbilo? Taky ho hezky krmim prcka :grinning:
27. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
Bobisku: aspoň má u tebe dost místa. :slight_smile: Určitě se mu u tebe líbí.
Přidala jsem do tabulky i termín příštích kontrol.
27. led 2009 ve 20:24  • Odpověz
Se všechny koukáte na ordinaci ???
27. led 2009 ve 20:42  • Odpověz
Markétko - gratuluju k pořádnýmu mackovi v bříšku :slight_smile:!!!
Je milý, že na mě myslíte - mám samozřejmě nervy na pochodu, ale to prostě po tý blbý zkušenosti jiný nebude až do konce těhu.
Tak jdu ještě něco vyžehlit a pak do pelíšku a ráno mě snad u Mudr. nebude čekat žádná jobovka.
Dobrou a držte se, těhule :wink:
27. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
Markétko, jestli chceš oddělit řádky, dej za větu, kterou chceš oddělit tohle.
Vyčetla jsem to kdesi v diskusi, ostatní znaky neznám, je to html jazyk, kdo ho ovládá, ví, jak na to.
Takže já tohle mám pořád zkopírovaný, když dopisuju a vložím za každou řádku, když chci oddělit.Stačí?
27. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
Se omlouvám, ono to zmizelo - zkusím to napsat do zprávy:slight_smile:
27. led 2009 ve 22:02  • Odpověz
< br > to je ten znak, ale písmenka jsou těsně u závorek, kdybych to sem napsala správně, zase to zmizí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2009 ve 22:06  • Odpověz
Dobrý ráno holky,
tak u nás úplná sněhová kalamita, jsem u rodičů v horách a mám úplně zapadaný auto, takže domu pojedu až zítra :sunglasses:

Veruš tak taky moc držím palce ať je vše ok a přineseš také krásné zprávy :dizzy_face:. A dík za ten návod na to psaní - hned to jdu zkusit :wink:
28. led 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobré ráno. Veru ještě jednou díky za návod fakt to funguje a hned je to hezčí.
U nás dost fouká, ale bez sněhu. K obědu za mnou přijede šéf, tak už plánuju jak mu to povím.
Přeji krásný den. Ahoj večer
28. led 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu opět :slight_smile: Dnes mi je lépe. Jinak do včerejška mi bylo celý den na zvracení. Teď jsem byla na interním oddělení - ohledně štítné žlázy a dr. mi doporučila genetické vyšetření. Jsem asi hloupá, ale jak probíhá?Mám hrozný strach :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. led 2009 v 09:22  • Odpověz
Smisek: na genetice miminka udělají klasické odběry (krev a moč - maminky) a pak velký a přesný ultrazvuk. Mě bylo řečeno že se u screeningu zaměří na nosní kůstky, krční páteř miminka.
Teda pokud myslíš genetické vyšetření miminka. Se štítnou žlázou nemám žádné zkušenosti.
28. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Jsem tu a nesu dobré zprávy, přímo výborné(ale podotýkám opatrně, že zatím...).
Miminko vyrostlo na krásných 2,9 cm , odpovídá přesně 9tt+5 , stejně jako podle termínu MS.
Bylo vidět tlukoucí srdíčko, ručičky,nožičky, prostě vše - hezky jsem to viděla na vlastní oči a tetelila jsem se blahem!!! No a hlavně: miminko se už hýbalo!!!! Mávalo ručičkama, když mi doktor ukazoval jednotlivý části- nádhernej zážitek. Za 14 dnů si jdu pro průkazku, 23.února na NT screening(budu 13tt+3) a jsem na neschopence.
Vycházky mám 4 hodiny denně, rozdělila jsem si je do dvou částí, dopoledne 10-12 a odpoledne 15-17 hod.
Díky za to, že jste na mě myslely, těhule moje - měla jsem nervy napnutý do poslední chvíle, aby bylo vše OK.
Fotku dávám do alba, je tam mimi krásně vidět, hlavičkou dolů :grinning: .
28. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
verusko velika gratulace, taky uz peknej macek :slight_smile:
28. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
verusko - moc gratuluju.. to je super zprávička... jste velicí.. jsem si v pondělí říkala, jaký jsme macci s našima 2,16cm a vy jste takovýhle veliký!!! já jdu na screening taky 23/2.. tak jsem zvědavá, jak bude mimís velkej, řekla bych tdobrejch 7 cenťáků!!
28. led 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
samý dobrý zprávičky, jenom ať to vydrží celý těhu pro všechny :wink:

Neznáte holky nějakou bylinku na nechutenství? Domnívám se, že je to máta. Mladej už několik dní stornuje jídlo. nejraději by jenom bombo. Musim mu to nastartovat. Asi je to další zub, ale už se to táhne dlouho :sweat_smile:
28. led 2009 v 16:15  • Odpověz
bobisku, ja myslela, ze medunka, mata je na podrazdenej zaludek, ne ? ale vubec nevim, v bylinkach se moc nevyznam
28. led 2009 v 16:55  • Odpověz
holky, ja byla dneska na odberech, bylo to maso, nabrali mi snad 6 ampuli a jeste mi to nejak blbe napichla, takze mam modrinu pres celou ruku a celej den me to boli, jak prase

pak prima jizda smrdutou tramvaji, kde nebylo misto k sezeni, takze jsem nevedela jestli driv omdlim nebo hodim savli - nastesi se to na Andelu uvolnilo, tak jsem si kecla a byl klid

no a pak totalni fofr v praci, asi jdu spat :slight_smile:
28. led 2009 v 16:57  • Odpověz
Veruska: tak to je super. Je ať rostou mimíska naše. :slight_smile:
bobisek: s bylinkama neporadím, prosím tě a čemu říkáš bombo??
Měla bych se naučit dětskou mluvu, abych pak šášulkovi rozuměla :slight_smile:
V práci to dnes vzali relativně v pohodě, a dokonce se mám i šetřit (to teda hledím na stav zaměstnanců se málokde bere ohled), příští týden se to dozví na centrále a budou řešit co s tím. Je jim blbé vzít někoho jiného, a už se moc těším na obličeje kolegů, kteří mou práci převezmou za stejný peníze :frowning2: . To mě čeká půlrok,brr. Už ať jsme všechny doma na začínající mateřské................ :slight_smile:
28. led 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak se k Vám přidávám. Jsem v 9 + 2tt. Včera jsem dostala těhotenskou průkazku. :wink:
Jen mě trochu zaskočilo, že by mi ji vydali i bez toho aniž by mě doktor prohlídl. Naposledy jsem byla na ultrazvuku v 6tt, kdy ještě nebyly vidět srdeční ozvy a další mi chtěl dělat až 25.2.2009. Tak jsem se tedy doktora zeptala:" Pane doktore a jak mám vědět, že je to miminko živé? Vždyť já ani nevím jestli mu tluče srdíčko." Nejdříve mě vůbec nechápal. Cítila jsem se jako blázen. :frowning2: Potom řekl, že se tedy podíváme, abych byla klidná. Naštěstí je vše v pořádku - miminko se hýbalo, srdíčko mu tluče a měříme 2,57cm. :grinning:
29. led 2009 v 07:43  • Odpověz
autor
aktekram
Já už si to ani neuvědomuju :grinning: Fakticky žvatlám jako pošmatlaná. Bombo je bombóny a sladkosti.
Holky to vás teprve čeká degenerace mozku :grinning: :grinning: :grinning: .........se těšte.
Ve frontě na salámy si budete připadat jako génius, že jste si objednali dobře :grinning:
29. led 2009 v 08:21  • Odpověz
Bobisek: teda to nás čekají časy, sestra má doma 5-ti měsíční holčičku, ale zatím jsme nezačali žvatlat. Je fakt že to asi přijde až malá začne dělat pravidelně zvuky. Zatím se krásně směje a víská. A taky už na nás vyplazuje jazyk. :slight_smile:
29. led 2009 v 08:47  • Odpověz
tak bombo jsem odhalila, ze asi budou bombony :slight_smile:, mam trenink - kamaradka ma chlapecka, ted uz jsou mu 3 roky, ale musela jsem se tu jeho "rec" naucit :slight_smile: a bombo se pouzivalo opravdu hodne :wink:, ted uz jsou to bobony :slight_smile:
29. led 2009 v 09:10  • Odpověz
Čau holky, tak na mě dopadla spavá nemoc - spala bych kdekoliv a kdykoliv :grinning:, takže se po obědě přesunu domů a pěkně to zalomím :wink:
29. led 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj - achalteke - zrovna dneska, kdy jsem poslední den v práci, jsem si musela po obědě na hodinku zdřímnout,
takže ti naprosto rozumím :grinning: .
Navíc je mi čím dál tím hůř a už jsem nešťastná. Taky mě trápí příšerná zácpa a to už jsem vyzkoušela kdeco. To, co dřív zaručeně fungovalo, to se střevama teď absolutně nehne . :angry:
No a když vy šišláte, tak já se pochlubím aspoň známkama puberťáků - kluk v devítce tři dvojky a holka v sedmičce- hádejte: taky tři dvojky :wink:.
29. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
no verusko, me zacpa poprve popadla vcera a teda byla jsem z toho dost nestastna, silene me tlacilo brisko, pred tim uplne v poho, az jsem se divila, lepsi nez pred tehu, dneska uz zas dobry, tak doufam, ze to byla jen ojedinela zalezitost, neni to vubec nic prijemnyho!!!!
29. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
teda a gratuluju ke krasnejm vysvedcenim :slight_smile: , doufam, ze nas budouci potomek bude nosit podobny :slight_smile:
29. led 2009 ve 13:35  • Odpověz
Verusko vysvíko fakt krásný - já to měla všechno úplně naopak: základku jsem prolejzala s trojkama a čtyřkama a pak učňák - ten jsem taky dost flákala a za nějakej rok pak nástavba a to jsem maturovala s vyznamenáním, páč mě bavilo účto a ekna :grinning: ....
No holky s tou zácpou - já teda ne že bych jí měla, ale chodívala jsem na velkou tak dvakrát denně (v tomto směru jsem nikdy neměla problémy) no a teď jdu tak jednou za dva dny, ale břuch mě nebolí teda
29. led 2009 ve 13:55  • Odpověz
krasny tema :slight_smile: , ale je fakt, ze kdyz se clovek poradne nevy....., tak ma zkazenej celej den, no, ono to v tehu asi zlobi, ja se prave divila, ze mi to zacalo naopak fungovat uplne skvele od ty doby co jsem tehu, ja s tim mela problemy spis driv, asi to chce hodne vlakniny a hodne pit!
29. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
Holky, tak já se nevy.... už měsíc normálně - nebudu popisovat, co ze mě občas za velikého úsilí odejde a věřte mi,
že to fakt není příjemný. Bohužel jsem tohle měla u obou dětí, takže se vy...až možná měsíc po porodu :grinning: .
A vláknina, pití, magnésium, laktobacily, ovoce, zelenina, vše tělu dodávám a NIC.
Jsem pořád nafouklá - tak jsem koupila Espumisan- prej to fakt pomáhá- já myslela, že prasknu!!!!!!!!!
Něco neuvěřitelnýho - mít pod sebou košík, tak můžu z fleku dělat létající balón a vyhlídkový lety!!!!!!
nebudu vás zatěžovat svým zažívacím traktem - ale užívám si, fakt že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.