• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
no to je teda maso :frowning2: , mne to stacilo vcera, taky jsem byla jak balon - bricho jak v sedmym mesici :frowning2: , to je mi te opravdu uprimne lito, musi to bejt strasny
29. led 2009 v 15:16  • Odpověz
uf veru to teda je mazec to musí bejt fakt na palici..... :confounded:
29. led 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
Holky od tý doby, co nejim obyč chleba, ale černej tak vůbec nevim, že jsem těhu. Já nemám nevolnosti, neznám už únavu a na záchodek taky bez problémku. Je to úža.
Je to takový nepsaný pravidlo, že u druhýho těhu si to prostě nemůžete dovolit, protože ten první prcek by byl takovej chudinka. :grinning:
Já jsem fakt v super stavu a lituju vás s nevolnostma, protože já to teď vážně prožívám jako bych byla na dovolený :slight_smile:
29. led 2009 v 17:06  • Odpověz
bobisku, trochu zavidim, mne teda posledni dobou moc dobre neni, zaclo mi totalni nechutenstvi - bojim se, abych prckovi nejak neublizila, ale nemam vubec na nic chut, ma to teda i pozitiva - jsem zpatky na puvodni predvanocni vaze, ale doufam, ze to brzo prejde!
29. led 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
No právě, já když čtu, jak problijete dny a nemůžete s tim nic udělat, tak jsem šťastná jako blecha, že mě se to tentokrát vyhne. Doufám, že když se mi toto poštěstilo, tak i porod bude rychlejší než poprví. A nebo tělo sbírá sílu a připravuje se na další boj :grinning:
29. led 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahojky, hlásím se první s rýmou. Už v noci jsem 3x vstala smrkat, v krku knedlík, ale zatím bez teplot. Přijel jsem ve čtyři domů a na hodinu apůl jsem usla. Teď už mi je líp. Snad to nepropukne v chřipku. Zítra si udělám odpočinkový den a víkend proležím.
Je mi tak 10 dní dobře. Bez jakýchkoli příznaků. Jím všechno.
Veruska: zácpou jsem trpěla asi před týdnem, myslela jsem že se mi břicho rozpáře, ale seděla jsem na wc a nic. V lékárně mi poradili sirup Lactulose, který je vhodný při těhotenství (sestra měla problém celý těhu a strašně moc se těšila na kristýr :slight_smile: ) dala jsem 1 odměrku po obědě a večer už jsem šla. Od té doby se snažím jít více ovoce a kompoty štávy a úplně mě bolesti břicha odezněli. Víc jsem už sirup nevytáhla, ale mám ho v záloze.
29. led 2009 v 18:33  • Odpověz
Bobisku, mně je blbě pořád, nebleju,jenom pořád nabírám na zvracení- takže navíc ještě ani nehubnu :frowning2: , spíš naopak. No jsem zvědavá, kdy přijde to hezký období, kdy mi bude dobře a vejdu se ještě do dveří.
Tiše závidím...
30. led 2009 v 09:32  • Odpověz
ahoj holky, dneska je tu ticho po pesine :frowning2:
30. led 2009 v 16:52  • Odpověz
čau zazi mám angínu takže vopruz :frowning2:
30. led 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahoj holky, jak se vám daří?
Markét, gratuluju ke kontrole, jdu ve středu, tak se těším a zároveň mám strach, doufám, že je vše ok. Jinak nevolnosti mně už netrápí (jinak trápily asi celkem 3dny :slight_smile: ), ani nevím, že jsem těhu.
Ale spavou nemoc mám tež. O víkendu si snad naspím i na další týden.
30. led 2009 v 19:44  • Odpověz
Achalteke a jak to lecis??? Bylas u doktora??
31. led 2009 v 10:50  • Odpověz
zazit nebyla musel bych čekat v plný čekárně uchrchlanců několik hodin a na to fakt nemám. Takže jsem se šla poradit do lékárny a koupila jsem stopangin a acylpirin - magistr mi řekl, že to je to jediný co v prvním trimu můžu, že prej paralen poškozuje játra, ale nevím doktor zas řekl, že paralen můžu. No raději neberu to ani to, teplota vysoká naštěstí zatím nebyla, jen v krku mě pekelně bolí a rýma.... :confounded:
31. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
No, mne teda dr rekla, ze jediny, co si mam kdyz tak vzit je paralen, je to i napsany v knizce Velka kniha o materstvi, asi bych verila spis doktorum nez lekarnikovi. Drzim moc palce at to bez teplot brzo prejde!!!!!!
31. led 2009 ve 13:29  • Odpověz
Dám ti sem odkaz ze September/Září 2009 www.safebryo.cz je to poměrně zajímvé, celý jsem si to prošla a podle toho můžu to i to :wink:
31. led 2009 ve 13:55  • Odpověz
tak na to se moc rada kouknu, bojim se ty chripky :frowning2:, ja teda na vysoky teploty nastesti netrpim, ale clovek nikdy nevi :cry:
31. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahojky, na nachlazení je dobré vitamínová bomba, snědla jsem 2 citrony, piju rozpustné vitamíny. Rýmu řeším jen častým smrkáním a hodně ale fakt hodně piju. Jsem bez teplot. tak snad chřipkovou epidemii přečkáme bez úhony. Zatím bez jakýchkoli prášků.
Tak se holky držte.
Dnes jsme s manželem začali na papíře malovat pokojíček. Musí se vše vyklidit, vymalovat a koupit nový koberec. Byla jsem si v asku objednat velkou šatní skříň (bude za 8 týdnů). Vůbec se mi do toho nechce, ale už to vidím v "růžových nebo v modrých" barvách :slight_smile: Pak teprve začnu nakupovat maličkosti ...
31. led 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky jste tam nekdo? jak jste na tom s nemocema? cetla jsem ze achalteke ma anginu, to je zle. Ja mam chripku uz treti den, A jako hnus boli mne nohy klouby hlava a nic nemuzu je to fakt hnusne nic mne nebavi.
31. led 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahojík!Já už chřipku prodělala o Vánocích,tak doufám,že teď na mně nedolehne.užívala sem stodal,protože to byl jedinej sirup kterej se teďkom může a taky acylpirin ale ten ne moc.prostě sem se snažila do sebe cpát vitamíny a taky cibuli s medem-ale to sem málem vyklopila,takže sem to zamítla.Všichni do mě chtěli cpát alkohol,protože to ještě nevědí :confused:
31. led 2009 ve 21:28  • Odpověz
Čau holky, tak hlásím, že už je mi o něco líp - včera večer jsem sežrala snad 5 pomerančů (hrozně mi teď chutnaj) :grinning: . Já se snažim teď hodně pít, odjakživa jsem s tím měla problémy - takže jsem šťastná když do sebe narvu za den ty 2 l - víc ani omylem. A to musim pít z půlitru, abych to měla furt na očích. I manža mě furt hlídá :unamused:
1. únor 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj, tak to je super, že se ti ulevilo, já naštěstí nachlazená nejsem, za ty roky práce s nemocnýma mám posílenou imunitu. Taky teď ujíždím na pomerančích, musíme mít doma stálou zásobu. Tak pěkně odpočívej, ať je ti brzy líp.
1. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
Holky, jsem celý víkend sama a brouzdám po netu, našla jsem tolik krásných věcí, láká mně to objednat všechno :slight_smile: . Takže to vždycky na 5 min. opustíma čekám , až to přejde :wink: Od kdy začnete nakupovat, nebo už nakupujete?
1. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz
kaa díky moc. S těma pomíkama to je sranda, vyslala jsem dnes manžu pro další kilo :grinning:. Máma říkala, že když byla těhu se mnou ládovala zase furt grepy :wink:.
Já zas posilovala imunitu pravidelnou saunou, což je teď passé. Ale je fakt, že jsem teď nachcípaná po hooodně dlouhý době
1. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahoh holky tak už to je 3 týdny co neustále zvracím a je mi zle ach jo. vidím to, že si těd vezmu dovču a pak snad mě dr. dá na rizikové těh., protože jezdím jako zástupce vedoucí po malých poštách v střd. kraji. práce od rána do večera a co vy jinak?
1. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz
Já jsem taky byla včera pro kilo pomer. a už tam je jen jeden, musíííím vydržet do zítra. :slight_smile:
smisek21: a nic ti nepomáhá? Bobku, tak to je mi tě líto, já jsem měla nevolnosti asi 3 dny celkem, ale cucala jsem zázvorové lízátka, pak mám čaj citron+zázvor, zázvorové tbl, nasadila jsem si 2 tbl. pyridoxinu=vit.B6, a pak mi pomohl čaj leros natur- zažívání. Ale když řekneš dr., že ti není dobře, tak tě nechá doma, ať si odpočineš.
Holky, jak to máte se spaním? Přes den jsem schopná usnout kdekoliv a kdykoliv- jako na povel a v noci se nevyspím, ptž lítám co 2hod a záchod, dnes jsem byla fakt naštvaná.
1. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz
kaa: tak to se máš? nevolnost 3 dny. Zázvorové lízátka jsem si koupila ale nopomáhá to. :frowning2:
1. únor 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
Je mi úplně trapně psát, že nevolnosti fakt žádný a ani chřípka, ale holky myslim na vás a držim palce, protože by měly ty blitovky žaludeční končit ve 4.měsíci. Pak se můžete těšit na první pohyby mimíska :grinning:
1. únor 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
To bude poprví, kdy si fakt uvědomíte, že jste těhulky. A je to krásný :slight_smile:
1. únor 2009 v 16:01  • Odpověz
na pohyby se moc tesim!!! I kdyz kamaradka, co je ted v patym mesici rikala, ze jeji holcicka si cca od jedny v noci pravidelne dela v brisku diskoteky :slight_smile:))
1. únor 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahojky. Tak přes den taky usnu hned a kdekoli. V noci mi dělá jen problém usnout, spávala jsem na břiše a těď hledám vhodnou polohu, ležení na břiše mě tlačí. Myslím si že vitamínama a častým pitím na tu chřipku vyzrajeme.
Na nevolnosti mi pomohla rada achalteke, po ránu když mám žaludek na vodě - rajčata. Už se to nesnažím vydržet že to třeba přejde. Občas se mi motá hlava.
Čekala jsem dnes na radu " jak vybrat kočárek" v loskutáku, a nic moc novýho neřekli.
Kaa: zatím jsem nezačala nakupovat dětské, ale v asku mají 50% slevu tak jsem si byla objednat velkou novou skříň, bude za 6-8 týdnů, určená do pokojíčku. Takže pomalu začínám vyklízet pracovnu, pak přijde nová malba, koberec a skříň.....a teprve pak se vrhnu na dětské zboží. :slight_smile:
1. únor 2009 v 18:52  • Odpověz
Na loskutáka jsem taky koukala, těšila jsem se na nějaké nové info a bylo to v celku o ničem.
Aktekram: no my ještě nic nezařizujeme, zatím bobek bude spát s námi v ložnici a příští rok uděláme pokojíček, to ale souvisí s větší přestavbou, letos nám to fin. nevyjde, chceme rychle doplatit auta ( trošku jsme se rozšoupávali) ,ať můžeme pak cpát drobkovi.
1. únor 2009 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.