• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Markét a co říkali o těch kočárkách?

Kaa tak to máme podobně, prcek zatím s náma v ložnici, kde bude postýlka, pult a skříň. A pak z porodka bychom chtěli zainvestovat do pokojíčku. Manža tam má zatím pracovnu, takže to tam vypadá jak v kanclu :grinning:
1. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj holky jas se mate? Ja nic moc. resite kocarky? ja si vubec nemuzu vybrat, nic se mi nelibi a co jo tak to je drahe.A co se tyce bydleni mame dva plus jedna zatim takze mimi bude s nama. a pak se uvidi.

Holky chodite uz cvicit nebo plavat?nebo kdy planujete zacit?
1. únor 2009 v 19:42  • Odpověz
Markét já už ty rajčata nemůžu ani vidět, ani cítít, ani slyšet... :sweat_smile:, ale už mi tak blbě není, sem tam mě to kopne, ale je to už sranda spíš :wink:
1. únor 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak já mám dneska za sebou fakt náročnej den :unamused: . Dopoledne vaření pro puberťáky(za chvíli budu vařit v kýbli, aby to stačilo), po obědě stěhování kancelářské techniky z práce domů, zapojování sítě, konfigurace připojení atd. - včera jsem musela ještě připravit obývák na to, že tu budu úřadovat po dobu, než za mě přijde do kanclu zástup(od května). No a pak vyklízení skříní, který jsme přemisťovali různě z chodby do pokojů, protože nás čeká rekonstrukce kuchyně a chodby (v paneláku). Mám toho plný kecky.
No a jako bonus- začalo mi pěkně růst bříško!!! Už mě to dole tlačí, když jsem se dnes asi 100x ohnula dolů a nahoru a v teplákách je to krásně vidět, ta vypouklina už nejde přehlídnout - je to tu :slight_smile:.
Závidím vám ten ústup nevolností, ale snad to přijde časem i ke mně. Musím se pochlubit - dnes po dlouhý době nebyl problém se zácpou:slight_smile:).
Mějte se fajn a koho čeká kontrola, tak přeju hodně štěstí :wink:
1. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Já se holky chystám na ranní nákup. V Lídlu v letáku bylo, že prodávají záterasu do postele, aby prcek nespadl dolu. Tak to musim sehnat, protože pomalu budu muset Dádu učit na jeho velkou postel v pokojíčku, aby uvolnil postýlku pro mimíska. Asi to bude dřina. Ale už asi 4 dny jsme úplně bez dudlíka. Už ho měl několik měsíců jenom na noc, ale řekla jsem dost a bylo to bez breku a celkem to šlo. Občas ho v postýlce hledá a volá mě, abych mu pomohla, ale dělám, že neslyším.
No tak čusík baby, jdeme se oháknout a vyrazit do toho hnusnýho počasí. JÁ UŽ CHCI JARÓÓÓ :astonished: :sunglasses:
2. únor 2009 v 07:32  • Odpověz
Tak jsem si myslela jak už je to v pohodě, 14 dní už mi bylo dobře. Dnes jsme se odpoledne vydali s manželem do Brna na nákupy, a já pokřtila v ikey toalety. Fuj, je to tak nepříjemné. Nemám nevolnosti ráno, ale až po obědě až se s chutí najím, tak to jde ven. Jsem jako by mě praštili lopatou. Ale koupili jsme 7-dílnou sadu do postýlky za 1490 Kč a držák na nebesa k postýlce za 189 Kč. Tak 3 nalepovací obrázky krtečka, které příjdou po vymalování na zeď do pokojíčku.
2. únor 2009 v 18:13  • Odpověz
Markétko :grinning: :grinning: :grinning: - škoda, že jsi nevrhla přímo na nábytek - byla by větší sranda, ne?!
No ne že bych ti to přála, ale mně je blbě pořád a ještě to nepřešlo ani na jediný den - a je mi blbě různě, od rána až do večera, někdy je to horší ráno, ale většinou spíš večer, zkrátka se těším, až mi bude fajn, až půjdu normálně na wc atd. - ale ještě víc se těším na mimi - tak to nějak vydržím :sunglasses:
2. únor 2009 v 18:33  • Odpověz
ahoj holky, je mi vas lito!!! Mne se udelalo podezrele dobre, dneska je to, jak kdybych ani tehu nebyla :slight_smile:, doufam, ze to dlouho vydrzi
2. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
ahooooj holky, co je u vas noveho dneska ?? my mame v praci prace jak na kostele, rozhodne se nenudim :slight_smile:, vcera jsem mydlila do notebooku jeste v osum a dneska zas od sedmi
3. únor 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj Zazit - já teď makám z domova(PN) a utíká to nějak moc rychle, jsem si všimla, že končím 11. týden :grinning: .
Taky čekám dnes balíček s prvníma těhu džínama a svetříkem, tak jsem zvědavá, jak mi to padne, už jsem musela vracet jedny džíny z mimibazaru- nesedly mi :unamused: A co vy, ještě se mačkáte v normálním oblečení? Mně zatím jsou celkem dobře asi troje džíny, ale bez pásku, ten mě tlačí do bříška. Jenže bříško roste teď nějak moooc, tak mi
to dlouho nevydrží :grinning:
3. únor 2009 v 08:31  • Odpověz
uz jsme se konecne shodli s manzou na kocarku - dala jsem ho do alba, tak kdyz budete chtit tak mrknete, uz jsme se dokonce shodli i na barevne kombinaci :slight_smile: , uz se tesim az ho budeme mit doma :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=265860
3. únor 2009 v 08:31  • Odpověz
Zazit Teutonia vítězí, že? :grinning:
3. únor 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
ahojky Zazit, kočárek je krásnej, ale klidně bych šla do tý červený kombinace i pro kluka. Vůbec se toho nebojim, Dáda má krásnej rudej sporťák a vypadá v něm kouzelně. Když jsme ho kupovali, tak i prodavačka říkala, že jde červená pro kluky hodně a plno maminek je svým synáčkům kupuje.
U nás zahrála role hlavně v tom, že taťka je fanatik do Ferrari :grinning: , ale já nebyla proti a fakticky v tom vypadá takovej veselej barevnej
3. únor 2009 v 08:47  • Odpověz
No jinak já dnes pohodu doma, po včerejšku jsem docela unavená - potkala jsem na gyndě jednu z mých nejlepších kámošek a zároveň kolegyni z práce, no a ona je v 6tt, takže jsme to hned jeli oslavit procházkou na jednu rozhlednu a večeří. Večer jsem byla úplně grogy :grinning: . Dneska to vybalí v práci, počítám, že vedené trefí šlak - třetí těhule během půl roku.

Bobi já myslím, že u nás právě vyhraje červenej kočár - ať pro kluka nebo holku :wink:
3. únor 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
Viď, ta červená je okouzlující. Hlavně je nepřehlédnutelnej :wink:
Já kočár budu řešit jenom nějakej bazarovej na zimu. Tenhle sporťák co máme (golfáč) je total novej, i když po Dádovi trochu rozvyklanej, ale furt v super stavu a hnedka na jaře do něj prcek půjde, takže fakticky jenom hlubokej na ty mrazy. :slight_smile:
3. únor 2009 v 08:54  • Odpověz
jo, jo, koukam, achalteke, ze mas uz v kocarcich prehled a teutonii poznas na prvni pohled :slight_smile: , no uplne jsme se zamilovali :slight_smile:
3. únor 2009 v 08:55  • Odpověz
No já taky vážně přemýšlím o kočáru z nový ruky, líbí se mi strašně moc Teutonie, ale bohužel v plný výbavě si ho fakt nemůžeme dovolit. Takže bych ho zkusila koupit na blešáku v Rakousku, kde se tyhle kočíky objevují celkem hojně :slight_smile:
3. únor 2009 v 08:56  • Odpověz
no a mate pravdu - rikali jsme si, ze ten v ty kombinaci s cervenou by sel i pro kluka, preci jen je to takova tmave cervena
3. únor 2009 v 08:57  • Odpověz
zazit mě právě přijde, že je vysoce elegantní :wink:
3. únor 2009 v 08:57  • Odpověz
:slight_smile: tak kdyz vysoce elegantni, tak to jo :slight_smile:

ono to chce asi stejne videt na zivo - ted mi jedna kamaradka rikala, ze v Liberci je to zastoupeni pro CR a ze tam pry maji k videni vsechny, tak tam nekdy udelame cestu a omrkneme to
3. únor 2009 v 09:05  • Odpověz
hele holky a kdy fakt zacnete nakupovat vybavicku - jako i jiny veci nez hadricky
3. únor 2009 v 09:21  • Odpověz
bobisku, docela ti zavidim, ze uz jsi na davidkovi natrenovala, protoze ja vubec nevim, co je vlastne potreba a co jsou blbosti, ktery absolutne nepotrebujes
3. únor 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
No zazit, ale byla jsem poprví jako když mě do vody hodí. Taky jsem nakoupila všechno co píšou v příručkách a teď vím, co můžu ošidit a co vůbec nepotřebuju. Ale každá maminka si udělá svůj systém a třeba co já považovala za naprostou zbytečnost, tak jiný mamce se to bude líbit a neobejde se bez toho :grinning: .
Ale na čem jsem fakticky nešetřila a ani tentokrát nebudu, tak to je mazání na zadeček. Kupovala jsem Bepanthen v lékárně, ale bez něj ani ránu. Jakmile jsem dala něco jinýho, tak se začal prudit a to fakticky nestojí za to. Jinak je to i na kojení na mazání bradavek a nemusí se oplachovat. A pak na drobný ranky v rodině.
Ale taky dost dostanete vzorků po porodu. Aspoň u nás v nemocnici to tak je. A taky od pojišťovny jsme dostali balíček s knížkama a hřebínkem a takový blbinky.
3. únor 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
A pro co jsem poslala manžela do krámu po porodu byl teploměr do vody. Jak proboha mám na loktu poznat 37 stupňů ???? Vždyť já přeci nejsem žádnej barometr nebo co ???? :grinning:
Než jsme ho koupili, tak byl modrej jako žíla (trochu studenější voda, než by měla být) Prostě jsem to nepoznala
3. únor 2009 v 09:48  • Odpověz
aha :slight_smile: , takze si pisu teplomer :slight_smile:
3. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
Holky já zatím nic, nechám to až tak po 20tt, protože bychom chtěli znát pohlaví předem a výbavičku orientovat k tomu. Teda né že bychom chtěli mít holčičku jen v růžovém a kloučka v modrém, to vůbec (moc tady na to nejsme) :grinning: . Předběžně už mám slíbenej od kámošky pult neonato i s vyničkou a chůvičky.
3. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
no, ja mela ze zacatku hrozny tendence neco kupovat a musela jsem se hrozne krotit, ale ted uz me to uplne pustilo :slight_smile:
3. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
achalteke
aby jsi nedopadla jako já. Mě řekli na ultrazvuku 2x, že je to holka a tak jsem začala růžovou výbavičkou a kraječky a šatičky a pak mi řekli asi 2-3 týdny před porodem, že tý naší holčičce narostly kouličky a tak nějak je to kluk :grinning: .......................... a já všechnu výbavičku likvidovala a bulila jsem jako by mi řekli, že žádný dítě mít nebudeme :grinning:
3. únor 2009 v 10:59  • Odpověz
bobi přesně proto nechci mít výbavičku buď růžovou nebo modrou :wink:
3. únor 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky, já mám takovou radost!!!!!!!!!!!! Přišly mi poštou první těhudžíny- ze serveru tehotne.cz - prostě bomba- sedí jako ulitý + ještě svetr zapínací na zip, ten je mi trochu větší,ale až bude bříško větší, bude pořád pohodlnej a nebudu se v něm cítit jako koule. Fakt mám radost- a to vše i s poštovným za dva tisíce. Mrkněte ke mně do alba, mám tam džíny vyfocený. A objednám si další měsíc ještě jedny, velikost odpovídá tomu, co píšou a jsou naprosto parádní, nikde netlačí, natáhnete je a je to- nekloužou dolů, až pupek naroste, povolím gumičku na
látkové nášivce - pokud mi nenaroste pr***, je to až do konce. WAU!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. únor 2009 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.