• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
ty gatata jsou fakt krasny!! Hned jdu omrknout ten online shop :slight_smile:, a proste sis objednala normalni konfekcni vel. jako jsi mela pred tehu a jsou ti akorat, jo?
3. únor 2009 v 16:31  • Odpověz
teda maji tam hezky veci, ja se dneska pres obed stavila v jednom obchode pro tehulky a tam meli samy fakt hnusny veci, tak jsem propadla depresi, co budu nosit, ale tady maji fakt pekny veci, docela hezky veci maji i v H&M
3. únor 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahojky, tak jsem to zas dnes s tou prací přepískla. Ale dnes mi je dobře, mám pořádný hlad po včerejšu.
Veruska: Na nábytek ne, ikdyž jsem v koupelnách pokukovala po umyvadlech :grinning:

S oblečením to bude asi trošku u mě pokulhávat, v práci nesmím rifle, tal budu hledat nějaké klasické kalhoty s možností povolení v bříšku. Už ať je tepleji a zažnu chodit v sukních na gumu :grinning: nebo ve volných šatech.
Do kostýmků už se ani necpu.

Výbavu bych chtěla ladit do zeleno žluté (možná i oranžové) zkusím to vydržet a zatím jsem u toho že si nenecháme říct pohlaví. Uvidím co bude na genetice ve 20tt. Mé kamarádce ji to tam nechtěně řekli.
3. únor 2009 v 17:33  • Odpověz
Zazit - ty velikosti tam mají v tabulce - já objednala vel.42(XL) - páč jsem před rokem nabrala 10kg díky tomu, že jsem přestala kouřit a velikost sedí úplně přesně, asi bych se dostala i do L, ale tohle je hezky pohodlné a nikde to nevisí, tak jsem maximálně spokojená. Takže radím objednat přesně tu velikost, jakou jste měly před těhu - odpovídá to. :slight_smile: I ten svetr je takovej, jako na obrázku - ale tam jsem byla trošku velkohubá, stačilo by mi taky XL a objednala XXL- mám hooodně velký prsa, tak jsem nechtěla, aby mi to bylo nahoře fest a nakonec můžu pod svetr klidně vzít i rolák :grinning: - bude to jako jarní bundička :wink: - já už měla taky deprese- po vánocích jsem nesměle nakukovala v C & A a H&M a hlavně v CAčku to byl převážně hnus černej, neforemnej- propadala jsem panice, co na tu svou figurku nacpu, když jsem L-XL už teď :frowning2: - no a na netu - bomba, navíc, když by to nesedlo, můžete to vrátit nebo vyměnit, není problém. I na mimibazaru jsem objednávala těhudžíny NEXT, nesedly mi, byly krátké a neforemné(na obrázku vypadaly krásně) - holčina mi úplně bez problému poslala peníze na účet zpět, jakmile jí dorazily rifle ode mě zpět. Existují i dnes dobrý lidi a dobrý firmy, což potěší...
3. únor 2009 v 17:33  • Odpověz
no, ja jeste pockam s gatatkama tehulenskejma, zatim mi jsou normalni veci, tak az zacnou tlacit knofliky, tak budu muset neco poridit :slight_smile:, chtela bych taky nejaky pekny dziny a budu muset asi taky nejaky spolecensky gate do prace! A pak nejaky delsi vrsky, mam vsechno do pasu a zacina mi to vadit - mam pocit, ze brisko neni v teple!
3. únor 2009 v 18:12  • Odpověz
Jo s trikama a svetříkama pod zadek to taky není vůbec jednoduchý. Ve skříni mám vše takový krátký, vždycky po ránu půl hodiny vybírám co si obleču. Když pořád cestuju autem přijde mi že mám pořád okryté ledviny.
3. únor 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám, že začínáte řešit oblečení.
Veru, ty jsi XL? To se mi nechce věřit, na té fotce vypadáš fakt dobře. To já jsem vloni v létě L-40 a teď mi to jde nahoru nějak rychle, už jsem XL-42, a na konci těhu budu asi 48 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aktekram- tak si pořiď pás pro těhotné, ne ten podpůrný. Už plánuju, že si ho pořídím, tolik triček asi kupovat nebudu. Na mimibazaru mají velký výběr, dokonce i s kamínkovýma ťapkama
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=256842
3. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Kaa
to je super nápad. Tak do toho pásu jdu. Vypadá to kouzelně a vůbec jsem netušila, že to existuje. Je to paráda, díky
3. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
Bobi, není zač, akorát mám teď dilema, v jakých barvách kupovat, zatím asi černá a podle toho jak se osvědčí, tak i další. Ale nemůžu si vybrat a pak zas nemůžu mít všechny :slight_smile: . Který bereš?
3. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ten pas je fakt super, pro zacatek jdu do cernyho :slight_smile:, mam spoustu tmavejch vrsku, tak se mi bude nejvic hodit!
4. únor 2009 v 06:52  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím z domova :grinning: .
Než se pustím do faktur, tak jsem se na vás přišla podívat :slight_smile: .
Kaa - díky za kompliment, ale je to bohužel tak, přibrala jsem hodně za poslední rok, sice jsem nebyla žádnej hubeňour ani předtím, ale já hodně sportovala, tak postava vypadala celkem slušně - zato teď :grinning: .
Ale je ze mě nekuřák(doufám) a tak to beru jako daň za to, že jsem byla blbá :unamused: .
O tom těhu pásu uvažuju už delší dobu, přijde mi to jako geniální řešení pro "krátký trika" - tak napište, jak jste s ním spokojené a já si potom objednám taky :wink:
4. únor 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
Kaa ja nejspiš půjdu do toho růžovýho, kde jsou tlapičky i ručičky. Nevadí, že mi to nepůjde k nějakým svrškům, ale je to dost výrazný a každý si všimne, že nejsem tlustá (i když jsem), ale těhotná :grinning:
4. únor 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
Právě, že nad černým jsem uvažovala tak, že v létě budou vedra a na ten pupík by to pálilo jako divý. Těhulkám je už i tak hic :slight_smile:
4. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky, ja take zacínam resit obleceni, byla jsem v H&M a tak ruzne, no nic moc ale drahe jako jo. Na netu jsem se divala, jsu tam pekne veci. Ale tez se bojim delek, mam dlouhe nohy. Tak nevim,ale kdyz rikate ze to odpovida. Jo a co se tyce toho tehu pasu? jak to funguje nebo jak to vypada? slysela jsem o tom ale este nevidela?
4. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=256842

To je odkaz misko66 od Kaa na ty pasy, mrkni a uvidis
4. únor 2009 v 11:22  • Odpověz
Jo dekuji uz jsem se podivala je to celkem dobra vec, asi si to tez objednam a zacnu asi cernym. :wink:
4. únor 2009 v 11:59  • Odpověz
ahoj, tak ja dneska zakoupila aspon jedno super dlouhy triko, aby bylo brisku teplo :slight_smile:
4. únor 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
Dnešek je nějakej divnej. Moje zažívání stávkuje, mládě prudí kvůli zubům a venku se nedá být jak je hnusně. Já chcíííí sluníčkóóóó
4. únor 2009 v 19:34  • Odpověz
ahoj bobi ja to mam tez uplne na ho..o. At uz jsme ve strvtem mesici a je nam fajn, jdu se podivat na ty kocarky co jste resili, protze ja vubec nevim.
4. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
aktekram ty jsi delala nejake ty seznamy tehulek?jsem se koukala na tvuj album
4. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
Mne teda dneska zazivani rozhodne nestavkuje, sezrala jsem asi 2 vagony jidla, zitra musim dat odlehceny den, jinak budu jak vagon za chvilku ja!!!!
4. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
mě nic nebaví holky, já jsem tak otrávenej člověk když se nedá jít ven :frowning2:
Dneska odpoledne vyrážim do města i kdyby trakaře padaly, jinak mi doma hrábne. Vtírla jsem se na návštěvu k mýmu taťkovi, tak se odrelaxuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 v 09:16  • Odpověz
aspon, ze nemrzne, je docela teplo, kdyby se to slunicko porad neschovavalo hned by bylo lip!!!
5. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Dneska tu máme mlhu a je takový mokrý vzdušno :confounded: , ale nevadí i tak táhneme ven.
Čekám až se mi mládě nakrmí a pádíme.
Jdu mu pomoct, řve mamííí..........
5. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahojky, tak oblečení opravdu budu muset řešit co nejdříve, byli jsme s drahou polovičkou na obědě, po polívce jsem rozepínala knoflík na kalhotech a po segedínu a zip. Bylo to na ostudu, sedět úplně rozepnutá.
Počasí je fakt teď škaredé, ty mlhy a opary na mě nosí únavu. Už ať je jaro. V pondělí se dozvím jak centrála v Praze to se mnou vymyslela, do kdy budu chodit do práce.
Miska66: ano dělám tabulky těhulek, chtěla by jsi něco doplnit???
5. únor 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahoj holky, jak se vám daří?
Já jsem byla včera na kontrole, tak všechno je ok, trošku jsem se dle utz posunula, takže v neděli jsem už 12+0, mimčo má kolem 10cm. Dostala jsem spoustu letáků a prenatal box, tak jsem strašně chytrá :grinning: , akorát mě děsí, co všechno se zařizuje kolem 20tt, což je za chvíli.
Do kalhot se ještě vlezu, ale tlačí, pořád se mi nechce do těch těhotenských :slight_smile: .
V pondělí to budu muset oznámit v práci,ať si šéfka už hledá náhradu. Mám z toho docela hrůzu. Jak jste to oznámily a jaká byla reakce? Prosím poraďte.
5. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
Řešíte už holky autosedačku a kočárky? My jsme měli dnes doma skorohádku. Přítel chce 0-18kg, já chci zase vajíčko 0-13kg s podvozkem a kočár trojkombinaci. Musí to být tak zvlášť, ptž na ten kočár nejde nacvaknout autosedačka. To je mazec, čím víc toho je, tím je ten výběr těžší a člověk rozmlsanější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj holky jste tam nektera nebo este spite? Ja bych spala jak male decko, ale jsem v praci a nudim se strasne. Ale jsem rada ze ji mam. Holky muzete poradit, kdyz jsme v jinam stavu muzou nas propustit? asi jo. Jsem si myslela ze jsme v ochranne lhute. Ale fakt nevim jak to je. U nas se ted propousti a nebyla bych rada kdyby se to tykalo mne.

Aktekram, ne ne v poho ja se jenom ptam za jakym ucelem, jestli to je jenom takova statistika. Koho si tam davas, podle ceho a tak.

Kaa tak to gratuluji, mimi uz je fajne. Ja jsem taky dostala prenatal box, uz jsem vsechno precetla. A co se zařizuje kolem 20teho tydne?

Jo a kalhoty mne uz taky tlaci a tez se mi nechce si este kupovat tehu gate, nezda se mi ze bych uz mela na to nejak postavu.

Jo a v pondeli to uz reknes v praci? Tak drzim palce. Ja jsem to taky este nerekla, bojim se celkem dost. Mam sefa a nad nim reditele a same chlapi v kanclu. A ani nevim jak to mam rict, fakt by nam mohl nekdo poradit.

Tak a tohle este u nas neresime, spise finance, a monitorujeme kolik co stoji a tak. A jako jo je to mazec.

Kaa a kam chodis k doktorovi? ja k svoji obvodni, pracuji v mittalu takze tam, ale pra na ty dulezitejsi vysetreni mne posle do Vitkovic. A rodit? chces? ja vubec nevim.
6. únor 2009 v 08:05  • Odpověz
ahoj misko, dobry rano, i kdyz zas hnusny a zatazeny :frowning2:
6. únor 2009 v 08:15  • Odpověz
misko, pokud mas v praci beznou smlouvu na dobu neurcitou (coz predpokladam), tak te zamestanvatel v tehotenstvi vyhodit NESMI, bylo by to proti zakoniku prace
6. únor 2009 v 08:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.